METIN KOLIDUJE Z PRZEGLĄDARKĄ OPERA, PROSZĘ O POMOC

• GRA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• METIN KOLIDUJE Z PRZEGLĄDARKĄ OPERA, PROSZĘ O POMOC

Witam serdecznie,

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowego laptopa, ale tutaj pojawia się mój problem. Po uruchomieniu komputera mogę normalnie korzystać z funkcji przeglądarki ( przeglądane stron, dodawanie nowych, zmiany w ustawieniach np. motywy itd.)ale gdy uruchomię grę metin 2. przeglądarka przestaje normalnie funkcjonować. Nie da radę nic zrobić, jest 0 reakcji. Nie można nic uruchomić.Nie da radę nawet wejść w ustawienia przeglądarki. Po ponownym restarcie wyskakuje komunikat: Strona uległa awarii. Niestety z jakiegoś powodu ta strona przestała działać. Mogło to być spowodowane przez konflikt z jednym z rozszerzeń lub inną przyczynę. Odśwież stronę lub przejdź pod inny adres, aby kontynuować. Próby przeinstalowania nic nie dają. Dodam, że Opera jest na dysku C ( jest to dysk SSD ) natomiast metin na dysku E ( dysk magnetyczny ). Próbowałem różnych konfiguracji, ale to nic nie dało. To samo dzieje się na przeglądarce Chrome'a. Jedynie mogę korzystać z przeglądarki w systemie czyli Microsoft Edge normalnie i bez zacięć.. Gdyby miał ktoś rozwiązanie, które zadziała... chętnie się odwdzięczę za pomoc.

Przeglądarka na której mi szczególnie zależy to opera. Osobiście na chwilę obecną posiadam ją w najnowszej wersji: 43.0.2442.1144
    Mój system operacyjny to: Win 10 Enterprice 64 bit.

Mam antivirusa Norton Security ( płatna licencja do 15.04.2019 ). Komputer służy również do pracy jak i do grania ..

Bardzo prosiłbym o pomoc. Bo na chwilę obecną ten problem mocno ogranicza moją pracę na komputerze czy rozrywkę. Z góry dziękuję.
    Kupię na Tortudze: Stal sury+9 : 2kpż 50 atak 5-10 obrażeń dodane do pż oraz zatruty miecz śr. 45+ ( poziom ulepszenia w/w przedmiotu nie ważny )

Ewentualnie jestem gotowy kupić truciaka +9 na innym serwerze z którego będę mógł przenieść go na TBD.

Kontakt tutaj. Sprawdzam forum codziennie.
  • Wszystko sprowadza się do tego że gdy odpalasz metina wraz z nim odpala się GameGuard czyli jakiś tam antycheat który z założenia miał chronić metina przed oszustami ale niestety blokuje nie to co trzeba i przez to masz problemy z przeglądarką. Ja mam ten sam problem gdy odpalam metina też nie działa mi Google Chrome a gdy metina wyłączę wszystko śmiga.
    :S21 Candia:
    SkrabiWP (105) OFF :shinsoo:
    69xxD (76) OFF :shinsoo:

:57: Tasmania:
    SkrabiWP (107+) ON :shinsoo: :w00t:
  • Lorint. napisał(a):

bateryjkę w biosie masz sprawną?:d
    A co to ma wspólnego z moim problemem? Gdy nie używam metina to wszystko śmiga, więc to jest problem z GameGuardem, ale nie mam możliwości dodania wyjątku w nim.

<ciach>

Moderator Synthia:
    Usunelam zbedny komentarz.
    Kupię na Tortudze: Stal sury+9 : 2kpż 50 atak 5-10 obrażeń dodane do pż oraz zatruty miecz śr. 45+ ( poziom ulepszenia w/w przedmiotu nie ważny )

Ewentualnie jestem gotowy kupić truciaka +9 na innym serwerze z którego będę mógł przenieść go na TBD.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Synthia ().

• Pobrałem aktualizację:

Opery do :
    Wersja 47.0.2631.39

Chrome:
    Wersja 60.0.3112.90 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

O ile Chrome działa to Opera dalej nic. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Bo już na kilku forach pojawia się ten problem a Opera jest znacznie szybsza i bardziej funkcjonalna niż Chrome.

• MaxPeo napisał(a):

Pobrałem aktualizację:

Opery do :
    Wersja 47.0.2631.39

Chrome:

O ile Chrome działa to Opera dalej nic. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Bo już na kilku forach pojawia się ten problem a Opera jest znacznie szybsza i bardziej funkcjonalna niż Chrome.
    Spróbuj wersji 64bit dla opery;
    (Opera_47.0.2631.48_x64_Setup.exe)
    Przed reinstalacją dla bezpieczeństwa swoich danych skopiuj folder Opera Software lub Opera Stable z uruchom>%appdata%

Opera ma prawo nie działać prawidłowo, nawet bez GG, gdyż na nower wersji Chromium weszło dopiero w fazę open beta.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zamar ().

• Zrobiłem aktualizację i nic to nie zmienilo
    Pokaż spoiler

Zamar napisał(a):

MaxPeo napisał(a):

Pobrałem aktualizację:

Opery do :
    Wersja 47.0.2631.39

Chrome:

Spróbuj wersji 64bit dla opery;(Opera_47.0.2631.48_x64_Setup.exe)
    Przed reinstalacją dla bezpieczeństwa swoich danych skopiuj folder Opera Software lub Opera Stable z uruchom>%appdata%
    Ma ktoś może coś innego ? Nie może być to wina kompa tylko coś z opery koliduje z metinem a dokładniej Game Guardem. Jakiś technik z teamu nie ma pomysłu na to? Przeglądarka nie stwarza problemów w dzaiłaniu ogólnym: mogę oglądać filmy, prowadzic korespodencję czy też przeglądania stron itd. Problem jest tylko gdy w tle jest uruchomiony metin.

Moderator Synthia:
    Schowalam cytaty.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Synthia ().