Nathiel - Nie pozwól nikomu, by gasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy.

• Super Redaktor Wiki

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hej :)

Twoje marzenia spełniają się często i tak jak sobie spodziewasz, czy raczej w najmniej spodziewany sposób w jak najmniej spodziewanym momencie ?
      Co Cię ostatnio najbardziej denerwuje, cieszy, ciekawi, martwi ?
      Jak określiłabyś swoją osobowość ?
      Jeśli miałabyś możliwość na jeden dzień przenieść się w przeszłość, jaki dzień byś wybrała ?
      Uważasz się za osobę pomysłową ? Dlaczego ?

/me papa ;)
    • Gootek wrote:

Hej :) Witam ;)

Twoje marzenia spełniają się często i tak jak sobie spodziewasz, czy raczej w najmniej spodziewany sposób w jak najmniej spodziewanym momencie ? Różnie to bywa z tym.
      Co Cię ostatnio najbardziej denerwuje, cieszy, ciekawi, martwi ? Denerwują mnie naiwni ludzi,cieszą moje kwiatki w ogrodzie,ciekawi mnie pewien ktoś,martwi brak czasu:(
      Jak określiłabyś swoją osobowość ? Moja osobowość jest jak Woda czasem spokojna i łagodna innym razem porwista,zaskakaująca.
      Jeśli miałabyś możliwość na jeden dzień przenieść się w przeszłość, jaki dzień byś wybrała ? Dzień,w którym zginął mój przyjaciel :( odwiodłabym go od pewnej rzeczy i być może unikneła nieszcześcia,które go zabrało.:(
      Uważasz się za osobę pomysłową ? Dlaczego ? Pewnie :) bo cudacze ciągle i wychodzą z tego całkiem dziwaczne rzeczy,uwielbiam wymyślać nowe rzeczy,czy to biżuteria,czy jakieś nowe trendy.To moje drugie imie.

/me papa ;) papatki ^^
      Kontakt: PW|IRC: Nathiel

Opiekuje się mną: @marcinP|Opiekuję się: Dyskusje Jawa.
    • Orestes wrote:

hejka :* Hej :)

Dawno mnie tu nie było :whistling: A no właśnie wiem :(

Często się wzruszasz? Raczej nie
      O czym teraz myślisz? O tym,że boli mnie głowa.
      Piosenka na dziś? [video]https://www.youtube.com/watch?v=RF0HhrwIwp0[/video]
      Ile seriali oglądnęłaś przez wakacje? heh leniłam się. :devil:
      Ulubiony program w tv? MTV, Eska, Discovery,National Geographic.

pa :* Pa pa ^^

• Orestes wrote:

No Hej :* He Witaj :)

Co tam u Cb? Sałatkowo,przetworowo,nasionowo,ogrodowo.A tak to jestem w dobrej formie,wypoczęta,uśmiechnięta,zadowolona.
      Twoja ukochana książka (bajka) z dzieciństwa? Frances Hodgson Burnett „Mała księżniczka”
      Gdybyś mogła się stać niewidzialna chociaż na jeden dzień, to co byś zrobiła? Wiele pomysłów przychodzi mi do głowy xD Chybą żarty znajomym.
      Czy byłabyś w stanie zrezygnować ze swoich ambicji dla dobra związku? Zrezygnowałam i dużo poświęciłam już.W sumie oboje poświęciliśmy.Oboje mamy tego świadomość i przez ten długi okres czasu jaki jesteśmy razem można powiedzieć,że ''Warto było''.

wrócę :* Wiem i czekam :love:

• DarkSymphony wrote:

Hej ;> Witam

Jak tam samopoczucie? Świetnie
      Lubisz redagować na wiki? Uwielbiam.
      Co wg Ciebie jest najlepsze na świecie? Miłość,Rodzina.
      Co chciałabyś w nim zmienić? Praktycznie wszystko. A tak nawiasem to.. Zabraknie strony na rozpisywanie wszystkiego.To dość obszerny i filozoficzny temat.
      Wierzysz w życie poza ziemskie? Wierze w to co widzę.

Do następnego ;> Zapraszam. :D

• DarkSymphony wrote:

Hej ;> No hej :)

Wolisz budyń czy galaretkę? Galaretkę
      Jesień czy wiosna? Wiosna
      Dlaczego? Wiosną wszystko budzi się do życia.
      Do jakiego supermarketu chodzisz na zakupy? Różnie.
      Ostatnio zakupiona rzecz (nie licząc art. spożywczych) to? Zimowa garderoba,dodatki,obuwie,kosmetyki,perfumy.

• Ingolf wrote:

Helou :) Hej.

Jak przygotowania do Świąt? Smutnie,Smutno.
      Święta w domku, czy po rodzinie? : Jeszcze nie wiem.
      Ulubione danie Wigilijne? Pierogi z kapusta i grzybami.
      Czy dostałaś taki prezent, jak zawsze chciałaś/marzyłaś? Tak.
      Wierzysz w Świętego Mikołaja? xD Tak wierze ale nie lubi mnie :( bo ciągle rózgi mi przynosi.A Ty wierzysz?

Wrócę :mkay: Zobaczymy.

• Gootek wrote:

Hej ^^ No hej ;)

Co tu tak pusto u Ciebie? A tam pusto od razu. Spokojnie tak jak lubię.
      Co jest Twoją specjalnością jeśli chodzi o gotowanie? Golonka z kapustą, pierogi, sałatki, ciasta i chyba ogólnie wszystko.
      Twoje największe dwie wady to? litość, łatwowierność.
      Gdzie najbardziej chciałabyś pojechać? Hmm to akurat ciekawe pytanie. Do Tajlandii, Chin, Indii i polecę w następnym roku.
      Jak odreagujesz po stresującej sytuacji? Siłownia i dobra muzyka to lek na wszystko. SPA i basen tez może być.

/me podaje Nathiel na kolację ryżowego kotka 8) Dziękuje domyślam się, że mam się nim zapchać?
      Za dużo mnie karmisz Gootek.
      :cookie:

• Gootek wrote:

Nathiel wrote:

Gootek przez te Twoje dokarmianie nie da się być głodnym. A co do drugiego to mam się bać? ;)
      Hehehe :D Hy Hy Hy :lol: No wiesz co, jak tak mogłaś w ogóle pomyśleć, na dzołkach się nie znasz :phatgrin: Oj droczyłam się.

Ostatnio przesłuchana piosenka?

Sposób na upalne dni? Basen, lody, mrożona kawa.
      Jakaś zła historia? Wole dobre historie.
      Ulubione miasto? Moje.
      Wymień 3 zalety IRC-a Aleś wymyślił...
      - Szybka, łatwiejsza komunikacja z członkami Teamu,
      - Zdecydowanie łatwiejsza praca.
      - Szybki dostęp do potrzebnych informacji dotyczących Wiki.

/me kolorowych snów :thumbup: Słodkich.

• Gootek wrote:

Bry dzień ^^ No hej :P

Komu Jesteś wdzięczna najbardziej i za co? Zazwyczaj to mi są wszyscy wdzięczni. Nie mam komu być wdzięczna bo zawsze polegam tylko na sobie. Trochę to smutne ale tak niestety jest.
      Co najbardziej doceniasz w przyjaźni? Hm ciężko mi powiedzieć. Mało jest ludzi, którzy zasługują na miano przyjaciela ale jeśli już to lojalność.
      Twoje miejsce na Ziemi to... Słuchawki na uszach z ulubioną muzyką + moja huśtawka na zielonej trawie wśród pachnących kwiatów w ogrodzie ewentualnie basen, jakuzzi i zimny koktajl owocowy.

Największe zaskoczenie w Twoim życiu... Śmierć bliskiej mi osoby.

Jakich złych nawyków chciałabyś się pozbyć? Nie pale, nie pije, nie przeklinam wiec chyba nie ma takich strasznych.

Co mi ugotujesz? A na co byś miał ochotę?

/me papapa ^^ Papki ;)

• Bry dzień ^^

O czym nie lubisz myśleć przed zaśnięciem, a jednak myślisz?

Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Gdyby ktoś zaproponował Ci wybór między dwiema opcjami: numer 1 - możliwość cofnięcia się w czasie, żeby móc naprawić wszystkie błędy lub pozmieniać swoje decyzje, lub numer 2 - milion złotych na koncie, to co byś wybrała i dlaczego?
      Gdybyś mogła być facetem przez jedną godzinę, co byś zrobiła?

Co najmilszego spotkało Cię na ostatnim urlopie?

/me życzy udanego tyg :)
    • Gootek wrote:

Bry dzień ^^ Witam ponownie ;)

O czym nie lubisz myśleć przed zaśnięciem, a jednak myślisz? Ha no jak to o czym? o tym, że muszę znów rano wstać.

Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy? Nie użyje żadnego życzenia! To jakiś Dżin sadysta? =O
      Gdyby ktoś zaproponował Ci wybór między dwiema opcjami: numer 1 - możliwość cofnięcia się w czasie, żeby móc naprawić wszystkie błędy lub pozmieniać swoje decyzje, lub numer 2 - milion złotych na koncie, to co byś wybrała i dlaczego? Nie cofnęłabym się w czasie, ponieważ to mogło by wpłynąć ''negatywnie'' w jakiś sposób na życie. Przypuszczam, że i tak jakiś błąd bym popełniła więc to by się mijało z celem. Człowiek musi przejść przez życie tak czy siak nawet cierpiąc można się czegoś nauczyć, coś zrozumieć i wyciągnąć wnioski. Co do drugiej opcji to... na brak pieniążków nie mam co narzekać, materialistką też nie jestem więc ta opcja też odpada.
      Gdybyś mogła być facetem przez jedną godzinę, co byś zrobiła? Ha ha dobre pytanie :rofl:

Co najmilszego spotkało Cię na ostatnim urlopie? No teraz jestem na urlopie i miło mi było jak mój ukochany cieszył się
      z niespodzianki jaką mu zrobiłam.

/me życzy udanego tyg :) Dziękuje ślicznie i wzajemnie.

• No hejo :3 a wpadłem sobie do Ciebie bo jeszcze mnie tu chyba nie było, a nie wypada :<

Jak tam samopoczucie w momencie kiedy to czytasz?
      Wybierasz się na mete w 2018 roku? ^^
      (Jakby nie udało się dostać biletu to jedziemy do Pragi!)
      Lubisz robić fajne obrazki graficzne? xD Zrobiłaś kiedyś coś większego niż awatar?
      Kto jest twoim ulubionym członkiem teamu i dlaczego jestem to ja? xD

Kiedyś Cię jeszcze pomęczę :3 See Ya!
    • Sype wrote:

No hejo :3 a wpadłem sobie do Ciebie bo jeszcze mnie tu chyba nie było, a nie wypada :< No nie ;( nie wypada powiadasz? eee tam Sype. Lepiej z chęcią mnie odwiedzać niż z musu :D

Jak tam samopoczucie w momencie kiedy to czytasz? Śmieje się bo głuptas z Ciebie od co, no i w sumie zaskoczona jestem trochę też :) ale pozytywnie.
      Wybierasz się na mete w 2018 roku? ^^
      (Jakby nie udało się dostać biletu to jedziemy do Pragi!) Oj niestety nie. Brak czasu.
      Lubisz robić fajne obrazki graficzne? xD Zrobiłaś kiedyś coś większego niż awatar? Lubie nawet bardzo. Tak robiłam różne projekty graficzne ale nie uważam się za speca w tej dziedzinie.
      Kto jest twoim ulubionym członkiem teamu i dlaczego jestem to ja? xD Hmm generalnie ciężkie to jest pytanie. Ale jeśli już to... Jest pewna osoba, którą podziwiam ale kto to jest wole zachować dla siebie.

Kiedyś Cię jeszcze pomęczę :3 See Ya! Liczę na to ;)

The post was edited 1 time, last by Nathiel ().