Marantha- pogromczyni wszelkiego zla na s 52 :))

• Support Admin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hej :)

Gdybyś miała wybrać: Żyć wiecznie, lub nie spać przez całe życie - co byś wybrała i dlaczego ?
      Co jest Twoim zdaniem gorsze: choroba duszy, czy choroba ciała ?
      Do czego byś nigdy nie dała się namówić ?
      Miałaś ostatnio jakiś ciekawy sen ?
      Ulubiony projektant mody ?
      Czy zbudowałaś kiedyś iglo ?

/me śpij dobrze, papapa ;)
    • Gootek wrote:

Hej :)

Gdybyś miała wybrać: Żyć wiecznie, lub nie spać przez całe życie - co byś wybrała i dlaczego ?-chyba wolałabym żyć wiecznie, niż przespać całe życie i stracic wiele przyjemności;)
      Co jest Twoim zdaniem gorsze: choroba duszy, czy choroba ciała ?- choroba duszy jest chyba najgorsza :) ciało wyleczysz duszy czasem nie ;)
      Do czego byś nigdy nie dała się namówić ?-jest wiele rzeczy, do których nikt mnie nie namówić ...;)
      Miałaś ostatnio jakiś ciekawy sen ?-czasem mam takie sny, że się zastanawiam czy to stało się naprawdę czy mi się tylko śniło ;)
      Ulubiony projektant mody ?- nie mam wygórowanych zapotrzebowań na modę, ważne by to jakoś wyglądało na mnie;0 i aby ja wygdądała jak człowiek;)
      Czy zbudowałaś kiedyś iglo ?- jako dziecko każdej zimy ;)

/me śpij dobrze, papapa ;)- postaram sie ;0
    • Gootek wrote:

Hej :)

Pamiętasz jakieś zadanie domowe z którym musiałaś się strasznie namęczyć ?- nie:/ nie pamiętam:/
      Z czym miałaś największy problem w szkole ?- hm.... wiem.. nie lubiłam historii;/ aczkolwiek starożytną to tak :) lubiłam:P
      Jakiego Polaka cenisz najbardziej ? Za co ?- mogę prosić nastepny zestaw pytan ;0?
      Najśmieszniejsza sytuacja, której byłaś świadkiem ?- nie powinnam się z tego śmiać, ale problemy gastryczne kolegi na zajęciach z karate:x
      Prezent na gwiazdkę, który Cię rozczarował ?- raczej cieszyłam sie zawsze z prezentów :P

/me Dobranoc :)
    • NowyZielony wrote:

Ave Ty!!:D

Powróciłem na forum;p Cieszysz się?:D-miałam wrażenie, że cały czas jestes aktywny na forum:P???
      Polecisz mi coś na jutrzejszy obiad?:D-hmmm, cielęcine w brzoskwiniach:P?, albo karkówka w ananasach :)
      Co sądzisz o facetach którzy potrafią gotować?:)- kocham takich mężczyzn ;)
      Podpowiesz mi jak znaleźć w sobie motywację do expienia?:D-tu ci niestety nie pomogę, bo sama juz nie ekspię://////
    • NowyZielony wrote:

No więc to znowu ja;p

Jaka Twoim zdaniem jest najlepsza forma letniego wypoczynku?:)- to taka, w któtej budząc się rano nie myślisz---> ,,co ja tu ..robię??"
      Dzika plaża czy szlak górski?:)-dzika plaża ;)
      Woodstock, Sunrise czy Ostróda?:)- zdecydowanie Sunrise
      Dlaczego akurat ten festiwal?:)-bo discopolo nie trafia do mnie, a Woodstok za bardzo krzykliwy...:x
    • NowyZielony wrote:

Hejooo;p

Masz jakiś sposób na zabicie alchemika w m1?:D-niestety nie :P to drań
      Jaką nutę mi polecisz?:)- egipską, ostatnio uwielbiam te klimaty ;)
      Co Twoim zdaniem jest najważniejsze w muzyce?:)- najważniejsze, jest to, ze jak jej słuchasz nie drażni Cie tylko chcesz jej słuchać dalej... i więcej :)
      Sci-Fi czy Fantasy?:)- najważniejsze aby czuć się dobrze ;) więc wybieram oba gatunki;P
    • NowyZielony wrote:

No witam serdecznie;p

Jakie masz dziś samopoczucie?:)- dzisiaj ??... może byc ;;p

Zaśpiewasz mi kołysankę kiedyś?:D- nieeeeee:P jestem antytalent w śpiewaniu;P nie zanąłbys :P

Co najbardziej drażni Cię w pracy?:)- bezmyślność innych ludzi.....

Pierwsza rzecz jaką robisz tuż po otworzeniu oczu rano?:)- patrzę , która jest godzina:P????

• Gootek wrote:

Witam ;)

Masz szczęście w życiu?- a bo ja wiem:P? ???

Gdybyś była zaproszona na bal przebierańców ...za co byś się przebrała ?- czapke niewidkę;P

Zawsze trzeba mieć nadzieje?- Wbrew nadziei zawsze mam nadzieję ;)

Jaką "najtrudniejszą/najwykwintniejszą" potrawę udało Ci się ugotować?- ojjj duzo tego było:P

Co lubisz robić najbardziej na świecie?- hm.. nie wiem:/ mam wiele rzeczy które lubię robić

Na czym znasz się najlepiej?- na sobie;p

/me papapa ;)
    • hej

Leniuszkowac na kanapie czy aktywny wypoczynek ?
      Bylas na oktoberfescie w monachium ?
      Co sadzisz o wedkowaniu ?
      A polowaniu ?
      Chcialabys sprubowac potrawki z bobra ? (Bardzo smaczna)
      Zimne piwko czy grzaniec w zimie ?
      Lubisz miec cieplutko czy raczej chlodno ?
      Byla kiedys na zlocie gf?

Pozdrawiam i wroce
      :w00t:
      "Wbijaj baranie tylko pro bony, pompuj nam kase na nowe domy, mieszaj i mieszaj az wielki bedziesz, nie martw sie ciolku za rok mixem bedziesz. " :w00t:
    • KrzywyJohn wrote:

hej

Leniuszkowac na kanapie czy aktywny wypoczynek ?=aktywny wypoczynek

Bylas na oktoberfescie w monachium ?-niestety nie:/

Co sadzisz o wedkowaniu ?- szczerze nie lubię
      A polowaniu ?-j/w :/

Chcialabys sprubowac potrawki z bobra ? (Bardzo smaczna)- nieeeeeeeeeeeeeeeeee:P fuj
      Zimne piwko czy grzaniec w zimie ?- i to i to:P

Lubisz miec cieplutko czy raczej chlodno ?-im ciepłolubny typ;p

Byla kiedys na zlocie gf?- i owszem:P

Pozdrawiam i wroce- :)

jays1 wrote:

hejka,
      Co się z Tobą dzieje?- ? tzn?

Skąd to zwątpienie?- czemu tak sądzisz:P?:P
    • WoooW!!!
      Ponad 2 lata zachwycałem się tym obrazkiem i dopiero teraz się z tego transu obudziłem:) Dziękuję <3 :love:

No więc:D

Co ciekawego powiesz po 2 latach?:)
      Dużo się zmieniło?:)
      Dasz się zaprosić na pierogi do Xarriona?:D
      Kolor włosów?:)
      Sandały czy szpilki?:D

Jeszcze tu wrócę;p :love:
    • NowyZielony wrote:

WoooW!!!
      Ponad 2 lata zachwycałem się tym obrazkiem i dopiero teraz się z tego transu obudziłem:) Dziękuję <3 :love: - jakim obrazkiem:/?

No więc:D

Co ciekawego powiesz po 2 latach?:)- co mozna mowić?:P Czas biegnie a my wciąż młodzi;P

Dużo się zmieniło?:)- niee;P

Dasz się zaprosić na pierogi do Xarriona?:D- jeżeli z kapusta i grzybami to tak:P

Kolor włosów?:)- brąz ;)

Sandały czy szpilki?:D- zdecydowanie sandały:P

Jeszcze tu wrócę;p :love:- oook:P
    • Ascoran wrote:

Lubisz mnie (wiem, że nie!)?- jak mogłes w to wątpić:P? oczywiście, że NIE :P

A teraz tak na poważnie... Cześć! :) - no hej:P

Potrawka z chrząszcza od Snafa, czy rosół od Octavio?- rooooooosółłłłłł ;P:P::PP

Wciąż realizujesz się w pewien sposób w tym projekcie?- gdyby było inaczej, myślę, że zamnkęłabym za sobą drzwi już dawno:P

Kiedy znowu pójdziemy na wspólne DT?- mowisz i masz, podaj termin:P a zrobimy spontan:P

Paaa =)