Projekt 5 10 17

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Projekt 5 10 17

Dawno dawno temu..
    Oszczędźmy sobie tych opowieści, wraz z paroma osobami doszliśmy do wniosku by zorganizować coś co teoretycznie nie jest możliwe, wymaga masy poświęceń oraz najlepszej taktyki jaka jest znana największym skrybom społeczności Metin2. Tutaj nie zaiskrzy początkujący, tylko zaawansowany gracz którym możesz okazać się Ty!

Nic prostszego. Wystarczy wykonać cztery banalne kroki.

1) Stwórz konto/postać
    2) Wybierz klasę i płeć swojej legendy
    3) Wybierz poziom który będzie Ci najbardziej odpowiadał
    4) Osiągnij ten poziom i zdobądź ekwipunek tak dobry który doprowadzi Cię do znaczenia niemożliwej legendy!

No okej, ale co w tym trudnego?!
    To, że poziom nie może być wyższy niż 17.

Przedstawiamy projekt który będzie wymagał dokładnego zaangażowana, najmniejszy błąd w Twoim ekwipunku drastycznie zmniejszy Twoje szansę.

Żadnych skilli P, biologów, ros pot i działań kryształów energii, żadnych buffów tylko czysty OMG.
    Tutaj będą liczyły się każde dopalacze które dostępne są do 17 poziomu, nie ma ich wiele, ale sama alchemia pozwoli Ci poczuć się na tym jakże niskim poziomie jak najlepszy z najlepszych. Pamiętasz czasy kiedy zaczynałeś i jakiś typek 33 lv po prostu zbija Ci metina mimo że nie powinien go bić bo już mu nic nie poleci? Pamiętasz jak zwiedzałeś pierwsze kontynenty w grze i nagle ktoś tak po prostu Cię zabija? Pomyśl tylko że na 17 poziomie możesz pokonć wszystkich (oczywiście z umiarem :mkay: ) tych co zobaczą Cię i spróbują uprzykrzyć Ci Twoje wirtualne życie, pomyśl że ktoś spróbuje odebrać Ci spot na BO, a Ty bez problemu położysz go skillami na 1 punkcie. Odważysz się zaryzykować i wyciągnąć swoje oszczędności na coś co nie tylko jest ryzykowne i wymaga poświecenia ogromnej masy czasu, ale i jest wielkim krokiem wprzód :lovemetin: ?

Możesz zyskać nie tylko niewyobrażalną dla innych siłę, ale i sprawdzić się czy jesteś w stanie pokonać kogoś innego na tym skandalicznym wyzwaniu?

Projekt będzie polegał na walkach (PVP) od 1 do 17 poziomów włącznie.
    Walki będą odbywać się na 1)mapach wspólnych bo ośmieszyć znaczenie niemożliwego, bo jak wiemy w danym królestwie nie da rady bić się poniżej 15 poziomu.
    Lub opcja która przypadła mi najbardziej do gustu.
    Zostaną wyznaczone 3 specjalne gildie w każdym królestwie osoby zarejestrowane otrzymają zaproszenie do specjalnej gildii utworzonej przez nas. Podczas terminu rozpocznie się wojna gildii, dzięki której unikniemy zbędnych moobów oraz osób uprzykrzających zabawę. Wojny gildii będą odbywać się jak wiadomo 2 naraz, czyli jinno np z chunjo. A shinsoo będzie musiało poczekać. W opcji drugiej, jest dużo zamieszania, więc zależne od ilości chętnych jeżeli będziecie mogli i jesteście zainteresowani twórzcie swoje legendy w 2 wybranych królestwach (bez żadnej dyskryminacji) chunjo i jinno zostało przez nas wybrane i w tych oto królestwach prosimy o tworzenie postaci, jeżeli zainteresowanie z królestwa Shinsoo będzie duże, rozgrywki albo będą toczyły się na mapach wspólnych, albo zostanie to ogarnięte.
    W zabawie będą brać osoby tylko zarejestrowane w tym temacie.
    ?Walki będą wyznaczane w bardzo prosty sposób. :

Display Spoiler
    1) Fredzio
    2) Aleks
    3) Janek
    4) Zoza

1 walczy z 2
    3 walczy z 4
    1 wygrywa 4 wygrywa, wiec :
    1 walczy z 4
    1 wygrywa i jest mistrze gz gz gz

lub
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8

1 z 2 = 1
    3 z 4 = 4
    5 z 6 = 5
    7 z 8 = 8

1 z 4 = 1
    5 z 8 = 5

1 z 5

1 wygrywa gz gz gz

? Jak będą wyglądały wybory przeciwników. Nie będzie żadnej dominacji, będą one najczęsciej dopasowane do odpowiednich lv, wiadomo że 1 lv nie będzie walczył z 15, ale jeżeli tak będzie nakazywała kolej rzecz np finał to oczywiście tak się stanie. Nie będziemy znali waszego ekwipunku i dopalaczy którymi dysponujecie, więc z reguły wybór przeciwników będzie losowany. Z resztą wyjdzie wszystko w praniu.
    Oczywiście jeżeli druga osoba się nie stawi, pierwsza przechodzi.

Oczywiście to tylko przykład, ale na takiej zasadzie będą odbywały się walki.
    Będziecie mieli wyznaczone terminy które będziemy nadzorować i sprawdzać czy toczą się one według ustalonego regulaminu.

Główny organizator
    Forfa/NinjaJinno

Nadzór i przebieg
    Forfa/ NinjaJinno / ?

Nagrody funduje
    Forfa

A propo nagród, za każdy zapis jako nagrodę pocieszenia (bez względu na to czy będziesz 4 czy 10 ) otrzymacie 2x '' Nieznane lekarstwo +'' *
    Dotyczy jedynie miejsc powyżej 3.

Nagrody główne :
    1 miejsce = Marmur Polimorfii Ogr Wojownik i 10 nieznanych lekarstw +
    2 miejsce = Duży zestaw kamieni dusz +4 i 5 nieznanych lekarstw +
    3 miejsce = Mały zestaw kamieni dusz +4 i 3 nieznane lekarstwa +

Nagrody najprawdopodobniej zostaną zmienione (dotyczy miejsca 2 i 3) w takim podtekście że będą lepsze. Zależy czy wyrobię z funduszami ;)

Prosty regulamin
    Zabrania się :
    1) Używania mikstur czerwonych (w tym autopotujących) niebieskie są jak najbardziej dozwolone
    2) Używania wspomagaczy takich jak :
    Błogosławieństwo życia/smoka, wino z kwiatu brzoskwini, Sok z owocu granatu, Sushi z Welonki, marmury polimorfii, pieczonych ryb reg. pż, oraz wszystkich innych wpływających na dodatek pż niż w sposób naturalny.
    3) Pomocy od szamanów/szamanek/likanów, dotyczy to wszystkich buffów
    4) Zakładania PT na czas walki (lub bycia w nim)
    5) Rozpalania ognisk podczas trwania walki
    6) Wierzchowców
    Dozwolone są :
    1) Wszelkie dodatki dysponujące w ITEM SHOP, pety szarfy alchemia oraz wszystkie miksutry które nie wpływają regenerująco na życie (pż)
    2) Petardy

Za złamanie regulaminu nawet w sposób niechciany jest dyskwalifikacja, by go nie złamać najlepiej nie miej czerwonych potów w ekwipunku lub chociaż nie miej ich na pasku skilli.

Zapisy:

1)ReTau będzie walczył storczykowie !
    2)Hydronea będzie walczył ObciagamLask1 !
    3)(osoba prosiła o nie podawanie nicku głównej postaci) będzie walczył NinjaJinno !
    4)loczek01 będzie walczył (nick nie został podany) !
    5)I3roT będzie walczył (nick nie został podany) !
    6)Holas będzie walczył (nick nie został podany) !
    7)(osoba prosiła o nie podawanie nicku głównej postaci) będzie walczył MocArchera

Zapraszam do pytań, opinii oraz zapisów !

Pierwszy termin został wyznaczony ze względu że zbliżają się wakacje i wielu z Was wyjeżdża, zaplanowaliśmy go właśnie na początek 1 lipca. Postaramy się wszystko skończyć i rozdać nagrody do max 4 lipca.
    Zapraszam do zapisów, forma zapisu:
    Twój nick + lv + królestwo + nick Twojej legendy!
    Metin$

Zapraszam na REYMONTA 22 poczuj MAGIĘ!

The post was edited 4 times, last by Forfa ().

• Napisze ;)

A co do zapisów przyjmujemy je do 29.06.
    Tabela z kim kto walczy będzie ujawniona do 30.06 max do 12:00
    Pierwsze walki najpewniej odbędą się już 01.07 w dogodnych godzinach.
    Całość powinna potrwać do max 03.07

Wszelkie pytania pisać do Forfa w grze i na forum.

Przez najbliższe 4 dni będe kontaktował się z zapisanymi w grze, w celu podaniach nicku legend oraz potwierdzenia chęci udziału.
    Jeżeli liczba osób spadnie do 3/4 turniej nie ma sensu.
    Metin$

The post was edited 1 time, last by Forfa ().

• Cóż udało mi się skontaktować z aż dwoma osobami, jedna się wypisała, a druga nie wie. Reszta ciągle offline. Nawet druga osoba z którą konkurs prowadzę, Jest mi niezmiernie przykro, ale sam tego nie ogarnę, zwłaszcza przy braku chętnych, a nagrody nie dam za samo przyjście. Pozdrawiam :)
    Metin$

• @xRaafy : "Człowieku nie bądź takim materialistą, trzeba się wyluzować."
    Tu chodzi o dobrą zabawę. Jest wiele osób mających wysokie lvle i mnóstwo kasy - tylko co z tego, jeśli nie potrafią bawić się tą grą...
    Sam bym bardzo chętnie wystartował, ale gram na innym serwerze ;(
    Macie kogoś kto poświęca swój czas na zorganizowanie Wam wspaniałej rozrywki, to pojawia się lament w stylu "za darmo to se Pan sam to rób".
    Zapewniam Cię - gdybyś mi wyjechał z takim tekstem na Tortudze - robiłbyś za mój Latający Dywan, i nawet pucowanie Lampy nic by nie zmieniło.
    Trochę szacunku...

@Forfa : Gratuluję pomysłu. Przykro mi tylko, że nikt nie docenia Twojego zaangażowania :cursing:
    Tortuga Off.
  • L0nger. wrote:

@xRaafy : "Człowieku nie bądź takim materialistą, trzeba się wyluzować."
    Tu chodzi o dobrą zabawę. Jest wiele osób mających wysokie lvle i mnóstwo kasy - tylko co z tego, jeśli nie potrafią bawić się tą grą...
    Sam bym bardzo chętnie wystartował, ale gram na innym serwerze ;(
    Macie kogoś kto poświęca swój czas na zorganizowanie Wam wspaniałej rozrywki, to pojawia się lament w stylu "za darmo to se Pan sam to rób".
    Zapewniam Cię - gdybyś mi wyjechał z takim tekstem na Tortudze - robiłbyś za mój Latający Dywan, i nawet pucowanie Lampy nic by nie zmieniło.
    Trochę szacunku...

@Forfa : Gratuluję pomysłu. Przykro mi tylko, że nikt nie docenia Twojego zaangażowania :cursing:

Właśnie dlatego ze są takie nagrody nikt nie chce brać udziału bo większa połowa społeczność servera Diumar wie że to się właśnie nie opłaca. Wiec siadaj na swój latający dywan i odlatuj na dyskusje swojego servera.

Jeśli chodzi Ci o latające dywany to Quzo wystarczająco pokazał co się działo w grocie na Tortudze -WilkBezOgona :rofl:

Nie pozdrawiam.

The post was edited 1 time, last by xRaafy ().

• Forfa wrote:

Cóż udało mi się skontaktować z aż dwoma osobami, jedna się wypisała, a druga nie wie. Reszta ciągle offline. Nawet druga osoba z którą konkurs prowadzę, Jest mi niezmiernie przykro, ale sam tego nie ogarnę, zwłaszcza przy braku chętnych, a nagrody nie dam za samo przyjście. Pozdrawiam :)

Z tego postu zrozumiałem, że temat jest do zamknięcia. W razie chęci przywrócenia tematu proszę się zgłosić do aktualnego moderatora dyskusji Diumar.

Temat zamykam i przenoszę do archiwum,
    MOD Vesuvius.

Zapraszam do zadawania pytań w mojej wulkanicznej prezentacji!