Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Lorint. napisał(a):

Rozumię że jak chcesz się zatrudnić do jakieś pracy np. kelner.
      Dostajesz tą pracę a po upływie miesiąca gdzie przychodzi dzień zapłaty ty odpowiadasz: panie kierowniku po co mi pan płaci, czas i zaangażowanie jest mało ważne?

:D
      Chyba nie wyczułeś ironii w mojej wypowiedzi ;)
      :w00t: A może stream z Tasmanii? :w00t:
      youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam poniedałek, wtorek, piątek 10.00

Zapraszam!

:mkay:

Wrócę w drugiej połowie września do YT
    • Lexio napisał(a):

No to @Viktory co stoi na przeszkodzie, zeby nam graczom przyblizyc te „przepisy“ dotyczace GM wspomniane przez Ciebie? Ja nie wiem, jestescie tacy tajemniczy, nic nie mowicie, tylko ze cos tam robicie, a potem sie dziwicie, jak gracze po Was jada, ze np nie naprawiacie bugow. A nie ma sie czego dziwic, bo nikt dokladnie nie, co Wy mozecie a co nie
      Gościu GM, wie tyle co sam gracz(może trochę więcej), jedynie co może co kolwiek zrobić jest sam @Art :(
      Konrad Bóg
    • Lorint. napisał(a):

Lucjusz napisał(a):

Chyba nie wyczułeś ironii w mojej wypowiedzi ;)
      Przyjacielu, wiem że nie pisałeś tego na poważnie. :)
      No to wyśmienicie, nie byłem pewien po twojej poprzedniej odpowiedzi ;) Swoją drogą witamy w najspokojniejszych rozmowach rollowanych na tym forum.

Zapraszam!

• Viktory napisał(a):

Wiwek napisał(a):

Viktory napisał(a):

Chciałbym spytać Was graczy o opinie na temat mojej pracy jako GM przeczytałem pewien post na rozmowach kontrolowanych serwera Jawa ,gdzie nawet nie jestem GM :phatgrin:
      Moze dla niektorych jestes spoko GM ale według mnie nie jestes prosilem ciebie o pomoc 2razy napisales ze ogarniesz po 5min juz byles nie dostepny ;)
      Jeżeli gracz napisze w sprawie np problemu z misją i twierdzi że jest zbudowana albo że się zawiesiła Wtedy staram się sprawdzić lecz jak mówisz wylogowuje się z gry ponieważ takie są przepisy dotyczące GM jak i po to by następny gracz nie twierdził że napisał a zero reakcji.
      No spoko spoko tu akurat chodzilo o zestakowanie rudy z is ;) "wyciagnij do ekwipunku zaraz ogarne" 5min pozniej juz ciebie nie bylo ;) a ruda nie zestakowana

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • Viktory napisał(a):

Chciałbym spytać Was graczy o opinie na temat mojej pracy jako GM przeczytałem pewien post na rozmowach kontrolowanych serwera Jawa ,gdzie nawet nie jestem GM :phatgrin: .Poniżej wklejam poniższa wypowiedz :

"Ascoran ale Wy naprawdę nic nie robicie. Jeśli już macie zacząć, to od podstaw. A podstawą będzie wywalenie z teamu Viktory który pajacuje w m1 na głupim marmurze. Przede wszystkim niech Ci wszyscy GM odpisują na IRC jak i na priv jeśli ktoś wysyła wiadomość, skoro ktoś rekrutuje i się nie sprawdza to jest do bani. Na Zorana na tasmanii nigdy nie miałam co narzekać, to był porządny GM, wy mu nawet do pięt nie dorastacie i taka jest prawda."

Jeżeli ktoś ma uwagi zastrzeżenia chce wyrazić opinie pozytywna czy negatywna zapraszam z chęcią każdej wysłucham. :thumbsup:

Powiem Ci tak, jeśli chodzi o aspekt techniczny, to miałem z Tobą do czynienia 4 razy, podczas gdy aktywnie grałem. Raz udało się rozwiązać problem, raz nie, 2 razy nawet nie podjąłeś próby (przy tych dwóch razach chodzi o support). Więc powiedzmy, że masz ode mnie 4/10 (chęci też się liczą). Z cytowanym zarzutem ciężko się nie zgodzić, niestety ja również podczas aktywnej gry odniosłem wrażenie, że o ile Iksmina w miarę się spisywała, Zoran to po prostu poezja a nie GM :love: (szkoda, że odszedł z teamu), a Fato to dla mnie GM-widmo, bo nigdy nie zastałem go w grze (może działał incognito?), to jeśli chodzi o Ciebie, to moje odczucie jest takie, że dla Ciebie praca GM'a, to po prostu dobra zabawa. Tutaj jakieś pisanie na czacie, tutaj zabawa na marmurku, no ogólnie przyjemnie być GMem, bo czasami jakiś noob się spucuje jak zamienisz się przy nim w marmurek albo w ogóle mu odpiszesz. Niestety dobrego wrażenia nie pozostawia Twoja ortografia, jak i generalnie sposób wypowiedzi, który często powodował, że odnosiłem wrażenie, że nie do końca rozumiesz, co ktoś pisze do Ciebie i co Ty sam piszesz. GM to na tyle reprezentatywna funkcja, że niestety, ale ortografia, jak i w miarę "ogarnięty" sposób wypowiedzi jest wymagany. Sam ten post mówi dużo o Tobie - to też często widziałem podczas gry na Tasmanii - robisz coś głupiego, lub nie tyle głupiego, co po prostu wywołującego pretensje u graczy, po czym próbujesz się bronić i wybielać, co nie bardzo Ci wychodzi i popełniasz kolejne gafy, nie tylko ortograficzne ale po prostu logiczne. Po czym znikasz z gry i tyle dobrego udaje Ci się zdziałać. Jak jest teraz? Nie wiem, może niektóre aspekty Twojej pracy jako GM uległy poprawie, życzę Ci, żebyś stawał się coraz lepszym GMem, w końcu człowiek uczy się na błędach. Niemniej jednak, co pokazał jeden z Twoich powyższych postów, ortografia dalej kuleje (pisanie czegoś na telefonie nie jest usprawiedliwieniem, błąd to błąd). A jeśli chcesz być odbierany jako poważny, dorosły człowiek, godny znaczku "GM" nad postacią, no to absolutnie musisz popracować nad stylem wypowiedzi, a oprócz tego wziąć się mocno za pomaganie graczom. Bo to, że pochwali Cię jakiś 30 lvl, za to, że popisał z nim ktoś, kto na szepcie wyświetla się na żółto, jest nic nie warte. To, co się liczy, to to w jaki sposób istotnie pomagasz graczom, co robisz, żeby na Tasmanii grało się lepiej.

Na Zorana na tasmanii nigdy nie miałam co narzekać, to był porządny GM, wy mu nawet do pięt nie dorastacie i taka jest prawda.
      Święte słowa, nic, tylko się uczyć. Chciałbym, żeby kiedyś cały team stanowili ludzie jak Zoran.

Nie będę przepraszał za kilka opinii, które mogły wydać się ostre, bo sam o nie prosiłeś. Myślę, że sporo graczy podziela moje zdanie. Ale było, minęło - wiesz już, co robiłeś nie tak. Teraz musisz się wziąć do roboty i pokazać wszystkim lepszą wersję siebie.

• Ritchie napisał(a):

Viktory napisał(a):

Chciałbym spytać Was graczy o opinie na temat mojej pracy jako GM przeczytałem pewien post na rozmowach kontrolowanych serwera Jawa ,gdzie nawet nie jestem GM :phatgrin: .Poniżej wklejam poniższa wypowiedz :

"Ascoran ale Wy naprawdę nic nie robicie. Jeśli już macie zacząć, to od podstaw. A podstawą będzie wywalenie z teamu Viktory który pajacuje w m1 na głupim marmurze. Przede wszystkim niech Ci wszyscy GM odpisują na IRC jak i na priv jeśli ktoś wysyła wiadomość, skoro ktoś rekrutuje i się nie sprawdza to jest do bani. Na Zorana na tasmanii nigdy nie miałam co narzekać, to był porządny GM, wy mu nawet do pięt nie dorastacie i taka jest prawda."

Jeżeli ktoś ma uwagi zastrzeżenia chce wyrazić opinie pozytywna czy negatywna zapraszam z chęcią każdej wysłucham. :thumbsup:
      Powiem Ci tak, jeśli chodzi o aspekt techniczny, to miałem z Tobą do czynienia 4 razy, podczas gdy aktywnie grałem. Raz udało się rozwiązać problem, raz nie, 2 razy nawet nie podjąłeś próby (przy tych dwóch razach chodzi o support). Więc powiedzmy, że masz ode mnie 4/10 (chęci też się liczą). Z cytowanym zarzutem ciężko się nie zgodzić, niestety ja również podczas aktywnej gry odniosłem wrażenie, że o ile Iksmina w miarę się spisywała, Zoran to po prostu poezja a nie GM :love: (szkoda, że odszedł z teamu), a Fato to dla mnie GM-widmo, bo nigdy nie zastałem go w grze (może działał incognito?), to jeśli chodzi o Ciebie, to moje odczucie jest takie, że dla Ciebie praca GM'a, to po prostu dobra zabawa. Tutaj jakieś pisanie na czacie, tutaj zabawa na marmurku, no ogólnie przyjemnie być GMem, bo czasami jakiś noob się spucuje jak zamienisz się przy nim w marmurek albo w ogóle mu odpiszesz. Niestety dobrego wrażenia nie pozostawia Twoja ortografia, jak i generalnie sposób wypowiedzi, który często powodował, że odnosiłem wrażenie, że nie do końca rozumiesz, co ktoś pisze do Ciebie i co Ty sam piszesz. GM to na tyle reprezentatywna funkcja, że niestety, ale ortografia, jak i w miarę "ogarnięty" sposób wypowiedzi jest wymagany. Sam ten post mówi dużo o Tobie - to też często widziałem podczas gry na Tasmanii - robisz coś głupiego, lub nie tyle głupiego, co po prostu wywołującego pretensje u graczy, po czym próbujesz się bronić i wybielać, co nie bardzo Ci wychodzi i popełniasz kolejne gafy, nie tylko ortograficzne ale po prostu logiczne. Po czym znikasz z gry i tyle dobrego udaje Ci się zdziałać. Jak jest teraz? Nie wiem, może niektóre aspekty Twojej pracy jako GM uległy poprawie, życzę Ci, żebyś stawał się coraz lepszym GMem, w końcu człowiek uczy się na błędach. Niemniej jednak, co pokazał jeden z Twoich powyższych postów, ortografia dalej kuleje (pisanie czegoś na telefonie nie jest usprawiedliwieniem, błąd to błąd). A jeśli chcesz być odbierany jako poważny, dorosły człowiek, godny znaczku "GM" nad postacią, no to absolutnie musisz popracować nad stylem wypowiedzi, a oprócz tego wziąć się mocno za pomaganie graczom. Bo to, że pochwali Cię jakiś 30 lvl, za to, że popisał z nim ktoś, kto na szepcie wyświetla się na żółto, jest nic nie warte. To, co się liczy, to to w jaki sposób istotnie pomagasz graczom, co robisz, żeby na Tasmanii grało się lepiej.

Na Zorana na tasmanii nigdy nie miałam co narzekać, to był porządny GM, wy mu nawet do pięt nie dorastacie i taka jest prawda.
      Święte słowa, nic, tylko się uczyć. Chciałbym, żeby kiedyś cały team stanowili ludzie jak Zoran.
      Nie będę przepraszał za kilka opinii, które mogły wydać się ostre, bo sam o nie prosiłeś. Myślę, że sporo graczy podziela moje zdanie. Ale było, minęło - wiesz już, co robiłeś nie tak. Teraz musisz się wziąć do roboty i pokazać wszystkim lepszą wersję siebie.
      Każda opinia się liczy :)

Co sie tyczy "

Trzeba by było spytać Zorana o o opinie na temat mojej osoby,może jako emeryt wypowie się :thumbsup:
    • Tak z innej beczki... :ninjadag: :ninjadag:

Panowie i Panie poszukuje kozików 18um 10luda.. Które zostały mi podkupione z przed nosa gdy logowalem sklep.... :gryzie: :sniper:

Nie ma ktoś może informacji kto może je mieć???? :chlosta: :???:

Kupię kilka par kozików
      15um+ +10ludzi :beer:

Dobrze płacę :mkay: :mkay: :mkay:

Ritchie napisał(a):

"a Fato to dla mnie GM-widmo, bo nigdy nie zastałem go w grze (może działał incognito?),"
      Spójrz na mój avatar ;) Fato dość często spotykałem w godzinach 3-5nad ranem

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    • MrPomor napisał(a):

Tak z innej beczki... :ninjadag: :ninjadag:

Panowie i Panie poszukuje kozików 18um 10luda.. Które zostały mi podkupione z przed nosa gdy logowalem sklep.... :gryzie: :sniper:

Kupię kilka par kozików

Wy gracie jeszcze z tekipą z Legends? Taaliba już bardzo dawno temu widziałem ostatni raz

Zapraszam!

• Lucjusz napisał(a):

MrPomor napisał(a):

Tak z innej beczki... :ninjadag: :ninjadag:

Kupię kilka par kozików

Wy gracie jeszcze z tekipą z Legends? Taaliba już bardzo dawno temu widziałem ostatni raz
      Taalib zdrajca poszedł na Valium TFU :missilelauncher: X( ;:p , reszta to były noobki co pokończyły grę po 2-3tyg ja aktualnie na MrPomora Eq kompletuje :beer: :ninjadag: :ninjadag: :ninjadag: a gram na innych postaciach 100+ :P :gamer: :gamer:
    • Nowy

kubalos5 napisał(a):

Wiadomo, chciałoby się mieć wszystko jak najszybciej i jak najwięcej :p
      Dzis otworzylem 37 corow na postaci gdzie nie mialem ani jednego cora czyli 370 corów za które miałbym minimum 111kk bo po 300 schodzą na luzie i z tego mialem 2 rzadkie rubiny i 2 rzadkie szafiry i reszta po 1 rzadkim. Oczywiście wszystko spalilo i zostałem sie z rzadkim każdego rodzaju. Gdyby wszedł rubin byłoby 5w na plus gdyby szafir 1w (nie wiem ile szafir warty). Tak czy siak sam widzisz. Ja tam wole zaryzykowac te 111kk dla kilku won więcej. Jutro kupie kolejne cory i jest szansa wieksza na antyki jak już mam rzadkie :phatgrin: Kwestia farta ale z przeszłości polecam otwierać cory i palić. Tylko nie po 3 cory dziennie ale po 50 minimum xD