Brak Dropu z metinów.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Musisz zmienić taktykę zarobku, metki to przestarzały sposób.
    Spróbuj wytwarzać Odłamki Energii, albo bij ezoty lub orki dropaj zęby orka ewentualnie idź do lochu małp spróbować dropnąć jajo małpiszona kosztujące 2 lub 2,5kk (jeśli szczęście Cię wesprze to może polecieć Skrzynia Ksiąg Zwierza, która jest dużo warta)
    Dropaj Odłamki Smoczego Kamienia tu masz wybór sellać Odłamki po 100-200k lub zbierać alchemie i ją ulepszać jak dojedziesz do antyka lub legendy można zarobić.
    Dochodzi również kopanie żył (minimum 2 konta) taki przetop ebonitu na Diumarze jest warty z 1,4kk
    Łowienie ryb (też nie na 1 koncie)
    Kupowanie taniej i sellanie drożej itemów
    MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje w IS aż nie naprawią)

Kupie:
    Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
    Rubin Bransoletę+9
    Rubin Kolce +8/9 10 lud+15 strzały(mile widziany jeszcze jeden abs 10/15)
  • metiny 25 OD DAWNA po przejściu przez 30 poziom maja nieciekawy drop...
    kwestia dodatkowo "świeżośći" metina... Przynajmniej ja to tak obserwuje zrespiony metin czerni częściej coś dropi niż metin stojący np cały dzien czy noc...

a co do zarobku na metinach... m2 to już nie jest miejsce zarobku... chyba, że rozpatrujac ilośc metinów i licząc na kd +4 i aure:D bo reszta ku co jak co, ale to już nieciekawe sumy, ewentualnie brak zbytu.
    :shinsoo: :surabm: :53:
  • kitex wrote:

metiny 25 OD DAWNA po przejściu przez 30 poziom maja nieciekawy drop...

Chciałbym sie pochwalić ze wczoraj rozbiłem pare metków w m2 na 35 lvlu i najlepsze to ze z 25 poleciała mi aura i 3x kd +4 zbiłem około 15 metków w m2 przeróznych ale z 25 najlepszy drop -sam sie zdziwiłem,wiec nie jest tak fatalnie
    OK :mkay:
    TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing: :cursing: :cursing:
  • totenten wrote:

Ta gra zmierza ku końcowi dla osób, które nie inwestują w IS. Jak nie inwestujesz skończ grać. Taka smutna prawda.
    nie powiedzial bym niby dlaczego w is ladowac to tylko dla ulatwienia is nie jest potrzebne do niczego rekawice mozna w red lasku dropic a jesli sie ma za maly lv zeby tam dropic wystarczy napisac na wolaj ze sie zaplaci za wydropienie rekawica jest na 3h wiec smialo wystarczy na miesiac dropienia metkow 8)