Przyklejony Jak odwołać się od nadanego ostrzeżenia?

• SUPPORT

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

UWAGA!
    Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
    W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Jak odwołać się od nadanego ostrzeżenia?

Odwołania

Wszelkie odwołania od otrzymanych ostrzeżeń oraz zapytania o czas trwania blokady przyjmowane są tylko i wyłącznie w systemie zgłoszeń Support, który dostępny jest pod adresem support.metin2.pl/. Zgłoszenie musi zawierać poprawne dane, tj. nick oraz dokładny opis sytuacji. Adres e-mail z konta na forum musi być obowiązkowo przypisany do konta w systemie zgłoszeń. W przeciwnym wypadku informacje nie zostaną udzielone.

Krok po kroku: Jak wypełnić zgłoszenie?
      • Wchodzimy na support, do którego link znajduje się w górnej części forum:

• Teraz pierwszym zadaniem będzie przejście procesu rejestracji (zakładania konta w systemie support) - jest on wymagany, bez niego nie możemy wysłać żadnego zgłoszenia.
        • Wybieramy odnośnik "zarejestruj się", który znajduje się na pierwszej stronie:

• Naszym oczom powinno ukazać się kolejne okno informujące nas, że jeśli posiadamy już konto w systemie support to nie musimy się ponownie rejestrować (niezależnie od tego, czy używaliśmy go do kontaktu z supportem innej gry Gameforge). Aby przejść dalej do procesu rejestracji ponownie wybieramy odnośnik "zarejestruj się" - tak jak na obrazku poniżej:

• Teraz wypełniamy wszystkie pola, wpisując kolejno:
          • Nazwa konta - jak nazwa wskazuje - będzie to nasz nick, który będziemy używać podczas kontaktowania się z supportem.
          • Adres E-mail / Powtórz adres e-mail - podajemy aktualny adres e-mail - oczywiście, do którego posiadamy swobodny dostęp.
          • Hasło / Powtórz hasło - podajemy hasło, do którego tylko my będziemy mieli dostęp. Ważne by nigdy nie zapisywać hasła na komputerze oraz nie podawać go osobom trzecim!
        • Po wykonaniu powyższych czynności, naciskamy przycisk "Zarejestruj się".

• Naszym oczom powinna ukazać się informacja, mówiąca nam, że aby korzystać z nowo założonego konta, należy je najpierw aktywować. Więc wchodzimy na swój e-mail (który podaliśmy wcześniej podczas procesu rejestracji) i klikamy w link, który otrzymaliśmy. Kiedy pomyślnie wykonamy tę akcję, otrzymamy informację zwrotną "Twoje konto zostało pomyślnie aktywowane i możesz się na nie zalogować.".
        Uwaga! Jeżeli posiadasz już swoje konto na Supporcie innej gry GameForge - nie musisz się ponownie rejestrować!
      • Po pomyślnym przejściu procesu rejestracji przed wysłaniem zgłoszenia/odwołania należy zalogować się na swoje konto w systemie support:
        • Logujemy się oczywiście na stronie supportu przy użyciu tych samych danych, które podaliśmy w procesie rejestracji.
        • Po pomyślnym zalogowaniu przechodzimy do zakładki "Kontakt z support", a następnie w polu "Jakie pytanie chcesz zadać?" wybieramy "Forum", gdyż właśnie tego będzie dotyczyć nasze zgłoszenie (czyt. odwołanie).

• Po wybraniu działu "Forum" naszym oczom powinna ukazać się kolejna strona z kilkoma polami, które należy wypełnić następująco:
          • Nazwa konta - podajemy swoją nazwę konta z forum (inaczej konta w sprawie, którego się kontaktujemy).
          • Adres e-mail - wybieramy adres e-mail.
          • Temat - wpisujemy, w jakiej sprawie chcemy kontaktować się z supportem (w naszym przypadku może to być "Odwołanie od blokady/ostrzeżenia").
          • Opis Twojego problemu - opisujemy dokładnie sytuację, w sprawie której się kontaktujemy.
          • Załącznik - w razie konieczności istnieje możliwość dodania "dowodu" w postaci załącznika. Pamiętajmy jednak, że plik nie może przekroczyć 512 kB oraz że dozwolonymi formatami są: .jpg, .jpeg, .gif, .png, .bmp, .txt.

• Oczywiście po wypełnieniu wszystkich pól klikamy na przycisk "Wyślij".
      • Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak grzecznie czekać aż nasze zgłoszenie zostanie opracowane - informacje o odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz na adres email, który wybrałeś podczas jego pisania.

Dlaczego otrzymałem ostrzeżenie?
      Ostrzeżenie zostaje nadane w momencie, gdy łamiemy Regulamin Forum lub zasady obowiązujące w danym dziale.

Kto rozpatruje moje odwołanie?
      Twoje odwołanie jest rozpatrywane przez Super Moderatora Forum/Administratora Forum, których lista (tak samo jak i innych członków Teamu Metin2.pl) znajduję się w zakładce Team.

Co w przypadku, gdy moje odwołanie zostanie rozpatrzone negatywnie, a ja wiem, że mam rację?
      Wtedy wystarczy wcisnąć przycisk "Wyślij Skargę", który znajduje się przy otrzymanej odpowiedzi. Skarga przeniesie Twoje zgłoszenie na następny poziom do Administratora Forum.

Co w przypadku, gdy moje odwołanie także zostanie rozpatrzone negatywnie przez Administratora Forum, a ja dalej uważam, że mam rację?
      Decyzje Administratora Forum są ostateczne i nieodwołalne, jednakże jeśli Twoje zgłoszenie dotyczyło ostrzeżenia to w późniejszym okresie możesz starać się o "amnestię".

:arrow: Wycinek Regulaminu Forum dot. Amnestii
      Na prośbę użytkownika ostrzeżenie może zostać usunięte przez Administratora Forum, jeśli spełnione zostaną następujące warunki:
      - usuwane ostrzeżenie jest starsze niż 6 miesięcy,
      - użytkownik w ciągu ostatnich 6 miesięcy wykazał poprawę w zachowaniu i nie otrzymał żadnego ostrzeżenia,
      - usuwane ostrzeżenie nie dotyczy ciężkich przewinień (np. mocnych wulgaryzmów).
      UWAGA! Nawet mimo spełnienia tych warunków Administrator Forum może negatywnie rozpatrzyć prośbę.

Poradnik wykonany przez: Haborym
      Aktualizacja: Aveles
      Kontakt ze mną poprzez: IRC -> Aveles | Prywatna Wiadomość| Mail -> Aveles@metin2.pl

[Super Moderator Forum] Aveles - I realise now that dying is easy. Living is hard.