Eq na meley - pomocy

• Sura

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Powiem tak expilem na meley mentalem od 111-119 i co wystarczalo mi to tak

qilnki+7 1.5 pz 8 omdlenie
    Krysz duszy +8 1k pz 10 szycie 5 do pe 3 odmlenie
    szmatragdy +8
    strachu +8 8 krwawienia
    magma +6 pancerz diabla +8 zrobki maily 1 k pz 10 do pz polarny +6 1.5 pz 5 do pz
    Bran z lez +8 1.5 pz 10 do pz
    5 katna tarcza +8 nno 15 blok 10 odbicie 10 dliably 3 luda
    truta+9 sr 43
    alchemia matowa
    w takim eq na poli w nobki po 10 k wchodzi hit i bez peta bilem expilo sie przyjemnie auto potem i tylko aby ktos bufal i nic wiecej niemusialem roibic a chodzilem sam na 9 kont nawet
    Sukces ma wielu ojców a porażka jedną matkę
  • Jeśli są tutaj jeszcze osoby, które nie wiedzą jaki jest im potrzebny ekwipunek, to zapraszam do obejrzenia tego filmiku. Mniej więcej od 0:20 pokazuję itemy, które miałem w tamtym momencie. Dodam również, że pomoc smoka była na G2 i dawała mi 42% oraz błogo na P 48%. Dopalacze typu dłonie i roski też używałem przez pewien czas. Jeśli chodzi o omdlenie, to działa ono dopiero na Magmach.
    PS: Wiem, że na początku filmiku w złym miejscu biłem statuy.
  • Display Spoiler

Samurai wrote:

Vdoos wrote:

Zamiast kryszt dusz nasior z lez lepszy ;p
    Tak. Bonus z tego wisiora zwraca część pz dopiero po zabiciu przeciwnika. Na meley nie zabija się na tyle szybko żeby był to bonus odczuwalny. % do pż jak najbardziej, szansa na odzysk pz nie koniecznie.

Ale ja np. mając Necek k.dusz 1k hp 10 kryt i z łez 1.5k hp 5 kryt wybieram ten z 10 kryt. Co jak co ale kryt stoi wyżej w hierarchii niż jakiś nasior. Lepiej miec hp + 10 kryt niż z łez bez kryta. Takie moje zdanie.
  • Demcio20 wrote:

Display Spoiler

Samurai wrote:

Vdoos wrote:

Zamiast kryszt dusz nasior z lez lepszy ;p
    Tak. Bonus z tego wisiora zwraca część pz dopiero po zabiciu przeciwnika. Na meley nie zabija się na tyle szybko żeby był to bonus odczuwalny. % do pż jak najbardziej, szansa na odzysk pz nie koniecznie.
    Ale ja np. mając Necek k.dusz 1k hp 10 kryt i z łez 1.5k hp 5 kryt wybieram ten z 10 kryt. Co jak co ale kryt stoi wyżej w hierarchii niż jakiś nasior. Lepiej miec hp + 10 kryt niż z łez bez kryta. Takie moje zdanie.
    Ja na 114 lvl nie mam w eq wgl bonu na kryta . Testujac na Postaciach nasior z lez 2k 5 kryt 5 omdl i nasior z dusz 2k 10 kryt 5 omdl lepiej mi sie bije w lzach a dlaczego przeszywka tez ma znaczenie na meley i nawet to 5 kryt ;p

Sygna by Orestes

• Również polecam nasior z lez ..
    Moje male wyjaśnienie dlaczego tak a nie inaczej

Expilem swoja postac do 115 osobno bez pt . Pierw sura likan szaman

Na każdej postaci testowałem Nasior z lez+9 2k 5 kryt a Nasior z dusz+8 1,5k 10 kryt
    I jaki wniosek z tego wynika ze nasior z lez z przeszywka i z krytem daje więcej niż jakiś nasior z odzyskiem hp bo była widoczna roznica z regenerka pz . Do pz na każdej miałem tylko 15% a dodając jeszcze expilem postaciami od 90 lvl ! bez otrucia bez krwawienia i nawet nie padalem bo z 22 k hp nie spadlo do 15 k . A z nasiorkiem z dusz spadalo nie raz do 5k wiec nasior z lez +9 nawet z 10 kryta daje dużo niż jakiś tam z dusz który nic nie daje .
  • Dokładnie, ale na meley i tak średnio. Pozwolę sobie wyjaśnić bonus. Szansa na odzyskanie pz 8% - mamy 8% szans na to, że 8% naszego pż zostanie zregenerowane po zabiciu przeciwnika.
    8% obrażeń dodanych do pż - przy każdym uderzeniu przeciwnika mamy 8% szans na to, że 8% obrażeń naszego uderzenia zostanie dodanych do pż. Uderzamy za 1000, mamy 8% szans że 80pz wróci nam do hp. Przy większej ilości bonusu (%) na meley jak najbardziej.
  • % do pż działa inaczej, masz 25% szans, że dostaniesz x hp czystych dmg (bez średnich itp. ale kryty działają). Polecam zobaczyć u wallandera, a ostrze działa 3 razy lepiej od tego bonusu :P
    Simlas2137 105 Body Samos OFF
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF
    GG: 67130112

• Podpinam się pod temat.
    Wracam do gry pod długiej przerwie.
    Co zmienić w eq żeby ustać na Meley domyślam się że pewnie wszystko
    Jeśli chodzi o alchemię to jestem zielony.
    Peta nie mam.
    Wojownik body 90lv Skille P Poli P
    Lepiej kupić itemki czy mixować te co mam ?

Ebo +9 czyste

• Display Spoiler

zibi9311 wrote:

Podpinam się pod temat.
    Wracam do gry pod długiej przerwie.
    Co zmienić w eq żeby ustać na Meley domyślam się że pewnie wszystko
    Jeśli chodzi o alchemię to jestem zielony.
    Peta nie mam.
    Wojownik body 90lv Skille P Poli P
    Lepiej kupić itemki czy mixować te co mam ?

Ebo +9 czyste

No to tak. Truta+9 35śr+. Stal Hp + 10 do Pż koniecznie. Tarcza 15 blok (nawet bojowa+0). Bransoleta 10 do PŻ (najlepiej z łez, ale białko, srebro też może być). Qiliny do mixu całkiem (HP + kryt najlepiej wymixuj albo kup). Zelaka wywal i kup albo wybonuj maske strachu (+8 tak minimum, albo +7 chociaż). Necek to z łez tak jak koledzy wyżeh wyjasnili (to samo co w butach - HP + kryt). Kolce mogą zostać, chociaż ja osobiśćie biegam w Szmaragdowych, ale one od 95 dopiero.