Metin2 HD

• Galeria

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Dlaczego temat tego użytkownika nie został jeszcze usunięty? Gość podpierdziela pliki graficzne takie jak modele, tekstury z innych gier, następnie łączy je ze sobą wedle własnego uznania, a na koniec podpisuje się, że jest ich autorem.

Gość jest [ciach] co najwyżej biednym moderem aspirującym do bycia artystą 3D, który potrafi operować na plikach i chodź trochę odnajduje się w 3Dsmaxie. Pokazuje wam on tu gruszki na wierzbie, a [ciach] wie ile z tych prac zostało zabranych z innych gier.

Jeden przykład:

Gość podebrał model bossa z gry Counter-Strike Online, a następnie użył go do stworzenia "swojej" sury.
      Oryginalna grafika promocyjna: i.imgur.com/KrE8Svh.jpg
      "Jego" praca: i.imgur.com/WQPlVih.jpg

//Proszę starać się używać przyzwoitego słownictwa.

Orestes

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Orestes ().

• PowiewWiosny napisał(a):

Dlaczego temat tego użytkownika nie został jeszcze usunięty? Gość podpierdziela pliki graficzne takie jak modele, tekstury z innych gier, następnie łączy je ze sobą wedle własnego uznania, a na koniec podpisuje się, że jest ich autorem.

Gość jest [ciach] co najwyżej biednym moderem aspirującym do bycia artystą 3D, który potrafi operować na plikach i chodź trochę odnajduje się w 3Dsmaxie. Pokazuje wam on tu gruszki na wierzbie, a [ciach] wie ile z tych prac zostało zabranych z innych gier.

Jeden przykład:

Gość podebrał model bossa z gry Counter-Strike Online, a następnie użył go do stworzenia "swojej" sury.
      Oryginalna grafika promocyjna: i.imgur.com/KrE8Svh.jpg
      "Jego" praca: i.imgur.com/WQPlVih.jpg

//Proszę starać się używać przyzwoitego słownictwa.

Orestes
      Ten temat dawno temu oderwał się od koncepcji założenia, może wtedy powinienem był zrobić nowy temat z jakąś odpowiednią nazwą do zawartości i dziś nie miałbyś o co się spinać. Dobrze napisałeś, że jestem moderem, choć nawet tak się nie czuje to poniekąd tak jest. Myślisz, że ja aspiruje na artystę 3d? xD A ludzie z gazetki metinews pewnie aspirują do redakcji CKMa co? Podpisuję, że jestem autorem? Pokaż gdzie ;) Nie mówię, że przy tych modelach duchy siedziały, czasem na niektórych screenach pojawia się jakiś nick. Te screeny biorą się stąd, że nie wykonałem ich specjalnie dla tego forum i wrzuciłem jakie miałem, czyli przeznaczone dla innej strony (nick na tych screenach pomaga w dotarciu do modera, gdyby coś zainteresowało, a sam byś nie potrafił nic zrobić). Ten model kombinezony sury był do pobrania za free na pewnej stronie z takimi rzeczami (nawet nie wiedziałem, że z kantera ;) ).

Jeszcze tylko dodam, że to co ja tutaj pokazuję nie każdy moder potrafi zrobić. Moje moderowane rzeczy wyróżniają się tym, że są jakościowo dobrze wykonane, w skrócie gdyby w tym nie było mojej łapy nie wyglądały by tak, jak to widać, czyli dobrze. Przykładowo ten model dobrze to obrazuje:

Zwykły szarak zmieniłby tylko kolor białego na inny i gra, a ja poprawiłem jakość tekstury, zmieniłem kolor i dodałem światło na teksturkę (już nie wspominając o dopasowaniu modelu do głowy, bo oryginalnie nie spasowałby się z głową tej ninji).

Zobacz też tutaj:

Jest to miszung modeli. Ewidentny przykład ingerencji modera, bo kto by połączy dwa modele z różnych gier, jak nie moder?
      Efektem tego wszystkiego później jest "fajność", ale faktem jest to, że model nie jest mój, choć posiada moją modyfikację.
      Na koniec powiem ci dlaczego temat nie został usunięty. Niczym tutaj z wami się nie dziele za wyjątkiem obrazów, nikomu nic nie daje do podmiany z ogyginalnymi plikami. A popatrzeć chyba można co?
      Bywaj kolego ;)

Moderatora forum poproszę o zamknięcie tego tematu, starczy tego wysypiska różności. Jeszcze ktoś się dowali w końcu "jaki to metinHD" jak tu nic z hd nie ma.

Także temat do zamknięcia.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Obsession ().