Serwer Beta 2017 (publiczne testy nad balansem i świątynią Zodiaku) - dyskusja.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pancerze na 115 Lv idzie znacznie łatwiej robić niż kiedyś ;) Po ostatnich zmianach które wprowadzili - nowe szkaty z bosów ilość ulepszaczy drastycznie staniała i wzrosła ich liczba... Po ostatnim evencie gdzie można było zaopatrzyć się w podręczniki kowala to nie jest już jakiś duży problem...

Gra idzie w dobrym kierunku, na razie to tylko beta, a ja czekam na finalną wersję więc nie ma co gdybać...
    Poczekamy, zobaczymy :)
    GG: 56650023 lub PW
  • Norbert22 wrote:

Senny. wrote:

UP
    Zbroje szybciej na 115 idzie wbić niż na 105 ;p
    Co do bety zastanawia mnie bardzo nowy wygląd Pancerzy i broni.
    To w takim razie zastanawiam się czemu na Pl jest tych zbrojek na +9 tyle ze moge je zliczyć na palcach u jednej reki.Ale spoko Pancerza nie robiłem takze kamienie zostały na zbrojke 115lvl zobaczymy czy jest coś w tym prawdy ;)
    poniewaz jest malo ulepszaczy, dlatego tak malo osob ma porobione te zbroje. Ja jak ulepszalem zbroje na potwory to mi zrobilo od 0-9 bez spalenia (nie musisz wierzyc, gdzies to mam :P )

Zmienilam ciut wyrazenie na zdecydowanie milsze.
    Synthia

The post was edited 1 time, last by Synthia ().

• xLUCIFERx wrote:

Pancerze na 115 Lv idzie znacznie łatwiej robić niż kiedyś ;) Po ostatnich zmianach które wprowadzili - nowe szkaty z bosów ilość ulepszaczy drastycznie staniała i wzrosła ich liczba... Po ostatnim evencie gdzie można było zaopatrzyć się w podręczniki kowala to nie jest już jakiś duży problem...

Gra idzie w dobrym kierunku, na razie to tylko beta, a ja czekam na finalną wersję więc nie ma co gdybać...
    Poczekamy, zobaczymy :)
    To czy idzie w dobrym kierunku to się okaże , a jak na razie to właśnie jest po co gdybać bo ta beta po to powstała by robić wszelakie testy z tym balansem , i jeśli nie wprowadzą czegoś na stałe do tego balansu to bedzie to niewypał taki jak z kostiumami są kostiumy jest w miare ok nie ma ich to i nagle nikogo w grze nie ma..
    :love:
  • Display Spoiler

Lexio wrote:

Norbert22 wrote:

Senny. wrote:

UP
    Zbroje szybciej na 115 idzie wbić niż na 105 ;p
    Co do bety zastanawia mnie bardzo nowy wygląd Pancerzy i broni.
    To w takim razie zastanawiam się czemu na Pl jest tych zbrojek na +9 tyle ze moge je zliczyć na palcach u jednej reki.Ale spoko Pancerza nie robiłem takze kamienie zostały na zbrojke 115lvl zobaczymy czy jest coś w tym prawdy ;)
    poniewaz jest malo ulepszaczy, dlatego tak malo osob ma porobione te zbroje. Ja jak ulepszalem zbroje na potwory to mi zrobilo od 0-9 bez spalenia (nie musisz wierzyc, wali mnie to :P )
    Ogarnij słownictwo i tak nie muszę wierzyć , ale jakoś też nie zaprzeczam , a pytanie zadałem czemu jest tak mało tego dostałem odpowiedz i ok , ale Ty zaczynasz już prowokować powoli wiec piszę ogarnij się bo ja nie mam zamiaru z kimś się kłócić tym bardziej ze nie ma o co.

Prosze unikac piramidek z cytatow!
    Synthia
    :love:

The post was edited 1 time, last by Synthia ().

• Beta jest po to żeby testować zmiany, trzeba po prostu się zaznajomić i oswoić z tym wszystkim, a jeżeli są jakieś błędy uwagi koniecznie to zgłosić.

Dlatego tak ważny jest nasz feedback w temacie, zachęcam każdego do testowania, owocnego grania ;)

Od Nas Wszystkich zależy jak w dużej mierze będzie wyglądał finalny produkt wiec z ocenianiem bym jeszcze poczekał.
    Ważne, że gra nie stoi w miejscu i ostatnimi czasy mega dużo się dzieje i chce się grać.
    GG: 56650023 lub PW
  • Tak naprawdę nie trzeba było dużo kombinować. Antymagia nie była potrzebna, wprowadziła tylko dodatkowy niepotrzebny element.
    Wystarczyło wprowadzić limit - max abs na miecz,sztylet,magie ect - 60-70% (nawet jeżeli byłoby więcej i tak liczona by była wartość dopuszczalnego max)
    Banalne do wykonania i nie byłoby sytuacji że magią bije się po 500-700 jak przed wprowadzeniem antymagii, jak też nie byłoby płaczu że antymagia znosi komuś abs na magię ktory zebrał w EQ.
    Na deser rozwiązałoby to problem kostiumów i full abs na klasę fizyczna.

Widać to było zbyt proste dla nich aby na to wpaść :)
    Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
    Tak było :surabm:
  • chodzi o hajs, masz antymagie musisz miec caly czas kostiumy na magie zazwyczaj osobne oprócz tych z innymi absami,
    wystarczylo przeciez usunąc łaczenie ros i wód jak to zrobili , usunąć bon na magie np w 1 kostiumie i nie trzebabylo wprowadzac calej antymagi, wyliczyc to tak żeby np max wychodził 75% absa ,w klasach fizycznach tak samo i z głowy ,w ich przypadku tylko wizerunki pousuwac i gotowe
    ale metin predzej wprowadzi dodatkowy abs na magie ,potem do tego dodatkową atymagie itd zebyśmy musieli kupowac jak najwiecej rzeczy ,niż cofnie jakąś zmiane która im nie wyszła
    Jazzzy - Etolin - mental 120
  • Macie rację, ale szczerze mówiąc jeśli wypiszecie wszystkie zmiany jakie wprowadzili i te, które mogliby wprowadzić to nic nie da nawet gdyby pół forum zaspamowac. Myślę, że najlepsza na ten moment jest nadzieja, że aktualna zmiana pomoże, a to się okaże po wejściu na betę. I pamiętajcie, że lista zmian nie jest wiążąca. Podczas ostatniej bety wprowadzali kilka poprawek do nowych itemow.
  • wszystkie płatne dodatki takie jak kostiumy, lizaki i tym podobne, powinny dawać bonusy wyłącznie PvE, jak już ktoś je ma pod PvP dać za zmienione bony na PvE jakieś rekompensaty. Kiedyś dużo grałem w Metina i powiem Wam, że wszystkie te płatne dodatki psują zdrową rywalizację wojenną i PvP dlatego dużą liczbę graczy to zraziło, zmieniło tytuł gry na inny bądź nie bawi się w to. Za pazernie wszystko szło, widać mało kasy szło, na same mixy(setki mixów i setki PLN) i ulepszanie EQ, mam na myśli podręczniki(setki podręczników i setki PLN), kto robił to wie, że nie zawsze dostaję się od ręki, chodź i tak bywało(rzadkość), to jeszcze zaczęli wymyślać te wszystkie koła i tym podobne paskudne rzeczy jak kostiumy na które też trza było wywalić pieniędzy i dalej psuło rozgrywkę i balans. Sam miałem to wszystko jak jeszcze grałem, ale w końcu trzeba sobie powiedzieć dość. Czemu gracze tyle czekają na normalną arenę PvP i wojenną, która likwiduje wszystkie wspomagacze włącznie z boczkami(nie licząc systemu zwierzaków i alchemii) ? usunąć to wszystko, zrobić zdrowy ranking, dużo nagród, mniejszych i większych i rozruszać to. Teraz dostaniemy balans a z nim za pewne cały tobół nie potrzebnych rzeczy. Niech się GF dobrze zastanowi czy chce ratować tą grę czy przy każdej jednej sytuacji myśli jak wyrwać więcej kasy. Przepraszam, taka moja opinia, po około 8 latach gry. Może i są tam jakieś dobre chęci, nie powiem, nie można wszystkiego krytykować, ale dużo w tym nieporadności. Co do przeszywki moim zdaniem powinni ją zmienić, bo to jakaś paranoja że często hity biją więcej od skilów, nie powinno tak być. Obrażenia są czasem wręcz absurdalne a obrona zamiast pomagać tylko szkodzi. Przeszywka powinna omijać obronę, ale powinna mieć też jakiś limit w obrażeniach, np 500. Bo to chore że ktoś ma dużo deffa, nie mówić już o mentalach, to zamiast mu to pomóc, to mu zaszkodzi, bo przeciwnik ma większą szansę na zadanie ciosu przeszywającego niż zwykłego bo najadł się wspomagaczy. Jak nie chcecie usuwać tych kolosalnych obrażeń od ciosu przeszywającego, to powinien być to bonus tylko d uzyskania z kamienia i broni, wtedy by się ograniczył tylko do max 16% a nie jak teraz nawet do blisko 100%.
    ps: po wpisaniu kodu aktywującego do bety wyskakuje mi jakiś błąd, tak będzie do czasu aktywacji ?
    Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)