System Zwierzaków - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Fragolinna wrote:

Z tych samych co jaja Pet-ów

Właśnie że nie , bo np z skalistej i kamiennej nie leci , z lorda leci potwierdzone i nemere razrador czy jak to sie piszę , co do krolowej nie jestem pewien ale wydaję mi sie ze takze nie dropi. A wracając do lorda z ktorego to dropi to muszę dodać ze lepiej kupic na rynku za jakies 30-60kk niz to samemu dropać bo szansa na tą ksiege jest mniejsza niz dropniecie kamyka z best kapitana.

Dla mnie osobiscie to kpina jest , bo np z razradora dropi prawie z kazdego , a jak wiadomo nie kazdy ma 100lv by dropać cos co jest potrzebne np osobie z 40lv.
      :love:
    • kakadu36 wrote:

Nie z każdeg razadora dropi ta księga - młodego i dzikiego jakoś jeszcze dropia ale ku dzielnego to już hm brak słów na ok 60 razadorow 2 szt więc odblokowanie skili nie będzie takie proste

Zgadza się nie z każdego ale tak jak pisałem szansa jest duzo wieksza niz z lorda co leci tak jak to wyzej opisalem , co do odblokowania skilli to duzo szybciej by mieli je niz poziom peta 41 bo sa w is.
      :love:
    • Nie jest wcale ciężej niż zrobić szarfę, czy alchemię na maksimum. Czy poprzednie dodatki nie nauczyły nas, że nic nie przychodzi łatwo?
      Mi tam się nie spieszy z robieniem tych zwierzaków, póki co mam zamiar wyszukać sobie dobrego zwierzaka, w którego potem będę powoli będę inwestować, aż do tego maksymalnego poziomu.
      Zresztą nie ma co narzekać, gdyż gracze dostali kolejną możliwość zarobku i to nie tylko na jajkach, czy księgach, ale też na ulepszaczach. Sporo ulepszaczy, które wcześniej właściwie nie były wcale używane, dziś są coraz bardziej popularne (chociażby czerwone wstęgi, czy ozdobne spinki). Do tego perły zyskały kolejne zastosowanie:P.
      Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.
    • Okko wrote:

Nie jest wcale ciężej niż zrobić szarfę, czy alchemię na maksimum. Czy poprzednie dodatki nie nauczyły nas, że nic nie przychodzi łatwo?
      Mi tam się nie spieszy z robieniem tych zwierzaków, póki co mam zamiar wyszukać sobie dobrego zwierzaka, w którego potem będę powoli będę inwestować, aż do tego maksymalnego poziomu.
      Zresztą nie ma co narzekać, gdyż gracze dostali kolejną możliwość zarobku i to nie tylko na jajkach, czy księgach, ale też na ulepszaczach. Sporo ulepszaczy, które wcześniej właściwie nie były wcale używane, dziś są coraz bardziej popularne (chociażby czerwone wstęgi, czy ozdobne spinki). Do tego perły zyskały kolejne zastosowanie:P.

Tylko żeby nie okazało się ze jedne są bardziej przydatne od drugich tz . mam na myśli popularna małpę do takiego nemere ktorego jest trudniej wydropic pomijając sklepiki w m1 :missilelauncher: mianowicie o wybór skili peta.
    • Tylko żeby nie okazało się ze jedne są bardziej przydatne od drugich tz . mam na myśli popularna małpę do takiego nemere ktorego jest trudniej wydropic pomijając sklepiki w m1

Beda identyczne pod wzgledem skilli, roznia sie tylko i wylacznie wygladem.
    • Bo bony rosną według schematu co kilka lv o ilość tam %. najczęściej PŻ rośnie co 6lv tak o 0.4% lub 0.5%. Bonusy nie mają stałej wartości przyrostu(że o 0.5% co te 6lv zawsze) tylko najczęściej dwa(czyli 0.5% i np. 0.4%, więc raz Ci da 0.5% a drugi razem 0.4%). Choć raz spotkałem się z petem którym miał aż 3 różne przyrosty. A tak to zawsze miałem 2. Być może to jest powiązane z tym ile pet będzie miał skilli?
    • Tutaj mój razador, na 1 poziomie miał
      PŻ 1,2%
      Deff: 0,5%
      PE: 1,8%
      Display Spoiler
      5lv
      PŻ: 1,8
      Deff: 0,5
      Pe: 2,4
      7lv
      PŻ: 1,8
      Deff: 1,0
      PE: 2,4
      8lv
      PŻ 1,8
      Deff: 1,4
      PE: 3,0
      10lv
      PŻ: 2,3
      Deff 1,0
      PE: 3,0
      12lv
      Deff: 1,0
      Pe: 3,5
      14lv
      Deff 1,5
      Pe 3,5
      15lv
      PŻ: 2,9
      Deff 1,5
      Pe: 3,5
      16lv
      PZ: 2,9
      Deff: 1,5
      Pe 4,0
      20lv
      3,5
      1,5
      4,6
      21lv
      3,5
      2,0
      4,6
      24lv
      3,5
      2,0
      5,1
      25lv
      4,1
      2,0
      5,1
      28lv
      4,1
      2,0
      5,1
      30lv
      4,7
      2,6
      5,6
      32lv
      4,7
      2,6
      5,6
      35lv
      5,2
      3,1
      6,1
      36lv
      5,2
      3,1
      6,6
      40lv
      5,8
      3,1
      7,2

Tutaj pytanie czy jeśli do 40 poziomu rośnie PŻ co 5lv o wartość 0,5-0,6 to po ulepszeniu 40+ rośnie dalej tak samo czy to się dalej jakoś zmienia?

• Bo nie rośnie przez cała czas ta sama wartość, przeważnie są to dwie wartości i są one podobne (różne tylko o 0.1%, w górę lub dół, tak jak u Ciebie, że 0.5% i 0.6%). Raz trafiły mi się 3 wartości. Tak myślę, że może to jest wskaźnik ile skilli będzie miał pet?
      Co do pytania, to możesz expić go dalej (choć podnoszenie jego poziomu ewolucji to drogi wydatek, a masz go na mały czas)