Serwer Beta 2017 (publiczne testy nad balansem) - dyskusja.

UWAGA!
    Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
    W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Nowy

Świeżu napisał:
      110%-50%=60% max do ubrania, i gdy masz 50% abs to dalej wychodzi 0.
      Dla mnie bomba, może nawet gasnąć mi ta aura na koniu.

Widzę, żeś strasznie jest niedoinformowany, u BM'a antymagia nie daje w 1 kamyczku 25% tylko 12,5%
      więc niech ci daje 1 kamyk 12,5% drugi kamyk 12,5% i pet około 10%
      Wtedy będzie 110-35%=75% i gdy masz 50% abs wyjdzie 15%. (a dokładniej 60% kolce buty nasior zbroja po 15% więc 60% abs-35% abs=25%)
      MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
      Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu.
      Taktyka walki Mastera:Pkt 1:koń obowiązkowy, pod warunkiem, że przeciwnik ma równy lvl i nikt mu nie pomaga to konia nie ma,Pkt II,Jeżeli NNO nie działa>koń>naprawa tarczy,Pkt 3, jeśli pż spada do 1/3, koń regen dalsza walka,Pkt 4, jeżeli doczepi się więcej osób nie walczę z taką osobą lub ktoś rozproszy.

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez MasterSura ().

• Nowy

MasterSura napisał(a):

Widzę, żeś strasznie jest niedoinformowany, u BM'a antymagia nie daje w 1 kamyczku 25% tylko 12,5%więc niech ci daje 1 kamyk 12,5% drugi kamyk 12,5% i pet około 10%
      Wtedy będzie 110-35%=75% i gdy masz 50% abs wyjdzie 15%. (a dokładniej 60% kolce buty nasior zbroja po 15% więc 60% abs-35% abs=25%)
      Jako że mam dobry dzień, pomyślę że jednak czytasz posty do końca, a nie robisz z siebie [ciachne za ciebie Synthia <3 ] i po prostu wstałeś lewą nogą przez co nie zauważyłeś.

Swiezu napisał(a):

Zanim napiszesz "30%" "25%', to daj mi jeszcze na skillach pasywke bijącą dmg i % abs w skillu. Wtedy mogę mieć i te 30% 25%.
      Już walić ten cast time. Nie będę wybredny, wystarczą te 2 rzeczy.

• Nowy

VIII napisał(a):

Zamar napisał(a):

"Większość poważnych firm" naprawia błędy, a nie wgrywa backupy w przypadku gdy można je naprawić, bo tak szybciej.
      Webzen nie jest poważną firmą. Powiedz mi, że nigdy nie zepsuli nic więcej przy naprawianiu małych błędów i tak dobrze im idzie naprawianie, że Metin jest grą bez bugów. Powinni zacząć od podstaw lub zatrudnić jakąś poważną firmę programistyczną. Wtedy faktycznie lepiej będzie naprawiać niż zaczynać od nowa.
      To już wychodzi trochę poza offtop, i dla tego to już będzie ostatnia moja odpowiedź w tym temacie - nie twierdzę że WebZen jest firmą idealną, ale jeśli cechujesz profesjonalne "poważne" firmy takie które
      "nigdy nie zepsuli nic więcej przy naprawianiu małych błędów" to przykro mi, ale nie ma takiej, albo są to jakieś evenementy (i głównie przez to że są mało znane, a nie wielkie i profesjonalne).
      Najwyższa pora przebić bańkę i zerknąć na świat nie okiem zranionego metińczyka, a gracza.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zamar ().

• Nowy

Jako nie zraniony metińczyk, a gracz stwierdzam, że na wiele gier i jedną, w którą gram teraz tylko Metin jest zbudowany na bugach i co chwile przy zwykłym błędzie wymusza proces zamknięcia całego klienta. Tworzenie gry na bugach, ignorowanie zgłaszanych bugów, wydawanie aktualizacji mimo wiedzy niebieskiego teamu o tym jakie bugi w niej będą itd. itd. Dla mnie poważna firma to taka, która przykłada się do swojego produktu i dba o klienta. Spotkałem się z tym w wielu miejscach, ale webzen się do tego nie zalicza. Nie chodzi mi o wydawanie gry bez błędów tylko o to, że inne gry je poprawiają i nie dopuszczają do myśli, że ich gra mogłaby wyłączać się 10 razy przy próbie włączenia. Co więcej Metin to jedyna gra, która potrafiła wyłączyć mi kilka razy całego windowsa po czym GameForge pisał, że to nie ich sprawa.

Zauważyłem tendencję, że często gdy jakiemuś graczowi nudzi się gra lub nie daje rady narzeka na nią po czym idzie do teamu pracować na aury i nagle jego zdanie zmienia się i broni GF jak by byli nietykalni.

W duże gry jak trzycyfrowa gra z piątką, czerwona gra z trójką czy słynne wojenne gry nigdy byście nie grali gdyby miały bugi jak Metin, a jego bronicie za wszelką cenę.
      2009 - 2017
      Każdy kiedyś musi wycofać się z gry.
    • Nowy

Owszem, o becie. Dlatego gdy padło na powagę firmy odpisałem, że webzen taki nie jest i powinien zlecić komuś poprawę bugów m. in. te które zostały wypatrzone na becie. Nie moja wina, że ktoś dalej kontynuuje rozważania w temacie poza betą zmuszając mnie do odpowiedzi. Wiesz też sama jak jest z tymi bugami, bo w ciągu paru lat niejednokrotnie jakiś zgłaszałem czy to z grą czy z supportem i te nigdy nie zostały naprawione, podejrzewam, że zostały odłożone na bok po przekazaniu do webzen. Dla mnie to informacja zwrotna o powadze ze strony producenta.

Osobiście czekam z niecierpliwością na dalsze informacje odnośnie aktualizacji. Jeżeli bugi zgłaszane podczas bety zostaną naprawione może wyjść w końcu coś dobrego.
      2009 - 2017
      Każdy kiedyś musi wycofać się z gry.