Przyklejony Starcie Potęg Gildii - Edycja czwarta

    • EVENT FORUM

    Drodzy Gracze!
    Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
    Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

    Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
    Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

    Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

    • Starcie Potęg Gildii - Edycja czwarta



      Kolejna odsłona eventu gildyjnego organizowana czwarty rok z rzędu. Czy tym razem również będziecie walczyć o tytuł najlepiej zgranej ekipy Metin2 w polskiej wersji językowej? Czy od poprzedniej edycji powstały jakieś nowe konkurencyjne gildie, które zechcą zaistnieć? W tym roku walka potrwa dłużej, ponieważ będziecie mogli zmierzyć się ze sobą w sześciu starciach, a nie jak w ubiegłych latach pięciu. Wszystkich serdecznie zapraszamy :!:




      • Wydarzenie składa się z sześciu etapów, w których będzie można zdobywać punkty liczone do końcowego wyniku.
      • Szczegółowe informacje o każdym etapie pojawią się w tym temacie. Odpowiednio wcześniej poinformujemy o terminie publikacji nowych etapów.
      • Event odbędzie się, jeśli zgłosi się minimum 5 gildii.




      • Gildia, która chce wziąć udział w zabawie musi wysłać zgłoszenie najpóźniej do 31.05.2017 godz. 23:59 na adres event.forum@metin2.pl. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie będą odrzucane.
      • Zgłoszenie musi zostać nadesłane z adresu e-mail przypisanego do konta w grze aktualnego lidera gildii.
      • Każdą gildię reprezentował będzie lider lub osoba wytypowana przez lidera.
      • Wysyłając zgłoszenie prosimy zastosować poniższy szablon.
        Nick w grze przywódcy:
        Login konta przywódcy:
        Nick na forum przywódcy:
        Adres e-mail, z którego gildia będzie się kontaktować:
        Nazwa gildii:
        Serwer:
        Nicki osób z gildii w grze, które będą brały udział:
      UWAGA! Przywódca, to lider gildii, bądź osoba wytypowana przez lidera na czas trwania eventu, która będzie się komunikować z Team. Konta przywódcy i lidera na forum oraz w grze nie mogą być zablokowane!




      I. MIEJSCE


      II. MIEJSCE


      III. MIEJSCE


      IV. MIEJSCE


      V. MIEJSCE
      Zbroja Hwang nie może zostać ubrana przez postać Likana.


      Terminarz poszczególnych etapów:

      Pierwsze starcie: 05. czerwca, godz. 18:30
      Drugie starcie: 17. czerwca, godz. 20:45 (Etap na czas!)
      Trzecie starcie: 22. czerwca, godz. 20:50 (Etap na czas!)
      Czwarte starcie: 28. czerwca, godz. 19:00
      Piąte starcie:
      Szóste starcie:

      Wydarzenie można komentować w tym temacie: Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie.

      Zespół Forum Metin2.pl

      Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.



    • POZYCJAGILDIASERWERI. ETAPII. ETAPIII. ETAPIV. ETAPV. ETAPVI. ETAPSUMA PUNKTÓW
      1.ArmiaCzarnADiumar665865189
      2.DevilSoulsWetar666062188
      3.DragonArmySamos676056183
      4.OurDestinyWetar556059174
      5.ZakonFeniksaSamos635232147
      6.CalienteSamos605033143
      7.CosaNostraaSamos445840142
      8.KAMASUTRA69Negros585524137
      9.AleaIasTaEstSamos395837134
      10.GuerrillasAndros515523129
      11.GreysSamos49550104
      12.GenezisDiumar3650995
      13.PijZaGrzechyTortuga3755092
      14.GreenStreetTasmania3750087
      15.AncestorsTortuga450045
      16.AnTTasmania430043
      17.RosjaTasmania400040
      18.TyramLeszczyTasmania390039
      19.AnonymousTasmania280028

      Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
    • STARCIE PIERWSZE

      Zadanie polega na zaprezentowaniu swojej gildii w ramach eventu. W tym celu należy założyć prezentację w dziale Gildie wybierając przy tym odpowiednią etykietę serwera.
      Prezentację tworzy przywódca, bądź osoba wytypowana przez przywódcę. Jeśli nie będzie tego robił przywódca, to o tym fakcie w formie Prywatnej Wiadomości na forum informuje mnie wskazując nick osoby, która prezentację utworzy.
      Jeżeli prezentacja na forum już istnieje od dawna nie trzeba zakładać nowej, lecz zaktualizować dotychczasową.
      Prezentacje muszą być zaktualizowane/założone nie później niż do 08.06.2017r. godz. 23:59. Po tym terminie NIEDOZWOLONE jest aktualizowanie prezentacji, ponieważ to będzie oznaczało dyskwalifikację. Komisja musi mieć czas na ocenę prezentacji.
      W tym etapie w sumie można zdobyć 80 punktów (po 10 punktów od każdego członka komisji).
      Jak zwiększyć swoją szansę? Przekażcie istotne informacje, wystrójcie prezentację ciekawą grafiką pasującą do niej, załączcie jakieś screen'y prezentujące was, nie kolorujcie zbytnio tekstu (prezentacja, to nie tęcza). Więcej podpowiedzi nie będzie. To od was zależy, jak to przygotujecie.


      Czekamy z niecierpliwością, aby was lepiej poznać.
      Powodzenia! :mkay:

      Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
    • Wyniki pierwszego etapu zostały opublikowane.

      Ostatecznie w głosowaniu wzięło udział 7 niezależnych członków od siebie, dlatego maksymalna ilość punktów do zdobycia wynosiła 70. Data kolejnego etapu pojawi się jutro.

      Pamiętajcie, że to dopiero pierwszy etap i tabela wyników może się totalnie wywrócić! :mkay:

      Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
    • STARCIE DRUGIE



      Starcie polega na odnalezieniu w grze dziesięciu lokacji przedstawionych na obrazach w tym temacie i zrobieniu screen'a tych miejsc.
      Na screen'ie musi znajdować się postać z widocznym nickiem minimum jednego członka danej gildii zgłoszonego do udziału w evencie, nazwa serwera oraz mini-mapa.
      Pamiętajcie, że screen'ów nie musi wykonywać jedna osoba, ale możecie podzielić się zadaniami odszukiwania lokalizacji na danych mapach. Dzięki temu wykonacie zadanie szybciej i zdobędziecie więcej punktów!
      Wykonane screen'y odnalezionych miejsc należy wysłać w formie załącznika na e-mail event.forum@metin2.pl z adresu, z którego mieliście się z nami kontaktować.
      Termin wysyłania to 17.06.2017r. godz. 23:59. Screen'y nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
      Za jeden poprawnie nadesłany screen można otrzymać 5 punktów.
      Istnieje premia czasowa za szybkość nadesłania rozwiązania:
      Moderator Ascoran:
      W przypadku nadesłania 100% poprawnych rozwiązań (10/10):
      Do 30 min od publikacji tematu +10 punktów.
      Między 31-45 min od publikacji tematu +8 punktów.
      Między 46-60 min od publikacji tematu +5 punktów.

      W przypadku nadesłania minimum 80% poprawnych rozwiązań (8/10):
      Do 30 min od publikacji tematu +7 punktów.
      Między 31-45 min od publikacji tematu +5 punktów.
      Między 46-60 min od publikacji tematu +3 punkty.

      Poniżej w spoilerze przedstawiamy przykładowy obraz lokalizacji oraz poprawnie wykonany screen z jej odnalezienia.

      Przykładowy poprawny screen
      Oryginalny:


      Poprawnie wykonany i wysłany do Team:


      Lista lokalizacji do odnalezienia:

      Mapa 1


      Mapa 2


      Mapa 3


      Mapa 4


      Mapa 5


      Mapa 6


      Mapa 7


      Mapa 8


      Mapa 9


      Mapa 10



      Życzymy powodzenia dzielni poszukiwacze przygód! :P

      Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
    • Wyniki drugiego starcia.

      GILDIAPREMIA ZA SCREEN'YPREMIA ZA CZASRAZEM
      OurDestiny501060
      DevilSouls501060
      DragonArmy501060
      ArmiaCzarnA50858
      CosaNostraa50858
      AleaIasTaEst50858
      PijZaGrzechy50555
      Greys50555
      KAMASUTRA6950555
      Guerrillas50555
      ZakonFeniksa (na jednym ss brakowało nazwy serwera)45752
      Genezis50050
      GreenStreet50050
      Caliente50050

      Wyniki zostały wprowadzone do głównej tabeli wyników.

      Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
    • Nowy

      STARCIE TRZECIE


      Starcie polega na rozszyfrowaniu dziesięciu zestawów słów/wyrażeń związanych z grą oraz forum polskiej wersji Metin2.
      Każdy zestaw składa się z dziesięciu słów/wyrażeń, w którym poprzestawiane są litery. Należy odgadnąć jakie to słowa, ustawiając w poprawnej kolejności litery.
      Odszyfrowane zestawy należy przesłać na adres event.forum@metin2.pl z adresu, który podaliście jako kontaktowy z nami.
      Termin wysyłania to 22.06.2017r., godz. 23:59. Odpowiedzi nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
      Za jeden poprawnie rozszyfrowany zestaw można otrzymać 5 punktów. Jeśli w zestawie pojawi się jeden błąd otrzymacie jedynie 3 punkty. Jeśli w zestawie będzie dwa lub więcej błędów nie otrzymacie żadnego punktu za ten zestaw.
      Istnieje premia czasowa za szybkość nadesłania rozwiązania:.
      Moderator Ascoran:
      W przypadku nadesłania 100% bezbłędnych rozwiązań (10/10 zestawów):
      W godz. 20:50-21:50 otrzymacie +20 punktów.
      W godz. 21:51-22:15 otrzymacie +15 punktów.
      W godz. 22:16-22:30 otrzymacie +12 punktów.
      W godz. 22:31-22:45 otrzymacie +9 punktów.
      W godz. 22:46-23:00 otrzymacie +6 punktów.
      W godz. 23:01-23:30 otrzymacie +3 punkty.

      W przypadku nadesłania minimum 80% bezbłędnych rozwiązań (8/10 zestawów):
      W godz. 20:50-21:50 otrzymacie +12 punktów.
      W godz. 21:51-22:15 otrzymacie +10 punktów.
      W godz. 22:16-22:30 otrzymacie +8 punktów.
      W godz. 22:31-22:45 otrzymacie +6 punktów.
      W godz. 22:46-23:00 otrzymacie +3 punkty.
      W godz. 23:01-23:30 otrzymacie +1 punkt.

      Poniżej przedstawiamy zestawy do rozwiązania:

      Zestaw 1
      NPSGOA
      DRIEL OETUSA
      ĄKBŁ
      ONW
      DIŹME
      OMFUR
      TIENM RRWDAMTOSE
      KOAŻWDY
      CTINHE
      LGANI


      Zestaw 2
      OUYDHWC OSIC
      EYIT
      MRAWO
      ABCIZWEYL
      PPATKZEURS
      NYGA
      MMRRUA
      IIRESLK
      MIZAYWRMP
      YGRTSY


      Zestaw 3
      LWAO AYIŻC
      RBEE
      ADWO KOD
      HONAY
      AASZNM
      ZEYCMNL SKO
      YGTNOSI CUHD
      NSAANTIO
      PEX
      ŁAAKMP


      Zestaw 4
      UTZR MREONIPU
      TYKDA
      JKRAIYNPSC
      DMYOŁ AKĄPJ
      IZAZATWŁER ŁTPAY
      AWDZOCAWI ASLU
      VTENE
      LRUEI
      CVRHAAR
      DOLOWY KABSR


      Zestaw 5
      ĆEREDRZOZ
      KIYOWS TFYAKNA
      SOTDSŁRYAZ
      IINC
      ABYR SLUTOO
      YDWON RKŁAZYTS
      MSRYOCO
      WOZŁIDEARIC
      KWOETLSAR
      NOSO


      Zestaw 6
      ZSYOCM TSWOKY
      NZAEOCWR TAGĘWS
      DNEESSARW
      AAAMTTNRCSJU
      EZDEERTR
      MYGOMWA ETIKSN
      AZKSUT BCOOM
      RKABA
      IAKLN
      CDUH UOHSAC


      Zestaw 7
      RATYS GKONBAER
      ZUJOFSNKUC
      MRYGRAU
      KKCUY
      JSEUKYDS RWTEA
      RFSZAA
      PNSWERA
      SAKKZI KLWAI
      MFPELOI
      EMATKR


      Zestaw 8
      AZDAAKSZ
      ÓĆŁŻ
      IYNBOG
      NIADAE
      CHDU BWYIREZ
      ZRBAU ŁSRZTA
      KODZEARZPS
      MRNEEE
      SAP CYRUPHPEZ
      KCRTTEYFAI


      Zestaw 9
      ŁŻAY ŁZRSAKUYT
      RIAGONT
      SAGNOAR
      BRNUI
      YKLSNA GMEOL
      GAGUNRNJ
      QEROTUE
      JNALINTGICEE
      YBTU UOEACN
      JZARBO


      Zestaw 10
      IBOIEDC
      TAZAKNCRY ASKTOK
      NNJKSAYIZ MIHIROAN
      ATRRAT
      EHNUSIRK
      PHKRDYAE
      OABONR
      CZRTAA TÓAYTWN
      GILOOB
      LBOMATO


      Odszyfrowywać słowa może cała gildia. Dzięki temu wykonacie zadanie szybciej i zdobędziecie więcej punktów!

      Powodzenia w tym mozolnym zadaniu! =)

      Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
    • Nowy

      Wyniki trzeciego etapu.

      GILDIAPREMIA ZA ZESTAWYPREMIA ZA CZASRAZEM
      ArmiaCzarnA501565
      DevilSouls501262
      OurDestiny50959
      DragonArmy48856
      CosaNostraa40040
      AleaIasTaEst37037
      Caliente33033
      ZakonFeniksa32032
      KAMASUTRA6924024
      Guerrillas23023
      Genezis909

      Szczegóły dotyczące błędów!

      Gildia: DragonArmy
      Jeden błąd w zestawie nr 1.

      Gildia: CosaNostraa
      Jeden błąd w zestawach nr 2, 4, 8, 9 i 10.

      Gildia: AleaIasTaEst
      Jeden błąd w zestawach nr 5, 8, 9 i 10.
      Więcej niż jeden błąd w zestawie nr 7.

      Gildia: Caliente
      Jeden błąd w zestawach nr 1, 3, 5, 7, 9 i 10.
      Więcej niż jeden błąd w zestawie nr 8.

      Gildia: ZakonFeniksa
      Jeden błąd w zestawach nr 2, 4, 5 i 7.
      Więcej niż jeden błąd w zestawach nr 9 i 10.

      Gildia: KAMASUTRA69
      Jeden błąd w zestawach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10.
      Więcej niż jeden błąd w zestawach nr 7 i 9.

      Gildia: Guerrillas
      Jeden błąd w zestawie nr 6.
      Więcej niż jeden błąd w zestawach nr 5, 7, 8, 9 i 10.

      Gildia: Genezis
      Jeden błąd w zestawach nr 1, 3 i 6.
      Więcej niż jeden błąd w zestawach nr 2, 4, 5, 7, 8, 9 i 10.

      Poprawne odpowiedzi
      Zestaw 1
      SONGPA
      LIDER SETAOU
      KŁĄB
      WON
      MIEDŹ
      FORUM
      METIN MORDERSTWA
      ODŻYWKA
      TENCHI
      GLINA


      Zestaw 2
      DUCHOWY CIOS
      YETI
      MORWA
      WYBIELACZ
      PRZEPUSTKA
      YANG
      MARMUR
      ELIKSIR
      WAMPIRYZM
      TYGRYS


      Zestaw 3
      WOLA ŻYCIA
      EREB
      WODA DOK
      YONAH
      SZAMAN
      MLECZNY SOK
      OGNISTY DUCH
      SANTONIA
      EXP
      MAŁPKA


      Zestaw 4
      RZUT PIORUNEM
      DYKTA
      INSKRYPCJA
      MŁODY PAJĄK
      ZWIETRZAŁA PŁYTA
      ZWIADOWCA LASU
      EVENT
      URIEL
      VARCHAR
      LODOWY SKARB


      Zestaw 5
      ROZEDRZEĆ
      WYSOKI FANATYK
      STRASZYDŁO
      NICI
      RYBA LOTOSU
      WODNY KRYSZTAŁ
      SYCOMOR
      ZWIERCIADŁO
      LEKARSTWO
      SOON


      Zestaw 6
      SMOCZY SKOWYT
      CZERWONA WSTĘGA
      SERWANDES
      TRANSMUTACJA
      DEZERTER
      MAGMOWY INSEKT
      SZTUKA COMBO
      BAKRA
      LIKAN
      DUCH CHAOSU


      Zestaw 7
      STARY NAGROBEK
      KONFUCJUSZ
      GRYMUAR
      KUCYK
      DYSKUSJE WETAR
      SZARFA
      RESPAWN
      KISZKA WILKA
      POLIFEM
      MARKET


      Zestaw 8
      ZASADZKA
      ŻÓŁĆ
      YONGBI
      AEDIAN
      DUCH WIERZBY
      BURZA STRZAŁ
      PRZESZKODA
      NEMERE
      PAS PRZEPYCHU
      CERTYFIKAT


      Zestaw 9
      ŻYŁA KRYSZTAŁU
      IGNATOR
      AGRONAS
      RUBIN
      SKALNY GOLEM
      JUNGRANG
      EQUERTO
      INTELIGENCJA
      BUTY OCEANU
      ZBROJA


      Zestaw 10
      ODBICIE
      ARKTYCZNA KOSTKA
      NASZYJNIK HARMONII
      TARTAR
      SHURIKEN
      HYDEPARK
      OBRONA
      TARCZA TYTANÓW
      BIOLOG
      TOMBOLA


      Wszystkim, którzy brali udział serdecznie gratulujemy! :P

      Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.