Duch Walki

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witam wszystkich serdecznie, postanowiłem napisać ten post i wyjść z inicjatywą, bowiem nasz serwer niestety, ale umiera.
    Proponuje aby w każdym z królestw, znalazł się lider, który stworzy okazyjną gildie do nowego wydarzenia w świecie Androsa, mianowicie "Wojny kulinarnej".
    Zabawa polega na tym, iż lider z danego królestwa tworzy gildie o nazwie "jedzeniopodobnej" np. BOCZEK i wypowiada wojne innej gildii "jedzeniopodobnej" ;)
    Wydarzenie zaplanowane jest na 10.12.2016 na godzinę 16. Zasady są proste, im więcej składników będziemy mieli, tym smaczniejsza bd nasza zupa (każda gildia walczy ze sobą raz a przegrani odpadają ;D
    Zachęcam gorąco do zabawy zarówno lv 100+, jak i te 15+ ;) Dla zwycięskiej gildii przewidziane są nagrody ;)

Ps. Jeśli zgłoszą się przynajmniej 2 gildie z małymi lvami (tak +/- do 80lva) to zrobimy kategorie lv! ;)

Zapraszam serdecznie

Do pomocy przy sędziowaniu i kucharzeniu, zapraszam naszą Androsową Administrację ;)

Zapisy pod postem w następującej formie:

nick lidera:
    nazwa gildii:
    królestwo:

Więcej informacji, już wkrótce ;)

The post was edited 2 times, last by PogromcaOligarchy ().

• Witam!

Pomysł świetny :) Ale tworzenie Nowe gildi to raczej Bezsensu co ci to da? zmiana gildi nic ci nie da Jeżeli nie ma wojny pod normalnymi nazwami pod takimi jakimi się gra na na co dzień to sądzę że nic nie da takie coś jak "Wojny kulinarnej". po prostu teraz wojny opierają się na
    -Setki
    -is
    i wojna ci trwa max 10 Min i po zabawie ;) nie mowie że wojny są złe bo mniejsze lvl mogą obejrzeć i nie ma czegoś takiego jak " typowa rozpraszarka" gdzie ci lata 30lvl i rzuca rozpro !:cursing:
    Uważam że najazd na królestwo czy też jakaś zadyma o wiele fajniejsza ;) bijesz się dłużej i też mogą brać w niej mniejsze lvl czy też osoby spoza gildi;)

Ale masz + za zaangażowanie :) :mkay: :mkay:

P.S Planowana jest wojna Między Shinso a Chunjo Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :) 8) :P 88)
    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

GG:49939998

• Przez zmiane gildii chciałem zapobiec tekstom typu "nie bo mam ranking topowy", wiem że nie wszyscy tacy są, ale jednak znam osoby podające taki argument ;/

Zobacze jakie bd zainteresowanie, jeśli wojny "kulinarne" okażą się słabym rozwiązaniem to zmienimy je na zwykłe wojny gildii.

Ps. Jeśli chodzi o wojne "Shinso vs Chunjio" to ja nic nie wiem ;(
  • ja moge holligans zgłosić ale innej gildi robic nie bede ;) i raczej watpie zeby ktos ode mnie odszedl i zrobil taka , nie ma co ukrywac ale glowną gildia w królestwie shinshoo jesteśmy my ;) PS. LuckyLack czekam na wtajemniczenie w dokładny termin (wiadomo godziny itp do ustalenia) ;))
    Shinshoo
    holligans

LaQuica mental 120lv :gryzie: tu pisać w sprawach market
    sysunia444 smok 100lv :]