Rozmowy o wyborach

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• VaVSt wrote:

Hahaha śmiech na sali ;D dopuścić kogoś do chodź małej władzy będzie się rządził ehhh...no cóż ta jak napisał Vesuvius polityka... :D.

Przejdźmy do meritum sprawy 10kk dla każdego do 20 lv ciekawe nie powiem i chyba zwiększy się przyrost naturalny 20 lvl :).
    Też bym z chęcią skorzystał nie powiem że nie,ale zamiast skupiać się na tym "10kk do 20 lv dla każdego".
    Wymyślcie coś nowego żeby graczom umilić czas spędzony w grze a nie na IS.

VaVSt wrote:

Hahaha śmiech na sali ;D dopuścić kogoś do chodź małej władzy będzie się rządził ehhh...no cóż ta jak napisał Vesuvius polityka... :D.

Przejdźmy do meritum sprawy 10kk dla każdego do 20 lv ciekawe nie powiem i chyba zwiększy się przyrost naturalny 20 lvl :).
    Też bym z chęcią skorzystał nie powiem że nie,ale zamiast skupiać się na tym "10kk do 20 lv dla każdego".
    Wymyślcie coś nowego żeby graczom umilić czas spędzony w grze a nie na IS.

Fajnie napisane wiem że większość graczy starych by na tym skorzystała. Co to dzisaj wbić 20 lvl. Szkoda tylko że większość ludzi wychodzi z takiego złożenia. W realu troszeczkę gorzej bo to dziecko by było, obowiązek, opiekować się trzeba i wyżywić. Jak by to dziecko dostało 10 kk za samodzielnie wbicie 20 bez możliwości przezucania eq od innych graczy to już by było gorzej w grze oczywiście.:) Ale wracając do is... Można by wydłużyć czas trwania dosiek i rękawic oraz ułatwić sposób ich zdobywania graczowi, mało razy na wołaju człowiek czyta prośbę o wydropienie rękawicy,oraz wprowadzić jakiegoś nowego Bosska na niskie i średnie lvl z których leciały by zmianki ale bez ograniczenia lvl jak ze skrzynek i dodania.... Gf raczej tego nie zrobi zbyt duża strata siana. :)
  • RevZaki wrote:

Proszę bardzo.. 200 dużych red potek =32k podatek 3% wynosi 960 yang. Przyjmując że kupuje połowa naszej społeczności przyjmując liczbę bazową połowę Twojej społeczności(20k) czyli 10 k podatek od zakupienia przez ta liczbę osób wynosił by 9,6kk, adekwatna sytuacja z niebieskimi potkami podatek 28,8 kk. Podatek od zakupienia po jednej dużej niebieskiej i czerwonej potce 200 szt. u handlarki przez 10 k graczy... 38,4 kk Nikt raczej z jedną dużą niebieską i czerwoną nie biega..... przyjmując że te 10 k osób kupi po 10. niebieskich i 20 czerwonych dziennie(dużych 200 szt.) to wpływ do budżetu to 576 kk. Czyli budżet dostaje dziennie kasę na 29 nowych kont Tylko z samych potek. Nie mówiąc już o wpływie do budżetu od kowala, alchemika, dozo, to wszystko urzędnicy państwowi.... Wiem że boisz się tego że budżet nie da rady.. Ale nie oszukujmy się Metin ma swoje czasy świetności za sobą... Ilu przybywa dziennie faktycznie nowych graczy? Wydaje mi się że mało. Wiem ze boisz się tego że tworzenie nowych kont przez starych graczy w celu uzyskania 10 kk było by plagą, dlatego mechanizmy zpobiegawcze w postaci 10kk na konto po wbicu 20 lvl, nie na postać. Weryfikacja i przypisanie adresu IP o której mówię już dawno a która wiele rzeczy by ułatwiała i przedewszystkim podejście graczy, bo niektórym chyba się ta gra pomyliła się z źródłem zarobku. Chciałbym wiedzieć ile wyniesie Twój wpływ do budżetu z podatku VAT i czy coś dasz w końcu czy nie bo serio czytając Twój program sam się gubię.

Jedyny problem, że miesięcznie jest przynajmniej 2.000 nowych kont "Chodzi tu o miesiące grudzień/styczeń"
    Co za tym idzie? Twoje wyliczenia kończą się na 29 osobach. skąd weźmiesz pieniądze na kolejne 35 osób?
    Ps, a jakby ten rozdawniczy program ruszył potrzebowałbyś pieniędzy na 666 KONT dziennie jak nie więcej. Wątpisz? To byś się zdziwił bo 20lvl = 10minut dla wprawnego gracza
    Twoje obliczenia są takie, że każdy kupi, a pamiętaj, że nie każdy gra codziennie i nie kupuje potów, a sam IS ma 0% podatku czyli z 576kk zrobi ci się 300kk podatku :)
    To jak sfinansujesz swój 1 punkt? Bo o reszte nie pytam bo zabraknie na nie funduszy.

Chyba, że twój program jest wyssany z palca i tak odwracający uwagę od kosztów, ze kupujesz sobie głosy za pieniądze graczy.

Przynajmniej nie.zaprzeczam temu.co reprezentuje w programie wyborczymTwierdzisz, że mój program jest socjalistyczny? Oświeć mnie i pokaż GDZIE bo aktualnie to tylko bełkot.. Od Ciebie do.socjality jest jak z dywanu na podłogę.jasne że utopijny w kontekście globalnym. Bo Ciężko jest traktować cały świat równo w realu ze względu na różnice kulturowe, demograficzne, warunki geograficzne,całe szczęście jak sam to stwierdziles metin to jakieś 20 tyś dusz Jak myślisz ile kont dla 10kk zrobi te 20.000 DUSZ? Ja myślę, że na 200.000 się nie skończy {przez miesiąc] co dałoby jedynie 2.000.000.000.000 co daje według twojego podatku 3492 DNI opodatkowania w miesiac... HEJ skąd weźmiesz pieniądze BO NADAL nie wiem, a Ty nie potrafisz tego powiedzieć.
    a nie Unia EuropejskaLudności (2013) całkowita 505 701 172, a nie na oko 20.000. Ciekawy jestem czy przeczytałeś cały post ze zrozumieniem, czy tylko wybiórczoSpokojnie czytam Wszystko i przyznam, że jesteś jak polityk tej partii, o której piszesz dalej. Bo patrząc na Twój tok rozumowania to prawicowy rząd PiS wprowadzając 500 + też jest socjalistyczny.TAK, ale Oni przy tobie to dzieci w piaskownicy

The post was edited 1 time, last by DariuszIII ().

• Kontrkandydacie czy nowe konta to nowi gracze? Nie sądzę... Bardzo proszę o podanie źródła skąd masz informację na Ten temat. Widzę że sam pewnie 500 nowych kont byś stworzył.... Wkoncu musisz utrzymać jakoś swoją główną postke... I tu pojawia się to o czym mowilem wcześniej...gracza jako osoby(postaci) która chce się rozwijać, czy gracza który zakłada 300 kont który chce wyłudzić pieniądze od państwa...patrząc na Twoje wypowiedzi odpowiedz jest jedna... Grudzień styczeń powiadasz to nie przypadkowo termin eventu z Okey? I znów kontrkandydacie nie odpowiedziałeś jaki będzie Twój wpływ VAT i czy w końcu dasz coś czy nie dasz. Twój program zaprzecza sam sobie jak ktoś to wcześniej zauważył.

• Kontrkandydacie czy nowe konta to nowi gracze? Nie sądzę... To jak chcesz to sprawdzać tak jak przy systemie werbowania znajomych?Bardzo proszę o podanie źródła skąd masz informację na Ten temat. Widzę że sam pewnie 500 nowych kont byś stworzył.... Dla ciebie i 2.000 by tylko osłąbiać budżet nierealnego planu :) Wkocu <Spacje poproszę musisz utrzymać jakoś swoją główną postke... I tu pojawia się to o czym mowilem wcześniej...gracza jako osoby(postaci) która chce się rozwijać, czy gracza który zakłada 300 kont który chce wyłudzić pieniądze od państwa...To jak to zrobisz... Jak ich podzielisz? Uświadom Mnie i wyborców? patrząc na Twoje wypowiedzi odpowiedz jest jedna... Grudzień styczeń powiadasz to nie przypadkowo termin eventu z Okey? Jednak 2.000 Kont w miesiąc 30+ to sporo. I znów kontrkandydacie nie odpowiedziałeś jaki będzie Twój wpływ VAT Odpowiedziałem na to już DAWNO temu jednaj jak sam mi zarzucasz, że nie czytam twoich odpowiedzi, a tu proszę. Nawet nie wiesz, że ta odpowiedź padłą już dawno temu. i czy w końcu dasz coś czy nie dasz Znowu masz problemy z czytaniem. Było mi nie wciskać kitu, że czytam wybiórczo bo właśnie pokazujesz swoją ignorancję i ślepą wiarę w coś czego nie da się spełnić. Twój program zaprzecza sam sobie jak ktoś to wcześniej zauważył.Ciekawe bo pokazałem, że nie zaprzecza :) Tylko ty znowu zapomniałeś przeczytać lub nie chciało ci się. Czyli bam Trzy razy pod rząd stwierdzam, że zanim coś napiszesz to poczytaj. I zrozum. Bo czytanie, a rozumienie to dwie rózne odmienne sprawy.
  • RevZaki wrote:

A i jeszcze jedno. Chciałeś dać wszystkim młodym, nowym lepsze itemki w skrzynkach, kto za to zapłaci, czy nie jest to aby socjalizm którego jesteś zagorzałym przeciwnikiem? Czy nie sądzisz że będą tworzone nowe konta tylko po to by wyłudzić skrzynki od państwa?

Po raz czwarty w kilka minut uświadomiłeś mnie, i wyborców, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona. Odpowiedź została na to udzielona w bardzo rzetelny sposób i zilustrowane dla każdego, ale jak widzę, albo nie przeczytałeś, albo przeczytałeś tylko poskładane literki i nie zrozumiałeś.
  • Ależ Kontrandydacie zakładasz podatek którego nie będziesz w stanie wyegzekwować. Szara strefa którą już opisywałem. Dariuszu odnośnie wiary już pisałem nie jest mi potrzebna. Odnisnie odnoszenia się z szacunkiem też, bo jakoś nie przypominam sobie żebyśmy razem potki pili ;) Odnośnie rozwiązań z IP juz pisałem. Właśnie Dariuszu pisanie a zrozumienie to nie to samo. Jak to określił jeden z graczy co to dzisaj podexpic do 30.Nietety Dariuszu jeżeli ktoś betonowo wierzy w swoją wyższość od innych tak jak to wygląda w Twoim wypadku, to niestety z rzeczowej rozmowy robi się niekonktetna paplanina. Przypominam też ze to w Twoim programie wyborczym pkt wykluczają się wzajemnie, coś dajesz, nic nie dajesz, itp. Więc albo jesteś cudotwórca, albo sciemniasz... I w przeciwieństwie do Ciebie od początku tych wyborów reprezentuje jeden pogląd polityczny... A nie krzyczę że nie jestem za socjalem posiadając w swoich postulatach, stwierdzenia typowo socjalistyczne...
  • DariuszIII wrote:

RevZaki wrote:

A i jeszcze jedno. Chciałeś dać wszystkim młodym, nowym lepsze itemki w skrzynkach, kto za to zapłaci, czy nie jest to aby socjalizm którego jesteś zagorzałym przeciwnikiem? Czy nie sądzisz że będą tworzone nowe konta tylko po to by wyłudzić skrzynki od państwa?

Po raz czwarty w kilka minut uświadomiłeś mnie, i wyborców, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona. Odpowiedź została na to udzielona w bardzo rzetelny sposób i zilustrowane dla każdego, ale jak widzę, albo nie przeczytałeś, albo przeczytałeś tylko poskładane literki i nie zrozumiałeś.
    Dariuszu krzyczysz, krzyczysz i krzyczysz, Ty nie widzisz faktów w moich wypowiedziach, ja.jakoś nie dostrzegam w Twoich. Spokojnie to tylko event...
  • RevZaki wrote:

Ależ Kontrandydacie zakładasz podatek którego nie będziesz w stanie wyegzekwować.Dosyć ciekawa teoria bo jeśli ja nie będę w stanie wyegzekwować swojego podatku to jak do tej pory funkcjonuje system podatkowy? Zastanów się dwa razy co napiszesz bo to brednie. Szara strefa którą już opisywałemWiesz dla ciebie szara strefa dla mnie normalne zwyczajne wymiany handlowe za pomocą okna handlu i transakcje do 10kk. Dariuszu odnośnie wiary już pisałem nie jest mi potrzebnaCzyli potwierdziłeś, że twój program to stek bzdur tak by ciemny tłum to kupił. Dziękuje za twe słowa tzn, że masz program i masz go w nosie bo go nie zrealizujesz. . Odnisnie odnoszenia się z szacunkiem też, bo jakoś nie przypominam sobie żebyśmy razem potki pili ;) Per Pan per Pani Na szacunek byś zasłużył, ale wolałeś atakować od początku to ja tylko odpłacamOdnośnie rozwiązań z IP juz pisałemNigdzie o tym ponownie nie wspominałem... Ponownie czytasz coś innego niż ja lub odpowiadasz na post, na który dawno odp i zadałem ponowne pytanie znów bez odpowiedzi.. Właśnie Dariuszu pisanie a zrozumienie to nie to samo. Jak to określił jeden z graczy co to dzisaj podexpic do 30Dziękuję za przyznanie mi racji co do twojego czytania ze zrozumieniem i wbijania 30lv .Nietety Dariuszu jeżeli ktoś betonowo wierzy w swoją wyższość Dziękuję po raz kolejnym, że wierzysz w moją wyższość. Człowiek vs człowiek jest równy, ale to wiara innych stawia ludzi wyżej i niżej. Ty perfidnie postawiłeś mnie wyżej nad sobą. Za co ci dziękuję od innych tak jak to wygląda w Twoim wypadku, to niestety z rzeczowej rozmowy robi się niekonktetna paplanina. Przypominam też ze to w Twoim programie wyborczym pkt wykluczają się wzajemnieNic się nie wyklucza, ale ty perfidnie nie czytasz., coś dajesz, nic nie dajeszNic nikomu nie dam z pieniędzy państwowych, ale znowu nie lubisz czytać., itp. Więc albo jesteś cudotwórca, albo sciemniasz......albo ty nie potrafisz czytać I w przeciwieństwie do Ciebie od początku tych wyborów reprezentuje jeden pogląd polityczny...Heh Socjalizm nierealny, utopijny, ścieme polityczną, którą wykluczasz SAM, to ja bronie swojego programu, a ty nieudolnie go atakujesz i nie czytasz moich odpowiedzi. A nie krzyczę że nie jestem za socjalem posiadając w swoich postulatach, stwierdzenia typowo socjalistyczne...Które... Pokaż... udowodnij... Nie umiesz, Nie potrafisz
    Dziękuję
  • Dariuszu krzyczysz, krzyczysz i krzyczysz, Ty nie widzisz faktów w moich wypowiedziach, ja.jakoś nie dostrzegam w Twoich. Spokojnie to tylko event...

Krzyczy się TAK!
    Ja pisze i obalam twoje dziwne teorie bez potwierdzenia. Ja już pokazałem, że twój plan wyborczy jest do zrealizowania. Ale w skali 2%

Dariusz jeszcze jedno pokaż mi miejsce w którym stwierdzam że populacja metina jest równa UE?Właśnie tak czytasz. Populacja metina 20k UE około 500kk to był przykład, że "na szczęśćie metin to nie UE" Bo tak właśnie czytasz ze zrozumieniem. I dalej widzę ze nie dociera do Ciebie subtelna różnica między nowym graczem a nowym kontem.To jak chcesz to odróżnić i JAK ten nowy gracz ma dostać te 10kk, a nowe konto nie? OŚWIEĆ mnie i innych bo aktualnie nie ma ani 1 punktu z twojej kampanii, który da się zrobić jeśli każdy nowy gracz dostanie 10kk
  • Dariuszu chociaż by jeden ze dasz wszystkim nowym gracją w skrzynkach lepsze Eq.. Jeżeli sam nieznasz własnego programu to Ci go przypomnę. Odnośnie tego ze nie potrzeba mi wiary pisałem już wczoraj. Najwidoczniej pamięć którą jak sam piszesz masz bardzo dobrą Ci szwankuje... Dariuszu może wydrukuj wszystkie posty przyda Ci się to... Może dotrą do Ciebie odpowiedzi na Twoje pytania. To wkoncu powiedziałem że Populacja Mt jest równa UE czy nie.? Bo mistrzem zaprzeczenia samemu sobie to jesteś napewno. Czytać potrafisz to widzę, ale czy potrafisz wyłapać sens wypowiedzi, Nie sądzę. Wybory pewnie wygrasz ze względu na liczbę znajomych to dlatego jesteś taki pewien. Ale to jeszcze nie oznacza że mam się z Tobą zgadzać. Ciekawe czy byłbyś pewien swojej wygranej gdyby administrator nałożył blokadę ze nie mogą głosować na Ciebie znajoni? Twój nie jest do zrealizowania wcale chociaż by dlatego że zaprzeczasz sam sobie. Dlatego ucinam tą dyskusj, bo jest ona bezowocna Dariuszu. Dariuszu odpowiadam Ci z tel, nie z kompa... Masz rację na szacunek trzeba sobie zasłużyć, ale.daje się też na niego kredyt zaufania... Który właśnie w moich oczach straciłeś...
  • RevZaki wrote:

Dariuszu chociaż by jeden ze dasz wszystkim nowym gracją w skrzynkach lepsze EqNie ja lecz wolny rynek.. Jeżeli sam nieznasz własnego programu to Ci go przypomnę. Odnośnie tego ze nie potrzeba mi wiary pisałem już wczoraj. Najwidoczniej pamięć którą jak sam piszesz masz bardzo dobrą Ci szwankuje... Dariuszu może wydrukuj wszystkie posty przyda Ci się toWole łądne drzewa niż papierowe posty... Może dotrą do Ciebie odpowiedzi na Twoje pytania. To wkoncu powiedziałem że Populacja Mt jest równa UE czy nie.? Bo mistrzem zaprzeczenia samemu sobie to jesteś napewno. Czytać potrafisz to widzę, ale czy potrafisz wyłapać sens wypowiedzi, Nie sądzę. Wybory pewnie wygrasz ze względu na liczbę znajomych to dlatego jesteś taki pewien. Ale to jeszcze nie oznacza że mam się z Tobą zgadzać. Ciekawe czy byłbyś pewien swojej wygranej gdyby administrator nałożył blokadę ze nie mogą głosować na Ciebie znajoni? Twój nie jest do zrealizowania wcale chociaż by dlatego że zaprzeczasz sam sobieNigdzie nie zaprzeczam sam sobie, ale odpowiadam na pytania, a ty nie. Dlatego ucinam tą dyskusj, bo jest ona bezowocna Dariuszu. Dariuszu odpowiadam Ci z tel, nie z kompa... Masz rację na szacunek trzeba sobie zasłużyć, ale.daje się też na niego kredyt zaufania... Który właśnie w moich oczach straciłeś...

Brak mi w twoich odpowiedziach no własnie odpowiedzi na moje pytania większość czasu tracisz by mnie atakować.
    I szukasz dziury w całym, a dziury nie ma. Chyba, że patrzymy na tą państwową to obaj mamy przekichane by ją załatać. Chciał nie chciał. Stoimy przed trudnymi naprawami całęj społeczności i naszych małych państw. Nie ważne kto wygra, Nie lepiej rządzić razem niż osobno?
  • Gratuluję Dariuszowi wygranej, w tych naszych demokratycznych wyborach!!! No to Metin ma pierwszego Prezydenta.
    Niestety nie udało się. Wielkie dzięki wszystkim którzy poświęcili swój czas, zapoznali się z moim programem wyborczym i na mnie głosowali. Dariuszu jeszcze raz gratuluję. Życzę POWODZENIA.
  • RevZaki dziękuję i dzięki za wszystkie polityczne dyskusje :D Niech to jednak zostanie tylko na pewien okres.
    I dziękuję wszystkim za oddane głosy. Jedyny minus, że to tylko wybory na forum ;)