Starcie Potęg Gildii - Edycja czwarta

  • EVENT FORUM

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Starcie Potęg Gildii - Edycja czwarta



    Kolejna odsłona eventu gildyjnego organizowana czwarty rok z rzędu. Czy tym razem również będziecie walczyć o tytuł najlepiej zgranej ekipy Metin2 w polskiej wersji językowej? Czy od poprzedniej edycji powstały jakieś nowe konkurencyjne gildie, które zechcą zaistnieć? W tym roku walka potrwa dłużej, ponieważ będziecie mogli zmierzyć się ze sobą w sześciu starciach, a nie jak w ubiegłych latach pięciu. Wszystkich serdecznie zapraszamy :!:




    • Wydarzenie składa się z sześciu etapów, w których będzie można zdobywać punkty liczone do końcowego wyniku.
    • Szczegółowe informacje o każdym etapie pojawią się w tym temacie. Odpowiednio wcześniej poinformujemy o terminie publikacji nowych etapów.
    • Event odbędzie się, jeśli zgłosi się minimum 5 gildii.




    • Gildia, która chce wziąć udział w zabawie musi wysłać zgłoszenie najpóźniej do 31.05.2017 godz. 23:59 na adres event.forum@metin2.pl. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie będą odrzucane.
    • Zgłoszenie musi zostać nadesłane z adresu e-mail przypisanego do konta w grze aktualnego lidera gildii.
    • Każdą gildię reprezentował będzie lider lub osoba wytypowana przez lidera.
    • Wysyłając zgłoszenie prosimy zastosować poniższy szablon.
      Nick w grze przywódcy:
      Login konta przywódcy:
      Nick na forum przywódcy:
      Adres e-mail, z którego gildia będzie się kontaktować:
      Nazwa gildii:
      Serwer:
      Nicki osób z gildii w grze, które będą brały udział:
    UWAGA! Przywódca, to lider gildii, bądź osoba wytypowana przez lidera na czas trwania eventu, która będzie się komunikować z Team. Konta przywódcy i lidera na forum oraz w grze nie mogą być zablokowane!




    I. MIEJSCE


    II. MIEJSCE


    III. MIEJSCE


    IV. MIEJSCE


    V. MIEJSCE
    Zbroja Hwang nie może zostać ubrana przez postać Likana.


    Terminarz poszczególnych etapów:

    Pierwsze starcie: 05. czerwca, godz. 18:30
    Drugie starcie: 17. czerwca, godz. 20:45 (Etap na czas!)
    Trzecie starcie: 22. czerwca, godz. 20:50 (Etap na czas!)
    Czwarte starcie: 28. czerwca, godz. 19:00
    Piąte starcie: 12. lipca, godz. 20:30 (Etap na czas!)
    Szóste starcie: 17. lipca, godz. 21:00 (Etap na czas!)

    Wydarzenie można komentować w tym temacie: Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie.

    Zespół Forum Metin2.pl

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.



  • POZYCJAGILDIASERWERI. ETAPII. ETAPIII. ETAPIV. ETAPV. ETAPVI. ETAPSUMA PUNKTÓW
    1.DragonArmySamos676056585758356
    2.ArmiaCzarnADiumar665865515558353
    3.DevilSoulsWetar666062595549351
    4.AleaIasTaEstSamos395837435058285
    5.ZakonFeniksaSamos635232425042281
    6.KAMASUTRA69Negros585524515042280
    7.OurDestinyWetar55605905349276
    8.CosaNostraaSamos445840425041275
    9.GuerrillasAndros515523305051260
    10.CalienteSamos605033000143
    11.GreysSamos49550000104
    12.GenezisDiumar3650900095
    13.PijZaGrzechyTortuga3755000092
    14.GreenStreetTasmania3750000087
    15.AncestorsTortuga450000045
    16.AnTTasmania430000043
    17.RosjaTasmania400000040
    18.TyramLeszczyTasmania390000039
    19.AnonymousTasmania280000028

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • STARCIE PIERWSZE

    Zadanie polega na zaprezentowaniu swojej gildii w ramach eventu. W tym celu należy założyć prezentację w dziale Gildie wybierając przy tym odpowiednią etykietę serwera.
    Prezentację tworzy przywódca, bądź osoba wytypowana przez przywódcę. Jeśli nie będzie tego robił przywódca, to o tym fakcie w formie Prywatnej Wiadomości na forum informuje mnie wskazując nick osoby, która prezentację utworzy.
    Jeżeli prezentacja na forum już istnieje od dawna nie trzeba zakładać nowej, lecz zaktualizować dotychczasową.
    Prezentacje muszą być zaktualizowane/założone nie później niż do 08.06.2017r. godz. 23:59. Po tym terminie NIEDOZWOLONE jest aktualizowanie prezentacji, ponieważ to będzie oznaczało dyskwalifikację. Komisja musi mieć czas na ocenę prezentacji.
    W tym etapie w sumie można zdobyć 80 punktów (po 10 punktów od każdego członka komisji).
    Jak zwiększyć swoją szansę? Przekażcie istotne informacje, wystrójcie prezentację ciekawą grafiką pasującą do niej, załączcie jakieś screen'y prezentujące was, nie kolorujcie zbytnio tekstu (prezentacja, to nie tęcza). Więcej podpowiedzi nie będzie. To od was zależy, jak to przygotujecie.


    Czekamy z niecierpliwością, aby was lepiej poznać.
    Powodzenia! :mkay:

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • Wyniki pierwszego etapu zostały opublikowane.

    Ostatecznie w głosowaniu wzięło udział 7 niezależnych członków od siebie, dlatego maksymalna ilość punktów do zdobycia wynosiła 70. Data kolejnego etapu pojawi się jutro.

    Pamiętajcie, że to dopiero pierwszy etap i tabela wyników może się totalnie wywrócić! :mkay:

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • STARCIE DRUGIE



    Starcie polega na odnalezieniu w grze dziesięciu lokacji przedstawionych na obrazach w tym temacie i zrobieniu screen'a tych miejsc.
    Na screen'ie musi znajdować się postać z widocznym nickiem minimum jednego członka danej gildii zgłoszonego do udziału w evencie, nazwa serwera oraz mini-mapa.
    Pamiętajcie, że screen'ów nie musi wykonywać jedna osoba, ale możecie podzielić się zadaniami odszukiwania lokalizacji na danych mapach. Dzięki temu wykonacie zadanie szybciej i zdobędziecie więcej punktów!
    Wykonane screen'y odnalezionych miejsc należy wysłać w formie załącznika na e-mail event.forum@metin2.pl z adresu, z którego mieliście się z nami kontaktować.
    Termin wysyłania to 17.06.2017r. godz. 23:59. Screen'y nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
    Za jeden poprawnie nadesłany screen można otrzymać 5 punktów.
    Istnieje premia czasowa za szybkość nadesłania rozwiązania:
    Moderator Ascoran:
    W przypadku nadesłania 100% poprawnych rozwiązań (10/10):
    Do 30 min od publikacji tematu +10 punktów.
    Między 31-45 min od publikacji tematu +8 punktów.
    Między 46-60 min od publikacji tematu +5 punktów.

    W przypadku nadesłania minimum 80% poprawnych rozwiązań (8/10):
    Do 30 min od publikacji tematu +7 punktów.
    Między 31-45 min od publikacji tematu +5 punktów.
    Między 46-60 min od publikacji tematu +3 punkty.

    Poniżej w spoilerze przedstawiamy przykładowy obraz lokalizacji oraz poprawnie wykonany screen z jej odnalezienia.

    Przykładowy poprawny screen
    Oryginalny:


    Poprawnie wykonany i wysłany do Team:


    Lista lokalizacji do odnalezienia:

    Mapa 1


    Mapa 2


    Mapa 3


    Mapa 4


    Mapa 5


    Mapa 6


    Mapa 7


    Mapa 8


    Mapa 9


    Mapa 10



    Życzymy powodzenia dzielni poszukiwacze przygód! :P

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • Wyniki drugiego starcia.

    GILDIAPREMIA ZA SCREEN'YPREMIA ZA CZASRAZEM
    OurDestiny501060
    DevilSouls501060
    DragonArmy501060
    ArmiaCzarnA50858
    CosaNostraa50858
    AleaIasTaEst50858
    PijZaGrzechy50555
    Greys50555
    KAMASUTRA6950555
    Guerrillas50555
    ZakonFeniksa (na jednym ss brakowało nazwy serwera)45752
    Genezis50050
    GreenStreet50050
    Caliente50050

    Wyniki zostały wprowadzone do głównej tabeli wyników.

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • STARCIE TRZECIE


    Starcie polega na rozszyfrowaniu dziesięciu zestawów słów/wyrażeń związanych z grą oraz forum polskiej wersji Metin2.
    Każdy zestaw składa się z dziesięciu słów/wyrażeń, w którym poprzestawiane są litery. Należy odgadnąć jakie to słowa, ustawiając w poprawnej kolejności litery.
    Odszyfrowane zestawy należy przesłać na adres event.forum@metin2.pl z adresu, który podaliście jako kontaktowy z nami.
    Termin wysyłania to 22.06.2017r., godz. 23:59. Odpowiedzi nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
    Za jeden poprawnie rozszyfrowany zestaw można otrzymać 5 punktów. Jeśli w zestawie pojawi się jeden błąd otrzymacie jedynie 3 punkty. Jeśli w zestawie będzie dwa lub więcej błędów nie otrzymacie żadnego punktu za ten zestaw.
    Istnieje premia czasowa za szybkość nadesłania rozwiązania:.
    Moderator Ascoran:
    W przypadku nadesłania 100% bezbłędnych rozwiązań (10/10 zestawów):
    W godz. 20:50-21:50 otrzymacie +20 punktów.
    W godz. 21:51-22:15 otrzymacie +15 punktów.
    W godz. 22:16-22:30 otrzymacie +12 punktów.
    W godz. 22:31-22:45 otrzymacie +9 punktów.
    W godz. 22:46-23:00 otrzymacie +6 punktów.
    W godz. 23:01-23:30 otrzymacie +3 punkty.

    W przypadku nadesłania minimum 80% bezbłędnych rozwiązań (8/10 zestawów):
    W godz. 20:50-21:50 otrzymacie +12 punktów.
    W godz. 21:51-22:15 otrzymacie +10 punktów.
    W godz. 22:16-22:30 otrzymacie +8 punktów.
    W godz. 22:31-22:45 otrzymacie +6 punktów.
    W godz. 22:46-23:00 otrzymacie +3 punkty.
    W godz. 23:01-23:30 otrzymacie +1 punkt.

    Poniżej przedstawiamy zestawy do rozwiązania:

    Zestaw 1
    NPSGOA
    DRIEL OETUSA
    ĄKBŁ
    ONW
    DIŹME
    OMFUR
    TIENM RRWDAMTOSE
    KOAŻWDY
    CTINHE
    LGANI


    Zestaw 2
    OUYDHWC OSIC
    EYIT
    MRAWO
    ABCIZWEYL
    PPATKZEURS
    NYGA
    MMRRUA
    IIRESLK
    MIZAYWRMP
    YGRTSY


    Zestaw 3
    LWAO AYIŻC
    RBEE
    ADWO KOD
    HONAY
    AASZNM
    ZEYCMNL SKO
    YGTNOSI CUHD
    NSAANTIO
    PEX
    ŁAAKMP


    Zestaw 4
    UTZR MREONIPU
    TYKDA
    JKRAIYNPSC
    DMYOŁ AKĄPJ
    IZAZATWŁER ŁTPAY
    AWDZOCAWI ASLU
    VTENE
    LRUEI
    CVRHAAR
    DOLOWY KABSR


    Zestaw 5
    ĆEREDRZOZ
    KIYOWS TFYAKNA
    SOTDSŁRYAZ
    IINC
    ABYR SLUTOO
    YDWON RKŁAZYTS
    MSRYOCO
    WOZŁIDEARIC
    KWOETLSAR
    NOSO


    Zestaw 6
    ZSYOCM TSWOKY
    NZAEOCWR TAGĘWS
    DNEESSARW
    AAAMTTNRCSJU
    EZDEERTR
    MYGOMWA ETIKSN
    AZKSUT BCOOM
    RKABA
    IAKLN
    CDUH UOHSAC


    Zestaw 7
    RATYS GKONBAER
    ZUJOFSNKUC
    MRYGRAU
    KKCUY
    JSEUKYDS RWTEA
    RFSZAA
    PNSWERA
    SAKKZI KLWAI
    MFPELOI
    EMATKR


    Zestaw 8
    AZDAAKSZ
    ÓĆŁŻ
    IYNBOG
    NIADAE
    CHDU BWYIREZ
    ZRBAU ŁSRZTA
    KODZEARZPS
    MRNEEE
    SAP CYRUPHPEZ
    KCRTTEYFAI


    Zestaw 9
    ŁŻAY ŁZRSAKUYT
    RIAGONT
    SAGNOAR
    BRNUI
    YKLSNA GMEOL
    GAGUNRNJ
    QEROTUE
    JNALINTGICEE
    YBTU UOEACN
    JZARBO


    Zestaw 10
    IBOIEDC
    TAZAKNCRY ASKTOK
    NNJKSAYIZ MIHIROAN
    ATRRAT
    EHNUSIRK
    PHKRDYAE
    OABONR
    CZRTAA TÓAYTWN
    GILOOB
    LBOMATO


    Odszyfrowywać słowa może cała gildia. Dzięki temu wykonacie zadanie szybciej i zdobędziecie więcej punktów!

    Powodzenia w tym mozolnym zadaniu! =)

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • Wyniki trzeciego etapu.

    GILDIAPREMIA ZA ZESTAWYPREMIA ZA CZASRAZEM
    ArmiaCzarnA501565
    DevilSouls501262
    OurDestiny50959
    DragonArmy48856
    CosaNostraa40040
    AleaIasTaEst37037
    Caliente33033
    ZakonFeniksa32032
    KAMASUTRA6924024
    Guerrillas23023
    Genezis909

    Szczegóły dotyczące błędów!

    Gildia: DragonArmy
    Jeden błąd w zestawie nr 1.

    Gildia: CosaNostraa
    Jeden błąd w zestawach nr 2, 4, 8, 9 i 10.

    Gildia: AleaIasTaEst
    Jeden błąd w zestawach nr 5, 8, 9 i 10.
    Więcej niż jeden błąd w zestawie nr 7.

    Gildia: Caliente
    Jeden błąd w zestawach nr 1, 3, 5, 7, 9 i 10.
    Więcej niż jeden błąd w zestawie nr 8.

    Gildia: ZakonFeniksa
    Jeden błąd w zestawach nr 2, 4, 5 i 7.
    Więcej niż jeden błąd w zestawach nr 9 i 10.

    Gildia: KAMASUTRA69
    Jeden błąd w zestawach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10.
    Więcej niż jeden błąd w zestawach nr 7 i 9.

    Gildia: Guerrillas
    Jeden błąd w zestawie nr 6.
    Więcej niż jeden błąd w zestawach nr 5, 7, 8, 9 i 10.

    Gildia: Genezis
    Jeden błąd w zestawach nr 1, 3 i 6.
    Więcej niż jeden błąd w zestawach nr 2, 4, 5, 7, 8, 9 i 10.

    Poprawne odpowiedzi
    Zestaw 1
    SONGPA
    LIDER SETAOU
    KŁĄB
    WON
    MIEDŹ
    FORUM
    METIN MORDERSTWA
    ODŻYWKA
    TENCHI
    GLINA


    Zestaw 2
    DUCHOWY CIOS
    YETI
    MORWA
    WYBIELACZ
    PRZEPUSTKA
    YANG
    MARMUR
    ELIKSIR
    WAMPIRYZM
    TYGRYS


    Zestaw 3
    WOLA ŻYCIA
    EREB
    WODA DOK
    YONAH
    SZAMAN
    MLECZNY SOK
    OGNISTY DUCH
    SANTONIA
    EXP
    MAŁPKA


    Zestaw 4
    RZUT PIORUNEM
    DYKTA
    INSKRYPCJA
    MŁODY PAJĄK
    ZWIETRZAŁA PŁYTA
    ZWIADOWCA LASU
    EVENT
    URIEL
    VARCHAR
    LODOWY SKARB


    Zestaw 5
    ROZEDRZEĆ
    WYSOKI FANATYK
    STRASZYDŁO
    NICI
    RYBA LOTOSU
    WODNY KRYSZTAŁ
    SYCOMOR
    ZWIERCIADŁO
    LEKARSTWO
    SOON


    Zestaw 6
    SMOCZY SKOWYT
    CZERWONA WSTĘGA
    SERWANDES
    TRANSMUTACJA
    DEZERTER
    MAGMOWY INSEKT
    SZTUKA COMBO
    BAKRA
    LIKAN
    DUCH CHAOSU


    Zestaw 7
    STARY NAGROBEK
    KONFUCJUSZ
    GRYMUAR
    KUCYK
    DYSKUSJE WETAR
    SZARFA
    RESPAWN
    KISZKA WILKA
    POLIFEM
    MARKET


    Zestaw 8
    ZASADZKA
    ŻÓŁĆ
    YONGBI
    AEDIAN
    DUCH WIERZBY
    BURZA STRZAŁ
    PRZESZKODA
    NEMERE
    PAS PRZEPYCHU
    CERTYFIKAT


    Zestaw 9
    ŻYŁA KRYSZTAŁU
    IGNATOR
    AGRONAS
    RUBIN
    SKALNY GOLEM
    JUNGRANG
    EQUERTO
    INTELIGENCJA
    BUTY OCEANU
    ZBROJA


    Zestaw 10
    ODBICIE
    ARKTYCZNA KOSTKA
    NASZYJNIK HARMONII
    TARTAR
    SHURIKEN
    HYDEPARK
    OBRONA
    TARCZA TYTANÓW
    BIOLOG
    TOMBOLA


    Wszystkim, którzy brali udział serdecznie gratulujemy! :P

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • STARCIE CZWARTE

    Zadanie polega na nakręceniu filmu prezentującego, jak rozwiązujecie dowolny problem dręczący waszą gildię.
    Każda gildia może wysłać wyłącznie jeden film, którego długość nie przekracza 3 minut.
    Do filmu można dołączyć podkład dźwiękowy. Należy jednak zwrócić uwagę, aby podkład i film nie łamały zasad Regulaminu Forum.
    Film musi być nakręcony specjalnie na potrzeby SPG #4 2017. Nie może być nagrany wcześniej, ponieważ wtedy dana gildia za ten etap nie otrzyma żadnego punktu.
    Filmik należy wrzucić na YouTube.
    Link do video należy wysłać na adres event.forum@metin2.pl z adresu, który podaliście do kontaktu z nami.
    Termin wysyłania upływa 03. lipca o godz. 23:59.
    Maksymalnie można zdobyć 80 punktów (po 10 punktów od każdego członka komisji).
    Taka mała prośba. Wszystkie problemy natury sercowej, miłosnej, itp. już nam się zwyczajnie przejadły, więc prosimy o większą kreatywność niż zagwostki miłosne!

    Liczymy na miły 'seans'! ;p

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • W związku z czwartym etapem na naszą pocztę nadeszło 8 wiadomości z linkami do filmów. Poniżej przedstawiam punktację.

    DevilSouls - 59 punktów
    DragonArmy - 58 punktów
    ArmiaCzarnA - 51 punktów
    KAMASUTRA69 - 51 punktów
    AleaIasTaEst - 43 punktów
    ZakonFeniksa - 42 punktów
    CosaNostraa - 42 punktów
    Guerrillas - film, który nadesłaliście zwierał materiał prawnie chroniony, dlatego w Polsce został on zablokowany przez serwis. Poprawcie film wycinając ten materiał, a wtedy ocenimy film, jeżeli jeszcze chcecie. Stosowny e-mail już otrzymaliście. Deadline na poprawę to 10. lipca. godz. 18:00.

    Ten etap oceniało jedynie 6 z 8 członków komisji. Tylu było dostępnych. Dlatego maksymalnie w tym etapie zdobyć było można 60 punktów.

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • STARCIE PIĄTE


    Zadanie polega na skompletowaniu hasła składającego się z pięciu słów. Do każdego słowa prowadzi wskazówka ukryta na forum w kolejnych zagadkach.
    Pierwsza wskazówka brzmi następująco:
    Moderator Ascoran:
    Pierwsza wskazówka!
    Ta wskazówka jest już odkryta. Drugiej wskazówki musisz poszukać pośród starych serwerów sprzed fuzji. Nie pamiętam, gdzie dokładnie ją zamieściłem, ale to był serwer, który zaczynał się na literę O. O czym był ten temat? Ah, już wiem - tam było coś o trollowaniu. W następnej wskazówce znajdziesz kolejne słowo hasła.

    Hasło:
    CHWYĆ (drugie słowo) (trzecie słowo) - (czwarte słowo) (piąte słowo)

    Czas na nadesłanie całego hasła upływa 12.07.2017, godz. 23:00. Odpowiedzi nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
    Istnieją premie czasowe za poprawne nadesłanie hasła w jak najszybszym czasie:
    Moderator Ascoran:
    W przypadku nadesłania bezbłędnego hasła:
    W godz. 20:30-20:40 otrzymacie +15 punktów.
    W godz. 20:41-20:45 otrzymacie +12 punktów.
    W godz. 20:46-20:50 otrzymacie +9 punktów.
    W godz. 20:51-21:00 otrzymacie +7 punktów.
    W godz. 21:01-21:15 otrzymacie +5 punktów.
    W godz. 21:16-21:30 otrzymacie +3 punkty.

    Hasło należy wysłać na adres event.forum@metin2.pl z adresu, który podaliście jako kontaktowy z nami.
    Punktacja główna w tym etapie za odnalezienie słów wygląda następująco:
    Moderator Ascoran:
    Pierwsze słowo - 0 punktów z racji tego, że te słowo jest już podane.
    Drugie słowo - +10 punktów.
    Trzecie słowo - +10 punktów.
    Czwarte słowo - +10 punktów.
    Piąte słowo - +10 punktów.

    Za poprawne rozszyfrowanie całego hasła +10 punktów.

    Poszukiwać słów może cała gildia. Dzięki temu wykonacie zadanie szybciej i zdobędziecie więcej punktów.

    Powodzenia dla wszystkich! :P

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • Wyniki piątego etapu.

    GILDIA
    PREMIA ZA SŁOWA
    PREMIA ZA CZAS
    RAZEM
    DragonArmy50757
    ArmiaCzarnA50555
    DevilSouls50555
    OurDestiny50353
    CosaNostraa50050
    ZakonFeniksa50050
    Guerrillas50050
    AleaIasTaEst50050
    KAMASUTRA6950050


    Etap trudny, to prawda, ale też o to chodziło, aby zmusić jak najwięcej osób z gildii do działania na rzecz wspólnego dobra.

    Informacja dla gildii Guerrillas: za czwarty etap punkty (jak informowałem wcześniej) otrzymacie jutro. Dzisiaj dopiero przekazałem członkom poprawiony link z filmem do oceny.

    Dziękujemy wszystkim za udział w tym starciu i gratulujemy wyników. Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 20:55. Natomiast ostatnie o godz. 22:46. =)

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • Poniżej w spoilery wrzucam filmiki z czwartego etapu od gildii, które nie mają nic przeciwko temu. Miłego oglądania! :thumbup:













    PS
    Guerrillas, wasz wynik za czwarty etap został już umieszczony w tabeli.

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • STARCIE SZÓSTE

    Starcie polega na rozwiązaniu trzech różnych zadań w jak najszybszym czasie.
    Każde zadanie jest w różny sposób premiowane punktowo.
    Odpowiedzi z każdego zadania należy wysłać w jednej wiadomości na adres event.forum@metin2.pl z adresu, który podaliście jako kontaktowy z nami.
    Czas na wysłanie rozwiązań upływa 17.07.2017 o godz. 23:59. Po tym terminie, nie będziemy uwzględniać nowych nadesłanych odpowiedzi.
    Poniżej przedstawiam szczegółowe informacje o każdym z zadań.

    =================================
    PIERWSZE ZADANIE
    =================================

    Zadanie polega na rozszyfrowaniu 10. słów/wyrażeń z poprzestawianych liter. Słowa są związane z polską wersją Metin2.

    MAATCURJSANT
    SOBS
    ŚKĆO LPAAC
    INLFA
    KMDEOAŁ
    MRAU
    TEICATKFRY STGAUIY
    CFORCES
    NYUIRPO AIKZL
    RREPTEOLTE

    Za każde poprawnie rozszyfrowane słowo/wyrażenie można otrzymać 2 punkty.

    =================================
    DRUGIE ZADANIE
    =================================

    Drugie zadanie polega na rozszyfrowaniu pięciu zagadek.

    Zagadka nr 1. - Co to za lokacja?
    Biolog mnie tam wysłał, choć sam nie wiem po co. Rąbać kawałki drewna wśród Pung-Ma nocą.

    Zagadka nr 2. - Jaki to za przedmiot?
    Spotkałem zaprzysiężonego, lecz nie był on w lesie. Miał on przedmiot do ulepszeń bardzo zacnego koloru, wręcz ognistego.

    Zagadka nr. 3 - Kto to jest?
    Niebezpieczna to kobieta, jak na pierwsze wrażenie. Wcale się nie dziwię, że ten mąż przed nią ucieka.

    Zagadka nr 4. - Jaka to za misja?
    Piękna miłość, lecz ukryta być musi. Rozdzielni oboje, z dala od siebie, a wśród nich okropny człowiek myślący tylko o zarobku. Pomóż obojgu, a zobaczysz jak pięknie w twoim ekwipunku rozkwitnie kwiat uznany za symbol miłości.

    Zagadka nr 5. - Co to za boss?
    Oh... cóż to jest za bestia. Niezwykle rzadko spotykana, rzadko też widziana, choć od czasu do czasu występuje w naszym świecie. Jest tak ogromny, że swym cielskiem jest w stanie przykryć cały plac handlowy. Kolor? Sami wiecie! W końcu czym zieje, tym jest ubarwiony.

    Za każdą poprawnie rozwiązaną zagadkę można otrzymać 3 punkty.

    =================================
    TRZECIE ZADANIE
    =================================

    Zadanie polega na rozwiązaniu trzech rebusów.

    Rebus nr 1.
    27-5+17-30 (-r) + (-yksowy) + ÓW

    Rebus nr 2.

    I + (-ałż) + (-s -iri) + (-metyst)

    Rebus nr 3.

    (-zd -ycz) + (-rop) + D + (-dyn -a) + (-y -g)

    Za każdy poprawnie rozwiązany rebus można otrzymać 2 punkty.

    =================================

    Łącznie w trzech zadaniach można uzyskać maksymalnie 41 punktów.
    Istnieją premie czasowe za poprawne nadesłanie rozwiązań w jak najszybszym czasie:
    Moderator Ascoran:
    W przypadku nadesłania 100% bezbłędnych rozwiązań (41/41 punktów):
    W godz. 21:00-21:10 otrzymacie +20 punktów.
    W godz. 21:11-21:15 otrzymacie +17 punktów.
    W godz. 21:16-21:20 otrzymacie +14 punktów.
    W godz. 21:21-21:30 otrzymacie +10 punktów.
    W godz. 21:31-21:40 otrzymacie +6 punktów.
    W godz. 21:41-21:50 otrzymacie +3 punkty.
    W godz. 21:51-22:00 otrzymacie +2 punkty.

    W przypadku nadesłania minimum 80% bezbłędnych rozwiązań (33/41 punktów):
    W godz. 21:00-21:10 otrzymacie +14 punktów.
    W godz. 21:11-21:15 otrzymacie +11 punktów.
    W godz. 21:16-21:20 otrzymacie +8 punktów.
    W godz. 21:21-21:30 otrzymacie +5 punktów.
    W godz. 21:31-21:40 otrzymacie +3 punktów.
    W godz. 21:41-21:50 otrzymacie +2 punkty.
    W godz. 21:51-22:00 otrzymacie +1 punkt.

    Nad zadaniami może pracować cała gildia. Dzięki temu wykonacie zadanie szybciej i zdobędziecie więcej punktów!

    Powodzenia w finałowym starciu! :thumbup:

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • Wyniki szóstego etapu.

    GILDIA
    PIERWSZE ZADANIE
    DRUGIE ZADANIE
    TRZECIE ZADANIE
    PREMIA ZA CZAS
    RAZEM
    ArmiaCzarnA201561758
    DragonArmy201561758
    AleaIasTaEst201561758
    Guerrillas201561051
    DevilSouls201261149
    OurDestiny201261149
    ZakonFeniksa16156542
    KAMASUTRA6916156542
    CosaNostraa1896841


    ROZWIĄZANIA

    ZADANIE 1.
    Transmutacja
    Boss
    Kość Palca
    Nalif
    Odłamek
    Amur
    Certyfikat Tugyisa
    Frescco
    Upiorny Lizak
    Teleporter


    ZADANIE 2.
    1) Lungsam / Las Duchów
    2) Czerwona Wstęga
    3) Aranyo / Żona Soon
    4) Dezerter
    5) Czerwony Smok


    ZADANIE 3.
    1) Dziewięć Ogonów
    2) Imha
    3) Obsydian

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • OSTATECZNE WYNIKI

    PIERWSZE MIEJSCE
    Gildia DragonArmy z serwera Samos z wynikiem 356 punktów.
    Przywódca gildii - Kalio.


    DRUGIE MIEJSCE
    Gildia ArmiaCzarnA z serwera Diumar z wynikiem 353 punktów.
    Przywódca gildii - CzarnyAreS.


    TRZECIE MIEJSCE
    Gildia DevilSouls z serwera Wetar z wynikiem 351 punktów.
    Przywódca gildii - IdeNaZywiol.


    CZWARTE MIEJSCE
    Gildia AleaIasTaEst z serwera Samos z wynikiem 285 punktów.
    Przywódca gildii - Fyne.


    PIĄTE MIEJSCE
    Gildia ZakonFeniksa z serwera Samos z wynikiem 281 punktów.
    Przywódca gildii - Flizz.


    Nagrody ze względu na dużą ilość będą rozdane do końca lipca. Jeżeli ktoś chciałby coś zmienić w nazwie konta, na jaki mają trafić lub Hwang ma trafić do innej osoby, ponieważ bardziej się zasłużyła podczas eventu to proszę przywódców gildii o informację w formie Prywatnej Wiadomości do mnie na forum lub na adres event.forum@metin2.pl.


    Przygotowaliśmy niespodziankę dla gildii, które nie uzyskały premiowanych pozycji. Zdecydowaliśmy wyróżnić cztery gildie za wytrwałość i branie udziału w tym dużym evencie do samego końca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was drobne upominki. Tymi gildiami są:

    SZÓSTE MIEJSCE
    Gildia KAMASUTRA69 z serwera Negros z wynikiem 280 punktów.
    Przywódca gildii - Zielonagalaretka.

    SIÓDME MIEJSCE
    Gildia OurDestiny z serwera Wetar z wynikiem 276 punktów.
    Przywódca gildii - Lexio.

    ÓSME MIEJSCE
    Gildia CosaNostraa z serwera Samos z wynikiem 275 punktów.
    Przywódca gildii - MagKai.

    DZIEWIĄTE MIEJSCE
    Gildia Guerrillas z serwera Andros z wynikiem 260 punktów.
    Przywódca gildii - WybornyDiament.

    Kolejno według zajętych miejsc będę się kontaktował z przywódcami e-mailowo lub na forum i prosił o wybór pakietu spośród poniższych. Następna gildia będzie mogła wybrać pakiet nagród spośród tych, które pozostaną jeszcze niewybrane. Ostatnia gildia otrzyma pakiet, który pozostanie na końcu.
    Kamień Duchowy (10 sztuk)
    Zwój Błogosławieństwa (15 sztuk)
    Fasolka Zen (15 sztuk)
    Zwój Błogosławieństwa (15 sztuk)


    Wszystkim gildiom, które brały udział w evencie serdecznie gratulujemy, a w szczególności zwycięzcom. Kosztowało to mnie i was dużo czasu. Mam nadzieję, że nie żałujecie! Dziękujemy za udział i dobrą zabawę! :thumbup:

    Chciałbym również podziękować osobom, które oceniały starcia polegające na "twórczości" - Aszti, Synthia, Voilie, Ingolf, Chire, Santonia oraz Hadron. Bez was to by się też nie udało!

    A także dzięki dla Art za dorzucenie kilku fantów do nagród!

    Serdecznie zapraszam do wyrażania opinii, wniosków, przemyśleń na temat tego wydarzenia w temacie: Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie. Być może za rok uda się zrealizować piątą edycję! :rolleyes:

    Zespół Forum Metin2.pl

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • STATUS NAGRÓD

    W tym poście będę kolorem zielonym zaznaczał w tabeli informacje o tym, czy nagrody już dla danej gildii zostały rozdane. Nagrody w grze będą znajdować się w magazynie Item-Shop.


    GILDIA
    Czy nagrody w grze zostały rozdane?
    Czy Hwang został przydzielony?
    Czy rangi na forum zostały ustawione?
    DragonArmy
    TAK
    TAK
    TAK
    ArmiaCzarnA
    TAK
    TAK
    TAK
    DevilSouls
    TAK
    TAK
    TAK
    AleaIasTaEst
    TAK
    TAK
    TAK
    ZakonFeniks
    TAK
    TAK
    TAK
    KAMASUTRA69
    TAK
    OurDestiny
    TAK
    CosaNostraa
    TAK
    Guerrillas
    TAK


    Prosimy o cierpliwe oczekiwanie! :)

    Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.