Mroczne Sekrety LigiCienia ODKRYTE!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kogut125 wrote:

Spodziewalem sie wielu reakcji obronnych, obelg w moja strone i histerii. W zwiazku z tym zaplanowalem tez jak zareaguje: nijak ;)

Wnioskuje, że odnosi się to do mojej wypowiedzi więc postaram się Ci to jasno objaśnić. Jak dla mnie Mt2 miał "raka"(choroba często nieuleczalna) już dawno zaczął umierać a po połączeniu(można to wziąć za chemioterapię) zmarł i razem z nim umarła LigaCienia. Jako czytelnik Twojej poezji(przeczytałem spis treści) i członek LC mam prawo ją oceniać a mimo to ograniczyłem się jedynie do porównania(może troszkę przesadziłem) tego do "gazety wyborczej" która jest zwykłym "brukowym szmatławcem" o którego nawet buta bym nie wytarł a co dopiero przeczytać. Twoją poezję mimo że powierzchownie przepatrzyłem to jednak coś przeczytałem, chyba świadczy o tym że oceniam ją wyżej niż "gw" ;:p Nie rozumiem dlaczego uznałeś moją wypowiedź za reakcję obronną, obelgę czy histerię, powinieneś pamiętać że moje obronne posty były pisane inaczej i zazwyczaj kończyły się usunięciem posta lub banem na forum(bardzo często niesłusznym :D ) Skoro zdecydowałeś się opisać "Mroczne Sekrety LC" rób to rzetelnie. Ja chciałby na przykład dowiedzieć się o tym o czym pisałem w poprzednim poście czyli o Twoich sekretach z tamtych czasów z naciskiem na "grę na dwa fronty" a które niepokoiły mnie jaki i wielu innych członków LC.

Podsumowując od początku jak odebrałem Twoją aktywność forum i poezję:
    - Twój powrót do reala nie udał Ci się i postanowiłeś wrócić do świata w którym się spełniasz. Przykro mi ;( nie poddawaj się i próbuj dalej
    - Kiedyś stawiałeś LigeCienia na piedestale chciałeś żeby odeszła jak bóstwo s16 i całego Mt2
    - Opuszczając świat Mt2 za wszelką cenę chciałeś pozyskać jak największą liczbę wrogów zarówno dla siebie jak i LC
    - Powrót wymaga wkupienia się w łaski wrogów(Twoja dwulicowość) dlatego napisałeś to obszerną baśń. Jak dla mnie zachowanie podobne do delikatnie mówiąc niezbyt lubianej nastolatki która chcąc zabłysnąć w towarzystwie pokazała by wszystkim (.)(.) zyskując aprobatę niezbyt inteligentnych a całkowicie pogrążyła się w oczach normalnych ludzi :P

- Jak dla mnie możesz nawet encyklopedię napisać o LC. Będzie ciekawa dla w/w ludzi, ludzi związanych z tematem(w większości z LC) już nie ma w tym świecie znają oni prawdę a zarówno to co Ty teraz wypisujesz jaki i Mt2 ich już nie interesuje. Pozostali czytelnicy niezbyt związani z tematem mają wybór widząc tą poezję rodem z "gw', "faktu" czy "se" przeczytać i uwierzyć/ przeczytać i turlać się ze śmiech/ nie czytać i zająć się czymś ciekawszym np. wyjść na dwór

- Nie mam do Ciebie żalu ani pretensji o tą publikację, rozgoryczeni ludzie nie działają racjonalnie. Twój plan który zakładał pozbycie się wszystkiego w Mt2, skasowanie kont na forum i poświęcenie się w całości życiu realnemu i dziewczynie nie wypalił dlatego w pełni rozumiem Twoje rozgoryczenie i współczuje :(

Powodzenia i mam nadzieję że wrócisz do reala i będziesz próbował nadal. Pamiętaj "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni"

The post was edited 1 time, last by Bialas1987 ().

• Skoro Siwy j.w. napisał, jest drugim po mnie właścicielem SkyFight3r'a, to ściśnij Darek i daj sobie spokój, bo komu jak komu ale jemu ufam i ręczę w 100%, że nikogo nie okradł, a już na pewno śpię z czystym sumieniem, że ja również. Jak może pamiętasz, przy okazji sprzedawania eq zostałem zrobiony na ponad sześć baniek, które miał zapłacić niejaki 'Bartek', a ja do dzisiaj wyrabiam ledwo na szlugi :)
  • tak z ciekawości wszedłem na metka, postać TillBuff całym dniami stoi w jednym miejscu w m1 i spamuje na wołaj wiem że teraz Till ma 24h na dobę wolne ale to trochę dziwne bo człowiek musi spać, jeść czy wyjść do toalet na dłużej. Z "czymś" mi się to kojarzy i rozwiało moje wątpliwości jak Till gorliwie reklamował nasze wojny/imprezy w metinie
    Druga sprawa z tego co pamiętam takie posty były zawsze usuwane nie pamiętam jak to fachowo było nazywane w regulaminie ale związane to było chyba z "obrazy i wulgaryzmy" czyżby do forumowego Teamu wrócili Twoi dawni znajomi dzięki którym byłeś nietykalny?
  • Mam przyjemnosc oznajmic, ze przed chwila otrzymalem piecdziesiate PW. Szczesliwym numerem 50 zostal Mizzu :P
    Tak wiec za troche ponad 2,5h odbedzie sie wielka premiera pelnej wersji publikacji. Nadal mozna sie zglaszac na pw- kazdemu wysle pdfa ;) Zapraszam tez wszystkich do tego tematu, pare minut po 20 bede mial Wam do powiedzenia cos waznego na koniec.

I jeszcze jedno: liczna publika jest dla mnie najlepsza nagroda za moja prace. Dajcie znac znajomym i "do uslyszenia" o 20, pobijmy rekord ogladalnosci tematu w jednym momencie!
  • też chętnie przejże Twoje dzieło ale wolałbym je ujrzeć w forumowej postaci. Tak z ciekawości dla ilu szczęśliwców przygotowałeś pdf "Limited Edition" :D
    Powinienem chyba zostać detektywem kolejną swoją wątpliwość rozwiałem :D
  • Jestem z zupełnie innego serwera i na pewno wpadnę tutaj po 20 :) jako obserwatora patrzącego z boku na tą sytuację, najbardziej ciekawi mnie postawa Bialas1987 :) z przeczytanych postów wnioskuje że coś masz wspólnego z w/w LC. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to dlaczego ta publikacja tak parzy Cię w oczy?? ;) Mówisz że LC po połączeniu przestała istnieć a gracze odeszli także nie ma chyba podstaw do kasowania tematu :)

The post was edited 1 time, last by Osstry77PL ().

• Jeśli to wszystko prawda i Till nie robi sobie jaj to niezła beka jest :D Pamiętam te czasy jak grali IsAmU, Bielu20(rudyXD), cała Liga Cienia, TTD itp itd, to były czasy :P S16 to był chyba najbardziej konfliktowy serwer, kto tam grał przez kilka lat ten wie :D Ciekawe co by na to sam krzok powiedział :D I ludzie z masarni
  • Ojjj działo się, działo xD Osobiście konflikt naszej gildii (LC) z IsamU był śmiesznym konfliktem... trochę tam sobie poksuliśmy, czasami pospinaliśmy, ale jak co do czego to nawet pomagaliśmy mu testować jego serwer ;p (ten co miał być z pompą ^^ ). Tak jak ktoś chyba wyżej napisał był to serwer (s16), na którym wiele się działo, a dyskusje na forum pozostawione przez godzinę bez kontroli ze strony Zespołu gromadziły kilka stron spamu/kłótni. aaa KM7 to był taki nob jakiego jeszcze ta gra nie widziała ;d
    "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."
  • Wydaje mi się, że Isamu największą kosę miał z BogamiAuto :D (Bielem) Ciekawe co tak na prawdę skłoniło Tilla do napisania tego :D Wiadomo każda gildia miała coś za uszami, ale mnie to się wydawało, że LC była najczystsza xD (chociaż aż tak za nimi nie przepadałem)
  • Biaaly713 wrote:

Ciekawe co tak na prawdę skłoniło Tilla do napisania tego :D

Złapał dystans do gry i do kolegów poznanych w grze xD Swoją drogą jakby do tego wszystkiego dopisać osiągnięcia LigiCienia to naprawdę wyszłaby niezła książka ;d
    Najgorsze, ze na pw nie odpisuje ;/

Korzystając z okazji, tak abyście nie zapomnieli o ostatnich godzinach zapisów na turniej: Turniej

Anurin: Ty jesteś Królem Nobów Wetara, a ja Serwandesu xD
    "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."
  • Też dziwi mnie trochę reakcja białasa. Widać bardzo mocno że kogut jest stronniczy ale pisze w sposób ciekawy i powiem szczerze, że najbardziej to chcę się dowiedzieć o tych oszustwach i bugach żeby być świadomą czego unikać, jak się nie dać wykorzystać etc. Motyw kłótni i sporów poznany z punktu widzenia tylko jedne ze stron konfliktu nie może być obiektywny. Myślę, że większość z nas, czytelników, to wie.
  • AnurinWetar wrote:

IdeNaZywiol wrote:

aaa KM7 to był taki nob jakiego jeszcze ta gra nie widziała ;d

ej ej to ja jestem Król Nobów :phatgrin:

hehe Anurin według statystyk to tak xD Oczywiście nie obrażając Cię
    Dziwi mnie ta sprawa że Till dopiero to teraz piszę nie wiem chce zaistnieć,chciałbym wiedzieć ile w tym tak naprawdę prawdy.
    Mimo tego że byłem członkiem LC (przez bardzo krótki okres czasu) byłem pewny że LC gra fair-play.Nie wiem tak naprawdę co się działo na dawnym s16(Serwandes) przez te kilka lat.Ludzie nowi jak i starsi graczę są ciekawe twoich przygód,Tillu musiałeś być raczej źle odebrany przez LC i chciałeś bardziej zaistnieć dlatego opisujesz tą całą bajkę ??(

The post was edited 1 time, last by ZituS ().

• Osstry77PL
    Krótko o mnie za czasów liderowania przez DoMnieTo byłem drugim zaraz po nim najstarszym członkiem LC, po jego odejściu liderka przeszła na moje główne konto BluDragon ze względu na staż i to że to konto nigdy nie trafi w inne ręce. Swego czasu razem z Tillem stawałem w obronie Ligi on walczył swoimi poematami ja zaś balansowałem na granicy regulaminu tworząc humorystyczne riposty, po chamskich akcjach z fotkami wstawionymi przez naszych konkurentów zdobywałem ich dane i foto :D
    Tym razem nie staję w obronie LC bo jak już wyjaśniłem to jest przeszłość, tym razem bronię Tilla, który mimo moich zastrzeżeń do jego osoby był kolegą z gildii i tak jak z całym LC wiele razem przeszliśmy. Wyjaśniając dawne S16 pamięta jego zaangażowanie w metina i poświęcenie na forum(widać po liczbie i długości postów) nie trudno się domyśleć że w jego życiu dominował świat wirtualny gdy kończył grę(wyjaśniłem dlaczego we wcześniejszych postach) przemilczeliśmy jego ostatnie występki i wspólnie życzyliśmy mu powodzenia w realu. Jak nietrudno się domyśleć po jego ostatniej aktywności na forum jego realny świat do którego z radością odszedł zawalił się jak domek z kart. Teraz ucieka na jak myśli najbezpieczniejszy dla siebie grunt jakim jest świat z pikseli. Kiedy odchodził był praktycznie w centrum uwagi dominował na forum był w najlepszej gildi na s16 a nawet jednej z najlepszych gildii na PL. Zamienił ten piękny świat na świat który miał okazać się jeszcze lepszy niestety nagle się zawalił dla zwykłego człowieka byłby to kolejny kopniak w tyłek. Dla Tilla było to jednak jak kopniak z glana w twarz. Gdy po powrocie do swojej utopi zobaczył postać biegającą z logo LigiCienia jego utopia też legła w gruzach, gildia która według niego miała przestać istnieć i stać się wielką legendą istniała nadal i była sobie tylko zwykłą gildią. Ten poemat napisany charakterystycznym stylem Tilla pod wpływem ogromnych emocji w którym Till podpisuje swoje działania pod całą gildią ma ukarać całe LC a jego ustawić na nowo w centrum uwagi. Wy wyrażając swoją aprobatę i napędzając go do działania tak naprawdę pogrążacie go w tym pikselowym świecie.
    Osobiście mam w głębokim poważaniu co Till już napisał. Starałem się was zniechęcić to tego tematu nie mogąc ujawnić większości faktów które były przyczyną powstania tego tematu.

Powinna być to idealna przestroga dla was jak bardzo wirtualny świat może być zgubny. Nie trzeba być psychologiem żeby stwierdzić że zbyt długie przebywanie w sieci odcina człowieka od tego co naprawdę ważne. Takiemu człowiek po jakimś czasie coraz trudniej odnaleźć się w prawdziwym świecie aż do momentu gdy najmniejsze potknięcie staje się dla niego ogromną klęską. Świat w którym żyjemy powinien być wypełniony powietrzem, ludźmi, zwierzętami przedmiotami itd. które możemy zobaczyć i dotknąć. Pusty świat kolorowych pikseli może być jedynie niewielkim dodatkiem ubarwiającym to Prawdziwe Życie

Ps. Zastanówcie się co zrobicie z tą wiedzą bo kiedyś to wy możecie znaleźć się w takiej sytuacji!!
  • co wy bierzecie???
    a tak poza tym kogo to obchodzi co robila i kim byla liga cienie ligi juz nie ma 2-3 lata ale powodzenia w dalszemu tworzeniu bajek;D czyżby powrót dawnych ligusów na serwer?? przegladajać z grubsza ten temat nawet "krzywe palce "gdzieś tam widziałem;D
    Sygnatura wycięta. Inadis

The post was edited 2 times, last by BiBus16 ().

• My palimy ziomuś tylko dobre geesy !

Wszystko to brzmi bardzo ambiwalentnie, lecz będę bardzo ukontentowana, gdy pojawi się w końcu długo oczekiwany ostatni element układanki ! :phatgrin:
    JAK POWIEDZIAŁ AGATON:
    "Tej jednej rzeczy nie potrafi nawet Bóg:
    By się odstało to, co raz już się stało."

Wetar: szamanka 75+ <3
  • Chciałbym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji wczorajszego

PRIMA APRILIS :)

Gwoli wyjasnienia:
    1) Połowa opisanych zdarzeń jest zmyślona. Tzn działy się gdzieś na plu, ale bez udziału naszej gildii. Druga połowa to moje "przygody", które rozłożyłem na całą Ligę :P
    2) Nie było 60 zainteresowanych - liczbę też wyolbrzymiłem, sami sprawdźcie po PW, wysłałem każdemu ;p
    3) KM7 JEST UCZCIWY! Każdemu kto pisze, że będzie ustawiał turniej, radzę się puknąć w łeb ;)
    4) Nie ma żadnej publikacji ;) Wstawione wyżej fragmenty stworzyłem na potrzeby tego żartu :P Tak jak pisałem, w ich treści moja wyobraźnia miesza się z własnymi dokonaniami. Grzechów Ligi jest tam jak na lekarstwo, ale nie będę podawał konkretów :P
    5) Całość miała się skończyć wczoraj, ale miałem drobny wypadek na ściance (tak siwy, wychodzę na dwór. nie tylko do fabryki skarpet i sklepu z przecenionymi harnasiami). Mam nadzieję, że nie macie mi za złe i mimo częściowej obsuwy uznamy, że nabrałem Was wczoraj i żart liczy się jako pierwszokwietniowy.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy dali i nie dali się nabrać. Cieszę się, że mogłem tu zajrzeć jeszcze raz z primaaprilisowym zarcikiem jak za starych czasów (zorientowani pamiętają, dla niezorientowanych wrzuć ktoś linka). Trzymajcie się i traktujcie tę grę z przymrużeniem oka, bo nadmierne przejmowanie się grą grozi takimi konsekwencjami jak:
    1) posiwienie
    2) pęknięcie żyłki
    3) angaż w fabryce skarpet :rofl:

Tyle ode mnie, narazie cześć POMPA! :love:

EDIT: Dobra, coś popsułem, PW nie będzie, sorki, musicie czytać tutaj ;p