Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj. - Astria

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sheyna wrote:

Cześć :) Hej :*
    Będę druga! :w00t:

Lubisz poniedziałki? Pod tą niewinną nazwą kryje brama piekielna :dead:
    Sposób na chandrę? Zagubienie w internetach -> youtube.com/watch?v=u3ZUM2Q5DXk
    Mroźno dziś u Ciebie? Zmarłam w łapki :(
    Lubisz okres świąteczny? Uwielbiam, w październiku już śpiewam Mariah Carrey i czuję magię świąt, szkoda, że nie mogę powiedzieć tego samego o grudniu :nudy:
    Byłaś grzeczna i dostałaś wczoraj prezent od Św. Mikołaja? Kurcze, grzeczna to nie wiem, ale dostałam :D:
    Jeśli tak, to co dostałaś? Czekoladę :swir:
    A może sama byłaś Świętym Mikołajem? Mikołajem zostaje przynajmniej raz w miesiącu :chinese:

Jeszcze tu wpadnę ^^ Czekam :love:

Haborym wrote:

Witaj :) Witam :*
    Ha, jestem pierwszy! :D Mam nadzieję, że nie ostatni :D
    Jak masz na imię? Imię? Imię to przeżytek, teraz mamy nicki :swir2:
    Co Cię skłoniło do założenia swojej własnej prezentacji? "> Jak ma się trochę wolnego czasu to człowiekowi przez głowę przechodzą różne pomysły :pillepalle:
    Jaki masz kolor oczu? A włosów? ;p Ni to brązowe, ni to czarne, a oczy to jakieś takie zielone chyba. Ale! W słońcu są miodowe, jestem jak kot :crazy:

Papa :love: Tak szybciutko? :(
  • Witam najlepsiejszą SGM oraz Redaktorkę w jednej osobie! :love:

Czy wiesz, że przez Twe oczy zielone miodowe, oszalałem? :D
    Piosenka na dziś to?
    Co szalonego w najbliższym czasie chciałabyś zrobić?
    Ulubiona świąteczna potrawa?
    Będziesz ubierać choinkę na święta?
    Jaki film ostatnio oglądałaś? Fajny był? :P
    Kiedy pośpiewamy kolędy? :>

Pozdrawiam gorrrąco :* :devil:

Zapraszam do zadawania pytań w mojej wulkanicznej prezentacji!
  • Haborym wrote:

Witaj ponownie! :) :w00t:

Skąd pomysł na taki tytuł prezentacji? Ostatnio dosyć często spotykam ludzi, którzy siedzą właśnie z taką miną, jakby myśleli nad znaczeniem swojego istnienia we wszechświecie :crazy:
    Bywasz przesądna? Jak coś mi naprawdę nie wychodzi to szukam usprawiedliwienia :D:
    Uczysz się, pracujesz, czy się obijasz? ;p Człowiek uczy się całe życie :marzy: Potrafię łączyć wszystkie te rzeczy, nie ograniczam się :D:
    Uprawiasz jakiś sport? "> Biegam za botami :crazy:

Papa :love: Już tęsknię :]

NowyZielony wrote:

Hejo;) Witam :love:

Mnie tu nie może zabraknąć;p Zapraszam, dla wszystkich znajdzie się miejsce :rolleyes:
    Masz jakieś hobby?;) Oprócz grania na nerwach to chętnie rysuję :devil:
    Lubisz zimę?;p A można jej nie lubić? Moja ulubiona pora roku :tak:
    Wolisz obdarowywać czy brać?;p Jak mam pomysł na prezent, to wolę obdarowywać ::)
    Jakie plany masz na Sylwestra?;) Na razie żadnych, a co, masz jakieś propozycje? :devil:

Vesuvius wrote:

Witam najlepsiejszą SGM oraz Redaktorkę w jednej osobie! :love: Nie widzę tu nikogo takiego :whistling:

Czy wiesz, że przez Twe oczy zielone miodowe, oszalałem? :D Gwiazdy chyba Twym oczom oddały cały blask :whistling:
    Piosenka na dziś to? :hail:Avenged Sevenfold - 4am
    Co szalonego w najbliższym czasie chciałabyś zrobić? Oj nie wiem, podzielić prze zero ?(
    Ulubiona świąteczna potrawa?
    Mam ciasto, makowca mmmmmmmmm
    Będziesz ubierać choinkę na święta? Będę, oczywiście że tak :D
    Jaki film ostatnio oglądałaś? Fajny był? :P Ostatnią część Igrzysk Śmierci, fajniutkie.
    Kiedy pośpiewamy kolędy? "> Nie umiem śpiewać, ale wiem, że Tobie to całkiem dobrze wychodzi :phatgrin:

Pozdrawiam gorrrąco :* :devil: O nie, bo jak spadnie śnieg to wszystko roztopisz :chlosta:
  • Manossa wrote:

Co sądzisz o wpływie wylesiania lasów ameryki południowej na porost sierści u pand wielkich? Sądzę, że to musi mieć ze sobą związek i jakieś odpowiednie służby powinny się tym zająć :ninja:
    Polecisz jakiś utwór? Breaking Benjamin - The diary of Jane
    Polecisz jakiś serial, bo nudy? :P Poluję na The Knick :P
    Lubisz śnieg? Uwielbiam, tylko nie ten żółty :rolleyes:
    Czym jesteśmy? W sumie to nie wiem, bo niektórych to nawet i człowiekiem nie można nazwać ._.
    Dokąd zmierzamy? Patrząc na to, co się teraz dzieje to do samozagłady :D

:whistling:
    Pozdrawiam Buziaki :*

Shae wrote:

Cześć! "> Hej :*

Co robisz gdy się nudzisz? Idę spać :D
    Co skłoniło Cię do wstąpienia w czerwone szeregi teamu? Ciekawość :D W sumie to grałam w Metina od x czasu, więc chciałam być kimś więcej, niż tylko graczem i spróbować swoich sił jako Mistrz Gry :thumbsup:
    Dlaczego nie zielona strona mocy? Jakoś nigdy się nie widziałam jako mod, nie mam do tego smykałki :thumbdown:
    Lubisz czasem po spamować? Zwłaszcza w nocy :D
    Lubisz banować? Mogłabym powiedzieć, że podchodzę do tego obojętnie, ale jednak lubię, gdy działa sprawiedliwość :devil:
    Od dawna grasz w metina? Prawie od samego początku :P
    Jakie były Twoje początki z tą grą? Nie pamiętam, ale na pewno było w porządku, bo kiedyś to ludzie jeszcze skłonni do pomocy byli - pamiętne expienia w full pt w m1 :crazy:
    Dlaczego jesteś tu, a nie tam? "> A kto powiedział, że nie ma mnie tam? :crazy:

Bajo :* Papa :*

NowyZielony wrote:

Astria napisał(a):

Na razie żadnych, a co, masz jakieś propozycje? :devil:

Nie sądzisz że spontany są najlepsze?;) Zależy kiedy, czasem na spontanie można różnie skończyć :evilgrin:
    Lubisz spontaniczne imprezy?:) Lubię, ale tylko wtedy kiedy mam po nich pieniądze w portfelu :D:
    Ulubiona pora roku?;) Zima :love:
    Ulubione kwiaty?:) Nie mam takich ;(
    I teraz najważniejsze pytanie;p
    Co było pierwsze? Jajko czy kura? :w00t:No jak to co, kura :marzy:

Orestes wrote:

No Hej :) Hej :*

Co Twoim zdaniem najwięcej mówi o człowieku ? Chyba nie ma takiej rzeczy.
    Co motywuje Cię do pracy ? Z tym jest ciężko, jeżeli nie zabiorę się bez namysłu za pracę to.. nie da rady ?(
    Byłam zaskoczona kiedy... wygrałam 50zł w zdrapce :doofy:
    Lubisz czytać ? Uwielbiam :love:
    Często to robisz ? Kiedyś to zdarzało mi się parę książek na dzień przeczytać, ale ostatnio nie mam na to ochoty, a jak mam to brak mi czasu.
    Co czytasz najchętniej ? Fantastykę :rolleyes:

pa :P papa :*
  • Colore wrote:

Hej hej :*
    jak przygotowania do świąt? kiepsko, nawet choinki nie mam ??(
    Stoi już choinka? patrząc na porządek w mieszkaniu to nawet nie ma gdzie jej postawić :swir2:
    Lubisz oglądać Kevina? lubię, a Ty? :evilgrin:
    Co byś chciała dostać pod choinkę? prezent :doofy:

NowyZielony wrote:

Hmm :w00t: Co tak gdybasz :stick:

Deska czy narty?;p jeździłam tylko na nartach :D
    Sanki czy bobsleje?;p az musialam wygooglowac ;o sa czaderskie, wiec na pewno bobsleje!
    Łyżwy czy ślizgawka z kałuży?:) Łyżwy, chociaż i tu i tu można stracić zęby :doofy:
    Jedziemy na stok?:) A zabierzesz mnie? :jupi:
    Jakieś ciekawe wspomnienia spontanicznych imprez? :w00t: To nie miejsce na takie opowieści :devil:
  • Eeeemmm noooo tego;p

A istnieją jakieś przeciwwskazania żebym ja Cię na ten stok nie zabierał?;)
    Umiesz zachowywać się w miejscach publicznych?;p
    Lubisz robić aniołki na śniegu?;p
    I nie mów że już jesteś na to za duża;p Ja swoje lata mam i nadal robię - Można? Można :w00t:
  • NowyZielony wrote:

Eeeemmm noooo tego;p No co? :devil:

A istnieją jakieś przeciwwskazania żebym ja Cię na ten stok nie zabierał?;) Absolutnie żadnych. Ale żywi na dół możemy nie dojechać 8o
    Umiesz zachowywać się w miejscach publicznych?;p Od Metina jeszcze nie zdziczałam :D
    Lubisz robić aniołki na śniegu?;p Tylko pod Twoim oknem :oops:
    I nie mów że już jesteś na to za duża;p Ja swoje lata mam i nadal robię - Można? Można :w00t: We mnie ciągle tkwi dziecko, które od czasu do czasu wymaga uwagi! ;|

Orestes wrote:

hej :* witam :jupi:

Jaką piosenkę ostatnio śpiewałaś ? Oj, wstyd się przyznać :doofy:
    Jaki jest Twój najmniej ulubiony film? Nie mam takiego, staram się wybierać filmy takie, który na 100% mnie zainteresują i wszystkie mają swoje miejsce numer 1 :crazy:
    Jakie filmy możesz oglądać w kółko i nadal kochasz? Wszelkie stare produkcje Disneya jeżeli chodzi o animowane, a tak to nigdy nie znudzą mi się Piraci z Karaibów :D:
    Co pijesz najczęściej do obiadu? Nie piję podczas posiłków :oops:
    Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? Łosoś w teriyaki :P

wrócę :* wyczekuję! :*
  • Witam, witam ;D
    Mam kilka pytań :D
    Jak oceniasz pracę w Teamie?
    Lubisz spędzać czas w grze aktywnie, czy skupiasz się bardziej na pracy ?
    Ulubiony kolor cieni do oczu 8|
    Używasz tajemniczego, magicznego podkreslacza do oczu ? <nie wiem jak to się nazywa> :D
    Lubisz gotować ?
    Ulubiony owoc ?
    Ulubiony Moderator ?:D
    Tak, wiem, dziękuje, nie musiałaś, doceniam i też Ciebie lubię :rofl:
    Wrócę! :)
    :w00t: