Galeria Aoi

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Drodzy Gracze!
    Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
    Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
    Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Galeria Aoi

tl;dr - pracuję w Photoshopie i w PhotoFiltre Studio X.

Sygny:

Rysunki (PS, Medibang)

Pixelarty:

,, -Lubisz samotność? [...]
      - Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźnić. To prowadzi do rozczarowań.’’
      Słodko-mhroczne multi multi: Robotica/Aoi (2/2)

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Aoi ().

• Aoi! Czekam na Twoje nowe prace z niecierpliwością, ponieważ do tej pory każda dodana przez Ciebie grafika, którą miałam okazję zobaczyć była naprawdę świetna. Podobnie jest z tymi, które tutaj dodałaś. Generalnie nie przemawiają do mnie kolory, jednak w Twoich pracach mi to wcale nie przeszkadza. Z wszystkich grafik, które dodałaś, najbardziej podoba mi się pierwsza sygnatura i pierwszy rysunek C: Pozostałe tak jak wyżej napisałam, nie są totalnie w moim stylu, jednak prezentują się bardzo ładnie. Wszytko jest spójne i nawet nie potrafię znaleźć jednego powodu by się czegoś czepić, chociaż też specem nie jestem :D
    • Śliczne prace, sygnaturki podobają mi się. Co do "rysunków", można by było stworzyć z nich grę, sumiennie. Nawet podobne klimatycznie z grą... Uciekła mi nazwa X( Wracając do sygnaturek, najbardziej spodobały mi się: "Secret garden" oraz Twoja obecna w podpisie (niebieska). Uwielbiam takie kolory :)

„Ale pamiętaj o jednym: ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.”
    • YumiSan napisał(a):

Śliczne prace, sygnaturki podobają mi się. Co do "rysunków", można by było stworzyć z nich grę, sumiennie. Nawet podobne klimatycznie z grą... Uciekła mi nazwa X( Wracając do sygnaturek, najbardziej spodobały mi się: "Secret garden" oraz Twoja obecna w podpisie (niebieska). Uwielbiam takie kolory :)
      Strzelam, że chodzi Ci o Limbo :D Jedna z moich ulubionych gier i nie powiem - wzorowałam się trochu na niej.

Dziękuję za komentarze.

Art block is like a karma police :<
      ,, -Lubisz samotność? [...]
      - Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźnić. To prowadzi do rozczarowań.’’
      Słodko-mhroczne multi multi: Robotica/Aoi (2/2)