Rozmowy konTROLLowane Tasmania

• Nowy

właściwie to będąc obiektywnym, jeśli my tracimy na błędach np.
      • wyrzuca nam sklepy w skutek błędów na serwerze
      • znikają zdobyte przedmioty ponieważ "cofa" serwer również w skutek jego wyrzucania
      • wywala nas z DT w skutek padania CHaneli
      To jest jak najbardziej w porządku, natomiast jeśli gracze uskrobią w skutek błędu troche yang to już nie..
      pewnie zostaną surowiej potraktowani niż BOT'y lub gracze którzy te Yang kupują.. :)

Rynek upada przez szkło handlu, ceny są narzucane (schodzą tylko najtaniej wystawione rzeczy, ponieważ wiekszość graczy posiada szkło handlu)
      KU prócz może 4-5 rodzajów nie opłaca się podnosić, na każdym sklepie jest to samo :-]
      zaś topka która ów szkoło posiada, kupuje również yangi więc takowo ustala ceny xD

Usunięcie botów i blokowanie za powiązanie po IP osób które kupują Yang powinno być wg mnie piorytetem.
      Gdyby osoba która odbiera yangi dostała bana za powiązanie na wszystkie konta na które się logowała problem botów znikłby w ciągu 2 tygodni.
      Może byłoby 30% mniej osób, ale jestem pewny że ludzie chętniej pchali by kase w IS bo zwyczajnieby się to opłacało, sam GF by na tym zyskał a TEAM miałby mniej pracy.
      Niestety, ludzie którzy podejmują kluczowe decyzje o grze, pewnie w nią samą zwyczajnie nie grają i nie mówie tu o Arcie, tylko samym dystrybutorze.

Pozdrawiam gracz od samego początku/ serwera Poland.

Jesteśmy tym o co walczymy i tym czym żyjemy,
      nie zawsze tym kim chcemy być i tym za co zginiemy,
      każdą przelaną kroplą krwi w imię naszej idei,
      jeśli nie wywalczymy, nie mamy nic, nie istniejemy.
    • Nowy

Z kapelusza wyciągnąłeś te argumenty nt. Szkła handlu. Że niby co? Jak ktoś nie ma tego szkła to na pierwszym lepszym sklepie z przedmiotem którego szuka od razu kupi, nie ważne jaka cena? Tacy nie biegają po całym m1 by rozejrzeć się czy nie ma w jak najniższej cenie? Jeszcze to bronienie ludzi co "uskubia trochę yang", tak, trochę, tylko kilkadziesiąt won za co kupią wszystko. Śmierdzi mi w twojej wypowiedzi strachem przed banem bo pewnie też coś skubnąłeś... W tej grze nie ma nicgorszego jak bug yang, bo automatycznie psuje grę, handel, poprostu wszystko. Po czymś takim automatycznie można zamykać serwery i zgłaszać upadłość firmy...
    • Nowy

najgorsze są ludzie które kupują yang od botów i krytykują że team nic nie robi. Na równi z cheatami i złodziejami.. akurat prawda jest iż mam zaprawdę sporo na sumieniu, choć akurat nie w tej kwestii. Wszystkie konta mam na jednym mailu i nigdy nie miałem bana :-3
      Z palca wyssane to są Twoje wnioski Xd

Jesteśmy tym o co walczymy i tym czym żyjemy,
      nie zawsze tym kim chcemy być i tym za co zginiemy,
      każdą przelaną kroplą krwi w imię naszej idei,
      jeśli nie wywalczymy, nie mamy nic, nie istniejemy.
    • Nowy

kondi22pl napisał(a):

Wie ktos ile może kosztowac bambus +4 (44sr) ???????? jak cos mam na sell
      pisz gg 519 578 72
      EXP GROTA MAXI - METIN 2 TASMANIA SHINSOO,PISAĆ NA GG.

GG: 519 578 72

Na tasmanii kupie: truta 9 sr 45+
      dzwony nieba i ziemi +9 3x
      hełm szaman na 100 lv z ODP UM
      NEMERE 3 SKILL Z DOBRYM PŻ x3
      RAZADOR 3 SKILL Z DOBRYM PŻ

Jesli posiadasz wyzej wymieniony/e przedmiot/y pisz na gg,moze sie dogadamy.