Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj. - Astria

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NowyZielony wrote:

Mhm;)

A jak programujesz siebie?:) Trzeba nastawić się na pozytywne rzeczy. Jak człowiek sobie powtarza, że jest zerem to nim będzie :dead: Co innego jak zaczynasz wierzyć w siebie, nie zaniżasz swoich możliwości. Jak to mówią, kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą, ale to nie działa tylko i wyłącznie w przypadku kłamstwa :tak:
    Codziennie rano wstajesz z łóżka. Przeglądasz się w lustrze i powtarzasz sobie "Jestem zwycięzcą"?:) Hehe, nie. Codziennie rano wstaje i biegnę na autobus, mam tendencję do spóźnień :marzy:
    Znasz jakiś lek na bezsenność?:) Spróbuj się pouczyć :crazy:

Beldwik wrote:

Witam, witam ;D No hej :*
    Mam kilka pytań :D

? :chinese:
    Jak oceniasz pracę w Teamie? Cięęęęęęęęęęężko, ale uczy cierpliwości :stick:
    Lubisz spędzać czas w grze aktywnie, czy skupiasz się bardziej na pracy ? Zależy od dnia :>
    Ulubiony kolor cieni do oczu 8| ;o a pożyczysz ode mnie? Aktualnie cieliste, znaczy beżowe noooo :crazy:
    Używasz tajemniczego, magicznego podkreslacza do oczu ? :D Jeżeli chodzi Ci o eyeliner to tak, jakoś smutno mi bez niego :swir:
    Lubisz gotować ? Lubię! Ugotować Ci coś? Tylko jeżeli się zgodzisz, to będzie musiał zjeść wszystko :devil:
    Ulubiony owoc ?
    Ulubiony Moderator ?:D To pytanie nie powinno brzmieć "Ulubiony Moderator i dlaczego akurat ja?"? :chlosta:
    Tak, wiem, dziękuje, nie musiałaś, doceniam i też Ciebie lubię :rofl: :chlosta:
    Wrócę! :) Czekam :pump:
  • To łap coś przy czym ja się motywuję do działania;)
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=jukv9Q1eR2g[/video]

Jak dzisiaj zaczęłaś dzień?:)
    A po za nauką znasz jakieś sposoby na bezsenność?:)
    Wolisz brzmienie gitary czy pianina?:)
  • NowyZielony wrote:

To łap coś przy czym ja się motywuję do działania;) Dziękuję :*
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=jukv9Q1eR2g[/video]

Jak dzisiaj zaczęłaś dzień?:) Sześć razy przestawiałam budzik. (Astria rozgląda się za kawą)
    A po za nauką znasz jakieś sposoby na bezsenność?:) Tak poważnie nie znam żadnej, czasem jak się człowiek przejdzie po świeżym powietrzu to pomaga.
    Wolisz brzmienie gitary czy pianina?:)Pianina! Lubię muzykę klasyczną, sama kiedyś uczyłam się gry na tym cudnym instrumencie. Chociaż teraz i gitarę męczę.

To teraz pytanie ode mnie, nie nudzi Ci sie tu tak często wpadać? :sleeping:
  • NowyZielony wrote:

U fajnych modelatorek nigdy się nie nudzi:D Modelatorek? :dead:

Zagrasz mi coś na pianinie?:) Pamiętam tylko ode do radości, możemy szaleć :D
    Też uważasz że muzyka jest lekarstwem niemal na wszystko?:) Jakby się głębiej temu przyjrzeć to niestety nie, ale lubię tak myśleć :>
    Jak długo uczysz się grać na gitarze?:) Mam słomiany zapał, gitarę mam od dobrych siedmiu lat, a umiem... niewiele :D:
    Ognisko+gitara - idealne połączenie?:) Myślę, że tak ale nigdy nie miałam okazji spróbować. Ale mogę rozpalić ognisko, a Ty mi zagrasz :devil:
  • NowyZielony wrote:

Oj ciii;p Modelujesz grę :w00t: Szanowna Pani GM :crazy: buaha :evilgrin:

Dlaczego masz aż taki słomiany zapał?:) szybko się zniechęcam ;>
    Jak ja mam Cię zmotywować do gry na tej gitarze?;p tajemnica
    Aaale ja gram a Ty śpiewasz? :w00t: nie nie, Ty grasz i śpiewasz :crazy:

Orestes wrote:

Cześć :) hej :*

Masz w życiu czas na ckliwe i romantyczne momenty? Mam, jednak za bardzo o nich nie myślę bo szybko się rozklejam :crazy:
    Najważniejsze wydarzenie w Twoim życiu? Wszystkie są ważne :>
    Wolisz filmy czy książki? Zdecydowanie książki! Chociaż jak nie zawsze jest czas to sięgam po filmy :>
    Wymarzone wakacje? Bez zmartwień, kłopotów i wszechobecnej nienawiści :whistling:
    Ulubiony dzień tygodnia i dlaczego ten? Nawet poniedziałek jest ulubiony, kiedy jest wolny :evilgrin:

wrócę :) czekam :*
  • NowyZielony wrote:

Noo heeeej;p Wybacz, że tak długo :nudy:

Dlaczego tajemnica?:) Właściwie to nie wiem :marzy: Lubię, jak ludzie sami kombinują :evilgrin:
    Potrafisz cieszyć się z małych rzeczy?:) W moim życiu spotykają mnie głównie "małe rzeczy", więc chcąc nie chcąc się cieszę. Jednak zależy o co chodzi :evilgrin:
    Co jest dla Ciebie wyznacznikiem szczęścia?:) W ogólnym rozpatrzeniu wyznacznikiem szczęścia jestem ja sama. Myślę, że nie można uzależniać szczęścia od czegoś, a tym bardziej od innych osób. Ale jakbym musiała wybrać coś innego, to myślę że zdrowie :mkay:

Orestes wrote:

Hej :) Witam :*

Jak nastrój przed czwartkiem? Był dobry, tamten tydzień spędziłam na zwiedzaniu :crazy:
    Masz już plany na weekend? Wieczorne piwko i granie w Kanastę :oops:
    Gdzie Chciałabyś pojechać? Wszędzie. Marzą mi się nieplanowane wakacje, gdzie wsiądę w cokolwiek i pojadę gdzie chce ::)
    Ulubiony krajobraz? Nie jestem wybredna. Uwielbiam jednak widok, lasu połączonego z górami (np. Kanada - Park Narodowy Jasper) ale także miasto nocą w lecie, czy po prostu okolica spowita deszczem :doofy:
    Czego tak naprawdę nie lubisz a twierdzisz inaczej? Niektórych ludzi. Czasem nie wypada okazywać niektórych emocji i trzeba robić dobrą minę do złej gry.

wrócę :P Czekam :* :*
  • Depti wrote:

Heeej :) witam cieplutko :*

Ulubiony Serial ? O nieee, za dużo! Mam takiego farta, że jak zabieram się za oglądanie to wszystkie są moimi ulubionymi :thumbsup: Ostatnio Breaking Bad i Lucifer :>

Ulubiony smak Tymbarka? Już mi zbrzydło, za słodkie :D

Czego nie lubisz w ludziach? Dwulicowości ;:p

Orestes wrote:

hej :) ściskam :*

Dostajesz szacunek od innych czy raczej Jesteś z nimi na luzie ? Staram się ze wszystkimi jednać, ale jak trzeba to potrafię porządnie kimś zatrząść :D
    Spoglądasz w nocy na niebo i widzisz mnóstwo jasno świecących gwiazd, o czym myślisz ? Zawsze jak patrzę w niebo to myślę o tym, że niektórych tych punkcików może już przykładowo nie być :doofy: Za dużo discovery
    Najbardziej bezsensowne święto w roku ? Prima Aprilis, jeżeli można to świętem nazwać :chinese:
    Jaka jest Twoja pierwsza myśl gdy budzisz się rano ? O nie, czemu już musi być rano? ._.

wrócę :* czekam :*
  • Orestes wrote:

hejka :)

Wymień pięć największych błędów, które mężczyźni popełniają w pierwszym kontakcie z Tobą? Jeden najważniejszy - rozmawiają ze mną :D A tak na poważnie to nie wiem, ja popełniam milion błędów, więc jak już zdecydują się mieć jakikolwiek kontakt to jest super :D
    Czy lubisz spacerować podczas deszczu? Uwielbiam. Generalnie deszczowa pogoda jest moją ulubioną.
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=SDmbGrQqWog[/video]
    Kim nigdy w życiu nie chciałabyś zostać? Nie mam żadnych wygórowanych wymagań. Nie chciałabym po prostu, żeby ludzie o mnie zapomnieli, czy o tym, co starałam się w życiu zrobić.
    Jaki jest Twój stosunek do markowych rzeczy? Nie miałam przykrych doświadczeń z żadną rzeczą markową - jestem zdania, że jak za coś płacę to przede wszystkim nie za znaczek, ale za jakość, jaką ze sobą niesie.

wrócę :* Czekam :*

Vesuvius wrote:

Hej :o

Który owoc kojarzy Ci się z wakacjami? Truskawki.
    Co robisz, gdy nikt nie patrzy? Płaczę.
    Jest jakaś książka, którą chcesz w najbliższym czasie przeczytać? Poluję na cykl Świat Dysku Terry'ego Pratchetta :>
    Czy istnieje przyjaźń damsko męska? Oczywiście, że istnieje.
    Czym według Ciebie jest miłość? Jedną z ważniejszych rzeczy w życiu. Niestety nie zawsze przychodzi wtedy, kiedy chcemy, a i zdarza się, że jest ulokowana w nieodpowiednich osobach ;)

Wrócę, papa :love: Czekam :*
  • Hej :)

Czy potrafiłabyś poświęcić wiele w imię miłości ?
    Czy tęsknisz za kimś nim położysz się spać ?
    Z czym Ci się kojarzy dzieciństwo a z czym obecne życie ?
    Jak myślisz, czego dzisiaj ludziom najbardziej brakuje i dlaczego ?
    Lubisz ryzykować, stawiać wszystko na jedną kartę ?
    Co tu tak mało wpisów ?

/me śpij dobrze, papapa ;)
  • Gootek wrote:

Hej :) Witam cieplutko :*

Czy potrafiłabyś poświęcić wiele w imię miłości ? Tak, zawsze jestem zdolna do poświęceń.
    Czy tęsknisz za kimś nim położysz się spać ? Bardzo dawno przestałam. Nie wierzę w ludzi już.
    Z czym Ci się kojarzy dzieciństwo a z czym obecne życie? Zawsze pod górkę, ale z wiekiem zaczęłam dostrzegać (i wymyślać) więcej problemów :D Nie no, dzieciństwo było super, byłam trenerem pokemonów :D A teraz dalej je łapię :D
    Jak myślisz, czego dzisiaj ludziom najbardziej brakuje i dlaczego ? Ludzie chyba już dawno zatracili priorytety, dlatego liczą się dla nich głównie rzeczy materialne ;p
    Lubisz ryzykować, stawiać wszystko na jedną kartę ? Jak warto, to czemu nie? :D
    Co tu tak mało wpisów ? Bo nikt mnie nie lubi :D

/me śpij dobrze, papapa ;) Karaluchy pod poduchy :*
  • Gootek wrote:

Hej ^^

Największe niespełnione marzenie ? Chciałam wyjechać do wymianę uczniowską do stanów :D
    Gdybyś złapała złotą rybkę, o jakie trzy rzeczy byś ją poprosiła ? O pokój na świecie, miłość i dostatek :D A tak serio to o zdrowie, fundusze na podróżowanie i siłę, aby codziennie rano wstać i być w stanie pomagać tym, co potrzebują :D
    Co fantastycznego Ci się przydarzyło w tym roku ? Zajrzałeś do mojej prezentacji :>
    Czy zbudowałaś kiedyś iglo ? Nie :o Ale chcę! Patrząc na to, ile śniegu sypie ostatnimi czasy podczas zimy, to chyba już niespełnione marzenie, więc dopinam do pytania nr 1 :D
    Co byś chciała spróbować w życiu ? Chciałabym być spadającą wiewiórką! Znaczy spróbować sił w tym sporcie ekstremalnym

Ps.
    Każdy Cię lubi, tylko się z tym nie afiszuje :D Taaa, nawet Ty w to nie wierzysz :doofy:

/me papa ;)
  • Gootek wrote:

Hej :)

Umiesz opowiadać kawały ? Nie, nie nadaje się kompletnie do tego. Chyba, że suchary :marzy:
    Jesteś punktualna czy zazwyczaj spóźniasz się na spotkania ? Spóźniam! Potrafię siedzieć w domu i dopiero np. suszyć włosy, a komuś powiedzieć, że będę za 5minut. Co wydłuża się do 40, a ta osoba czeka na mnie pod blokiem. :devil:
    Gdybyś była zaproszona na bal przebierańców ...za co byś się przebrała ? Szukałabym czegoś kreatywnego, więc nie powiem ;:p
    Co sprawia, że czujesz się sobą ? Nie wiem, chyba nie ma takiej rzeczy.
    Jakich rzeczy nauczyłaś się od innych ? Obojętności i wykładania laski na innych xD A tak poważnie to wszystkie jakieś lepsze wartości wyniosłam chyba z bajek xD

/me papapa ;) Wróć! :*