Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• odnośnie etapu 3:

"3. Przedmioty może dostarczyć dowolna osoba z gildii zgłoszona do udziału w evencie."

"Osoba odpowiedzialna za kontakt z teamem musi dostarczyć przedmioty"

no to jak w koncu?
    sell razador 13% hp 500 dni nemere 13% hp 500 dni szarfa 18% z krukiem+7 sr41
    srebrna 10 15 oceanki+9 eq 1.5-2kpz + 2abs zielone kly+9 10l bransa z lez 2kpz 10 do pz
    tiny.pl/g56hx
    gg39541668
  • allblckk napisał(a):

Seavherne, spodziewaliśmy się, że będziecie płakać, bo ciężko jest się Wam pogodzić z porażką. Szukacie beznadziejnych powodów żeby znaleźć sobie wytłumaczenie na słaby wynik.

Kochana my nie płaczemy :D Napisałam wyraźnie, że chcieliśmy z ciekawości zapytać dlaczego Gm'owie pozwalają na takie zachowania :love:
    My nie bierzemy udziału tu tylko dla wygranej (ohy i ahy bo Hwangi -jakbym chciała w nim pobiegać to internet mi to umożliwia) ale dla dobrej zabawy. Szkoda w sumie, że tak wiele osób (nie mówię o was, w tym przypadku głównie o organizatorach) ją psuje :nudy: .

DOMINE :love:
  • z tym WEG to jeden wielki walek jest zmienianie zasad w trakcie eventu , edytujecie post z list przedmiotow dodajecie gildie to tabelki , ss z praktycznie z jednego obszaru, bledy w liczeniu pkt w klasyfikacji ogolnej. jedna wielka sciema , chcieliscie dac nagrody dla jednej gildi. farsa na max.

bardzo dziwne fioletowa mikstura mala ktora mozna bylo dostac tylko od krolika wielkanocnego i ulepszacz z nowych map bardzo ciezkie przedmioty do znalezienia.raptownie ktos" mial takie szczescie i w 5 minut oddal. 3 gm bylo na sohan ktorzy nie reagowali na blokowanie dla Domine handlu. w ostatniej chwili zostaly zmienione zasady tego etapu
    Połączono posty. Sheyna

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sheyna ().

• To co sie dzieje na tym Evencie jest po prostu smieszne. Co jest takiego trudnego w tym aby trzymac sie zasad, ktore byly ustalone wczesniej. NIe mowie tu tylko w imieniu swojej gildi, ale jak widze jak niesprawiedliwie oceniane sa etapy, to chyba podziekujemy. Jak by nie liczyc, gildia ktora wygrala II etap jest NeWorldOrder a nie Disturbed. A nasza gildia nie zasluzyla na otrzymanie 2 pkt :) W tym evencie mialo chodzic o zabawe. Ale gdzie ta zabawa, skoro regulamin nie ma zadnej wartosci i etapy sa oceniane wedlug humoru GM-ow? Gdyby osoby oceniajace trzymaly by sie regulaminu 90% postow w tej dyskusji bylo by zbedne i wszyscy mogli by sie skoncentrowac na zabawie :) Szkoda gadac.
  • Jestem pewny w 100%, że dało by sie wszystko wyjaśnić na spokojnie. Ale jak tu atmosfera napięta jak plandeka na żuku i każdy każdemu do gardeł skacze to się nie dziwie, że sprawy tak się toczą :) Co innego wyjaśnić po kolei, z kulturą, a co innego wjeżdżać od razu na Team jakby Wam ostatnią kromkę chleba z ust wyrwali :D
    31.12.2015 zakończyłem grę w Metin2.
    Pozdrawiam wszystkich, z którymi grałem.
    :mkay:
  • Taka polityka

Jeżeli team organizuje event i nie podaje jasno sprecyzowanych zasad i kryteriów oceny, a mało tego zasady zabawy zmienia się podczas jej trwania to chyba raczej jest się nie w porządku do graczy.
    1. Jasno określic zasady zabawy
    2. Sprecyzować kryteria oceny np- filmików, oceny oddawanych screenów. Napisac w postaci listy co ma największy wpływ na ocenę wykonanych zadań.

Podaje przykład , który mógł być zastosowany podczas drugiego etapu:

1. czas - ilośc punktów
    2. ilość screenów - ilość punktów
    3. dokładność screenów - ilość punktów

Najlepszy jest prosty i klarowny przekaz a nie gmatwanie sensu wypowiedzi gąszczem liter
  • Ale może trochę mniej nerwów...

Nie należy przede wszystkim obrażać GMów. To też są ludzie, też im się zdarza popełniać błędy. Co do zmiany reguł, chcieli pewnie dobrze, pewnie ten początkowy system ciut by się nie sprawdził. Drugi etap drażni nas po prostu niewiadomymi. Może to moja wrodzona wiara w ludzi, ale pewnie Team chciał naprawić swój błąd z tymi bodziami i wynagrodzić to gildiom, które wygrały, bo pewnie nieźle się wewnętrznie pożarli o swoją część nagrody. Chcieli dać coś od siebie, by nas uspokoić wszystkich, że jak to nagrody niezdatne do handlu, to posądzono ich jeszcze o faworyzowanie.

Posłuchajcie, dodatkowo dostali kolejne bodzia, które po podzieleniu na jedną osobę wychodzi, że GMowie dali im po 3kk. Tak Wam żal i szkoda? Dla tych 105 lvli to jest nic tak naprawdę. Dostaliza darmo? To nie fair? Błąd GMów, przeprosili. Nie mogą niczego zabierać z eq, z resztą pewnie większość już swoje nagrody po zużywała.

Nwm jak u innych, ale na Samosie 3 etap wypadł jak dla mnie bardzo dobrze i niektórzy niepotrzebnie się czepiają, że itemy były z nowych mapek. Ja miałam ten naramiennik, bo kiedyś podniosłam go z ziemi. Też plułam sobie w brodę, bo miałam z eventu to sushi, ale nic nie dawało wartościowego, więc wywaliłam. Jesli zwycięska gildia miała to wszystko to gz, choć faktycznie wow jak im się to udało tak szybko zebrać, no ale skoro już się wcześniej

Ludzie GRAMY DALEJ. To ma być zabawa, nie jeździjcie tak po GMach...
    Oni to robią dla nas, więc nie posądzajmy ich zaraz o korupcje. Zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Jak dla mnie wielu z nich nasze słowa uczą, że nie warto się męczyć dla graczy, bo nie ważne, co zrobią i tak są be. Chcecie mieć eventy? Chcecie mieć nagrody? To kulturalnie i spokojnie się wyrażajcie.
  • Aellitka napisał(a):

Ale może trochę mniej nerwów...

Nie należy przede wszystkim obrażać GMów. To też są ludzie, też im się zdarza popełniać błędy. Co do zmiany reguł, chcieli pewnie dobrze, pewnie ten początkowy system ciut by się nie sprawdził. Drugi etap drażni nas po prostu niewiadomymi. Może to moja wrodzona wiara w ludzi, ale pewnie Team chciał naprawić swój błąd z tymi bodziami i wynagrodzić to gildiom, które wygrały, bo pewnie nieźle się wewnętrznie pożarli o swoją część nagrody. Chcieli dać coś od siebie, by nas uspokoić wszystkich, że jak to nagrody niezdatne do handlu, to posądzono ich jeszcze o faworyzowanie.

Posłuchajcie, dodatkowo dostali kolejne bodzia, które po podzieleniu na jedną osobę wychodzi, że GMowie dali im po 3kk. Tak Wam żal i szkoda? Dla tych 105 lvli to jest nic tak naprawdę. Dostaliza darmo? To nie fair? Błąd GMów, przeprosili. Nie mogą niczego zabierać z eq, z resztą pewnie większość już swoje nagrody po zużywała.

Nwm jak u innych, ale na Samosie 3 etap wypadł jak dla mnie bardzo dobrze i niektórzy niepotrzebnie się czepiają, że itemy były z nowych mapek. Ja miałam ten naramiennik, bo kiedyś podniosłam go z ziemi. Też plułam sobie w brodę, bo miałam z eventu to sushi, ale nic nie dawało wartościowego, więc wywaliłam. Jesli zwycięska gildia miała to wszystko to gz, choć faktycznie wow jak im się to udało tak szybko zebrać, no ale skoro już się wcześniej

Ludzie GRAMY DALEJ. To ma być zabawa, nie jeździjcie tak po GMach...
    Oni to robią dla nas, więc nie posądzajmy ich zaraz o korupcje. Zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Jak dla mnie wielu z nich nasze słowa uczą, że nie warto się męczyć dla graczy, bo nie ważne, co zrobią i tak są be. Chcecie mieć eventy? Chcecie mieć nagrody? To kulturalnie i spokojnie się wyrażajcie.

Nasza gildia miala zebrane WSZYSTKO co jest mozliwe w tej grze. Kwestia dobrego przygotowania i widac efekty. Przedmioty zaczelismy zbierac juz wczoraj. :)