Winna Depti - Ze mną się nie napijesz? :p

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vesuvius wrote:

Hej Heja ho! Hej Ho, Ho

Ja takie pytanie uzupełniające Lubisz miód, a masz swój ulubiony? Jeśli tak to jaki? Uwielbiam lipowy, za swoją wyjątkowość!
    Jeszcze na wstępie piosenkę jakąś poproszę która chodzi Ci po głowie Jessie J- Flashlight - nie umiem zacząć dnia bz posłuchania jej, a usnąć bez karaoke :P Ulubiona gra planszowa? Eurobiznes :P Mam coś z przedsiębiorcy :P

Masz jakieś plany na Mikołajki? Hmmn... Jak narazie dostałam najlepszy prezent i na Mikołajki i na Święta :) Będę zakładać własną firmę. Nic więcej mi nie potrzeba w Mikołajki :P
    Boisz się Mikołaja? Jak byłam mała to chciałam sprawdzić czy Mikołaj jest prawdziwy. Przy wszystkich dzieciach ściągnęłam mu brodę i okazało się, że to był znajomy dozorca :( Tylu dzieciom zniszczyłam dzieciństwo!

Baju baj Ciao :*

NowyZielony wrote:

Nie pomaga - Bo pewnie źle to robisz :p

Siema Hejka :)

Jak Ci idą przygotowania do świąt? Powolutku :) Mam strasznie dużo rzeczy na głowie, więc muszę się wkońcu jakoś zorganizować :)
    Co planujesz piec na święta? Planuje? Raczej muszę upiec karpatkę! To ciasto sprawia, że jestem w innym wymiarze :P
    A mi też coś upieczesz? A co byś chciał? :P

Robimy wspólnego Sylwestra? No właśnie nie mam żadnych planów jeszcze na Sylwestra :( Zapraszasz? :P
  • Orestes wrote:

hej hej Hej Oreo :)

Planujesz zostać modem na dłużej? Nie planuje rezygnować. Sprawia mi to sporą frajdę, że mam jakiś wkład w tą grę :)
    Czemu nie GM? Byłam już GM dość długo, uwielbiam kontakt z ludźmi. Jednak moderowanie sprawia mi trochę więcej satysfakcji :) Ostatnio zastanawiałam się czy zcasami nie wrócić również na czerwoną stronę teamu :)
    Ile serca ,czasu ,poświęcasz dla tego projektu? Z Metinem jestem dość mocno związana i chyba już sentymentalnie do tego podchodzę :) Czasu ile się da, a serca tyle ile mam w sobie
    Jak zaczynasz dzień? Od marudzenia i wymyślania jakiś idiotycznych historyjek byleby nie wstać z łóżka
    A jak go kończysz? Ze słuchawkami w uszach, wyobrażając sobie różne dziwne sytuacje :)

wrócę Mam nadzieję :)
  • NowyZielony wrote:

Jeżeli w grę wchodzi karpatka to jestem Twój Tak bardzo lubisz karpatkę? :P

Wolisz rybę po grecku czy śledzika? Zdecydowanie ryba w panierce :P
    Muzyka taneczna - Disco Polo czy Club? Wszystko do czego idzie tańczyć :)
    Pomarańcze czy mandarynki? Moją cichą miłością są mandarynki :P Jeśli na świecie zostanie jedna mandarynka, to oddam za nią swój cały majątek :P

NowyZielony wrote:

Hej hej hej!!! Hejjj :P

A co to za omijanie moich pytań? Po prostu chciałam na nie odpowiedzieć indywidualnie i potraktować Cię wyjątkowo :P
    Wiesz że zgrzeszyłaś tym? Chyba mi wybaczysz? :P
    Za karę 10 przysiadów. Co Ty na to? Zrobię nawet z 20 :P
  • NowyZielony wrote:

Nooo dobrze wybaczę Wiedziałam :P

Karpatkę kocham a Ty nie? Uwielbiam!
    Co takiego jest w mandarynkach że je tak kochasz? Ich słodki smak, który przynosi rozkosz zmysłom xD
    Lubisz robić przysiady? Jak się schylam po coś :P
    A biegać? Zdecydowanie wole popływać. Ale zdarza mi się biegać jak psiak mi ucieknie :p

Beldwik wrote:

Depti Cześć! Heeej!
    I znów razem po tej samej zielonej stronie Troche czasu minęło :P Zdecydowanie za długo :P
    Czy dobrze wspominasz bycie Panią GM ? Najlepiej wspominam kontakt z ludźmi :) Coraz częściej tęskno mi do tych czasów :)
    Ulubiony smak chipsów? Fromage :P
    Lubisz węże ? Uwielbiam! Chciałam zawsze mieć :P
    Masz żółwia? Jakiś czas temu Bilbo ( tak się zwał) odszedł ode mnie :P
    Lubisz spamować ? Lubię, chodź ostatnio nie mam czasu :P
    Lubisz mnie ? Głupie pytanie :P Dobrze wiesz, że ... nie xD
    Dlaczego ? Ty już dobrze wiesz :P
    A może nie Lubisz ? Przecież napisałam, że lubię :P

Wrócę! Czekam!
  • NowyZielony wrote:

Łączy nas zamiłowanie do karpatki Przypadek? Chyba tak :love:
    Siema No Eloo 8o
    W ogóle to tęskniłem Gdzie się tak długo podziewałaś? Próbowałam Cię odnaleźć w najstraszniejszych zakamarkach tego świata. Niestety nie udało się :( Zbyt dużo przeszkód napotkałam na swej drodze
    Lubisz filmy fci-fi? Fci-fi? Nie słyszałam jeszcze o takim gatunku :P Chyba istnieje tylko w piekle :P
    Lubisz gry planszowe? Bardzo lubię :) Ale nie cierpię przegrywać :P

Orestes wrote:

Hejka! Heeej :)

Wierzysz w przesądy? Tylko w czarnego kota przed egzaminem na studiach :P
    Przebudzając się rankiem, co robisz na początku? Najczęściej przebudzam się w południe :) Więc przeważnie staje i robię obiad :P
    Najważniejsza część garderoby? Wszystkie swoje rzeczy staram się traktować jednakowo :P Jednak uwielbiam błyskotki :)
    3 cechy idealnego faceta? Zabawny, męski o dużych, ciemnych oczach :)
    Życiowe motto lub ulubiony cytat, który byłabyś w stanie sobie wytatuować? Ogranicza Nas tylko wyobraźnia :love:
    Ulubiony film? Ostatnio zainteresowałam się boksem xD Więc niech będzie ,,Creed '':)

• Oj ciiiicho;p
    Tam literówka była;p Chodziło o filmy sci-fi;p

To lubisz filmy Sci-Fi?;p
    Dlaczego mnie szukałaś?:)
    Dlaczego nie zaczęłaś od najbliższych sąsiadów. Wiesz że mogę kryć się nawet za ścianą? :w00t:
    Dużo masz miejsca pod swoim łóżkiem? :w00t:
  • NowyZielony wrote:

Oj ciiiicho Proszę na mnie nie cichać :P
    Tam literówka była Chodziło o filmy sci-fi Tak tak :P U Ciebie w piekle są inne filmy :P

To lubisz filmy Sci-Fi? Niektóre tak :P
    Dlaczego mnie szukałaś? A czy zawsze musi być jakiś powód? :P Wstydzę się powiedzieć :P
    Dlaczego nie zaczęłaś od najbliższych sąsiadów. Wiesz że mogę kryć się nawet za ścianą? Weź mnie nie strasz :P
    Dużo masz miejsca pod swoim łóżkiem? A chcesz się tak schować? :P
  • Hejka :D

Czułaś, że wpadnę w odwiedziny?? :D
    Postawisz herbatkę?
    A.. bardziej herbatka czy kawka?:)

Jak uwielbiasz spędzać wolny czas?
    Co skłania do głębszych refleksji?
    Masz poczucie, że czas biegnie nieubłaganie szybko, czy wręcz przeciwnie?
    Co cenisz w ludziach najbardziej, a czego w nich nie tolerujesz?

Wrócę :*
  • Colore wrote:

Hej Heeej :)
    Jak przygotowania do Wielkanocy? Już dawno po :P
    Lubisz farbować jajca? Farbować może nie, ale ozdabiać jak najbardziej :)
    Jak się czujesz? Wyśmienicie :)

Orestes wrote:

Hejka Witam :)

Czułaś, że wpadnę w odwiedziny?? Miałam taką nadzieję :)
    Postawisz herbatkę? Oczywiście! Owocowa, Zielona, czerwona, czarna? :P
    A.. bardziej herbatka czy kawka? Herbata i tylko herbata :P

Jak uwielbiasz spędzać wolny czas? Obecnie mam dość mało wolnego czasu, bo staram się rozwijać swoją firmę. Więc wolny czas poświęcam na wymyślanie różnych projektów. A jak już naprawdę mam chwilę dla siebie to poświęcam czas moim dwóm psiakom, ewentualnie czytam książkę, uczę się albo imprezuje :)
    Co skłania do głębszych refleksji? Na pewno filmy i książki. Niektóre z nich mają tak wielkie działanie, że człowiek siedzi i zastanawia się nad samym sobą :)
    Masz poczucie, że czas biegnie nieubłaganie szybko, czy wręcz przeciwnie? Ostatnio czas tak szybko mi ucieka, że mam wrażenie, że wstaje rano i zaraz idę spać :)
    Co cenisz w ludziach najbardziej, a czego w nich nie tolerujesz? Najbardziej cenie w ludziach szczerość (chyba jak większość z nas) jak również to, że danej osobie można zaufać. Nigdy nie staram się oceniać ludzi, póki ich nie poznam. Czego nie toleruje? Hmm.. Głównie Gdy Ludzie używają skrajnych określeń np. nienawiść. Jak można kogoś nienawidzić ze względu na to, że ma inne zdanie lub czymś się różni od nas. Za taką osobą można nie przepadać, ale na pewno używanie słowa ,,nienawiść'' to przesada.

Wrócę Mam nadzieję :*
  • Orestes wrote:

hejo

Co sprawia, że się uśmiechasz? Dobre chwile i dobrzy ludzie :)
    Jakie czynności i rzeczy sprawiają ci radość? Tworzenie i kreowanie nowych rzeczy. Inspiracje, które można czerpać prosto z natury :)
    Co najbardziej podoba ci się w dotychczasowym życiu? To, że sama dla siebie jestem szefem :P Mam osobę, która mnie kocha, w sumie nic więcej mi nie potrzeba :)
    Jakie wspomnienia cenisz najbardziej? Te z dzieciństwa, gdy poznawało się wiele nowych rzeczy wraz z kuzynostwem lub rówieśnikami :)
    Jakie osiągnięcia wywołują zadowolenie? U mnie? Myślę, że założenie własnej firmy i w miarę poukładane życie.
    Jakie porażki nauczyły cię czegoś i umocniły? To co było nieosiągalne, a mimo to próbowałam. Więc mimo tego, że się nie udawało, warto było dążyć do celu :)

• Jaki tu spokój na na na na
    Nic się nie dzieje na na na na
    Nikt nic nie pisze na na na na
    Wszyscy się wstydają na na na na :w00t:

Hejo Depti;p

Jak to jest że zrobiłem sobie tylko kilka(dziesiąt) dni przerwy od forum i tu taka cisza nastała? :crazy:
    Rozkręcamy te wszystkie prezentacje?:)
    Myślisz że damy radę?:)
    Gdzie mnie zabierzesz na długi weekend?:)
    Dlaczego akurat tam?:)
  • NowyZielony wrote:

Jaki tu spokój na na na na
    Nic się nie dzieje na na na na
    Nikt nic nie pisze na na na na
    Wszyscy się wstydają na na na na

Hejo Depti Hejooo!

Jak to jest że zrobiłem sobie tylko kilka(dziesiąt) dni przerwy od forum i tu taka cisza nastała? No właśnie... Gdzie byłeś ja się pytam?! Tęskniłam :love:
    Rozkręcamy te wszystkie prezentacje? Świetny pomysł :p Nie zapomnij o mojej :P
    Myślisz że damy radę? Razem wszystko nam się uda!
    Gdzie mnie zabierzesz na długi weekend? Zabiorę Cię na spacer przy blasku księżyca :P
    Dlaczego akurat tam? Bo będę chciała ukraść Ci frytki :P