Pomóż zającowi znaleźć zgubione pisanki

• EVENT FORUM

UWAGA!
Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Pomóż zającowi znaleźć zgubione pisanki

Zajączek zaabsorbowany świąteczną atmosferą nieuważnie podróżował z pisankami, w wyniku czego część z nich zgubił. Zajączek bardzo jest smutny z tego powodu, ponieważ babcia, od której dostał pisanki chciałaby, aby zajączek wykorzystał je za rok. Pisanki są ręcznie robione, dlatego zajączek nie uzyska nigdzie duplikatów. Za pomoc w odnalezieniu pisanek zajączek oferuje wiele ciekawych nagród! Zainteresowani? =)

• 29. kwietnia 2017r. o godz. 19:30 forum zostanie wyłączone. W tym czasie w postach użytkowników/Teamu zostanie ukrytych 10 pisanek.
    • Forum będzie wyłączone do godz. 20:00. Po tym czasie zostanie włączone, a poszukiwania zostaną rozpoczęte!
    • Konkurs polega na odnalezieniu zgubionych przez zajączka pisanek maksymalnie do godz. 23:00. Aby mniej więcej poznać możliwe miejsca, gdzie pisanki zostały zgubione, prosimy zapoznać się ze wskazówkami zajączka.
    • Gdy już znajdziemy pisankę, wciskamy przycisk widoczny na dole każdego postu. Pojawi się okno, w którym wpisujemy: Wielkanoc z Forum 2017

• Następnie klikamy Wyślij.
    • Każdy post można zgłosić tylko jeden raz!
    • Jeżeli post został już zgłoszony, przycisk będzie nadal widoczny, lecz po jego naciśnięciu pojawi się informacja, że treść został już zgłoszona .
    • Wszelkie pytania proszę kierować do Ascoran za pośrednictwem Prywatnej Wiadomości lub Systemu Zgłoszeń.

Tego dnia wstałem bardzo wcześnie, ponieważ czekał mnie bardzo pracowity dzień. Zjadłem śniadanie, umyłem się i ruszyłem do mojej babci, która mieszka w dziale Hydepark. Moja babcia interesuje się przede wszystkim serialami i często rozmawia o tym ze swoimi koleżankami emerytkami. Pierwszą z pisanek musiałem zgubić zapewne zaraz po wyjściu od niej. Wędrowałem przez ciemne gęstwiny porastające liczne tereny gildyjne. Nie wszystkim gildiom podobało się, że przechodzę przez ich ziemię. W obawie o swoje życie przyśpieszyłem kroku i na pewno gdzieś tam musiało mi z koszyczka wypaść drugie jajko. Niestety byłem tak przejęty, że nie pamiętam przez czyje dokładnie tereny biegłem. Po tym całym nieprzyjemnym zajściu postanowiłem chwilę odpocząć w cieniu Klas Postaci. Na miejsce odpoczynku wybrałem część tych najszybszych, najzwinniejszych i najbardziej zabójczych postaci. Nie bałem się, bo to są akurat dobrzy ludzie. Co nieco opowiedzieli mi o expieniu. Czy to możliwe, abym tam zgubił następne z jaj? Po tym wszystkim, co mnie tego poranka spotkało ruszyłem w dalszą drogę do mojego ukochanego przyjaciela Niedźwiedzia. Mój stary, dobry przyjaciel zaszył się głęboko na dawnych terenach serwera Onyks. Ten stary wyga nie dał się mi nigdy namówić do przeprowadzki. Stwierdził, że czuje się najlepiej na starych śmieciach. Jak go znam pewnie dalej tam trolluje. Oczywiście zostawiłem mu tam jedną z pisanek, której nie miałem jeszcze czasu odebrać.

Oj rozgadał się ten mój stary wyga... Moje królicze uszy zaraz zwiędną...

Uff! Jakoś udało mi się przekonać, że muszę ruszyć dalej. Dochodziło prawie południe, a ja miałem do zrobienia tego dnia jeszcze wiele. Moim kolejnym punktem podróży była Druidka. To koleżanka ze starych czasów. Mieszkała na serwerze Elares, gdzie redagowała pismo o pożegnaniach i wyprowadzkach z serwera. Nie miałem w planach zostawiać jej pisanki - chciałem ją tylko odwiedzić. Widziałem jak podziwiała wygląd pisanek, które niosłem. Czy to możliwe, że bez mojej wiedzy wzięła jedną z nich?

Podróż do mojej koleżanki zajęła mi trochę czasu, jeszcze to trollowanie Niedźwiadka. Byłem spóźniony i musiałem przyśpieszyć kroku. Już na szybko odwiedziłem Teamlerów z Metin2.pl - akurat grasowali w swoich prezentacjach. Ze wszystkimi się przywitałem. Jedynie z Nalif chwilę dłużej porozmawiałem. Nie wydaje mi się, że mogłem zgubić tam pisankę, ale kto wie. Ten pośpiech...

Wreszcie dotarłem do celu podróży do Porozmawiajmy o Metin2. Zbliżała się Wielkanoc, a tam był tłumy ludzi jak zawsze, więc najprościej było właśnie tam zaprezentować ludziom jakie wspaniałe pisanki mam. Ludzie się zachwycali i składali zamówienia, chociaż narzekali, że wybór w tym roku był dość niewielki. Wcale się im nie dziwię, ale przecież nie mogłem się przyznać, że przez moje gapiostwo zgubiłem ponad pół asortymentu. Wędrowałem przede wszystkim między dwoma największymi straganami Zmianami gry oraz Eventami gry. W tym pierwszym chodziłem między alejkami oznaczonymi numerami 248-560, a w tym drugim między alejkami 285-487. I właśnie w tych miejscach straciłem moją siódmą i ósmą pisankę. Czy naprawdę je zgubiłem? A może jakiś bezwzględny potwór, który nie umie uszanować podniosłej atmosfery świąt, ukradł mi je? W ogóle dowiedziałem się, że ludzie na alejki mówili strony. Zabawny ten ich żargon!

Zrozpaczony tym, że pozostały mi tylko dwie pisanki postanowiłem pójść do marketu i kupić jakieś podobne. Niestety nie było i bałem się co powiem w domu, że nie mam jajek. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że chodząc między straganami zapodziałem gdzieś kolejną pisankę. Byłem już tak roztrzęsiony, że zupełnie zapomniałem, w którym markecie byłem, ale te jajko na pewno gdzieś tam musi leżeć. Może wpadło pod jakiś kram?

To jest katastrofa! Zbliżał się wieczór, a mi w koszyczku pozostała jedna pisanka. Jak ja się w domu miałem wytłumaczyć? Zmartwiony poszedłem do kolegów z Androsa pogadać z nimi trochę w ich dyskusjach. Była już północ jak od nich wyszedłem. Po wyjściu zorientowałem się, że nie mam mojego ostatniego jajka. Musiało wypaść i potoczyć się, w którąś z alejek, gdy przypadkowo uderzyłem w koszyczek. Tam jest taki duży pochyły teren, więc stoczyło się gdzieś daleko. Kurczę!

Jutro rano muszę mieć znowu wszystkie pisanki. Błagam, pomóżcie mi je znaleźć! Wynagrodzę wam to! ;o

Żółta Ebonitowa Szkatułka (2 szt.), Fasolka Zen (3 szt.)

Niebieska Ebonitowa Szkatułka (3 szt.) Małż (2 szt.)

Zwój Błogosławieństwa (6 szt.)

Drogocenna Ebonitowa Szkatułka (3 szt.), Małż (2 szt.)

Kamień Duszy Przyspieszenia+4, Kamień Duszy Potwora+4, Kamień Duszy Śmierci+4

Kamień Duchowy (3 szt.), Zielona Mikstura (M) (15 szt.)

Odżywka, Kamień Duchowy (2 szt.), Fasolka Zen (2 szt.)

Smocza Skrzynia, Zielona Ebonitowa Szkatułka

Jajo Razadora, Zwój Błogosławieństwa (2 szt.)

Jajo Nemere, Fasolka Zen (3 szt.)

Ponadto dla wszystkich, którzy odnajdą chociaż jedną pisankę zajączek w ramach podziękowań oferuję piękną rangę na naszym forum na 2 tygodnie .

Konkurs można komentować tutaj: Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie.

Zespół Forum Metin2.pl

Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.
  • NICK NA FORUMJAJKOZDOBYTE NAGRODY
    Fantasmagoria Żółta Ebonitowa Szkatułka (2 szt.)
    Fasolka Zen (3 szt.)
    Fantasmagoria Niebieska Ebonitowa Szkatułka (3 szt.)
    Małż (2 szt.)
    kukla97 Zwój Błogosławieństwa (6 szt.)
    Fantasmagoria Drogocenna Ebonitowa Szkatułka (3 szt.)
    Małż (2 szt.)
    LaLunaa Kamień Duszy Przyspieszenia+4
    Kamień Duszy Potwora+4
    Kamień Duszy Śmierci+4
    domi1178 Kamień Duchowy (3 szt.)
    Zielona Mikstura (M) (15 szt.)
    LaLunaa Odżywka
    Kamień Duchowy (2 szt.)
    Fasolka Zen (2 szt.)
    LaLunaa Smocza Skrzynia
    Zielona Ebonitowa Szkatułka
    WaliMizPachy Jajo Razadora
    Zwój Błogosławieństwa (2 szt.)
    dabbarcin12 Jajo Nemere
    Fasolka Zen (3 szt.)

Odbiór nagród jest możliwy po wysłaniu Prywatnej Wiadomości do mnie na forum w ciągu 72h od daty publikacji tego postu. W treści wiadomości proszę zawrzeć następujące informacje:
    • nazwa konta w grze (login),
    • nick postaci w grze,
    • serwer, na który mają zostać przydzielone nagrody.
    Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wyrażenia opinii o evencie w poniższym temacie.
    Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

Zespół Forum Metin2.pl :mkay:

Różnica między możliwym, a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.