Synthia - Unleash the Beast!

• Moderator Forum

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Orestes napisał(a):

Hejka :) No czeeesc ;)

Jak mija tydzień? Szybko i dosc intensywnie. Nie ukrywam, ze chce juz weekendu!
    Masz już jakieś plany na weekend? W sumie, to z weekendu zostanie mi tylko wolna niedziela, wiec pewnie przelenie sie calutki dzien. ^^
    Jakiego koloru nie lubisz? Hmm nie lubie koloru niebieskiego i bialego.
    Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Oczywiscie, ze tak!

wrócę :D Zapraszam! :saint:
    Prywatna Wiadomość I IRC: Synthia I Prezka: Unleash the Beast!

Opiekuje się mną: @Aszti I Opiekuję się: PoM2 i D. Andros
  • Kallam napisał(a):

Dobry wieczor
    Witam!

Jaki ma Pani ulubiony cytat skad sie on u Pani wzial i dlaczego?
    Mysle, ze cytaty - zdecydowanie liczba mnoga!
    "Per aspera ad astra" z jezyka lacinskiego "Przez trudy do gwiazd". Ten oto wlasnie cytat przypomina mi o tym, ze nigdy nie moge sie poddac.
    "Miłość... to jak bardziej martwisz sie o kogos niz o siebie" - Jest to cytat z filmu "Frozen" Balwanka Olafa. Nie ukrywam, ze bardzo latwo sie wzruszam, wiec jak tylko uslyszalam ten jakze trafne stwierdzenie w filmie, to az mialam lezki w oczach. Beksa ze mnie! ;(

Oczywiscie mam tez wiele cytatow z tekstow piosenek lub nawet calych tekstow piosenek, ktore cos dla mnie znacza. Nie ukrywam, ze jestem bardzo zwiazana z muzyka i teksty piosenek wiele dla mnie znacza. Czesto slucham muzyki, dostosowujac ja do humoru, przezyc itd.

Czy ktoras z por dnia jest lepsza niz inna?
    Oczywiscie, ze wieczor! ... :rolleyes:
    Gdyby ktos zapytal Pania co Pani najbardziej lubi, jaka by byla Pani pierwsza mysl?
    Lozko, razem z serialem/filmem i moim kochanym chlopakiem. :love:
    No i golabki! XD

• pusto więc muszę przybyć z odsieczą :p

1. Jak podoba ci się w zespole?
    2. Jest trudno?
    3. Twoja ulubiona potrawa?
    4. Masz jakieś zwierzątko?
    5. Wolisz Big Macka czy sałatkę? :D
    6. Czym się zajmujesz w życiu realnym?
    7. Kiedy zaczęłaś przygodę z metinem? :)
    8. Ulubione królestwo?
    9. Jaką książkę ostatnio przeczytałaś? Polecisz któraś?
    10. Co cenisz najbardziej u drugiej osoby?
  • NosMilo napisał(a):

pusto więc muszę przybyć z odsieczą :P A witam, witam! :D

1. Jak podoba ci się w zespole? Jest swietnie! Polecam kazdemu - super atmosfera. :thumbsup:
    2. Jest trudno? Dla osob pracowitych i wytrwalych mysle, ze nie. Raczej sprawia to przyjemnosc. :P
    3. Twoja ulubiona potrawa? Golabki!
    4. Masz jakieś zwierzątko? Tak, pieska. <3
    5. Wolisz Big Macka czy sałatkę? :D Zawsze biore salatke 8)
    6. Czym się zajmujesz w życiu realnym? Pracuje i ucze sie.
    7. Kiedy zaczęłaś przygodę z metinem? :) Przygode z metinem zaczelam juz dobre kilka lat temu.
    8. Ulubione królestwo? Shinsoo!
    9. Jaką książkę ostatnio przeczytałaś? Polecisz któraś? Nie czytam ksiazek. ;x Nie lubie tego robic, bo zaraz jak zaczne to sie rozpraszam.
    10. Co cenisz najbardziej u drugiej osoby? Szczerosc, lojalnosc, zaangazowanie w zycie innej, bliskiej osoby.

• Gootek napisał(a):

Hej ^^ . No Hej 8)

Mój pokój... za 2 tygodnie bedzie gdzies indziej i bedzie calkiem nowiutki!
    Wierze w ... to, ze kiedys bedzie lepiej na swiecie, ze ludzie naucza sie szanowac pewne sprawy, rzeczy... W roznych zakatkach Ziemi ludzie gloduja, nie maja co pic, nie maja podstawowych srodkow czystosci. Wielu z nas nie szanuje tego co ma i wyrzuca to bezmyslnie. Jak to kiedys Quebo nawinal, ze nie rozumie dlaczego dalej woda nie jest cenniejsza niz diament.
    Najczęściej ... ciezko stwierdzic, chyba marudze i narzekam.
    Ostatnio ciągle ... pracuje. ;/
    Żałuje że ... a to wiele by sie takich sytuacji znalazlo, gdzie zaluje, ze cos zrobilam lub nie, ale to pozostawie dla siebie.
    Gdy jestem w hipermarkecie, najdłużej przebywam w dziale... Chyba wybierajac sok do picia. Ciezko stwierdzic, nie jestem typem zakupoholiczki, dodam nawet, ze nie lubie zakupow. Szczegolnie takich... zakupow odziezowych.
    Z czego Jesteś najbardziej dumna ? Ostatnimi czasy z siebie i swoich osiagniec, mimo pewnych trudnosci.
    Na co zwracasz uwagę przy pierwszym spotkaniu ? Na to, czy ktos patrzy mi prosto w oczy, kiedy rozmawiamy. I moze to chore, ale mam taka przypadlosc, ze zawsze patrze na usmiech - uzebienie. Czy jest zadbany. :thumbsup: xD

\o/ \o\o Wybacz, ze tak dlugo ale ostatnio skasowalam sobie wszystkie obserwacje watkow i zapomnialam dodac prezki do obserwowanych. xd

• Synthia napisał(a):

Gootek napisał(a):

Na co zwracasz uwagę przy pierwszym spotkaniu ? Na to, czy ktos patrzy mi prosto w oczy, kiedy rozmawiamy. I moze to chore, ale mam taka przypadlosc, ze zawsze patrze na usmiech - uzebienie. Czy jest zadbany. :thumbsup: xD -- a jak ktoś się nie uśmiecha i Ci nie pokazuje uzębienia :D To co wtenczas - adios muczaczos :D

\o/ \o\o Wybacz, ze tak dlugo ale ostatnio skasowalam sobie wszystkie obserwacje watkow i zapomnialam dodac prezki do obserwowanych. xd -- Nie no spoko, wybaczam :D

Czy uważasz się za dorosłą i racjonalnie myśląca osobę?
    Jaki dostałaś najlepszy prezent w życiu?
    Co Cię drażni w facetach?
    Co Cię uspokaja?

Pa ^^
  • Gootek napisał(a):

Czy uważasz się za dorosłą i racjonalnie myśląca osobę? Tak, mimo, ze czesto zrobie cos zanim pomysle. Mysle, ze jestem tez odpowiedzialna i konsekwentna.
    Jaki dostałaś najlepszy prezent w życiu? Mojego pieska.
    Co Cię drażni w facetach? Przedmiotowe traktowanie kobiety, ocenianie od 0-10, brak empatii.
    Co Cię uspokaja? Muzyka. Jak rowniez wzrusza.

Pa Cya! :gamer:

• Dosarphic napisał(a):

No siema! Czesc Dosarek! :beer:

Nie spodziewałaś się mnie tutaj co? No w sumie nie. :D
    Jak wakacje mijają? Pracowicie... Praca, remont i tak w kolko... Przydalyby mi sie "wakacje".
    Mogę polecić nutę? Wiem, że mogę, ale jak się podoba?

Nutka nie w moim stylu.
    Jak mi z głowy nie wypadnie to znów coś zaspamuję. A zapraszam!

Pozdrawiam :thumbsup: Ja rowniez. :cookie:

A tak na marginesie... patrzylam Twoje wszystkie spoilery skierowane do mnie! o!

• Dosarphic napisał(a):

Eldo. Nie lubie go. XD Czesc!

Praca i remont, kurcze :D Ciekawe hobby muszę Ci powiedzieć. No powaznie, ostatnio tyle sie dzieje w moim zyciu, ze ledwo wyrabiam...
    To zacznijmy pytania o hobby! O nie...
    Co remontujesz dokładnie? Kuchnia? :phatgrin: Sypialnie i takie tam miejscowki xd
    Lubisz swoją pracę? Hmm tak. Chodze tam bo chce, chociaz czasem jak kazdy mam dosc i chce odetchnac.
    Dlaczego w tytule tematu jest "Beast"? Jesteś bestią? =O Jak zakladalam te prezentacje, to pilam Monstera... xd A ze ja jestem taka osoba, ktora zeby zaczela byc niemila itd., to trzeba mnie sprowokowac lub serio mocno irytowac. Stad tez spodobal mi sie ten tekst. Trzeba wiec uwolnic takiego potworka jak ja! Uznajmy, ze to "Beast', to takie porownanie.

Odnośnie marginesu, to nieładnie - pisałem "nie zaglądaj" :chlosta: Mi wolno! :saint:

• grzes282 napisał(a):

jak wszyscy to wszyscy i ja też :) Czesc, czesc. ;)

Skąd jesteś... Z okolic duzego miasta.
    Imię... Konczy sie na literke 'a'.
    nie lubię robić... czegos co jest bezsensowne.
    lubię robić... cos co mnie rozwija, cieszy.
    najlepsze danie...(poza gołąbkami :) ) Ogolnie wloska kuchnia. ;) A i zupa brokulowa i kalafiorowa.
    nie lubię jeść... :???: Za duzo zeby wymieniac... Bardzo wybredna jestem. xd

• siemka
    moje pyt nr 1 to
    "Imię... Konczy sie na literke 'a'."
    -A jaka jest reszta liter , zaczynając od pierwszej -kończąc na "a " ?

Kobiet nie pytam o wiek , wiec może w ten sposób ,pyt nr 2
    - Kto jest starszy , Ty czy
    @Muzha
    ?

I na koniec pasuje aby było taktownie :) pyt nr 3
    Jesteś na randce, kelner podaje : petto d ' anatra arrosto
    -Jakie wino wybierzesz do tego zestawu ?
    a) Hunky dory sauvignon blanc
    czy
    b) Y de ayles
    ?

TechnoRiper will kill u :tak:
  • TechnoRiper napisał(a):

siemka Hej, hej.
    moje pyt nr 1 to
    "Imię... Konczy sie na literke 'a'."
    -A jaka jest reszta liter , zaczynając od pierwszej -kończąc na "a " ? Nie powiem!

Kobiet nie pytam o wiek , wiec może w ten sposób ,pyt nr 2
    - Kto jest starszy , Ty czy
    @Muzha
    ?
    Moze ja, a moze Muzha. ;)

I na koniec pasuje aby było taktownie :) pyt nr 3
    Jesteś na randce, kelner podaje : petto d ' anatra arrosto
    -Jakie wino wybierzesz do tego zestawu ?
    a) Hunky dory sauvignon blanc
    czy
    b) Y de ayles
    ?
    Nie pijam alkoholu, co za tym idzie nie znam sie na winach.

• grzes282 napisał(a):

czemu tak skryta... Tajemnicza... Teamlerowi nie wypada chwalic sie na lewo i prawo swoja tozsamoscia, nawet jesli ma to byc tylko imie. Szczegolnie w prezentacji, do ktorej kazdy ma wglad.
    Czemu Synthia? Kiedy zapytano mnie o to, jaki chce miec nick teamowy odparlam od razu, ze Synthia. Juz wczesniej chcialam miec taki nick w grze, ale nie byl on dostepny na zadnym serwerze. A skad mi sie uroil w glowce, to... nazwa rodzaju pewnego produktu 'budowlanego'. Kiedys zobaczylam te nazwe i zapadla mi w pamieci. XD No i jeszcze jeden powod, nicki na S czesto sa bardzo kobiece. :)
    Czego się uczysz... A co jesli sie nie ucze juz? A moze sie ucze... Zgaduj zgadula. xd
    Ulubiona muzyka... Rap w roznej postaci, w roznych jezykach. Slucham go od 6klasy/1gimnazjum i ten gatunek jak najbardziej do mnie przemawia. Stycznosc z tym gatunkiem mialam troche wczesniej ale w polaczeniu rapu z ciezszym brzmieniem, czyli sluchalam LinkinPark i LimpBizkit. Taka ciekawostka, ze posiadam prawie wszystkie plyty i single Linkinow. Najwiecej jednak slucham rapu polskiego: Białas, Quebonafide, Reto, Paluch itd. (nie slucham typowych uliczniakow typu bonus rpk). Nie pogardze dobra, trapowa nutka.

• Sjemka

Owocowa herbata czy czarna z cytryną?
    Nauki humanistyczne czy ścisłe?
    Sukienka czy spodnie?
    Niebieski czy czarny długopis? Zważasz na to jak 'płynnie' pisze?
    Słuchasz radia?
    Paragony chowasz razem z zakupami czy wkładasz je do portfela?
    Zeszyt A4 czy A5?
    Korzystasz z organizera?
    Z którą rzeczą nigdy nie mogłabyś się rozstać?

PaAaaAA ;d
  • Hederath napisał(a):

Sjemka Siemanderko!

Owocowa herbata czy czarna z cytryną? Czarna bez cytryny. ^^ Uwielbiam!
    Nauki humanistyczne czy ścisłe? Human.
    Sukienka czy spodnie? Spodnie.
    Niebieski czy czarny długopis? Zważasz na to jak 'płynnie' pisze? Niebieski. Uzywam dlugopisow, ktore mi sie nie rozmazuja. Zawsze jak testuje, czy jest "warty mojej uwagi", to pisze cos na kartce i od razu przejezdzam reka. XD
    Słuchasz radia? Tak, w pracy.
    Paragony chowasz razem z zakupami czy wkładasz je do portfela? Do portfela... Zawsze jakis nowy, a nawet i starszy sie znajdzie. :>
    Zeszyt A4 czy A5? A4 <3
    Korzystasz z organizera? Nje.
    Z którą rzeczą nigdy nie mogłabyś się rozstać? Jesli chodzi tylko o rzeczy... Telefonem. xD Praktycznie wszystko wykonuje przez telefon i wszystko tez w nim mam. No i pewna bransoletka (symbolika).

PaAaaAA ;d Wroc jeszcze! :D

Gootek napisał(a):

Cześć ^^ No siemano!

Co oprócz pieniędzy trzymasz w swoim portfelu? Zdjecia, paragony, karte bankowa, karte ikea family (xd), dowod osobisty. Czasem kolczyki. xd
    Jaki kolor kojarzy Ci się z gorzkim/słodkim/kwaśnym smakiem? Z gorzkim - braz. Slodki - roz. Kwasny - zolty.
    Do czego masz największy sentyment? Do kilku przedmiotow, a nawet i osob, ale nie bede sie zaglebiac w to jakich. :P Przynajmniej nie tutaj.
    Kiedy najbardziej pobudzasz swoją wyobraźnie? Sluchajac muzyki filmowej, zasypiajac, idac gdzies sama - duzo rozmyslam. Jestem osoba, ktora lubi myslec "co by bylo gdyby".
    Jesteś oszczędna czy raczej rozrzutna? Jesli cos mi sie podoba, to potrafie przeplacic. Ale musi to byc faktycznie rzecz godna mojej uwagi. I oszczedna i rozrzutna nie pasuja do mnie... Ja, to tak gdzies pomiedzy.
    Zrobiłaś coś głupiego w życiu, co wszyscy Ci wypominają? Nie raz...

/me papapap ;) Ciao :>