Rozmowy konTROLLowane Tasmania

• Nowy

Viserion napisał(a):

To nieźle. Troszkę nie myślą blokując możliwość logowania się z zagranicznego IP. Stawiam,ze dość duży procent ludzi którzy grają zza granica ostro pakują w ISa. Ludzie nie maja tam rodzin, znajomych i często po pracy wola sobie pograć w metka i pogadać na ts z gildia. Pozdrawiam wszystkich.

PS. Nie, nie mieszkam za granica, ale mieszkałem.
      Problemy z Tasmanią są od bardzo dawna i jest to niezrozumiała sytuacja, że tak długo nie można temu zaradzić. Być może GF chce zakończyć projekt "Metin2"
    • Nowy

Społeczność skupiona wokół serwerów Metin2PL jest jedną z wielu społeczności związanych z grami wydawanymi przez firmę Gameforge. Markus nie jest administratorem serwerów Metin2PL , więc zasugerował kontakt z naszym CoMa.
      Nie ma możliwości, żeby GF nie wiedziało o problemach serwera, jeśli to pracownik tej firmy ręcznie restartuje serwer po każdej awarii.
      Władza jest moim fetyszem.
    • Nowy

Santonia napisał(a):

Społeczność skupiona wokół serwerów Metin2PL jest jedną z wielu społeczności związanych z grami wydawanymi przez firmę Gameforge. Markus nie jest administratorem serwerów Metin2PL , więc zasugerował kontakt z naszym CoMa.
      Nie ma możliwości, żeby GF nie wiedziało o problemach serwera, jeśli to pracownik tej firmy ręcznie restartuje serwer po każdej awarii.
      Ja mam nadzieje ze wkoncu odblokuja mi IP i bede mogl normalnie sie zalogowac na tasmanie bo to troche smieszne wczoraj o 16moglem normalnie juz zalogowac po tym jak mialem "zablokowane" IP na tasmanie przez 10dni (moze wiecej), a teraz znowu nie moge sie logowac z mojego normalnego IP

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • Nowy

Santonia napisał(a):

Nie ma możliwości, żeby GF nie wiedziało o problemach serwera, jeśli to pracownik tej firmy ręcznie restartuje serwer po każdej awarii.Społeczność skupiona wokół serwerów Metin2PL jest jedną z wielu społeczności związanych z grami wydawanymi przez firmę Gameforge. Markus nie jest administratorem serwerów Metin2PL , więc zasugerował kontakt z naszym CoMa.
      W końcu jakaś informacja ze strony administracji bezpośrednio do graczy Tasmanii. Wiadomo tyle co wcześniej ale przynajmniej po miesiącu ktoś odpowiedział. Brawo.