Poszukiwanie kolegi do gry (Tortuga)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poszukiwanie kolegi do gry (Tortuga)

Witam serdecznie zakładam ten temat za pozwoleniem Pana Vesuvius. Ten o to dział ma służyć dla osób, które poszukują kogoś do wspólnej gry np jak ktoś nie ma, z kim grać a, by chciał sobie popykać to pisze w tym dziale, że poszukuje osoby do wspólnej gry,założenia gildii wspólnego expienia itp. no, ale wiadomo jak mamy zakładać takie tematy to według poniższego wzoru .
    WZÓR:
    Nick w grze: Klasa postaci: Profesja (Skile.): Królestwo: Dla czego szukamy kogoś: (Prosimy o podawanie powodu czemu poszukujemy osoby jakiejś.) Po co nam ktoś do gry: (Chodzi o to aby powiedzieć co bd robić z daną osobą i co proponujemy.)
    No i to tyle zapraszam do działania :)

The post was edited 2 times, last by Vesuvius ().

• Nick w grze: Ravienne
    Klasa postaci: Szamanka
    Profesja (Skile.): Smok
    Królestwo: Jinno
    Dlaczego szukamy kogoś: Ciekawiej gra się z kims. Jestem towarzyską osobą :D lubie sobie czasem z kimś pogadulić zamulając np. w m1 ^^
    Po co nam ktoś do gry: Samemu gra się nudno xd

Kontakt : GG 34708064 , w grze : Ravienne
    GG: 34708064
    Szamanka smok 52+

Tortuga
  • Nick w grze: Arrvena
    Klasa postaci: sura
    Profesja (Skile.): wp
    Królestwo: jinno
    Dla czego szukamy kogoś: nie grałam tutaj około roku, wieszkosc moich znajomych zakonczyła gre, a jednak jestem jedna z tych osob co woli sobie porozmawiac na teamspeaku podczas grania. Dlatego głownie zwracam sie do gildii posiadajacych ts i było by miło gdyby tak +/-18 :P
    Po co nam ktoś do gry: ludzie to jedna z tych rzeczy, ktora moze trzymac przy tej grze. Poki co na gre wchodze tylko po to zeby przeczytac ksiazki i oddac biologa..
    GG:54700431
  • Nick w grze: Spontaniczny
    Klasa postaci: Wojownik
    Profesja (Skile.): Body i będzie też Mental :)
    Królestwo: Chunjo
    Dlaczego szukamy kogoś: Chetnię kogoś poznam teamspeak to nie problem i tak dalej :)
    Po co nam ktoś do gry: Samemu gra się nudno
    Wygrałem lub wygrałeś pisz GG: 31917976

Andros 54 Poziom Wojownik body