METIN KOLIDUJE Z PRZEGLĄDARKĄ OPERA, PROSZĘ O POMOC

• GRA

UWAGA!
    Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
    W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• METIN KOLIDUJE Z PRZEGLĄDARKĄ OPERA, PROSZĘ O POMOC

Witam serdecznie,

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowego laptopa, ale tutaj pojawia się mój problem. Po uruchomieniu komputera mogę normalnie korzystać z funkcji przeglądarki ( przeglądane stron, dodawanie nowych, zmiany w ustawieniach np. motywy itd.)ale gdy uruchomię grę metin 2. przeglądarka przestaje normalnie funkcjonować. Nie da radę nic zrobić, jest 0 reakcji. Nie można nic uruchomić.Nie da radę nawet wejść w ustawienia przeglądarki. Po ponownym restarcie wyskakuje komunikat: Strona uległa awarii. Niestety z jakiegoś powodu ta strona przestała działać. Mogło to być spowodowane przez konflikt z jednym z rozszerzeń lub inną przyczynę. Odśwież stronę lub przejdź pod inny adres, aby kontynuować. Próby przeinstalowania nic nie dają. Dodam, że Opera jest na dysku C ( jest to dysk SSD ) natomiast metin na dysku E ( dysk magnetyczny ). Próbowałem różnych konfiguracji, ale to nic nie dało. To samo dzieje się na przeglądarce Chrome'a. Jedynie mogę korzystać z przeglądarki w systemie czyli Microsoft Edge normalnie i bez zacięć.. Gdyby miał ktoś rozwiązanie, które zadziała... chętnie się odwdzięczę za pomoc.

Przeglądarka na której mi szczególnie zależy to opera. Osobiście na chwilę obecną posiadam ją w najnowszej wersji: 43.0.2442.1144
      Mój system operacyjny to: Win 10 Enterprice 64 bit.

Mam antivirusa Norton Security ( płatna licencja do 15.04.2019 ). Komputer służy również do pracy jak i do grania ..

Bardzo prosiłbym o pomoc. Bo na chwilę obecną ten problem mocno ogranicza moją pracę na komputerze czy rozrywkę. Z góry dziękuję.
      Kupię najlepiej na Tortudze: wisior z niabiańskich łez +9 2000 pż 5-8 pmdlenia 10 krytyka oraz zatruty miecz śr. 45+ albo lwi miecz( poziom ulepszenia w/w przedmiotów nie ważny )

Ewentualnie jestem gotowy kupić te przedmioty na innym serwerze, z którego będę mógł je przetransportować na serwet TBD ( Tortuga )
    • Wszystko sprowadza się do tego że gdy odpalasz metina wraz z nim odpala się GameGuard czyli jakiś tam antycheat który z założenia miał chronić metina przed oszustami ale niestety blokuje nie to co trzeba i przez to masz problemy z przeglądarką. Ja mam ten sam problem gdy odpalam metina też nie działa mi Google Chrome a gdy metina wyłączę wszystko śmiga.
      :53: Andros:
      SkrabiWP (105) OFF :shinsoo:
      69xxD (76) OFF :shinsoo:

Tasmania:
      SkrabiWP (92+) ON :shinsoo: :w00t:
    • Lorint. napisał(a):

bateryjkę w biosie masz sprawną?:d
      A co to ma wspólnego z moim problemem? Gdy nie używam metina to wszystko śmiga, więc to jest problem z GameGuardem, ale nie mam możliwości dodania wyjątku w nim.

<ciach>

Moderator Synthia:
      Usunelam zbedny komentarz.
      Kupię najlepiej na Tortudze: wisior z niabiańskich łez +9 2000 pż 5-8 pmdlenia 10 krytyka oraz zatruty miecz śr. 45+ albo lwi miecz( poziom ulepszenia w/w przedmiotów nie ważny )

Ewentualnie jestem gotowy kupić te przedmioty na innym serwerze, z którego będę mógł je przetransportować na serwet TBD ( Tortuga )

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Synthia ().

• MaxPeo napisał(a):

Przeglądarka na której mi szczególnie zależy to opera. Osobiście na chwilę obecną posiadam ją w najnowszej wersji: 43.0.2442.1144
      A to ciekawe.
      Pokaż spoiler
      47.0.2631.39, z dnia 8 sierpnia 2017

Obie przeglądarki pracują na chromium, i obie prawdopodobnie winią błędem starszej wersji.
    • Pobrałem aktualizację:

Opery do :
      Wersja 47.0.2631.39

Chrome:
      Wersja 60.0.3112.90 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

O ile Chrome działa to Opera dalej nic. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Bo już na kilku forach pojawia się ten problem a Opera jest znacznie szybsza i bardziej funkcjonalna niż Chrome.

• MaxPeo napisał(a):

Pobrałem aktualizację:

Opery do :
      Wersja 47.0.2631.39

Chrome:

O ile Chrome działa to Opera dalej nic. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Bo już na kilku forach pojawia się ten problem a Opera jest znacznie szybsza i bardziej funkcjonalna niż Chrome.
      Spróbuj wersji 64bit dla opery;
      (Opera_47.0.2631.48_x64_Setup.exe)
      Przed reinstalacją dla bezpieczeństwa swoich danych skopiuj folder Opera Software lub Opera Stable z uruchom>%appdata%

Opera ma prawo nie działać prawidłowo, nawet bez GG, gdyż na nower wersji Chromium weszło dopiero w fazę open beta.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zamar ().

• Zrobiłem aktualizację i nic to nie zmienilo
      Pokaż spoiler

Zamar napisał(a):

MaxPeo napisał(a):

Pobrałem aktualizację:

Opery do :
      Wersja 47.0.2631.39

Chrome:

Spróbuj wersji 64bit dla opery;(Opera_47.0.2631.48_x64_Setup.exe)
      Przed reinstalacją dla bezpieczeństwa swoich danych skopiuj folder Opera Software lub Opera Stable z uruchom>%appdata%
      Ma ktoś może coś innego ? Nie może być to wina kompa tylko coś z opery koliduje z metinem a dokładniej Game Guardem. Jakiś technik z teamu nie ma pomysłu na to? Przeglądarka nie stwarza problemów w dzaiłaniu ogólnym: mogę oglądać filmy, prowadzic korespodencję czy też przeglądania stron itd. Problem jest tylko gdy w tle jest uruchomiony metin.

Moderator Synthia:
      Schowalam cytaty.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Synthia ().

• Nowy

najgorsze ze nie mozna grac w inne gry go od momentu wprowadzenia metina na steamie ... to jest zupelna patologia , nie mowie o przegladarkach ale bez tego da sie obejsc <ciach>

Moderator Synthia:
      Usunelam nazwy pewnych gier.
      Kupie tasmania :
      -trutke +6-9 35% sr + 20 dt
      -yy +9 1.5k + 50 wart+ 15 strzal + 10% pz do 1kkk inne bony odpadaja
      -skupuje legendarne rubiny mix 120kk
      -pancerz +9 sura 105 1.5kkk
      GG 24921831

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Synthia ().