Reverse - esreveR

• Moderator Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Więc tak :

1. Kogo najbardziej szanujesz?
    2. Dlaczego Polska nie dysponuje flotą promów kosmicznych?
    3. Jak oceniasz swoją pracę związana z forum?
    4. Kto jest najsłabszym ogniwem ?
    5. Dlaczego Polska zakłamuje historię?
    6. Jaki jest twój stosunek do obecnej władzy?

• Vanilla wrote:

Odwdzięczam się :love: A no luzik ;p

Film czy książka? Kiedyś powiedziałbym, że książka. Teraz zdecydowanie film.
    Ostatnio obejrzany film? Jaś Fasola - Nadciąga totalny kataklizm
    Wolisz bardziej ciepłe napoje czy zimne? Kawa :w00t:
    Jest coś czego sie boisz? :tak:
    Jest coś co potrafi Cię wyprowadzić z równowagi ale tak naprawdę mocno? Jest taka jedna osoba... ;/

Pewnie jeszcze tutaj wpadnę <3 A zapraszam! :phatgrin:

JestMoc wrote:

Więc tak :

1. Kogo najbardziej szanujesz? Swoją babcię <3
    2. Dlaczego Polska nie dysponuje flotą promów kosmicznych? Bo trzeba najpierw ogarnąć podstawowe sprawy.
    3. Jak oceniasz swoją pracę związana z forum? Sądzę, że dobrze sprawuję się jako moderator :)
    4. Kto jest najsłabszym ogniwem ? Nie mnie oceniać.
    5. Dlaczego Polska zakłamuje historię? :nudy:
    6. Jaki jest twój stosunek do obecnej władzy? O polityce się nie rozmawia :P

Dzięki, że wpadłeś :)

System Support | Regulamin Forum
    Potrzebujesz pomocy?
    Prywatna Wiadomość | IRC: Reverse
  • Canhide wrote:

Masz złe nawyki których chciałbyś się pozbyć? Hmm... Tak - co więcej. Jestem już na dobrej drodze ku zmianie :)
    Dlaczego teraz film, a nie książka? Bo nie dysponuję już aż tak dużą ilością wolnego czasu, jak kiedyś.
    Masz jakieś lęki, fobie? Hmm... Trudne pytanie, bo do tej pory nie było rzeczy, której bym nie zrobił. Ale na pewno coś jest - każdy coś takiego coś ma. Wiadomo - lęki były, ale jakoś je przezwyciężyłem i się nie dałem, więc... Czekam na wyzwania Świecie! :P
    Obejrzałeś film lub przeczytałeś książke, która zmieniła Twój pogląd na świat? Powiem Ci, że tak, ale nie trwało to dłużej niż parę dni, ze względu na rzeczywistość, wokół której się obracamy na co dzień.
    Zdarza Ci się stracić poczucie czasu? Kiedy? Jasne, że tak. Kiedy... Kiedy jestem szczęśliwy :D Proste. Lub gdy jestem mega zajęty i czymś mocno zapracowany, co zdarza mi się niezwykle często, zważywszy na swoją pracę i stanowisko, które piastuję.
    Posiadasz idola? Nie i nie będę posiadał.

Do następnego! :>

Misiaczek wrote:

Hejka ^^ Heeej!

1. Czemu Zwiastun śmierci ? Masz rację, czas to zmienić! "Zwiastun Śmierci" odnosił się do mojego starego motywu profilu, ale jest to już nieaktualne.
    2. Ulubiona pora roku ? ZIMA!
    3. Ulubione zwierze ? Do tej pory nie wiem czy pies czy kot... Koty towarzyszą mi od małego, jednak dopiero u psów (zwłaszcza u takiego jednego, najwspanialszego i najukochańszego - Aryska <3) dostrzegłem, że pies jest prawdziwym przyjacielem człowieka. Więc powiem Ci, że mam sentyment zarówno do obu gatunków.
    4. Lubisz Wampiry :devil: ? Ooo tak!
    5. Boisz się czegoś ? Odpowiedź taka, jak wyżej w odpowiedziach u Canhide.

To narazie tyle :) Okej, mam nadzieję, że jeszcze tu zawitasz :P

Potrzebujesz pomocy?
  • MagKai wrote:

Heeejka! No heeeej!

1. Czujesz się spełniony w życiu? Czy może Ci czegoś brakuje? Brakuje mi stałości, bo ciągle się coś u mnie zmienia :P
    2. Jesteś typem samotnika czy bardziej duszą towarzystwa? Duszą towarzystwa.
    3. Posiadasz autorytet? Nie bardzo.
    4. Jaką klasą grasz? Szaman SMOK!
    5. Lubisz swój serwer?;) No wiadomo :D

Może kiedyś wpadne :D Oki :P

Potrzebujesz pomocy?
  • 1. Gdybyś mógł jednorazowo kogos zastrzelić kim była by ta osoba?
    2. Użytkownik forum który zapadł w pamięć niekoniecznie z pozytywnych stron?
    3. Czy skończyłeś w życiu jakiś kurs?
    4. Czy udało Ci się wypić litr wódki?
    5. Najładniejsza zbroja w Metin2?
    6. Wskazałes kiedyś komuś dobra drogę?
    7. Kto jest największym fejmem na forum?

• JestMoc wrote:

1. Gdybyś mógł jednorazowo kogos zastrzelić kim była by ta osoba? Hmm... Nie chciałbym iść do kicia :D
    2. Użytkownik forum który zapadł w pamięć niekoniecznie z pozytywnych stron? Ten użytkownik o tym wie :)
    3. Czy skończyłeś w życiu jakiś kurs? Tak :) Począwszy od pierwszej pomocy, kursy dotyczące przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych po zarządzanie małymi i wielkimi przedsiębiorstwami. Nie jest to być może dużo, ale jak na mój wiek to i tak jest to dla mnie chlubą :D
    4. Czy udało Ci się wypić litr wódki? Nie piję, także no... :)
    5. Najładniejsza zbroja w Metin2? Pancerz Diabelskiego Rogu dla woja ;)
    6. Wskazałes kiedyś komuś dobra drogę? Tak, dzisiaj chłopakowi, który zasnął pod zjeżdżalnią, gdzie jest dworzec kolejowy. Co więćej - zaprowadziłem go tam i czekałem aż przyjedzie pociąg, mimo że byłem i jestem wciąż po ciężkiej nocce w pracy.
    7. Kto jest największym fejmem na forum? Fejm traci Cię szybko, zarówno jak szybko się go zyskuje więc odpowiadając na Twoje pytanie to nikt.

Dzięki, że wpadłeś:)

Vanilla102 wrote:

Hej :) Witaaam!

Jesteś patriotą? Nie ;x
    Kiedy obchodzisz swoje "święto"? :D A w grudniu, to już tuż, tuż!
    co jadłeś dziś na obiad? Jeszcze nie jadłem i zapewne nie zjem, bo wróciłem dopiero do domu z nocki. Więć zjem zapewne dopiero kolację.
    Jaki jest Twój ulubiony napój? :D Czekolada mrożona <3

Papa :* Do zobaczenia ;)

Potrzebujesz pomocy?
  • Hej - powracam,

Jak życie leci ?
    Metin2 czy Kingsage ?
    Teraz Esrever?
    Tylko na forum czy na Diumar też czasem zawitasz?
    Przeczytałeś wszystkie Metinews ?
    Czy tylko ja dziś nie mam weny na pytania ? :(

Dobra to narazie tyle, ale i tak wrócę :w00t:
    Moje miejsce jest w historii forum Metina !

Coś o mnie

<3 METINOWY MIŚ <3
    :shinsoo: :55:

Z Metinem od Października 2016 :love:

Ten Piękny Avatar zawdzięczam Vanilla
  • Misiaczek wrote:

Hej - powracam Hej, hej! :>

Jak życie leci ? A... Szkoda nawet o tym mówić :P
    Metin2 czy Kingsage ? Powiem Ci, że KingsAge od zawsze był moim takim jednym z pierwszych projektów, więc na pewno jest dla mnie w jakiś sposób szczególny. Metin2 z kolei była pierwszą grą online, w którą zacząłem grać, więc do niej również mam sentyment. Więc odpowiadając na Twoje pytanie... Dałeś mi do wyboru dwie gry, dwa projekty, z których niestety nie jestem w stanie wybrać ważniejszego, lepszego...
    Teraz Esrever? Esrever to został jeszcze za moich czasów Administratora na S.K.I.L.L.u. Tamtejsi teamlerzy tak do mnie się zwracali ze względu na mój nick "Reverse" - odwrotność :P Stąd "Esrever"
    Tylko na forum czy na Diumar też czasem zawitasz? No powiem Ci szczerze, że Diumar to moje drugie życie, haha :P
    Przeczytałeś wszystkie Metinews ? No wiadomo :P
    Czy tylko ja dziś nie mam weny na pytania ? :( A tam, bardzo kreatywnie, kreatywnie powiadam :P

Dobra to narazie tyle, ale i tak wrócę :w00t: Okej, oby, bo inaczej będzie :chlosta:

Potrzebujesz pomocy?
  • Cześć :)

Cieszysz się z nadchodzących świat?
    Masz dziewczynę?
    Jak odnajdujesz się po fuzji w grze?
    Lubisz wykonywać swoją pracę?
    Zamierzasz zmienić fryzurę na jakaś nową?

Trzymaj się i ładnie pracujesz w swoim dziale :thumbsup:
    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie
  • Beatles wrote:

Cześć :) No hejka :)

Cieszysz się z nadchodzących świat? Nie bardzo :P Dzień jak co dzień.
    Masz dziewczynę? Nie.
    Jak odnajdujesz się po fuzji w grze? Szczerze to ostatnio nie mam zbytnio czasu na grę, ale jak wlogowałem to był lekki chaos - chodzi mi tutaj o ceny przedmiotów :P Liczę, że szybko to się ogarnie.
    Lubisz wykonywać swoją pracę? To zależy pewnie od dnia :P Ale ogolnie, to tak :) Nie pracowałbym tam, gdzie by mi się nie podobało.
    Zamierzasz zmienić fryzurę na jakaś nową? I to już niedługo :D

Trzymaj się i ładnie pracujesz w swoim dziale :thumbsup: Również się trzymaj i mniej porównywania w działach :P (mam nadzieję, że wiesz o co chodzi :P ) i dziękuję

Potrzebujesz pomocy?
  • Malenka wrote:

Cześć! Heeeej! :love:
    Jak minęły święta? Jak to święta... Szybko :P
    Co dostałeś na urodziny? :) :) :) Wypad w góry na parę dni :D
    Jakie plany na Sylwka? W sumie dopiero nad tym prowadzona jest dyskusja :P
    Dlaczego Slytherin? Newt Scamander był Puchonem :crazy: Slytherin to najlepszy dom, jaki jest w Hogwarcie! A Newt, bo teraz wychodzą z nim filmy, a ogólnie postać jest bardzo ciekawa - chociażby o powiązania z magicznymi stworzeniami.
    Ulubione zaklęcie? Oczywiście to Obliviate. Jedynie pozostaje opanować zaklęcie to do stanu mistrzowskiego i możesz czynić cuda za pomocą tego czaru :D
    Ulubione magiczne zwierzę? WAMPIR! Bez dwóch zdań :P
    Jaki magiczny gadżet z serii HP/FZ chciałbyś mieć na co dzień i dlaczego? Wiadomo, że różdżkę, a tłumaczyć nie muszę xD

Na razie tyle :* Oki, wróć tylko! :love:

Potrzebujesz pomocy?
  • Dobry wieczór!
    Czy jesteś gotowy na serię moich pytań 8) :) ?
    Ulubione pierogi ?
    Ulubiona książka z serii Harry Potter?
    Czy filmowa adaptacja powyższej książki także jest Twoją ulubioną?
    Dostałeś list do Hogwartu?
    Lubisz gadżety związane z H.P?
    Jeśli tak to jakie?

Pozdrawiam! a tu taki fajny gadżecik na aliexpress jest pełno tego typu rzeczy :D

,,The hunter is NOTHING without the hunt"
    ~Ilidian Stormrage

Lorint to mój najlepszy klient na pierogi! :phatgrin:
  • Xarrion wrote:

Dobry wieczór! A witam, witam!
    Czy jesteś gotowy na serię moich pytań 8) :) ? No jasne, czekałem długie miesiące na to, żeby ktoś tu wreszcie zagościł!
    Ulubione pierogi ? Mega dylemat :D Ale powiedzmy, że jednak ruskie wygrywają!
    Ulubiona książka z serii Harry Potter? Zakon Feniksa!
    Czy filmowa adaptacja powyższej książki także jest Twoją ulubioną? Nieeee, ulubiony film to oczywiście pierwsza część - zwłaszcza zakończenie, które mnie zawsze porusza ;x
    Dostałeś list do Hogwartu? No raczej, nie inaczej :D
    Lubisz gadżety związane z H.P? Jeśli chodzi o gadżety to aż takim mega fanem to nie jestem. Aczkolwiek jadłem fasolki wszystkich smaków (i tak, są też te mniej popularne, jak woszczyna ;X) Miałem też kiedyś parę kart czarodziejskich, ale przepadły w odmętach przeprowadzki.
    Jeśli tak to jakie? J/w, ale mogę dopowiedzieć, że zawsze chciałem mieć własną różdżkę xD

Pozdrawiam! a tu taki fajny gadżecik na aliexpress jest pełno tego typu rzeczy :D

Powiem Ci szczerze, że uwielbiam tą melodię i gdyby nie to, że mam kogoś, kto gra mi na pianinie ten utwór, gdy jest mi smutno to pewnie taką pozytywkę bym sobie załatwił :P

Pozdrawiam również!

Potrzebujesz pomocy?
  • Hmm ale tu ostatnio pusto 8| pora to zmienić!
    1.Ulubione zwierzątko/potwór z serii Harry Potter(bierzmy pod uwagę także Fantastyczne zwierzęta i gdzie je znaleźć bo to wciąż świat H.P)
    2. Ulubiona zabawa na forum? :D
    3. Co wolisz? Pepsi czy Cole?
    4. Nie przeszkadza Ci zbyt bardzo moje spamienie na IRC? :whistling:
    5. Gdybyś dostał propozycję od J.K. Rowling jako pomocnik przy pisaniu to byś wolał pomagać przy Fantastycznych Zwierzętach czy H.P (wybierz jedno + uznajmy, że żyjemy w innej rzeczywistości gdzie są kontynuacje dziejów syna H.P)
    6. Zdrowo się odżywiasz? :thumbsup:
    7. Co uważasz za lepsze pod względem fabularnym? Walka Harrego Pottera z Voldemortem czy Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda?
    8. Nie mogę się doczekać kolejnych części Fantastycznych Zwierząt, a Ty? ^^
    9.Wyczarujesz coś dla nas? :hail:

~Ilidian Stormrage

• Xarrion wrote:

*Przelatując wzrokiem po porannej poczcie, którą przyniosła mu sowa, wybrał jedną, malutką, która była w kształcie pierożka*
    Hmm ale tu ostatnio pusto 8| pora to zmienić! Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego!
    1.Ulubione zwierzątko/potwór z serii Harry Potter(bierzmy pod uwagę także Fantastyczne zwierzęta i gdzie je znaleźć bo to wciąż świat H.P)
    Nic nie pobije najgroźniejszej bestii, jaką jest Nundu - zdjęcie w spoilerze ;>
    2. Ulubiona zabawa na forum? :D Może to nie zabawa, ale lubie tam wstawiać posty (i wcale nie dlatego, że posty lecą X/ ) Jakiej muzy słuchacie?
    3. Co wolisz? Pepsi czy Cole? Definitywnie colę.
    4. Nie przeszkadza Ci zbyt bardzo moje spamienie na IRC? :whistling: Wiedziałbyś, gdyby przeszkadzało :P
    5. Gdybyś dostał propozycję od J.K. Rowling jako pomocnik przy pisaniu to byś wolał pomagać przy Fantastycznych Zwierzętach czy H.P (wybierz jedno + uznajmy, że żyjemy w innej rzeczywistości gdzie są kontynuacje dziejów syna H.P) Oczywiście, że HP :P
    6. Zdrowo się odżywiasz? :thumbsup: Powiedźmy, że 75/25 dla zdrowego odżywiania się :D
    7. Co uważasz za lepsze pod względem fabularnym? Walka Harrego Pottera z Voldemortem czy Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda?
    Dość ciężkie pytanie... HP jest i zawsze będzie bliższy mojemu sercu, ze względu na to, że było to moje dzieciństwo. Fantastyczne wyszły niedawno, mają obecnie dwa filmy, trzeci jest w trakcie kręcenia. O wiele bardziej rozbudowana jest seria HP, więc na chwilę obecną z ogromną przewagą wygrywa HP.
    8. Nie mogę się doczekać kolejnych części Fantastycznych Zwierząt, a Ty? ^^ No jasne, że nie mogę się doczekać :P
    9.Wyczarujesz coś dla nas? :hail: Oczywiście, jednak pokażę Wam sztuczkę, której uczyłem jakiś czas temu swojego dobrego znajomego, który ma lęk przed teleportacją. Byłem na misji, która jest ściśle tajna, jednak zdołałem uratować swojego brata, podczas ataku potężnej bestii. Musiałem wykazać się nie lada odwagą, phi! Ci Gryfoni serio uważają, że są jak lwy. Albo Krukoni, mądrzy jak kruki. Albo Ci Ślizgoni - przebiegli jak węże! Ja natomiast jestem Puchonem - słabym? Nieeee. Nikt mi tego nie zarzuci. Posiadam wszystkie trzy cechy pozostałych domów, ale słabym bym się nigdy nie nazwał... Wracając do prośby - zostałem nagrany jak się teleportuję, co zostało uwiecznione przez jednego z mugoli. Na szczęście w porę zareagowało Ministerstwo Magii, wymazując temu osobnikowi pamięć o tym zdarzeniu. Dzięki temu wpadłem w posiadanie aparatu z klipem video, które teraz stanowi obraz w moim pokoju gościnnym. Chętnie pokazuję je swoim gościom, podczas wizyt. Proszę - oto urywek z tego klipu:

Do zobaczenia!

*machnął różdżką w pergamin, po czym cichutko wypowiedział pod nosem: "Koniec psot"*

Potrzebujesz pomocy?
  • Witam ponownie Mr. Skamander.
    Are You Ready?!

1. Ulubiona aktorka?
    2. Możesz wybrać jedną z tych pań. Obie Ciebie pragną... którą wybierzesz? Hermiona Vs Ginny.
    3. Czy jesteś pewny swojego wyboru z pytania numer 2?
    4. Co byś wolał? W pełni kontrolować swoje sny czy nigdy nie musieć spać?
    5. Jesteś w tunelu. Z jednej strony idzie wampir żeby Ciebie ukąsić. Zaś z drugiej wilkołak. Nie masz możliwości ucieczki/ominięcia ich. Który Ciebie ukąsi?
    6. Możesz wiedzieć jedną z tych dwóch rzeczy. Wybieraj ostrożnie! Możesz wiedzieć jak będzie wyglądał koniec naszej planety dzięki czemu(jeśli ludzie by uwierzyli) zapobiec temu o ile jest to możliwe albo zaprzyjaznić się z kosmitami i wraz z nimi poznawać wszechświat.
    7. Wolałbyś żyć w przeszłości(przed naszą erą, rok do wyboru) czy w przyszłości(powiedzmy, za 300 lat)
    (:

~Ilidian Stormrage

• Xarrion wrote:

Witam ponownie Mr. Skamander. A witam, witam!
    Are You Ready?! Go, go, go!

1. Ulubiona aktorka? Dużo ich, ale żadna nie jest moją ulubioną.
    2. Możesz wybrać jedną z tych pań. Hermiona Vs Ginny. Stanowczo Hermiona. Nie mylić z @Malenka! Haha :D
    3. Czy jesteś pewny swojego wyboru z pytania numer 2? Wiadomo.
    4. Co byś wolał? W pełni kontrolować swoje sny czy nigdy nie musieć spać? Chciałbym nie spać.
    5. Jesteś w tunelu. Z jednej strony idzie wampir żeby Ciebie ukąsić. Zaś z drugiej wilkołak. Nie masz możliwości ucieczki/ominięcia ich. Który Ciebie ukąsi? Wiadomo, że dałbym się ukąsić wampirowi! Jeszcze bym nim został na wskutek walki wilkołaka z wampirem o moje mięso i krew! Gdyby oczywiście udałoby mi się uciec :P
    6. Możesz wiedzieć jedną z tych dwóch rzeczy. Wybieraj ostrożnie! Możesz wiedzieć jak będzie wyglądał koniec naszej planety dzięki czemu(jeśli ludzie by uwierzyli) zapobiec temu o ile jest to możliwe albo zaprzyjaznić się z kosmitami i wraz z nimi poznawać wszechświat. Kosmici!
    7. Wolałbyś żyć w przeszłości(przed naszą erą, rok do wyboru) czy w przyszłości(powiedzmy, za 300 lat) W przeszłości chciałbym, ale w czasach starożytności. Więc wybieram drugą odpowiedź - w przyszłości!
    (: :)

Potrzebujesz pomocy?