Winna Depti - Ze mną się nie napijesz? :p

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gootek wrote:

Dzień dobry. Bry :)

Twoje marzenia spełniają się często i tak jak sobie spodziewasz, czy raczej w najmniej spodziewany sposób w jak najmniej spodziewanym momencie ? Hmm... Raczej wszystko kontroluję i ciężko mnie zaskoczyć :P
    W jaką pułapkę Cię najłatwiej złapać ? Emocjonalną lub w tą na myszy :P
    Czym jest "to coś" w mężczyznach według Ciebie ? To coś ma każdy facet w pięknymi oczami i głębokim spojrzeniem :)
    Jakie z Twoich przyzwyczajeń uważasz za najdziwniejsze ? Lubię nosić dwa różne kolory skarpetek! :p
    Bez czego obecnie byłoby Ci się najciężej obyć ? Lubię spać do oporu!

Dobranoc Papapa :)

Manera wrote:

Hej Depti Heeeej :)

Co ostatnio piłaś? Ty już dobrze wiesz co :P
    Twoje najwieksze marzenie z dzieciństwa? Zawsze chciałam zostać weterynarzem i pracować w Afryce :P
    Chciałaś kiedyś mieć jakąś nadprzyrodzona moc? jak tak to jaka Ohh... A kto by nie chciał? W sumie to zawsze chciałam mieć dwie super moce. Jedną z nich to czytanie w ludzkich umysłach, a drugą niewidzialność :P
    Wierzysz w duchy? Wierzę i miałam parę sytuacji, które umocniły mnie w przekonaniu, że duchy istnieją :)
    Ulubione warzywo? Kalafior? xD

wróce czekam :*

Orestes wrote:

Siemanko Bryy :)

Czy masz jakiś ulubiony kolor? Uwielbiam fioletowy :)
    Co lubisz bardziej koty czy psy? Psy :) Posiadam dwa :)
    Masz jakieś plany na wakacje? W tym roku szaleństw nie będzie. W przyszłym planuje Wakacje w jakieś ciekawe miejsce zagranicą.
    Nuta na dziś to ...? [video]https://www.youtube.com/watch?v=xb1Nw8DarUI[/video]

wrócę Czekam :)

Voilie wrote:

Hej! :3 Czeeeeś!

Kupiłam dziś nową pralkę! Cieszysz się razem ze mną?! Mam pomysł! Wejdziemy razem do niej i włączymy płukanie! Wyplukamy z siebie złe myśli, a później damy wirowanie, bo .... bo... TAK!
    Myślisz, że tekst piosenki powinien zostać zmieniony na.. "Depti temu Winna...Depti temu Winna.." ? Byłoby mi bardzo miło, gdyby na każdym weselu każdy głośno krzyczał mój nick, a szczególnie Pan Młody! :p
    Ulubiony gatunek muzyczny? Słucham wszystkiego :) Nie mam ulubionych :)
    Lubisz kebaby? ( ) Dawno ni spożywałam tego typu posiłków.
    Co najczęściej jesz? Uwielbiam orzeszki w karmelu!

• Voilie wrote:

Witam witam i o zdrowie pytam :P

To co, wpadasz wieczorem do mnie na płukanie i wirowanie? A masz płyn do płukania przeznaczony do tkanin delikatnych?
    Na jaki kolor się ubierzemy, żeby wzajemnie się nie zafarbować? :C Na biało - będzie to również symbolizować Naszą czystość i pokorę xD
    Co robisz, kiedy spotykasz na mieście człowieka ubranego w brokuła? Podbiegam do niego i łapię go za nogi. Ciągnę po drodze, a później wsadzam do auta i wiozę go do Ciebie. Razem rozstrzygniemy co zrobić z takim jegomościem.
    A co wtedy, gdy ma on na sobie koronę i udaje króla? Pokazuje na niego palcem i go wyśmiewam :P
    Lubisz zabijać owady, a potem je ćwiartować? Pamiętasz jak ja je dzieliłam na porcję? Zawsze wolałaś jeść ich nóżki, bo mówiłaś, że fajnie chrupią :P

<3 <3 :w00t: :w00t: :w00t:
  • NowyZielony wrote:

No witam ponownie Hej hej :)

Powróciłem na forum Pojawiasz się i znikasz i znikasz

Jak byś opisała mój powrót na to skromne forum? Władca Metina - Powrót Króla
    Ominęło mnie coś ciekawego? Oj dużo rzeczy się działo :P Ale nic Ci nie powiem :x
    Tak się stęskniłem że aż bym Ci się na szyję rzucił Mogę? Tylko na to czekam!
    Lubisz się przytulać? Pytanie... A kto nie lubi?
  • NowyZielony wrote:

Aveee ooo taki Chevrolet :P

Gdzie chciałabyś spędzić tegoroczne wakacje? Dominikana :)
    Ulubiona letnia rozrywka? Rower i spacery :P
    Jaki Twoim zdaniem jest największy plus lata? Burze :) W tym okresie pojawiają się one bardzo często, a ja jestem ich wielką fanką :P
    Dlaczego nic mi nie powiesz? Bo czasami lepiej nie wiedzieć niż wiedzieć :P
  • Dzień doberek :)
    Ilość czy jakość?
    Irytuje Cię fałszywa życzliwość ludzi?
    Odczuwasz takową w swoim otoczeniu?
    "Musi upłynąć kilka dni i nocy, zanim okaże się kto jest prawdziwy"?
    Zaufanie łatwiej stracić czy zdobyć?
    Moda na bycie "dobrym" to plaga XXI wieku, czy coś pozytywnego?
    Dlaczego pieniądz poróżnił ludzi?
    Ludzie są równi i równiejsi?
    Istnieją jeszcze ludzie z zasadami?
    Miłego :)