Rozmowy konTROLLowane Tasmania

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vergil wrote:

Chciałem podexpić postać, przerzuciłem dzika, lece do m2 widzę bot ściąga spota - myślę darmowe pelerynki.Wszystko ładnie, pięknie aż tu bum i dostałem bana za cytuję" używanie zewnętrznych prog ramów" ?( . Najlepsze jest to że lognąłem buffem a bot dalej tam ciśnie tylko ja wyrwałem...
    Koniecznie napisz na support. Zazwyczaj widać różnice na pierwszy rzut oka jak ktoś boci sam, a jak ktoś bije tylko mobki lurowane przez bota. Oni tam mają swoje procedury i jeśli faktycznie nie bociłeś, to powinieneś się odwołać, oni przejrzą czy dowody przeciwko Tobie są oczywiste, czy jednak są wątpliwości co do bocenia Twojej postki.
    Osek 95 lvl Body OFF - Oddany w dobre ręce :)
    Tasmania
  • Napisałem na support zaraz po tym jak dostałem maila że konto zablokowane.

Ehlana wrote:

Jeśli masz jakieś dowody, spróbuj skontaktować się poprzez support :)
    Jakie mógłbym mieć dowody? Nikt normalny nie nagrywa expienia postaci do alchemii, jedyne co to mam tam jakieś 30 pelerynek nie licząc tych ze szkaty ucznia.

Rekinnnn wrote:

teoretycznie nie powinienes dostac perma tylko na 2 tygodnie za czerpanie korzysci przynajkniej tak mi sie wydaje jesli nie to moj blad.
    No to pozdro, goście zawalili większość map w metku botami, nie ma gdzie expić, oni koszą bez przerwy kase z allegro ze sprzedawania yang a ja wyrwe za to bana.
    Parodia, zalatuje mi jakimś filmem Stanisława Barei.
  • Viktory wrote:

Rekinnnn wrote:

Co dzisiaj kolo 24 zobaczyłem to jest skandal GM Fato stał sobie przy bocie w m1 i patrze czekam aż gość dostanie bana co się okazuje GM przełącza się na inne ch i idzie działać a tego bota sobie zostawia no to są jaja czy co do cholery? Może to jego bot i sobie ustawił?
    Masz posiadasz na to jakieś dowody?
    sory ale ekspiac nie nagrywam i zresztą nie byłem na takie coś przygotowany lecz teraz uzbroje się w coś co pomoże mi w takich sprawach. Lecz było to dla mnie dziwne bo zmienił ch i parę kont poleciało na pewno.
  • Viktory wrote:

Rekinnnn wrote:

Co dzisiaj kolo 24 zobaczyłem to jest skandal GM Fato stał sobie przy bocie w m1 i patrze czekam aż gość dostanie bana co się okazuje GM przełącza się na inne ch i idzie działać a tego bota sobie zostawia no to są jaja czy co do cholery? Może to jego bot i sobie ustawił?
    Wy tylko wymagacie dowodów a ruszcie swoje 4 litery na każde CH w m1 na psach stoi masa "dowodów". Ja już nie raz nagrywałem boty wysyłałem do supportu dostawałem info że zajmą się tą sprawą a gracz będzie szczególnie obserwowany i jedyne co się zmieniło do tej pory to ranga bota z "Przyjazny" na "Rycerski" i tak jest od startu Tasmanii. GM umie wejść i banować za wulgi na czacie ale za boty to już nie umie. Albo nie chcecie banować (no bo każdy wie czyje te boty ^^) albo nie umiecie. Na allegro 3453613245 aukcji z yangami a wy umiecie tylko napisać "Masz dowody?"
  • Alchemia - czy warto?

Co myślicie o robieniu alchemii? Odlamki kosztują dość sporo (150-180k), a alchemia niekoniecznie wzrosła cenowo w górę + trzeba mieć szczęście. Według mnie zarobek na corach opiera sie w tym momencie jedynie na szczęściu, więc nie wiem czy nie lepiej sprzedawać odłamki. Chodzi mi tylko i wyłącznie o zarobek, nie rozwój postaci. Co Wy o tym myślicie? ;)
  • Jak długo cena odłamków na Tasmanii się utrzyma? Pewnie jeszcze pójdą w górę, cwaniaki z katakumb i nie tylko mają yang i będą kupować, mrówki przecież nadropią. Pewnie będzie się opłacać..., tylko że waluta zdobyta w grze straciła bardzo na wartości i start=zarobek staje się coraz cięższy.

Od tygodnia, większość przedmiotów zdobytych w grze z dropu przestała się sprzedawać (chyba że za marną kasę), mam wrażenie że spadła ilość graczy lub złapali przysłowiowego ...
  • marek732 wrote:

Jak długo cena odłamków na Tasmanii się utrzyma? Pewnie jeszcze pójdą w górę, cwaniaki z katakumb i nie tylko mają yang i będą kupować, mrówki przecież nadropią. Pewnie będzie się opłacać..., tylko że waluta zdobyta w grze straciła bardzo na wartości i start=zarobek staje się coraz cięższy.

Od tygodnia, większość przedmiotów zdobytych w grze z dropu przestała się sprzedawać (chyba że za marną kasę), mam wrażenie że spadła ilość graczy lub złapali przysłowiowego ...
    Wyczuwam frustrację w Twoim poście, że 1) nikt nie kupuje odłamków z Twojego sklepu, 2) nie masz postaci, która afk może dropić yangi w DC, 3) sam nie wiem xD.

Nikt na nikim nie wymusza by odłamki sprzedawał, można przecież samemu alchemie robić, ale co zrobisz, że niektórzy wolą tak, a nie inaczej. Fajnie, że cena idzie w górę jak mówisz, bo kto ma kupić to i tak kupi ;)

Co do przedmiotów z dropu, może akurat nie ma popytu na dane itemy.
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Viktory wrote:

Rekinnnn wrote:

Byłem wtedy na grze biegłem do biologa znikały boty, pewnie ów GM banował tylko co z tego jak po chwili przyszły nowe boty i jak banował około północy tak po 30 min były ustawione boty z tych samych gildi tylko inne nicki. Tak już jest... a o tej godzinie dziwne rzeczy się dzieją. Po drugie GM przy banowaniu jest chyba niewidzalny.
  • SamosShelly wrote:

Viktory wrote:

Rekinnnn wrote:

Byłem wtedy na grze biegłem do biologa znikały boty, pewnie ów GM banował tylko co z tego jak po chwili przyszły nowe boty i jak banował około północy tak po 30 min były ustawione boty z tych samych gildi tylko inne nicki. Tak już jest... a o tej godzinie dziwne rzeczy się dzieją. Po drugie GM przy banowaniu jest chyba niewidzalny.

Dobre spostrzeżenie "boty z tych samych gildi tylko inne nicki" już mnie kolega jakiś czas temu pytał i dziwił się dlaczego nie są banowane całe gildie.
  • SamosShelly wrote:

Pewnie nie są banowane całe gildie bo taki bot może zaprosić jakiegoś 90+ lv i on też dostanie? To by nie miało sensu, jak by ktoś w topowej gildii używał bota i same 100+ lv miały by polecieć :)
    Pozostaje tylko pogratulować takiemu 90+ , 100+ głupoty. Widać że co poniektórzy gracze 90+ nie wyobrażają sobie gry bez botów.

The post was edited 1 time, last by marek732 ().

• Mała dygresja odnośnie botów, z eventu rybackiego zostało mi 378 pudel z puzzlami, oczywiście jak tylko event się skończył,
    możliwość ułożenia przepadła. Gdzie znajdowała się informacja o tym, że puzzle można ułożyć tylko w czasie trwania eventu.
    Jak zwykle brakuje konsekwencji, kazdy event rządzi się własnymi prawami.
    Mojde podejscie bylo takie zeby w 100% skupic sie na lowieniu a dopiero pozniej na spokojnie ulozyc puzzle.
    Jest bardzo wiele takich przypadkow jak moj, a jesli takie sytuacje sie powtarzaja, to oznacza ze ktos tu
    kompletnie nie przemyslal UX. Do teamu nawet nie pisze, wiadomo zlewcze podejscie.
    RAW SAUCE, NO KETCHUP SKRRrrrrrrt (BonApetit in my <3 )
    Powrot po malej przerwie, powolutki wbijam skille, item shop.

Onyks > Tasmania > Diumar
  • Hungry wrote:

Gdzie znajdowała się informacja o tym, że puzzle można ułożyć tylko w czasie trwania eventu.
    Event "Wędkarskie Puzzle" opiera się na łowieniu i na układaniu, te 2 czynności są tym wydarzeniem. Eventem nie jest łowienie a układanie dodatkową czynnością, na którą jest dodatkowy czas. Każdy event jest tak zbudowany: okey - dropisz, układasz w czasie trwania eventu, piłki - dropisz, oddajesz w czasie eventu. Tak trudno to zrozumieć? Jak się nie ma podzielności uwagi i nie umiesz łowić i układać jednocześnie, to twój problem. Nawet nie trzeba łowić i układać, przeznacz x czasu na układanie zebranych puzzli.
    no tak
  • Nie wiem czego ty bronisz, uwazasz ze czesc komunikacyjna w m2 jest na wysokim poziomie?
    Jest na zenujacym poziomie, jest wiele niejasnosci, w czasie trwani eventu mialem mase pytan
    od innych graczy co i jak maja robic, brakuje tych informacji w samej grze, trzeba sleczec na forum
    na ktorym panuje informacyjny chaos. Nie mow mi ze to wszystko dziala dobrze, bo nie masz
    pojecia jak powinien wygladac poprawny dialog z uzytkownikiem.
    Tutaj to dziala chyba na zasadzie przekazu mysli ;|
    RAW SAUCE, NO KETCHUP SKRRrrrrrrt (BonApetit in my <3 )
    Powrot po malej przerwie, powolutki wbijam skille, item shop.

Onyks > Tasmania > Diumar