Pinned Eventy na Tortuga - nasze wrażenia

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• No to na prośbę JoTona wprowadzili, haha!
    Szczerze mówiąc fajna sprawa, bo gracze bez Isa mogli sobie zarobić kilka sm za darmo (czas poświęcany grze) a noobki za złotówki mamy wykoksować konto. Eh, jak zobaczyłem ile ten cały Pringlers, Princypał lub Floris nakupowali to masakra. Żenada. Noskille, którzy bez isa byliby zerem. Oj metek nieźle sobie złotówek przytulił od frajerni.
  • SweetBlanciik wrote:

No to na prośbę JoTona wprowadzili, haha!
    Szczerze mówiąc fajna sprawa, bo gracze bez Isa mogli sobie zarobić kilka sm za darmo (czas poświęcany grze) a noobki za złotówki mamy wykoksować konto. Eh, jak zobaczyłem ile ten cały Pringlers, Princypał lub Floris nakupowali to masakra. Żenada. Noskille, którzy bez isa byliby zerem. Oj metek nieźle sobie złotówek przytulił od frajerni.
    Widać zazdrość :) widocznie ich stać, po to własnie były kupony żeby kupować i sprzedać, jak Cie nie stać to zachowaj komentarze dla siebie :)
    Kupie na Tasmania:

1. Szarfa 20%+
    2. Rubin perfekt
    3. Diament perfekt
    4. Jadeit Perfekt
    5. Szafir 3x ABES
  • Gunit wrote:

SweetBlanciik wrote:

No to na prośbę JoTona wprowadzili, haha!
    Widać zazdrość :) widocznie ich stać, po to własnie były kupony żeby kupować i sprzedać, jak Cie nie stać to zachowaj komentarze dla siebie :)

Zazdrość? Proszę Cię. Wolałbym zaprezentować pewien poziom i nie przedstawiać budżetu, który spokojnie w metina mogę wcisnąć, więc proszę - podaruj sobie komentarze, iż mnie nie stać, bo najzwyczajniej w świecie sobie wypraszam. Skoro nie znasz mojej sytuacji finansowej, to po co się w ogóle odzywasz?
    Czy ja podważyłem ich sytuację materialną? Przedstawiłem swoje zdanie na temat kupowania przez nich owych kuponów. To jest różnica.
    Prawdą jest, iż gdyby w metinie nie było IS'a, to gracze jak PringlerS gryźliby ziemię. Do owego pana szacunku nie mam i mieć nie będę, gdyż on takowego do innych także nie ma.
  • Wczorajszy EVENT pt."znajdz gm'a" to dla mnie hit metina.Kiedy w red lesie 15lvljako pierwszy(z buta) znalazł GM'a i dostał ten marmurek płakałem ze śmiechu 15minut z kumplami przed monitorem ;d Koleś na sh podleciał, ale gm bez żadnych podejrzeń/sprawdzenia wręczył mu marmurek ;d

EVENT na + (dla botów)

Moderator Rook:
    Proszę unikać floodu
    Be the change you want to see in the world

The post was edited 1 time, last by Rook ().

• OX wypadł trochę śmiesznie..na pierwszą grupę dropkiem nie zdążyłam.. na drugą zanim się przelogowałam to już nie można było wejść!! na trzecią się nawet nie nastawiałam.. i słusznie bo postać w red więc już kompletnie nie byłoby szans..
    Takie eventy na dużym serwerze to porażka.. chyba, że graczy wcale nie było tak dużo a zamykanie wejścia po niecałej minucie to jakieś mechaniczne ograniczenie.. w co wątpię. Szkoda że szansę na wejście mają jedynie Ci którzy nieznając godziny cały dzień czaili się pod urielem!! Mam nadzieję że następne eventy będą bardziej rozgarnięte ;)
    Evil isn't born, dearie, it's made.
  • Oren wrote:

Przypominam dziś wygrane ZUO dla królestwa Shinsoo :)
    Życzę udanej zabawy!

W przedziale 66-89 bylo co robic cala masa bosow metkow i ****** niebieskich latajacych jak u siebie.Dziekuje w imieniu zirytowanych graczy z shinsoo którzy wołali i pisali do gm "lachea, lachoja" czy jakos tak, nie mam zamiaru nastepnym razem przestrzegac waszych zasad, skoro wY pozwalacie na jawne łamanie ich.
    Pozdrawiam cie oren i przesylamci gorace słowa wiąchy.
    GG 50999266[size=36] [/size]
  • Moim zdaniem skoro jest taka zasada.. niepisana.. wnioskuję że warto ją zapisać dla potomnych bo nie pamiętam aby na innych serwerach była taka sytuacja.. Sama koło godziny 21 pisałam do GM czy jest możliwość bym z innego królestwa przyszła pomóc czerwonym..odpowiedź oczywiście-kategoryczne nie.. no dobra to czas zająć się czymś innym.. wchodzę rano a tu ludzie piszą że po półgodzinie już wszyscy mieli zgodę na przyjście!!!!:)..Parodia biorąc pod uwagę że 5 minut przed tym komunikatem mojego kolegę straszono blokadą.. Zawsze stałam murem za zabawami w tej grze bo mimo że rzadkie-miały swój urok i były świetną formą odreagowania, okazją do:) ksucia..a to wczoraj? nie miałabym nic do tego bo przecież i bez eventu można sobie pobić metki.. ale gdyby był jasny komunikat ze strony GM!!!.. to byśmy uniknęli zbędnego niezadowolenia:).oo!!..a najlepiej to trzeba było event na pustyni zamiast w m2 to by wszyscy chociaż bliżej mieli z dojazdem:)

oczywiście większość tego posta napisana jest z przekąsem.. nie wypaliło wam to najlepiej tym razem-a szkoda..jak nie było czasu na pilnowanie ludzi w czwartek o 21 to czego eventu weekendowo nie zrobiliście??... gdzie zarówno ludzie :) jak i GM mają może więcej czasu..
    Evil isn't born, dearie, it's made.
  • Bo to była parodia a nie zuo.Gdyby faktycznie było takie założenie z góry że po godzinie zuo w m2 u red wpuszcza się pozostałe królestwa to by je zrobili gdzieś na mapie wspólnej.I NIGDY TAK NIE BYŁO JAK TO ZROBILI WCZORAJ.Tak jak napisano wyżej nie chciało się im się siedzieć i czekać aż wszystko wybijemy więc wpuścili pozostałych mówiać nie wygraliście ale chodzcie pobijecie sobie a wygrane królestwo olać.Dziękuje i pozdrawiam.Na przyszłość jeżeli macie takie eventy przeprowadzać to lepiej się do tego przyłóżcie i organizujcie je o normalnej godzinie.