Dropek 55 - Zabicie Czasu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dropek 55 - Zabicie Czasu

Siemanko,
    jestem w trakcie robienia swojej surki. W planach jest 55 lvl 3xP, dt i v3.
    Aktualnie ma 42 lvl, eq prawie całe kompletne już do 55 (poza 2 itemkami) i dopiero ostrze i strach na m3.
    Powoli kończę oddawać ząbki i lecę oddawać księgi.
    PYTANIA:
    1. Mogę jej dobić 55lvl ale co wtedy skoro nie mam skilli... Wchodzić na nią przez pół roku tylko czytać skille i tyle?
    2. Czy może zostawić na 42 i iść z biologiem?
    3. Jakieś mniej wymagające zarobki dla zabicia czasu???
    Mogę dobić 55 i lecieć na lordy, ale na serverze na którym gram to tam nie ma szans na lorda nawet w środku nocy tak więc... :c
    Myślałem nad zwojowaniem ostrza ale 300zł na 1 skill to raczej słaby biznes.
    Dajcie znac co byście zrobili na moim miejscu :)
    I'm lost... Somewhere Between Heaven and Hell...
  • Ja na twoim miejscu dobiłbym 55 i cisniesz równo 3 skile ... jeśli masz dobre eq to ogarniesz jakoś nawet ze skilami na m .. zrób sobie nowe konto i załóż tam postacie i wbijaj im 30 lvl do oddawania odlamkow ( Świetny zsrobek Choć Nir Wiem JAK Dropia Ma Tym lvlu ALE Napewno JESTEM Spot Gdzie Dobrze dropia ) . Kolejna rzecz to znajdz sobie malpe z dużym % pz ... no i drop te odłamki. .. w czasie wbijanie skili zrobisz sobie Alchemie. Aaa i jeszcze jedno.. nir zapominaj expic tez szamanki I Czytać Na Niej Ku Bo To ROWNIE Ważne Co Reszta, miłej gry ;)