It's ok if you don't like me. I like me - Feyrah

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bry!
    Byłaś na meczu Realu? O,O Zazdroszczę! Jak było? ;>
    Jesteś fotogeniczna?
    Potrafisz zrobić taką fotkę, aby ktoś, kto zazwyczaj wygląda na zdjęciach nieładnie, wyszedł chociaż znośnie? ;p
    Dlaczego kochasz zwierzaki bardziej niż ludzi? Czyżby rodzaj ludzki zaszedł Ci za skórę? A może raczej jest tak, że zwierzątku nigdy się nie znudzi Twoje towarzystwo? :P
    Jakie masz zdanie na temat portalów randkowych? Czy według Ciebie korzystanie z nich to desperackie poszukiwanie miłości?
    Jak wyobrażasz sobie siebie za 20 lat?
    Pozdro! :crazy:
  • Cath. wrote:

Bry! hej (:
    Byłaś na meczu Realu? O,O Zazdroszczę! Jak było? ;> fajnie, zwłaszcza jak polski Ronaldo wbiegł na boisko :phatgrin:
    Jesteś fotogeniczna? nie wydaje mi się xD
    Potrafisz zrobić taką fotkę, aby ktoś, kto zazwyczaj wygląda na zdjęciach nieładnie, wyszedł chociaż znośnie? ;p czasem się zdarza ;p
    Dlaczego kochasz zwierzaki bardziej niż ludzi? Czyżby rodzaj ludzki zaszedł Ci za skórę? A może raczej jest tak, że zwierzątku nigdy się nie znudzi Twoje towarzystwo? :P Chodzi mi bardziej o podejście ludzi do zwierzaków, o ich znieczulicę, traktowanie zwierząt. Widziałam/słyszałam takie rzeczy, że chyba każdy by był takiego samego zdania, jak ja. Sama straciłam już 3 koty bo ktoś "ich nie lubi". W dodatku nie ma nic piękniejszego niż mały koteł. :crazy:
    Jakie masz zdanie na temat portalów randkowych? Czy według Ciebie korzystanie z nich to desperackie poszukiwanie miłości? Dokładnie tak jak napisałaś. ;) Miłość sama przyjdzie i nie ma co jej na siłę szukać, w dodatku tam, gdzie jej nie ma. :phatgrin:
    Jak wyobrażasz sobie siebie za 20 lat? Wyobrażam sobie więcej tatuaży, więcej zwierząt w domu. ;p Mam też nadzieję, że będzie mi dane zostać wolontariuszką w jakimś schronisku czy fundacji dla zwierząt, no i że spełni się moje marzenie zostania fotografem na koncertach. :) Dobrze że marzenia są za darmo. xD
    Pozdro! :crazy: joł 8)

Prezentacja: klikaj Gringo!

The post was edited 1 time, last by Feyrah ().

• Dzień dobry! ;)
    Skoro jesteś taka opiekuńcza w stosunku do zwierząt, czy zdarza się, że traktujesz podobnie ludzi?
    Podziel się, czego się uczysz. Nie wierzę, że jest to nudne ^^
    Sposób na stres?
    Gdy przechodzisz koło lustra, zawsze patrzysz na swoje odbicie czy raczej starasz się unikać zerkania? :D
    Masz przy boku ukochaną osóbkę czy póki co singiel?
    Też wrócę ;p
  • Cath. wrote:

Dzień dobry! ;) hi :*
    Skoro jesteś taka opiekuńcza w stosunku do zwierząt, czy zdarza się, że traktujesz podobnie ludzi? przyjaciół bardzo często :P
    Podziel się, czego się uczysz. Nie wierzę, że jest to nudne ^^ języki obce - angielski i niemiecki. Nic innego nigdy mi do głowy nie wchodziło X(
    Sposób na stres? muzyka, spacer, no i głaskanie mojego koteła :love:
    Gdy przechodzisz koło lustra, zawsze patrzysz na swoje odbicie czy raczej starasz się unikać zerkania? :D tak już mam, że patrzę, nawet jeśli tym lustrem jest szyba w jakimś samochodzie xD
    Masz przy boku ukochaną osóbkę czy póki co singiel? singielka :)
    Też wrócę ;p czekam z niecierpliwością (mam ciasto!) :*

• Tym ciastem mnie skusiłaś, więc szybko wracam! :D
    Sama pieczesz słodkości?
    Jeśli tak, jaka jest Twoja specjalność?
    Czyżby klasa maturalna? ;p
    Więcej tatuaży, powiadasz? Czyli masz już jakieś? Opisz, co przedstawiają i gdzie są ulokowane.
    Co najbardziej lubisz kupować w centrach handlowych?
    Byłaś kiedyś na diecie?
    Wrócę, gdyż kocham wszystko, co ma w sobie cukier xD
  • Cath. wrote:

Tym ciastem mnie skusiłaś, więc szybko wracam! :D cieszę sie :love: /me podaje ciasto Cath.
    Sama pieczesz słodkości? tak, zawsze lubiłam piec
    Jeśli tak, jaka jest Twoja specjalność? ciasteczka, głównie owsiane, deser cappucino na zimno (bo kocham kawę) no i szarlotka z lodami :P
    Czyżby klasa maturalna? ;p niestety ;(
    Więcej tatuaży, powiadasz? Czyli masz już jakieś? Opisz, co przedstawiają i gdzie są ulokowane. póki co niestety tylko dwa. Pierwszy mój tatuaż zrobiłam zaraz po 18-stce, bo akurat miałam kasę. xD Są to zakrwawione nożyczki, na...ręce, wewnętrznej stronie xD Nie umiem dokładniej nazwać tego miejsca :P Drugi, świeższy to mały napis "We're all mad here"na brzuchu. :whistling:
    Co najbardziej lubisz kupować w centrach handlowych? Wszystko :D Jestem zakupoholiczką, w dodatku kocham wszystkie sweterki, spodnie, torebki, buty. Mój portfel cierpi, bardzo cierpi :oops:
    Byłaś kiedyś na diecie? Można powiedzieć, że cały czas jestem
    Wrócę, gdyż kocham wszystko, co ma w sobie cukier xD Teraz mam czekoladę. :P Ponoć lubisz :devil:

• Inkwizytor wrote:

Hej! brywieczór :*

Jaka byłaby dla Ciebie idealna sytuacja w życiu? jeju, nie wiem ;| chyba nie ma nic "idealnego" więc ciężko mi się nad tym zastanawiać ;p
    Co lubisz robić w wolnym czasie? moderować :crazy: a tak bardziej serio to robić zdjęcia i spędzać czas ze znajomymi. Jestem jedynaczką, nie lubię siedzieć w domu sama. ;(
    A gdy się nudzisz w szkole? gadam z koleżankami :D
    Jakie 3 pozytywne cechy mógłby o Tobie powiedzieć wychowawca? nie wiem, czy znalazły by się aż 3 xD na pewno to, że mam własne zdanie, no i że zawsze rzucę jakimś pomysłem, jeśli chodzi o organizację czegoś itp. itd. :P
    Upieczesz coś dla mnie? pewnie, na co masz ochotę? :D

Papatki pa :love:

• Uwielbiam czekoladę, więc znowu szybciutko jestem :D
    Stresujesz się przed maturą?
    Z jakiego przedmiotu zdajesz rozszerzenie?
    Obawiasz się - jak wielu maturzystów - egzaminu z matematyki?
    Jakie plany po maturze? Czyżby jakaś filologia?
    Ciekawe te Twoje tatuaże, szczególnie nożyczki. Dlaczego właśnie one?
    W jakim miejscu planujesz sobie zrobić kolejne tatuaże?
    Czy tatuowanie boli?
    Co sądzisz o ludziach, którzy są wytatuowani prawie od stóp do głów?
    Jak można być na diecie i jednocześnie piec takie rarytasy?
    Robisz czasami zakupy w second handach?
    Następnym razem poproszę szarlotkę z lodami ;D
  • Cath. wrote:

Uwielbiam czekoladę, więc znowu szybciutko jestem haha, wiem czym zachęcić do zaglądnięcia tu :love:
    Stresujesz się przed maturą? póki co to jeszcze do mnie nie dociera xD
    Z jakiego przedmiotu zdajesz rozszerzenie? angielski i niemiecki
    Obawiasz się - jak wielu maturzystów - egzaminu z matematyki? Tak, matematyki najbardziej. Chociaż teraz zmienia nam się matematyczka, mam nadzieję, że będzie lepsza od poprzedniej. ;p
    Jakie plany po maturze? Czyżby jakaś filologia? Jeśli nic mi nie odwali to tak. :D
    Ciekawe te Twoje tatuaże, szczególnie nożyczki. Dlaczego właśnie one? Zazwyczaj mówię, że to od muzyki, której słucham.
    W jakim miejscu planujesz sobie zrobić kolejne tatuaże? Na karku. Z większymi dziarami poczekam jeszcze parę lat.
    Czy tatuowanie boli? boli, ale da się wytrzymać. :)
    Co sądzisz o ludziach, którzy są wytatuowani prawie od stóp do głów? Człowkiek-brudnopis? :crazy: Nie podoba mi się to. Tatuaż ma ozdabiać, nie oszpecać.
    Jak można być na diecie i jednocześnie piec takie rarytasy? Już przywykłam. ^^
    Robisz czasami zakupy w second handach? Nie, chociaż wiem, że można tam znaleźć bardzo fajne rzeczy.
    Następnym razem poproszę szarlotkę z lodami ;D Robi się. :D /me biegnie po lody do sklepu

• Cath. wrote:

Bry! :D witam ponownie :crazy:
    A często Ci odwala? jeśli chodzi o maturę to zbyt często... ;p
    Przyłożyłaś kiedyś komuś? nie warto mnie denerwować :devil:
    Do jakiego lekarza najbardziej nie lubisz chodzić? do dentysty... ;(
    Wybielałaś zęby? póki co noszę aparacik, może kiedyś... :whistling:
    Jaką najwyższą kwotę wydałaś na swoją zachciankę? nie pamiętam
    Wierzysz w przyjaźń pomiędzy kobietą i mężczyzną? nie :phatgrin:
    Wrócę na kolejną partię szarlotki :D musisz się spieszyć, już mało zostało :love:

• Hejoo

Mieć 170cm wzrostu i czuć się dobrze na 10cm szpilach?! Przecież wtedy już w ogóle każdy musi zadzierać głowę do góry, nie wspominając, że jest się wyższym od niektórych chłopaków xD (Wybacz, nie zgadzam się, mam tak samo i dla mnie to okropne :<)
    Chciałabyś mieć rodzeństwo?
    Jak Laburra sprawuje się jako matka? :crazy:
    Zamierzasz kiedykolwiek wyjechać za granicę?
    Lubisz być w centrum uwagi?
    Jesteś od czegoś uzależniona?

Nuta na dziś?:D

Kizki :D
  • Hederath. wrote:

Hejoo siema :)

Mieć 170cm wzrostu i czuć się dobrze na 10cm szpilach?! Przecież wtedy już w ogóle każdy musi zadzierać głowę do góry, nie wspominając, że jest się wyższym od niektórych chłopaków xD (Wybacz, nie zgadzam się, mam tak samo i dla mnie to okropne :<) ja się czuję niska bez szpilek ;( jeszcze co niektórzy mówią do mnie "mała" ;|
    Chciałabyś mieć rodzeństwo? starszego brata, miałabym z kim się podrzeć chociaż xD
    Jak Laburra sprawuje się jako matka? :crazy: git majonez :thumbup:
    Zamierzasz kiedykolwiek wyjechać za granicę? tak, bardzo prawdopodobne, że pojadę ;p
    Lubisz być w centrum uwagi? lubię :D
    Jesteś od czegoś uzależniona? od kawy

Nuta na dziś?:D K2 Buka - 1 moment, mam bardzo miłe wspomnienia z nią :)

Kizki :D lowki :*

• Cześć! :love:
    Z takim wzrostem mogłabyś myśleć o modelingu :D Nie kusiło Cię nigdy, aby spróbować swoich sił w tym biznesie?
    Nie bolą Cię stopy od chodzenia na obcasach? :P
    Planujesz w przyszłości założyć rodzinę, mieć dzieci?
    Jeśli tak, ile pociech chciałabyś posiadać?
    W jakim kraju chciałabyś osiąść na stałe?
    Wrócę, pa :devil:
  • Cath. wrote:

Cześć! :love: dzień dobry :love:
    Z takim wzrostem mogłabyś myśleć o modelingu :D Nie kusiło Cię nigdy, aby spróbować swoich sił w tym biznesie? ale nie z taką twarzą :crazy: kusiło, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam ;p
    Nie bolą Cię stopy od chodzenia na obcasach? :P nie xD
    Planujesz w przyszłości założyć rodzinę, mieć dzieci? nie lubię dzieci i nie chcę ich mieć :D
    Jeśli tak, ile pociech chciałabyś posiadać? wystarczy mi dużo, dużo kotów :crazy:
    W jakim kraju chciałabyś osiąść na stałe? Niemcy :>
    Wrócę, pa :devil: papa :*

• Cześć. :)

Masz jakieś hobby? Jakie? ;)
    Ciekawe te Twoje tatuaże, szczególnie nożyczki. Dlaczego właśnie one? Zazwyczaj mówię, że to od muzyki, której słucham.

Który album Słonia jest według Ciebie najlepszy? :P
    A kawałek?
    Za co go tak bardzo lubisz? ^^
    Jaki jest twój ulubiony polski raper?
    Zagraniczny?
    W czym zwierzęta są lepsze od ludzi?
    Chciałabyś być jakimś? :D
    Masz jakieś zwierzaki oprócz kota?
    Wierzysz, że koty widzą duchy? :crazy:

Pa. : )
  • Teiws wrote:

Cześć. :) Hej :)
    Masz jakieś hobby? Jakie? ;) fotografia, spanie <3

Który album Słonia jest według Ciebie najlepszy? :P Chore melodie, DII ;p
    A kawałek? chyba nie jestem w stanie podać jednego, najlepszego :) jest ich zbyt wiele.
    Za co go tak bardzo lubisz? ^^ za bycie sobą (tego można się od niego uczyć ;) ) za podejście do fanów, za dobre teksty, za energię na koncertach... dużo by wymieniać ;p
    Jaki jest twój ulubiony polski raper? Słoń!
    Zagraniczny? nie słucham
    W czym zwierzęta są lepsze od ludzi? zwierzę nie pyta, zwierzę rozumie :love:
    Chciałabyś być jakimś? :D już jestem :phatgrin:
    Masz jakieś zwierzaki oprócz kota? psa :)
    Wierzysz, że koty widzą duchy? :crazy: kiedy widzę czasem wzrok mojego kota patrzącego w pustą przestrzeń...to zaczynam się zastanawiać :crazy:

Pa. : ) zapraszam ponownie :*

The post was edited 2 times, last by Feyrah ().

• Hej! :D
    No co Ty piszesz... Z taką twarzą, czyli z jaką? Co jest z nią nie tak? oO
    Dlaczego nie lubisz dzieci? ;p
    Singlem również zamierzasz pozostać na zawsze?
    Doświadczyłaś kiedyś w swoim życiu jakiś zjawisk paranormalnych?
    Jeżeli tak, jakich?
    Jakie słodkości ostatnio przyrządziłaś? ;>
    Planujesz czy raczej wszystko robisz na spontanie?
    Wrócę, pa! :love:
  • Cath. wrote:

Hej! :D hej :*
    No co Ty piszesz... Z taką twarzą, czyli z jaką? Co jest z nią nie tak? oO z krzywą :doofy:
    Dlaczego nie lubisz dzieci? ;p bo się ciągle drą iii... jakoś nie widzę w nich nic słodkiego ;p
    Singlem również zamierzasz pozostać na zawsze? mam nadzieję że tak się nie stanie :D
    Doświadczyłaś kiedyś w swoim życiu jakiś zjawisk paranormalnych? nie przypominam sobie
    Jeżeli tak, jakich?
    Jakie słodkości ostatnio przyrządziłaś? ;> zadanie z matmy, prawdziwa słodycz xD
    Planujesz czy raczej wszystko robisz na spontanie? spontan, z moich planów z reguły nic nie wychodzi xD
    Wrócę, pa! :love:czekam :*

• Hej! ;p
    Jakie masz plany na najdłuższe póki co wakacje w Twoim życiu? xD Wiem, że jeszcze daleko do nich, ale może coś już Ci się narodziło w głowie.
    Organizowałaś 18-tkę?
    Jakich czynności domowych najbardziej nie lubisz wykonywać?
    Jest coś, czego nie potrafisz, a chciałabyś umieć?
    Odkąd mama się zwie "telewizor"? xD
    Jesteś konsekwentna?
    Ćwiczysz regularnie na WF-ie czy raczej starasz się omijać ten przedmiot?
    Dobranoc! :love:
  • Cath. wrote:

Hej! ;p hi :*
    Jakie masz plany na najdłuższe póki co wakacje w Twoim życiu? xD Wiem, że jeszcze daleko do nich, ale może coś już Ci się narodziło w głowie. Mam zamiar wyjechać za granicę do rodziny , żeby zarobić. Trochę więcej kasy studentce zawsze się przyda, na jedzenie, na przykład :D
    Organizowałaś 18-tkę? ba :evilgrin:
    Jakich czynności domowych najbardziej nie lubisz wykonywać? zmywać naczyń. Myślałam, że po zakupie zmywarki ten horror skończy się raz na zawsze, ale niestety. ;(
    Jest coś, czego nie potrafisz, a chciałabyś umieć? rysować
    Odkąd mama się zwie "telewizor"? xD hahahah, padłam :D
    Jesteś konsekwentna? tak
    Ćwiczysz regularnie na WF-ie czy raczej starasz się omijać ten przedmiot? Szczerze mówiąc, to nigdy nie lubiłam w-fu w szkole. Nie dlatego, że jestem jakąś ofiarą, czy coś. xD Może po prostu miałam pecha i trafiałam na złych nauczycieli, ale nasze lekcje wyglądały zawsze tak samo. Zajęcia raczej mnie nudziły. Cały czas graliśmy tylko w siatkę, która nie każdemu odpowiadała, w tym również mi. Po prostu nigdy nie lubiłam siatki. Teraz, w szkole średniej, mamy do dyspozycji siłownię, jednak praktycznie w ogóle na nią nie chodzimy. :marzy: Wolę poćwiczyć sama w domu, czy pójść pobiegać. Mam więcej ruchu niż w szkole i przynajmniej sprawia mi to przyjemność. ;)
    Dobranoc! :love:mimo, że jest południe - dobranoc! xD :*