Piaski kwarcowe

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Podaj swój atak po odpaleniu się ten z panelu statystyk, powiedz mi, czy masz jakiegokolwiek buffa (jeśli tak, podaj %) oraz ile masz obrony, powiedz, czy masz cokolwiek na omdlenie, a ja Ci przybliżę, ile maksymalnie jesteś zdolny wziąć na siebie mobków oraz ile zajmie Ci ich bicie.

Mi na 55 lvlu dropią 2 piaski na godzinę.
    Na serwerze Wetar kupię:
    Jastrzębi Szpon ≥40 śr. ≥+0 nieaktualne :crazy:
    Trndsttr Lkn Wtr Chnj
  • Z takim eq nie masz nawet po co tam iść, najniższy lvl jaki tam widziałem to wp 55lv 3xP + alchemia + eq 5b
    Z aurą m7 możesz je najwyżej posmyrgać.
    Co do bonusów działa tam bonus przeciwko orkom. Na innych wersjach [anglojęzycznych] niema Bonusu % przeciwko orkom tylko przeciwko Gigantom.
    Kriegerr WP on :rolleyes: 82
    czacha500 WP off :( 84
    Smoczeczek SMOK off :( 63
    Szmytkaa MENTAL off :( 76
    LiShin BODY off :( 75
    DarkMoher BM off :( 74
    VanCezar WP off :( 86

The post was edited 1 time, last by smoczeczek321 ().

• smoczeczek321 wrote:

Z takim eq nie masz nawet po co tam iść, najniższy lvl jaki tam widziałem to wp 55lv 3xP + alchemia + eq 5b

Robienie z igły widły... Wcale nie jest potrzebna surka 3xP (swoją drogą często śmieszy mnie zajawka ludzi na takie pisanie, ale no offense btw.), bo bez tego również można dać sobie radę. Różnicę robi ilość wziętych na siebie potworów, co w przypadku Likana lub postaci bijącej krótkim mieczem nie ma większego znaczenia poza jakąś psychologiczną zagrywką, że aaaa bo ja wezmę na klate x, a mój internetowy przeciwnik bierze y. I tak praktycznie nie jest możliwe uderzanie wszystkich lecących tam do postaci potworów, bynajmniej w przypadku Likana, którym gram i byłem tam przekonać się na własnej skórze z czym to się je. Jest całkiem dobrze, a 3xP nie mam (owej chwili Purpura była G4), nie mam całej alchemii, wyjątkiem stanowi eq, ale i tutaj zaszła kosmetyczna róznica, bo moja tarcza nie ma pięciu bonów. I dało się. Całkiem dobrze mi schodziło, a dla przypomnienia nie mogłem otruwać ani doprowadzać do krwawienia potworków. Wystarczyło właściwie 5% na omdlenie i KD uchyłki, buffy też swoje coś tam robiły. Nie miałem Dzika Wojennego.
    Na serwerze Wetar kupię:
    Jastrzębi Szpon ≥40 śr. ≥+0 nieaktualne :crazy:
    Trndsttr Lkn Wtr Chnj
  • Trendsetter wrote:

smoczeczek321 wrote:

Z takim eq nie masz nawet po co tam iść, najniższy lvl jaki tam widziałem to wp 55lv 3xP + alchemia + eq 5b

Robienie z igły widły... Wcale nie jest potrzebna surka 3xP (swoją drogą często śmieszy mnie zajawka ludzi na takie pisanie, ale no offense btw.), bo bez tego również można dać sobie radę. Różnicę robi ilość wziętych na siebie potworów, co w przypadku Likana lub postaci bijącej krótkim mieczem nie ma większego znaczenia poza jakąś psychologiczną zagrywką, że aaaa bo ja wezmę na klate x, a mój internetowy przeciwnik bierze y. I tak praktycznie nie jest możliwe uderzanie wszystkich lecących tam do postaci potworów, bynajmniej w przypadku Likana, którym gram i byłem tam przekonać się na własnej skórze z czym to się je. Jest całkiem dobrze, a 3xP nie mam (owej chwili Purpura była G4), nie mam całej alchemii, wyjątkiem stanowi eq, ale i tutaj zaszła kosmetyczna róznica, bo moja tarcza nie ma pięciu bonów. I dało się. Całkiem dobrze mi schodziło, a dla przypomnienia nie mogłem otruwać ani doprowadzać do krwawienia potworków. Wystarczyło właściwie 5% na omdlenie i KD uchyłki, buffy też swoje coś tam robiły. Nie miałem Dzika Wojennego.

Masz rację, trochę przesadziłem. Należy dodać że ten WP radził sobie pięknie. Bez większego problemu utrzymywał po ponad 20 golemów i wybijal je w bardzo przyzwoitym tempie. :mkay:
    Kriegerr WP on :rolleyes: 82
    czacha500 WP off :( 84
    Smoczeczek SMOK off :( 63
    Szmytkaa MENTAL off :( 76
    LiShin BODY off :( 75
    DarkMoher BM off :( 74
    VanCezar WP off :( 86