Rozmowy konTROLLowane Tasmania

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lucy Fair wrote:

Wybacz ale za Prace w moim swiecie sie placi, a za relaks ja place. Wiec prosta konkluzja, dla mnie nie problem doladowac w miesiacu za 30Euro wiec i wydawca nie powinien miec problemu by dla polepszenia uslugi komus zaplacic.

Kiwniecie palcem to czas jak sam rozumiesz, a ja nie wpadlem tu aby swoj czas marnowac na wykonaniu czyjejs pracy.

Poprosze zatem o link do formulaza sugestii lub kontaktu z pracownikami, moze byc w PL/EN/DE/RU what ever.

Pozdrawiam
    + serio skoro masz takie snobistyczne nastaawienie do tego co sie powinno a co nie, to serio nie zaczynaj w to grac bo z takim mysleniem jakie ty masz to nie zajdziesz nigdzie w tej grze, duzo razy sie przejedziesz na swoim krolewskim mysleniu o tym co inni w okol ciebie powinni robic, no bo przeciez ty jestes na wypoczynku. w tym momencie widze takiego peta 30 lat ktory zycie ma ulozone przez rodzicow i jest przyzwyczajony do tego ze ludzie skadza do okola niego bo ktos go w zyciu ustawil, + mysle ze tak jak napisales ze wydasz sobie 30 euro na to zeby ktos bardziej dymal na ciebie to wiesz krola z ciebie nie robi bo jest tutaj tona osob ktore wydalo po pare/parędziesiąt tysiecy na ta gre i bogow z siebie nie robia ( no chyba ze pomiedzy innymi graczami na serverze poprzez wysmiewanie i tyranie slabszych ) idac twoim tokiem rozumowania to ja wydalem na firme gamefotge 35k zlotych od 5 lat ja sobie nie zycze zeby takie ameby jak ty tutaj graly bo przeciez zainwestowalem swoje pieniadze zeby mi sie lepiej gralo w czasie wolnym. :)
    nie pozdrawiam pana nowego

Exp Meley lub Postacie 90 na Zamowienie.
    Sell PD / Pele Duze ilosci.
    Razadory na Zamowienie.
  • Tak mam korone i ze mnie snob, co za ludzie. ok im out.
    Sprawa jest inna, wybralem gre PEGI 12 aby pograc z dzieciakami siostry, taka forma kontaktu i rozrywki jak wujo jest za granica.
    mi to zwisa jak staremu koniowi, tylko sugeruje aby cos z tym zrobic, za to spotkalem sie z aroganckim zachowaniem.
    Nie pamietam w jaka gre wczesniej gralem ale po wklepaniu wulgaryzmu byl ban na 3h chatu, mozna bylo 2 kliknienciami zglosisc chatGM ktory z automatu dodawal nowe wariacje bluzgow.

Pozdro
  • Sabal na Bocie cię podexpi xD a co do zmiany kolejności serwerów to czekamy na Wasze opinie i zablkowowana możliwość komentowania, moim zdaniem źle że Negros jest ostatni powinna być kolejność chronologiczna do startów serwerów, a Negros na którym grałem jest jednym z najliczniejszym że starych serwerów, szkoda żeby podupadł.
    GG:6190743

The post was edited 1 time, last by WojteG ().

• Prawdopodobnie właśnie stąd ta zmiana - ludzie przeważnie logują się na serwer na samej górze, pozostałych nawet nie zauważając. Mnie bardziej drażni to, że przy relogowaniu automatycznie wyrzuca mnie na Etolin, a nie na serwer, z którego się wylogowywałam.

This world is full of Phantoms. Unseen illusions.
  • Ja natomiast chcialbym bardzo podziekowac za zdyskriminowanie poziomow 41-50 przy evencie OX .
    Czekalem z kumplem jak glupi na event wchodzili kolejno do 30 poziomu , 31-40 , 51-60 , 61-120 ... Dla poziomow 41-50 nie bylo miejsca
    Mimo tego,ze pisalem na globalnym multum razy i czekalem z 30-40minut nikt sobie o nas nie przypomnial .

Dzieki .....
  • Odkąd gram w metina a to znów będzie 4 rok ostatnimi razy zauważyłem serwer FULL. Wszystko ładnie, pięknie, ekstaza itp.
    Jednak to co się dzieje na serwerze przekracza jakiekolwiek pojęcie! Latam sobie w chunjo i widze na spotach boty, które są już kilka dni. Rozumiem, że w mojej powinności jest zgłoszenie takiego delikwenta tylko zadaje sobie pytanie. Jak to jest możliwe, iż metin na różnych mapach opiera się na spotach najbardziej "zaludnionych" w moby i dalej expią tam boty ?! Niech nikt nie pisze od rzeczy, że GM nie ma czasu! Nie musi go mieć tyle! Wystarczy wejść na kilka kanałów w te same miejsca, a głowy zaczną lecieć. Te boty nawet nie są w żadnym stopniu ukrywane! Spoty najbardziej oblegane są dla nich największym zarobkiem. A tutaj chce się wmówić graczom, że to wymaga nie lada poświęcenia i czasu! Zastanawiam się kto na tym czerpie korzyść! Czy cała sytuacja nie jest zbliżona do tego co się dzieje w kraju gdzie w wymiarze sprawiedliwości mamy najwięcej korupcji i złodziejstwa!
    Najlepsze są wpisy na temat GM'ow i rekrutacji. Dlaczego nie akceptujecie np. takiego osobnika jak Ziari z Etolina? Ktoś się czegoś obawia? Czy aby jego wiedza była nie wystarczająca...
    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.
  • Troche w tym racji jest, więc GameForge albo powinno normalnie zatrudnić kilka osób, płacić im oraz wymagać albo na prawde jakoś zmotywować adminów którzy za darmo poświęcają swój czas. Osobiście odpuściłem nowy serwer ze względu na Boty właśnie. Można ataku serca dostać gdy wchodzić trzeciego dnia na ten sam spot w M2 a tam dalej ten sam BOT z rangą rycerski. Ludzie.... coś tu na prawdę nie gra. Zwłaszcza, że gra sama w sobie musi przynosić zyski ( wystarczy zobaczyć ile TOPka zainwestowała w IS).
  • myślę że narzekanie na boty nie ma większego sensu... po pierwsze Gm już dawno pokazali swój stosunek do tego...(mówienie ze na miejscu jednego pojawia się x następnych jest nie na miejscu).Swoją drogą pamiętam jeszcze czasy ORIONA gdzie większość DFH czy DRAGONDST(jedne z większych gildii na serwerze) bocila i pomimo dowodów jakie zostawiły przesyłane do teamu nikt nie kiwam palcem bo owi gracze wydawali fortunę na is...
  • Juz pomijając fakt, ze na nowym serwerze ogółem raczej ciężko uraczyc osobę, które nie zainwestowała chociażby na sama rekawiczke czy PDka... Kazdy chce jak najszybciej i jak najwięcej zarazem.

This world is full of Phantoms. Unseen illusions.