Kings Of Metin2- Dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• fajnie jakby terminy walk to była kwestia uzgodnień między graczami a organizatorem a nie żelazne terminy ;)
    chodź to zapewne komplikacje dla samego organizatora, który musiałby się dostosowywać z terminem indywidualnie do każdego pvp.
    Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
  • GZ KM- już teraz mogę pogratulować, udało Ci się! ;)

Dla Teamu też już teraz wielkie gratulacje, że coraz bardziej otwiera się na inicjatywy graczy. Myślę, że to może być przyszłość eventów: właśnie taka współpraca na linii gracze-team. Wyobrażacie sobie takie mistrzostwa gildii z możliwością walk międzyserwerowych? Wiem, wiem, to odległe plany, ale kiedyś nawet turniej taki jak ten byłby nie do pomyślenia. Oby te zmiany zachodziły jak najszybciej, bo moim zdaniem to jest właśnie sposób na rozruszanie tej gry. Żaden tam wilkołak, czy drop różdżek - w metinie musi się po prostu DZIAĆ. Nie trzeba wcale błagać Korei o kolejne patche (tzn trzeba, oczywiście że trzeba, ale to nie jedyna opcja) żeby zatrzymać graczy. Wystarczy ORGANIZOWAĆ IM CZAS, żeby chciało im się logować ;) Problem z taką inicjatywą jest taki, że wielu graczy nie zapisze się z obawy przed ośmieszeniem, bo to jedyny taki turniej w historii, wszyscy mnie zapamiętają jako pośmiewisko, bo nie miałem ataku boga smoków. Gdyby takich inicjatyw było więcej, ciśnienie byłoby mniejsze i gracze, którzy przegrane pvp traktują zbyt poważnie, też ośmieliliby się wziąć udział. Także pomyślcie o etatowym zatrudnieniu KM'a, bo on przy braku jakiejkolwiek pomocy ze strony Teamu zabawiał graczy lepiej, niż wydumane eventy w grze, polegające wiecznie na tym samym :P

Co do samego turnieju, to tak jak pisałem: gracze dla których wynik pvp jest miernikiem ego, nie wezmą udziału. Bo kogoś nie stać na boczka, kogoś na atak za znaki, kogoś na itemy z koła losu, kogoś na lizaka. Mnie osobiście to śmieszy, bo ci gracze na pewno będą oglądali walki z "trybun". Zrozumcie ludzie - przegrane pvp to nie koniec świata. I odwrotnie - wygrane pvp to nie triumf życia. Wiadomo- kiedy dojdzie do turniejowej walki między wrogami w grze, to stawka jest większa niż życie, ludzie potrafią zastawić dom, żeby na oczach całego serwera pokonać wroga :D Ale może warto pomyśleć o zawieszeniu tych śmiesznych spin w imię dobrej zabawy na turnieju. Udawało się to niejednokrotnie przy wojnach królestw, gdy skłócone gildie z jednego królestwa ogłaszały rozejm na godzinę, łączyły się i dobrze razem bawiły. Niszcząc takie inicjatywy sami niszczycie Waszą grę, żeby potem narzekać, że nic się tu nie dzieje. Hipokryci :)
    Uczniak007, WP 56, Wetar

Szukam expiciela postaci od 75 do 90, w Jinno

The post was edited 1 time, last by PAdzik ().

• Wraz z KM7 i teamem gorąco zachęcamy do zgłoszeń liczy się głównie dobra zabawa choć celem jest wyłonienie prawdziwej topki osobiście na swoim serwerze nie ukrywam że nie będę oszczędzał koła losu i znaków :D ale nie ma co ukrywać że jeśli ten turniej wypali tak jak sobie to wyobrażamy to kto wie czy za rok się on nie powtórzy :)
  • Gdyby taki turniej odbywał się regularnie i cyklicznie co miesiąc w formie ligi z punktami itp to nie bylo by tego płaczu o is. Druga sprawa przydałoby się takie coś jak Ts teamu zamiast tego śmiesznego IRC ale to temat na osobną rozmowę.

KM7 i Razador solo ( Parodia Metin2 w spojlerze )
    Znajdź też Anurin Deimos na Facebooku i zobacz parodię Bolywood
    Display Spoiler
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=0zX15bOyhjg[/video]

02.2009 - 03.10.14 game over
  • Jak można zabronić używania niebieskich potek? Klasy magiczne są tym na wstępie dyskwalifikowane. No chyba, że każecie BMowi bić się bez duszka i ochronki... Podobnie z heallem, czym mam bić jak nie skillami kiedy mi sie mana skończy? Wachlarzem? Pewnie taki jest zamysł. Nawet nie podejdziemy z Kingiem do tego eventu, a szkoda, bo miałabym ochotę.
    To tylko krok by pomyśleć i się cofnąć.
    - Zatrzymać słowo, które może kogoś dotknąć...

gg; 879698

• Myris. wrote:

Jak można zabronić używania niebieskich potek? Klasy magiczne są tym na wstępie dyskwalifikowane. No chyba, że każecie BMowi bić się bez duszka i ochronki... Podobnie z heallem, czym mam bić jak nie skillami kiedy mi sie mana skończy? Wachlarzem? Pewnie taki jest zamysł. Nawet nie podejdziemy z Kingiem do tego eventu, a szkoda, bo miałabym ochotę.

No bez przesady, ile trwa pvp? To nie jest kilku(nasto) minutowa wojna, gdzie faktycznie klasa magiczna odczuje brak many. Przez dobre 5 lat grałam postaciami magicznymi i na wyższych poziomach (80+) nie myślałam nawet o tym, że może mi zabraknąć kilku niebieskich punktów.
  • Laburra wrote:

Myris. wrote:

Jak można zabronić używania niebieskich potek? Klasy magiczne są tym na wstępie dyskwalifikowane. No chyba, że każecie BMowi bić się bez duszka i ochronki... Podobnie z heallem, czym mam bić jak nie skillami kiedy mi sie mana skończy? Wachlarzem? Pewnie taki jest zamysł. Nawet nie podejdziemy z Kingiem do tego eventu, a szkoda, bo miałabym ochotę.

No bez przesady, ile trwa pvp? To nie jest kilku(nasto) minutowa wojna, gdzie faktycznie klasa magiczna odczuje brak many. Przez dobre 5 lat grałam postaciami magicznymi i na wyższych poziomach (80+) nie myślałam nawet o tym, że może mi zabraknąć kilku niebieskich punktów.

To chyba pvp nie bralas z nikim kto ma eq. BM bez niebieskich potow pvp na wysokim lvl (gdzie wszyscy maja już więcej niż 10k pz) może sobie odpuscic. I tak już jest pokrzywdzony przez rosy na magie, które utrudniają mu rywalizacje z innymi klasami, a brak niebieskich potow to już wyrok śmierci (strata ducha i skilli, wiec trzeba bic się bezpośrednio, w czym bm jest praktycznie najsłabszy, nie mowiac już o wylaczeniu ochronki, która daje 33% absa - to tak jakby w polowie pvp zdjąć polowe eq)
  • Sebi21RETURNs23 wrote:

Laburra wrote:

Myris. wrote:

To chyba pvp nie bralas z nikim kto ma eq. BM bez niebieskich potow pvp na wysokim lvl (gdzie wszyscy maja już więcej niż 10k pz) może sobie odpuscic. I tak już jest pokrzywdzony przez rosy na magie, które utrudniają mu rywalizacje z innymi klasami, a brak niebieskich potow to już wyrok śmierci (strata ducha i skilli, wiec trzeba bic się bezpośrednio, w czym bm jest praktycznie najsłabszy, nie mowiac już o wylaczeniu ochronki, która daje 33% absa - to tak jakby w polowie pvp zdjąć polowe eq)
    To prawda, cała seria BM 4 skile to prawie 1k many a duch 55 co sekunde i ochronka...BM prawie zawsze ma problem z maną a heler jeśli pvp jest długie. Ale to w końcu turniej pvp na którym każdy się odpala na każdą walkę, więc zawsze możesz zakupić inteligencje boga smoków z IS wtedy będziesz miał więcej many i po sprawie.
    Usunąłem sygnaturę - [FA]Ascoran
  • Mana szybko się kończy na BMie, kiedy walczy np ze 105 dobrze wyabsowanym i wyrosowanym wojem. Żaden BM nie podoła bez many w pvp na najwyższym poziomie, chyba, że zamiast absów założy EQ na regeneracje PE....

Wycięto zbędną aluzję - Nautilus

gg; 879698

The post was edited 1 time, last by Nautilus ().

• 6 na negrosie widzę ochotników
    5 na samosie

Ja się nawet nie dziwię bo oglądając filmiki z samosa pana Anabolik to strach brać udział, przecież jak człowiek przegra to go zeżrą żywcem.
    Ciekawe ile ludzi zgłosi się na TBD :D
  • Nie rozumiem stwierdzenia "zbędna aluzja" przy zdaniu:
    Nie wezmę udziału w evencie, tak samo jak King, gdyż uważamy za beznadziejny fakt, iż zabroniono używania niebieskich potów.
    Prosiłabym tym razem o NIE KASOWANIE tej frazy.

gg; 879698

• 8. Od dnia 17.11 posiadanie lizaka w ekwipunku jest równoznaczne z dyskwalifikacją (jest to wykorzystywanie bugów gry)

czyli mma rozumiec ze pierscien polksiezyca jest juz dozolone tak samo iine rzeczy typu lizak pobugowane innych czasach ??
    mi to tam akurat na reke(ze nei mzona by bylo) ...klasa magiczna :)
    sell zmianki dodania 5 b itp