Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Kto wymyślił punktacje za etapy?
    1 etap to średnio gildie dostały po ponad 10 punktów
    a za 2 etap zdecydowany % gildii tylko po dwa punkty mimo brania czynnego udziału który byl bardziej wymagjaący przez ramy czasowe konkretnej godziny i wyścigu.
    Mniej punktów za więcej roboty i jedynie cieszą się gildie które w 2 etapie wygrywały bo ich przewaga nad pozostalymi znacznie wzrosła.
    Pij mleko będziesz wielki :mkay:
  • No właśnie o to chodzi NWO 2,2,8,3,1 Disturbet 7,5,3,4,4 Uniteddevils 8,3,13,1,2 ITJUSTAGAME 3,7,2, 4-poprawne wiec spadaja na koniec ,6
    to są miejsca czasowe tych gildii na pierwszy rzut oka widać ze punkty przydzielone nie odzwierciedlają zajetych miejsc.Kto to liczył prosze o wytłumaczenie punktacji. :w00t:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kakadu36 ().

• NWO było 4 x w pierwszej trójce (4 x po 5 pkt) + raz za pierwsza piątkom (9miejsce = 1pkt zgodnie z "tymi" zasadami. To 21 do ogólnej... Kto to w ogóle liczył???

Ponoć tylko my płaczemy, a patrze i NW0 tez zaczelo ? A Taki krzyk robił wasz km7 :w00t:
    No własnie NW0 bylo nawet raz " za pierwsza piatkom".... :rofl:
  • Santonia napisał(a):

nindians7 napisał(a):

Ciekawe jest tez to,ze bodzie za pierwszy etap nie sa do handlu. xD Chyba jest to blad.

To wynik zmian związanych z rozbudową gry. Oczywiście, zwoje zostaną zastąpione przez takie zdatne do handlu (1 zdatny do handlu = 1 niezdatny do handlu), więc nie zużywajcie jeszcze tych, które macie w eq.

Santonia napisał(a):

Uwaga!

Osoby, które otrzymały w WEG zwoje błogosławieństwa niezdatne do handlu mogą otrzymać nowe zwoje.

Warunek otrzymania nowych zwojów to:
    1. Zużycie posiadanych zwojów niezdatnych do handlu najpóźniej do 22.05.2015 (możecie sobie ulepszyć cokolwiek, taki bonus ekstra).
    2. Pojawienie się na irc najwcześniej godzinę po zużyciu ostatniego posiadanego zwoju a najpóźniej 29.05.2015 i napisanie na pw do Muzhy lub do mnie (/query Muzha lub /query Santonia - jeśli mamy inne nicki to oznacza, że aktualnie nie jesteśmy dostępne).

To w końcu mogą czy nie mogą ?
    Totalna kompromitacja. To jest według was fair wobec pozostałych gildii, które biorą udział w evencie? Żenada. Bonus ekstra za co ? Za co kilka gildii ma dostać prezent ? Inni tak samo się starają to jakaś kpina.
    "Z głupotą sami bogowie walczą nadaremno"

• Zgadzam się z Eve989.
    Podsumowując ostatnie posty teamu wnioskuje że teraz odbywa się procedura załagodzenia sprawy i uciszenia co niektórych (kilka wpadek się nawarstwiło w jednym czasie ze strony organizatorów). Pokrzyczą pokrzyczą dostaną extra bodzie i bedzie ok. Byleby zrealizować ten przeklęty WEG do końca :D A przecież dopiero wystartowaliśmy z bloków.

Ale jeszcze jedno mi wpadło w oko :)

Santonia napisał(a):

To wynik zmian związanych z rozbudową gry...

No tu się uśmiałem ... :w00t: może zmiany będą dotyczyć owych bodzi? będzie lepszy współczynnik ulepszania...hmmm powiedzmy o 0,00001% :D
    ..a może jeszcze jakieś inne niespodzianki... cień drzew na mapach będzie padać w drugą stronę ?
    Pożyjemy - zobaczymy
  • Wreszcie mi sie udalo wejsc na forum. I co ja tu widze???

No niech mi ktoś tu rozświetli sytuacje 2giego Etapu WEG!!
    Jakim cudem? No jakim cudem? Gildia z pierwszego miejsca je zajeła?
    Disturbed: 9miejsce, 14 miejsce, 4 miejsce, 5 miejsce, 6miejsce ----> To ma być 1 miejsce??? Jakiś Joke???
    do porównania,
    NWO: 2miejsce, 3miejsce, 9miejsce, 3miejsce, 1miejsce ----> W porównaniu z powyższym raz gorzej.

Nie mam nic do organizatorów, jednak nie wiem jak to liczyć to nigdy Disturbed by nie zajelo 1 miejsca. Moze na starcie jakie 100 punktow dostali? Innej odpowiedzi nie ma chyba. Pozostawiam to dla wszystkich do wlasnej odpowiedzi.

Pozdrawiam za razem wszystkich uczestnikow bo zabawa i tak jest (byla) przednia.
    Ink :mkay:
  • InwoS napisał(a):

Wreszcie mi sie udalo wejsc na forum. I co ja tu widze???

Disturbed: 9miejsce, 14 miejsce, 4 miejsce, 5 miejsce, 6miejsce ----> To ma być 1 miejsce??? Jakiś Joke???
    do porównania,
    NWO: 2miejsce, 3miejsce, 9miejsce, 3miejsce, 1miejsce ----> W porównaniu z powyższym raz gorzej.

Nie mam nic do organizatorów, jednak nie wiem jak to liczyć to nigdy Disturbed by nie zajelo 1 miejsca. Moze na starcie jakie 100 punktow dostali? Innej odpowiedzi nie ma chyba. Pozostawiam to dla wszystkich do wlasnej odpowiedzi.

Pozdrawiam za razem wszystkich uczestnikow bo zabawa i tak jest (byla) przednia.
    Ink

My tez nie rozumiemy do konca sposobu oceniania,ale na pewno trzeba bylo szybko wyslac 5 obrazkow, ktore byly jak najlepiej wykonane. Na pewno sie z Tb nie moge zgodzic,ze mielismy takie miejsca,bo przed nami wyslaly ss gildie, ktore nie mialy wszystkich obrazkow.
  • InwoS napisał(a):

Wreszcie mi sie udalo wejsc na forum. I co ja tu widze???

do porównania,

Ink :mkay:

Kolejny co nie rozumie oceniania za II etap ,wiadomo chyba jest to że pierwszenstwo maja gildie ktore oddały wszystkie obrazki a nie ci co oddali przed nimi 3-4 obrazki . Skad ty wziale te miejsca Disturbed, przecież widac jakie miejsc zajeli : zestaw pierwsze-7 miejsce zestaw drugi- 5 miejsce zestaw trzeci-3 miejsce zetsaw czwarty-4 miesce i zestaw piaty - 4miejsce wiec nie wiem skad ci sie wzieły takie wysokie miejsca :w00t:

A co do oceny to nikt chyba tego nie rozumie trzeba czekac na odpowiedz Teamu :nudy:
  • k1drift napisał(a):

Disturbed juz przed 18 oddalo pewnie :D

Hohoho ale ludzie maja ból <czterech liter> że Disturbed jest jedna z najbardziej zgranych jak nie najbardziej zgrana gildia na Metinie Pl :rolleyes:

Co ty myślisz ze oni tak jak wy czekali na ostatni moment ? Już wczoraj zbierali wszystko co się da i za to należą im się szczególne gratulacje za to że poświecili wiele czasu na zdobycie większości przedmiotów z gry :mkay:
    Mały edit. Sheyna

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sheyna ().

• Hayals7 napisał(a):

Co ty myślisz ze oni tak jak wy czekali na ostatni moment ? Już wczoraj zbierali wszystko co się da i za to należą im się szczególne gratulacje za to że poświecili wiele czasu na zdobycie większości przedmiotów z gry

Nic nikomu nie umniejszając, ale wydaje mi się, aaaa nawet jestem pewien, że nie oni jedyni tylko tak się przygotowywali do udziału w tym etapie.
    Fioletowa mała mikstura hmmm? Chyba najdroższa mikstura jaką kiedykolwiek w grze kupiłem :D
    "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."
  • Pozdrawiam Etolinowskich GM'ów za "profesjonalne" podejście do kolejnego etapu eventu ;)

Stoi sobie 3 gmów, parę osób z PEWNEGO królestwa i PEWNEJ gildii. Kolega chce oddać itemki, próbuje otworzyć więc handel z którymkolwiek z przedstawicieli organizatorów. Kiedy wreszcie się to udaje, nagle pewien osobnik uniemożliwia przekazanie przedmiotów przerywając handel poprzez auto-atak mieczem (co skutkuje odepchnięciem postaci).
    Piszemy do GMa, ponieważ według nas jest to utrudnianie eventu, chcemy zapytać dlaczego pozwalają na takie zachowania na ich oczach.
    Dowiadujemy się, że "Bicie autoatakiem z łuku nie powoduje zamknięcia handlu" (chyba nie bardzo rozpoznaje atak łukiem i strzałą a mieczem :( ).
    Od drugiego Gma dowiedzieliśmy się, że po to stoi ich tam 3, żeby bez problemu można było otworzyć handel (dobrze, że odpowiedź na temat :P ).

Nigdy w życiu, w żadnej grze nie widziałam gorzej zorganizowanego i bardziej ustawionego eventu :crazy:

DOMINE :love:
  • kakadu36 napisał(a):

Cóż za fart.....A co maja powiedzieć gildie które nie maja takich lvl aby wejść na nowe mapki?

Przygotowując się do eventu(A mieliście sporo czasu) mogliście poprosić kogoś z tym 90lvlem + żeby wam podropił ulepek z nowych mapek.
    Dzięki wszystkim za zabawę;p Przynajmniej przypomniałem się co gdzie mam :phatgrin: