System Zwierzaków - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Widze ze nikt z osob ktore wbily zwierzakom +40 lv sie nie podzieli informacjami wiec chociaz ja w jakis sposob moze pomoge.
      Moja małpka na 1 lv mial pz 1,9, niestety dokladnie nie pamietam ale chyba pe 1,8 lub 1,9 a defa około 1%.
      Na 40 lv miała 6,3% pz 4% defa i 7% pe.Skoki są co 5 lv o 0,5 i 0,6.Nie przyjrzalem sie ani nie liczylem jeszcze dokladnie(moge to sprawdzic) ale wydaje mi sie ze
      jeden skok nie podniósł nic w % defa lub pe. Obecnie małpka ma 60 lv i wyglada tak:

Małpka jest na 9 dni.
      Marcel777 niema znaczenia gdzie ja expisz i czym karmisz lub tez czym dobijasz niebieska kulke. Miales pecha trafiajac na te malpki o ktorych pisales.Aby sprawdzic co ile i jak duzo bedzie dodawala % wystarczy jej podniesc poziom o jeden skok ewentualnie 2 dla pewnosci .Jak odrazu da mało np 0,3 to niema co dalej sie wysilac bo juz sie to nie zmieni.

The post was edited 1 time, last by superasny ().

• Marcel777 wrote:

Nie wiem co jest z tymi zwierzakami ,może ktoś mi pomoże albo doradzi , otwieralem i zaczynalem expić chyba ze 100 a moze 150 małpek wszystkie dostawały bonus 0,3 albo 0,2 % do hp co 5 lvl :( expilem je 105lv na nowych mapach. Jesli ma ktos małpe która dostawała bonus 0,5 albo 0,6 niech napisze gdzie expił jakim lvl i co dawał do jedzenia ?

Ja miałem takiego farta, że może otwarłem 10 jaj Małpiszona i "dostałem" małpke z 2.0% pż na start i przyrostem co 5lv 0.6%/0.5%, postka moja mam 33lv więc expiłem peta na początku w m2 klepiąc metki, a później na BO, obecnie małpka ma 20lv i daje 4.0% pż
      @Edit, zapomniałem dopisać, że "karmiłem" ją na początku sztyletami na 36lv kupionymi u Handlarza Bronią (do 15lv'a), a później stalkami +5 (od 15 do (obecnie) 20lv'a małpki)
    • Rodzaj czym karmimy i gdzie expimy zwierzaki nie ma najmniejszego znaczenia, każdy przedmiot ma odpowiednią ilość pkt doświadczenia.
      Oznacza to że nie ma różnicy czy karmimy je sztyletami na 30 lv czy bronią na 30 lv da zawszę tyle samo punktów doświadczenia.
      Tak samo z doświadczeniem, czy expisz go na pająkach bo czy może na psach exp leci. Co małpke czy inne zwierzątko obchodzi z czego?

Wasze mniemania że karmienie sztyletami czy stalkami ma jakiś wpływ wobec innych przedmiotów błądzi w złym kierunku.
      Metin$

Forfa na snapie : jablko36
    • Alone wrote:

Ja tak nie twierdze, że rodzaj przedmiotów do karmienia i expowisko ma wpływ na staty peta tylko ziomek wyżej pytał :D
      Wszystko jest losowe i każdy o tym wie ze to kwestia farta jakiego peta dostanie xd

Nie mówiłem tylko do Ciebie.
      Chodziło o całokształt, bo widzę że rozmowa schodzi do głupkowatych pytań typu gdzie expiłeś co mu dawałeś do jedzenia, niektóre osoby mogą wziąć sobie do serca takie pytania i będą niedługo expić peta tylko w miejscach które ktoś powiedział bo mu wskoczyło 0.6%, a nie 0.5% i będą dawać mu do jedzenia tylko przedmioty które ktoś wymienił :o
      Metin$

Forfa na snapie : jablko36
    • Ja rowniez podziele sie informacją odnosnie broni do wbicia niebieskiej kulki.Najwiecej punktow dodają bronie na 70 lv. Expiac w grocie wlasnie zauwazylem ze demoniczne ostrze luk niebieskiego smoka czy ekstazyjny wachlarz dają na +1 230 000 punktow a to juz naprawde sporo.Na +5 ekstazyjny wachlarz dodał ponad 700 000.Niestety jak są potrzebne to nie dropią a im wyzej tym wiadomo coraz wiecej potrzeba .Bronie na 65 lv +6 najczesciej wypada szpon i egzorcysty a one dodają 95 000 z kawałkiem .
    • Dobra, z tego co przetestowałem to działa tak:
      Przedmioty, którymi karmimy zwierzaka dają tyle expa ile wynosi 10% ceny sklepowej (czyli to co kosztuje u handlarza bronią 1000 yang da zwierzakowi 100 expa), czy inaczej licząc połowę ceny sprzedaży (przedmiot, który sprzedamy za 5000 yang dostarczy zwierzakowi 2500 expa).
      Dlatego też najwięcej doświadczenia dają nam bronie (są najdroższe), trochę mniej zbroje, a cała biżuteria bardzo niewiele.
      Co prawda przetestowałem to na szybko tylko na kilku przedmiotach, ale mając na względzie wcześniejsze pobieżne obserwacje podczas rozwoju kilku własnych zwierzątek, sądzę, że jest to wspólne dla wszystkich przedmiotów.
      Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.
    • Okko wrote:

Dobra, z tego co przetestowałem to działa tak:
      Przedmioty, którymi karmimy zwierzaka dają tyle expa ile wynosi 10% ceny sklepowej (czyli to co kosztuje u handlarza bronią 1000 yang da zwierzakowi 100 expa), czy inaczej licząc połowę ceny sprzedaży (przedmiot, który sprzedamy za 5000 yang dostarczy zwierzakowi 2500 expa).
      Dlatego też najwięcej doświadczenia dają nam bronie (są najdroższe), trochę mniej zbroje, a cała biżuteria bardzo niewiele.
      Co prawda przetestowałem to na szybko tylko na kilku przedmiotach, ale mając na względzie wcześniejsze pobieżne obserwacje podczas rozwoju kilku własnych zwierzątek, sądzę, że jest to wspólne dla wszystkich przedmiotów.
      To może w takim razie wyjaśnisz mi dlaczego dostawałem więcej expa z broni na 70lv +2 ( 2 kulki na 35 lvlu) niż na 75 +2 ( niecała 1 kulka na 34 lvlu)?
      Broni na 70 nikt nie podnosi praktycznie bo to grosze kosztuje
      Wój Body - RXTER141 81 lvl
    • Aha w takim razie zwracam honor.A jesli chodzi o pety to przypomniala mi sie jeszcze jedna rzecz.Pamietajcie jak bedziecie expic peta aby najpierw dopełnic 4 czerwone kulki na full a potem dopiero dobic niebieska do maxa.W ten sposob nadmiar punktow potrzebnych do niebieskiej kulki przejdzie na nastepny lv.Jesli zas zrobicie odwrotnie i najpierw dobijajac niebieska dacie item ktory bedzie mial wiecej punktow niz potrzeba do pelnej to reszta z nich wam przepadnie.Mam nadzieje ze skumacie o co mi chodzilo:)
    • A tu macie ss'y petów po ewolucji na stopień Dzielny

Mały Małpiszon:

Mały Pająk:

Mały Razador:

Mała Nemere:

SS'y te pojawią się na wiki po zatwierdzeniu przez Team.

@edit

Trixo wrote:

Szukając ikon do skilli dla petów znalazłem dużo więcej niż jest wprowadzonych samych umiejętności ^^

(tych skilli jeszcze nie ma)

Ikony bardziej niebieskie, to są skille pasywne, a te na "pergaminie" to aktywne - być możliwe umyślnie ograniczają rozwój petów żeby dodać najpierw brakujące umiejętności.
      Drugi wygląda na ożywienie (po śmierci klikamy skill i nie tracimy doświadczenia).

The post was edited 1 time, last by Trixo ().

• Na zagranicznych wiki pisze cos takiego ze po nauce skila aby dalej rozwjac peta potrzeba bedzie Yang.Ale dokładnie jak to bedzie wygladac nie dowiemy sie poki ktos nie odblokuje skili.Podejrzewam ze sa juz osoby ktore pomalutku zbieraja te zielone ksiegi chodzac na razadora bo z lorda jeszcze nie slyszalem zeby ktos dropnal.Jest jeszcze kwestia wbicia lvla.Chcialbym zobaczyc teraz miny osob ktore tak pewnie przystepowaly do expa peta na gienkach( gildia CzarnaArmia z diumaru). na gienakch to sobie mozna szybko zapelnic 4 pierwsze kulki hihih A potem stop bo niema itemow :w00t: