CzarnaArmiA - Prezentacja Gildii

• Diumar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• CzarnaArmiA - Prezentacja Gildii

ArmiaCzarnA aka CzarnaArmia jest znana głównie z działań militarnych. Jesteśmy znani z licznych zadym, targania się o generały czy inne bossy występujące na wspólnych mapach. Naszym rodzimym krajem jest Jinno, po upadku wszystkich gildii w królestwie żółtym, które rozeszły się po różnych serwerach, a niedobitki przeszły do naszego ukochanego państwa niebieskiego zostaliśmy zmuszeni do przenosin aby dokończyć nasze dzieło i ostatecznie pokonać ZŁO ! Obecnie nasi dzielni wojownicy walczą pod czerwonym sztandarem i próbują zaprowadzić pokój w świecie gry !

2011 rok - to ważna data dla świata metinowego! To właśnie wtedy postawiliśmy pierwsze kroki na serwerze Gromo(s10) jako CzarnaArmia. To właśnie wtedy kształtowaliśmy nasz sposób gry ponosząc pierwsze porażki oraz odnosząc liczne zwycięstwa. Lecz jednak dopiero po wielkiej fuzji w 2013 zaczynamy się zapisywać na kartach historii, historii która trwa do dziś.

I właśnie teraz docieramy do momentu, w którym ArmiaCzarnA przez wiele gildii zostaje znienawidzona. To właśnie MY służyliśmy "pomocną ręką" w expie na świętej pamięci generałach . Przez wiele miesięcy - dzień w dzień nasi wytrwali i niepokonani wojownicy przemierzali każdy zakamarek groty w poszukiwaniu przyjaciół z gildii TimeToDie - z chęcią niesienia im pomocy, przy jakże trudnym zbijaniu generałów na klucze. Nasze potyczki nie kończyły się na legendarnych bosach, często nasze gildie ścierały się ze sobą o silne lodowe wiedźmy, czy broniąc swoich posiadłości pod DT. Pomimo naszego stylu gry, posiadaliśmy wielu sojuszników - z tego miejsca pozdrawiamy gildie LUNE, RycerzeNocy czy w późniejszym etapie również: DemonyWojny. Po wielu godzinach spędzonych na targaniu sie o bosy, klikaniu miliona czerwonych potek - których kupno napędzało gospodarkę w królestwie Jinno - gildia TimeToDie niestety zrezygnowała z dalszej zabawy z nami i porozchodziła się po różnych serwerach.

ArmiaCzarnA postanowiła jednak wytępić do końca wszystkich sojuszników TTD. Wiązało się to z przenosinami do królestwa czerwonego. Niestety nieprzygotowana do wielogodzinnych starć z weteranami - gildia MaxDmg - nie była wielkim wyzwaniem dla nas. Z dnia na dzień kolejne osoby uciekały z ich szeregów kończąc karierę z metinem bądź przenosząc się na inne servery. Dziś, gdy została ich garstka a każda potyczką z tą gildią kończy się szlachetnym cygańskim dywanem - śmiało możemy stwierdzić,że pomimo gorszych jak i lepszych chwil dalej trwamy pod tym samym sztandarem i tymi samymi celami w grze!

Królestwo: &

Lider: CzarnyAreS
      Rada: Croshere - xPurpose - WujekDiumar

Ziemie Gildyjne : Jinno (Północno-Wschodni fragment mapy)

Serdecznie dziękujemy naszym przeciwnikom za honorową walkę oraz miłą atmosferę podczas rywalizacji

Nasza gildia od lat specjalizuje się w handlu w obrębie servera jak i między serverami - posiadamy zaufane gildie z całego Metina, za które możemy poręczyć w razie ewentualnego handlu. Na naszym TS-ie posiadamy kanał gdzie umieszczamy oferty z Diumar oraz innych serwerów.

Co jako gildia możemy zaoferować?

- nasi gracze posiadają kompletną wiedzę w zakresie gry, mogą pokierować jak i bardzo pomóc w prowadzeniu rozgrywki, prowadzeniu postaci oraz doborze ekwipunku.
      - dostęp do generałów, a co za tym idzie - deficytowego towaru w postaci krętych kluczy - które umożliwią szansę dostania się do magicznej komnaty smoka. - w razie problemów (które niestety już mało kiedy występują) - nasi gracze pomogą z ubiciem niezapowiedzianych gości na respach.
      - w ramach rozrywki często wybieramy się na dungeony takie jak: Nemere, Razador czy Meley.
      - wieczorami zapewniamy miłą atmosferę na naszym prywatnym TS-ie. Więc jeśli chcesz posłuchać dobrego kabaretu - to trafiłeś pod dobry adres!
      - nasz DJ - który puszcza od 4 lat te same kawałki rodem z lat 90 - chętnie zarzuci jakąś makareną czy elitarnym kawałkiem Maryli Rodowicz: "dziś prawdziwych cyganów już nie ma".
      - oferujemy wieczorne wypady do pozostałych królestw w ramach zaciśnięcia więzi militarnych.
      - dodatkowo każdy członek naszej gildii posiada bonifikartę oferująca liczne zniżki u naszego kowala i alchemika!

- Najważniejsze jest posiadanie komunikatora TS3.
      - Znajomość podstaw związanych z grą.
      - Minimalny lvl postaci : 90
      - Wiek: Nie jest bardzo brany pod uwagę, ważne abyś posiadał kulturę osobistą i nie zachowywał się jak typowy gimnazjalista.

Rekrutacja odbywa się poprzez rozmowę na naszym ts-ie. Po wstępnej rozmowie rekrutacyjnej następuje tygodniowy okres próbny, po tym czasie rada gildii decyduje o ewentualnym przyjęciu do gildii.

Jeżeli chciałbyś grać z jednymi z najlepszych graczy serwera Diumar, jeżeli uważasz, że w chwili obecnej masz duży potencjał, który nie jest doceniany i w pełni wykorzystany, masz ochotę do gry ale Twoim znajomym ciężko dotrzymać Ci kroku... To zapraszamy do naszych szeregów oraz próby podjęcia wyzwania gry w prężnie rozwijającym się zespole naszej gildii!

Post był edytowany 10 razy, ostatnio przez CzarnyAreS ().

• Nie wiem jak u Ciebie ale mi uśmiech się pojawił na twarzy , po zobaczeniu foty , że postać Brav3 nie może zostać znaleziona To był mój nasmutniejszy moment na tym serwie
      DemonyWojny
      :mkay: D3nis , JUMBOMAGIA :mkay:
      Skupuje dopalacze Mroczne uderzenie ,
      kupie talizman 5/10,
      Kupie Bodzie i blaski - hurtowe ilości ,
      Kupie kamienie magiczne i rytualne .
    • Risimothx2 napisał(a):

Nie wiem jak u Ciebie ale mi uśmiech się pojawił na twarzy , po zobaczeniu foty , że postać Brav3 nie może zostać znaleziona To był mój nasmutniejszy moment na tym serwie

Od kiedy poszedł na negros to planuje powrót na diumar, na ts u mixów opowiadał rzekomo że jak wróci na diumar to sam jeden nas zabije :P .... a ja już nie mogę się doczekać tego jego powrotu xD Jak wróci to pierwsze co niech zrobi to poszuka korony między żabami pod dt ;)

• AreS brak Cb przekłada się na nudę na servie, nie lubię Cię ale nabrałem do Cb kszty szacunku po tym że teraz skumałem (może zła rozkmina) że trzymałeś jinno w rydzach, skończyłeś grę wszystko co było do tej pory upadło, byłeś zawziętym skurczybykiem który grał czarny charakter (tak to interpretuje) i napędzał każdego wroga by się zmobilizował, poprawiał eq .

Wielka szkoda że odeszłeś, pisze to z serca bo nawet po odjęciu genków, starałeś się robić dymy i nakręcać towarzystwo z chunjo/red (twoi wrogowie) do gry.

Może to mało kogo obchodzi, ale każdy kto grał przeciw CA (aresowi) to dostrzega, zgasła ta ISKRA, do robienia czegoś w tej grze na diumar

Mimo że jesteś jaki jesteś, i cię (sku... dobra strasznie nie lubię) dawałeś tej grze krzepe.

mam nadzieję że wrócisz.

ps. te dymy pod świątynią i na BO , nakręcałem na siłe ja by było co robić, wołałem was, potem chunjo i była epicka zabawa ( co dzień to robiłem , wtedy pewnie jakby to było wiadome all by się spieło do mnie, ale teraz to mówię z dumą i ludzie to chwalą xD)

wracaj gościu bo dawałeś nie bywałą zachęte do gry!

a tera czekam na hejty z obu stron xD

100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!