Besarion - komnata tajemnic została otwarta :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Haborym wrote:

Hejo :) AAAA zapomniałem o prezentacji! Hejo! :)

Dlaczego herbatę należy pić z cukierem? Czy pita bez cukru traci smak? Ja piję bez cukru i nie traci smaku :p
    Co jeszcze traci smak i w jakiej sytuacji? Nie wiem, ja rzadko stosuję cukier.
    Skąd wiadomo, że warto? To czuć! Chociaż czasami trzeba zaryzykować, niestety.
    Świeża bułka na śniadanie? A z czym? Z serem może być? :P Właśnie zjadłem jedną bułkę z serem i ogórkiem, drugą z Nutellą, popijam Frappe :)

Papa :beer: Papa! :beer:
  • Ahola! :)

1. Pierwszy gość, którego tutaj widzę z lotniczym akcentem! :) Czyżby to miało jakiś związek z realnym lataniem? ;)
    2. Ulubiony samolot? ;p
    3. Co uważasz/sądzisz o pilotach/pracy jako pilot? ;)

Na przyszłość prosiłbym o zadawanie min 5 pytań w jednym poście :)
    [Haborym]
    :minigun: METIN2 :fie: PVP :rocketlauncher:
    Kanał
    :ninja: Tianse17 :ninja:
    Zachęcam do subskrypcji oraz :thumbsup:

Na kanale również tematyka metin2: prezentacje wolfman, 6-sty skill, alchemia i wiele innych :thumbup:

The post was edited 1 time, last by Haborym ().

• Tianse wrote:

Ahola! :) Witaj!

1. Pierwszy gość, którego tutaj widzę z lotniczym akcentem! :) Czyżby to miało jakiś związek z realnym lataniem? ;) Tak.
    2. Ulubiony samolot? ;p To zależy pod jakim względem - Airbus A380 świetna maszyna, Boeing 777-300ER też super, ale z takich codziennych, to Boeing 737-800 wygrywa. Tego pierwszego to w Polsce tylko raz widzieliśmy, a B777 codziennie raz. Za to B738 kilkaset razy dziennie :>
    3. Co uważasz/sądzisz o pilotach/pracy jako pilot? ;) Ufam pilotom, a co do pracy - my dream job :>

Na przyszłość prosiłbym o zadawanie min 5 pytań w jednym poście :)
    [Haborym]
    Co się tak wymądrzasz w nieswoich postach? :D
    [Besarion]

Haborym wrote:

Hejka :D WITAJ!

Jak mogłeś zapomnieć o swojej prezentacji? Tyle rzeczy na głowie.
    Czyżby to skleroza?:D Niee :p
    Pływanie, czy opalanie? Pływanie, szlag mnie trafia, jak mam leżeć dłużej niż 10 minut.
    Jesteś zapracowanym człowiekiem? Nie:)
    A pracoholikiem? [color=#ff0000 ]Tym bardziej nie.[/color]
    Ulubiony moderator?xD Podchwytliwe pytanie :D

Papa :beer: PA!!!
  • Inadis wrote:

Wymądrza się bo jest moderatorem tego działu
    [Inadis]

jak tam kariera GM? Nie narzekam.
    ulubiony kolor? Czerwony
    ulubiona potrawa? Pierogi ruskie mojej babci! :D
    pijesz kawę? Nawet teraz piję :)
    lubisz się opalać? :crazy: To zależy. Leżeć i się opalać - nie. W ogóle leżenie na leżaku, czy na plaży mnie denerwuje. Ale jak idę gdzieś, opalam się samoczynnie, to spoko :)
  • Hej.
    Jak to jest być tak wysoko, wysoko pod niebem ? Nigdy nie leciałam samolotem, więc opisz :D
    Uważasz, że strach przed lotem samolotem jest uzasadniony ?
    Rozumiem, że latasz jako pilot. Czujesz odpowiedzialność za pasażerów ?
    Współczułeś kiedyś komuś ?
    Jesteś wrażliwy ?
    Co zawsze wywołuje uśmiech na Twojej twarzy ?
    Pozdrawiam :)
  • Cath. wrote:

Hej. Hej!
    Jak to jest być tak wysoko, wysoko pod niebem ? Nigdy nie leciałam samolotem, więc opisz :D A może nad niebem? :D W każdym razie bardzo fajnie, dużo lepiej niż na powierzchni.
    Uważasz, że strach przed lotem samolotem jest uzasadniony ? Nie, zupełnie nie. Chyba że ktoś się boi jazdy samochodem, tramwajem albo tego, że jak będzie szedł na spacer, to mu cegłówka na głowę spadnie. :)
    Rozumiem, że latasz jako pilot. Czujesz odpowiedzialność za pasażerów ? Jako pilot to chciałbym latać :p Jeszcze kilka miesięcy zostało mi do rozpoczęcia szkolenia w tym kierunku, ale za kilka lat myślę, będę latał jako pilot :)
    Współczułeś kiedyś komuś ? Tak, cały czas współczuję wielu osobom. Uważam, że ja akurat mam ogromne szczęście, że jestem, gdzie jestem, żyję w rodzinie, jakiej żyję i nie mam zbytnio na co narzekać.
    Jesteś wrażliwy ? Myślę, że tak.
    Co zawsze wywołuje uśmiech na Twojej twarzy ? Jak zobaczę siebie w lustrze, jaki jestem piękny :p A tak serio, to potrafię się cieszyć nawet z małej głupoty :>
    Pozdrawiam :) Pozdrawiam, dziękuję i zapraszam ponownie!
  • Haborym wrote:

Heeeej paskudo! :D Witaj, witaj! :D

Jakieś plany wakacje? Odpoczywam. Właśnie przeglądm strony biur podróży.
    Oglądasz jakiś serial? Pierwszą Miłość.
    Czytasz jakąś książkę? Kapłan Diabła - Richarda Dawkinsa
    Lubisz podróżować? Oczywiście! Uwielbiam :))
    A zwiedzać? Trochę mniej, ale też lubię zobaczyć jakieś ciekawe miejsca. Szczególnie jak jest to nautura, a nie jakieś budynki.
    Jesteś rozrywkowy? Taak, raczej tak, ale bez przesady. Nie chodzę co tydzień na imprezy :)

Papa :beer: Papa! :beer:
  • Dzień dobry ;)

Czy lubisz śpiewać?
    A potrafisz?
    Masz rodzeństwo?
    Jeśli tak, czy masz dobry kontakt z rodzeństwem?
    Czy Twoje podglądy polityczne są jakoś konkretnie ukształtowane?
    Myślałeś kiedyś o tym, żeby zostać nauczycielem?
    Grasz w Simsy?
    Jeśli tak, lubisz tę grę?
    Co sądzisz na temat związków partnerskich?
  • Aineh wrote:

Dzień dobry ;) witam serdecznie!

Czy lubisz śpiewać? publicznie nie, prywatnie się zdarzy:>
    A potrafisz? Peeewnie :p
    Masz rodzeństwo? Tak, mam.
    Jeśli tak, czy masz dobry kontakt z rodzeństwem? Chyba tak, nie narzekam.
    Czy Twoje podglądy polityczne są jakoś konkretnie ukształtowane? Są ukształtowane, ale mogą się zmienić. Podobnie do kształtu plasteliny.
    Myślałeś kiedyś o tym, żeby zostać nauczycielem? Tak, myślałem, ale szybko mi przeszło.
    Grasz w Simsy? Gram, bo były za darmo.
    Jeśli tak, lubisz tę grę? Lubię, gram średnio 13-14 dni w roku.
    Co sądzisz na temat związków partnerskich? Uważam, że powinna istnieć taka instytucja. Jak się kocha dwóch facetów lub dwie kobiety, to czemu im utrudniać życie?
  • To może by tak jeszcze...

• Lubisz placki?
    • Czy funkcję GM czytamy gje-em czy dżi-em?
    • Ile języków obcych znasz?
    • Masz brata czy siostrę?
    • Uczysz się, studiujesz?
    • Jeśli tak, to co interesującego studiujesz?
    • Masz alergie?
    • Lubisz banany? Są bardzo zdrowe.
    • Masz dzieci?
    • A masz psa?
    • Umiesz szyć ubrania?
    • Jeśli nie umiesz, to czy byś chciał się nauczyć?
    • Czy jesteś zainteresowany modą i trendami?
    • W jakim kraju byś chciał mieszkać?
    • Co sądzisz o zdjęciach typu selfie?
    • Umiesz jeździć konno?
    • Jaskiej muzyki słuchasz?
    • Lubisz Eminema?
    • Prasujesz swoje ubrania?
    • Mieszkałeś kiedyś sam?
    Żegnam :)
  • Aineh wrote:

To może by tak jeszcze...

• Lubisz placki? niee, nie lubię :)
    • Czy funkcję GM czytamy gje-em czy dżi-em? dżi-em oczywiście, a jak inaczej?!
    • Ile języków obcych znasz? cfaj - English und Deutch
    • Masz brata czy siostrę? braciszka :)
    • Uczysz się, studiujesz? mam wakację, ale studiuję :P
    • Jeśli tak, to co interesującego studiujesz? teologię.
    • Masz alergie? mam, na sosnę :D
    • Lubisz banany? Są bardzo zdrowe. Si, lubię :)
    • Masz dzieci? na szczęście jeszcze nie :D
    • A masz psa? mam.
    • Umiesz szyć ubrania? nie, nie umiem :<
    • Jeśli nie umiesz, to czy byś chciał się nauczyć? bez różnicy mi to :)
    • Czy jesteś zainteresowany modą i trendami? tak samo jak historią sztuki australijkkiej w złotych czasach aborygenów
    • W jakim kraju byś chciał mieszkać? W Zjednoczonych Emiratach Arabskich :)
    • Co sądzisz o zdjęciach typu selfie? I love them! <3
    • Umiesz jeździć konno? Galopem i slamsem.
    • Jaskiej muzyki słuchasz? Polecam Serja Tankiana :D
    • Lubisz Eminema? Pewnie! :D Kiedyś go słuchałem.
    • Prasujesz swoje ubrania? nie, nie prasuję :)
    • Mieszkałeś kiedyś sam? przez tydzień:D
    Żegnam :) Żegnaj! :>
  • Siemanko!
    Poważnie nie słyszałeś o trendzie niedepilowania nóg wśród kobiet?! Czyżbyś nie interesował się feministycznymi newsami? :w00t:
    Czemu akurat teologia?
    Zamierzasz w przyszłości uczyć rozbrykaną gromadkę dzieciaków katechezy? ^^
    Uważasz się za człowieka tolerancyjnego?
    Jakie masz zdanie na temat Rydzyka i Radia Maryja?
    Znasz kogoś, kto studiuje teologię i jest niewierzący?
    Nie miałeś ochoty zostać po prostu księdzem? ;>
    Pa! :)
  • Cath. wrote:

Siemanko! Czeeść!
    Poważnie nie słyszałeś o trendzie niedepilowania nóg wśród kobiet?! Czyżbyś nie interesował się feministycznymi newsami? :w00t: Okrutnie się interesuję, a jednak nie słyszałem :(
    Czemu akurat teologia? Teraz zrujnuję Ci posta, bo opiera sie na temacie teologii, a jednak... kłamałem :p Studiuję lotnictwo, do teologii to mi baaardzo daleko :D
    Zamierzasz w przyszłości uczyć rozbrykaną gromadkę dzieciaków katechezy? ^^ Jednak kłamstwo ma krótkie nogi, długi nos i jest do d... :p Co ja teraz mam odpowiedzieć? Chociaż wiem! Napiszę co zamierzam! A więc zamierzam za kilka lat latać jednym z samolotów pasażerskich :D
    Uważasz się za człowieka tolerancyjnego? Tak, uwazam sie za osobę tolerancyjną :)
    Jakie masz zdanie na temat Rydzyka i Radia Maryja? Haborym by mi zamknął temat, Eti by mnie zbanowala, a Rahta lub Nalif wyrzuciły z Teamu jakbym napisał tu swoje zdanie ;D
    Znasz kogoś, kto studiuje teologię i jest niewierzący?Noo... ja bym był pierwszy, jakbym rzeczywiście studiował :D
    Nie miałeś ochoty zostać po prostu księdzem? ;> Miałem! Jak miałem 6 lat, to chcialem być księdzem! W wieku 7 lat mi przeszło :) Ale mam ochotę "po prostu" zostać pilotem :D
    Pa! :) papatki, całuski, buziaczki! :D Mam nadzieję, że się nie przeraziłaś moimi kłamstwami, w tym poście już się nawrociłem i nie kłamałem ani troszkę :D]
  • Ależ to było podłe z Twojej strony... O ja nie mogę! Zdradzę Ci coś w sekrecie. Myślę, że powinieneś po tym wierutnym kłamstwie upodobnić się do faceta, którego masz w avku i być tak samo czerwony - ze wstydu. :D Teraz pora oczywiście na nic innego jak drążenie tematu. A już zaczynałam wierzyć, że jesteś tak bardzo inteligentny, iż łączysz dwa zupełnie niepowiązane ze sobą kierunki studiów. Pff, rozczarowałeś mnie! :miffy:
    Dlaczego postanowiłeś okłamać wszystkich i napisać, że studiujesz teologię?
    Skoro postanowiłeś już zmyślać, nie mogłeś postawić na coś oryginalniejszego? ;>
    Często zdarza Ci się tak "niewinnie" kłamać?
    A może zdarzyło Ci się kiedyś okłamać kogoś tak bardzo, że postanowił zakończyć z Tobą znajomość?
    Nie boisz się, że gdy już będziesz latał, Twój samolot zostanie zestrzelony i zginiesz jako ofiara aktu terroryzmu?
    Czemu akurat Zjednoczone Emiraty Arabskie? Czyżby ze względu na panujący tam luksus? :dead:
    Akceptujesz legalizację związków partnerskich - czy jesteś gotowy również zaakceptować adopcję potomstwa przez pary homoseksualne?
    Z ideami propagowanymi przez którego polskiego polityka się najbardziej utożsamiasz?
    Starczy. Tak mnie przeraziły te Twoje kłamstwa, że aż postanowiłam tutaj wrócić :> Tym razem liczę na rekompensatę i sporą dawkę szczerości w odpowiedziach na powyższe pytania.

The post was edited 1 time, last by Cath. ().

• Cath. wrote:

Ależ to było podłe z Twojej strony... O ja nie mogę! Zdradzę Ci coś w sekrecie. Myślę, że powinieneś po tym wierutnym kłamstwie upodobnić się do faceta, którego masz w avku i być tak samo czerwony - ze wstydu. :D jestem czerwony, właśnie dlatego wybrałem tą stronę mocy! :D
    Teraz pora oczywiście na nic innego jak drążenie tematu. A już zaczynałam wierzyć, że jesteś tak bardzo inteligentny, iż łączysz dwa zupełnie niepowiązane ze sobą kierunki studiów. Pff, rozczarowałeś mnie! :miffy: A jak nie łączę dwóch kierunków, to nie mogę być inteligentny? :<
    Dlaczego postanowiłeś okłamać wszystkich i napisać, że studiujesz teologię? Bo jestem okropny i wstrętny, i szykuję zamach stanu na team Metin2.pl ale cii...
    Skoro postanowiłeś już zmyślać, nie mogłeś postawić na coś oryginalniejszego? ;> Teologia jest całkiem oryginalna. Chociaż mogłem powiedzieć, że studiuję filozofię przyrody lub psychologię transportu.
    Często zdarza Ci się tak "niewinnie" kłamać? Raz mi się zdarzyło - w poście powyżej.
    A może zdarzyło Ci się kiedyś okłamać kogoś tak bardzo, że postanowił zakończyć z Tobą znajomość? Niee, to raczej ja byłem tak okłamany, że skończyłem znajomość :> Ja nie kłamię!
    Nie boisz się, że gdy już będziesz latał, Twój samolot zostanie zestrzelony i zginiesz jako ofiara aktu terroryzmu? A życzysz mi tego?! Niee nie boję się. Bardziej się boję, że jak będę szedł do sklepu, to wyskoczy z kanalizacji żołnierz Navy Seals przebrany za żółwia ninja i mnie zastrzeli, myśląc, że jestem terrorystą.
    Czemu akurat Zjednoczone Emiraty Arabskie? Czyżby ze względu na panujący tam luksus? :dead: Pogoda, luksus, jedne z najlepszych linii lotniczych świata, wysokie zarobki, multikulturowość, nowoczesność :)
    Akceptujesz legalizację związków partnerskich - czy jesteś gotowy również zaakceptować adopcję potomstwa przez pary homoseksualne? Tak, na pewno dziecku będzie lepiej w rodzinie z dwoma ojcami czy dwoma matkami, niż w rodzinie z ojcem i matką - pijakami czy ćpunami. Niestety nasze społeczeństwo jest na tyle niedojrzałe, że tego typu adopcje mogą sprawić, że dziecko źle się będzie czuło - nie w rodzinie, ale w społeczeństwie. Poza tym nie wiem, czy wiesz, że takie adopcje są od zawsze legalne, ich nawet nie trzeba legalizować :)
    Z ideami propagowanymi przez którego polskiego polityka się najbardziej utożsamiasz? Jeśli chodzi o poglądy rynkowe, to zdecydowanie prawica, np. Janusz Korwin-Mikke (chociaż jestem trochę bardziej ludzki w tych poglądach od niego). Nie narzekałbym też, gdyby swoje obietnice wyborcze z 2007 roku spełnił Pan Tusk, ale on niestety poszedł w zupełnie inną stronę. Jeśli chodzi o światopogląd, to też Janusz, ale Palikot - czyli więcej tolerancji, mniej klerykalizmu. Oczywiście odrzucam część jego idei (np. feminizm), ale jednak nie ma on złych poglądów.
    Starczy. Tak mnie przeraziły te Twoje kłamstwa, że aż postanowiłam tutaj wrócić :> Tym razem liczę na rekompensatę i sporą dawkę szczerości w odpowiedziach na powyższe pytania. Jak wracasz tylko z przerażenia, to muszę to robić częściej :D Zapraszam serdecznie ponownie, kiedy tylko chcesz!
  • No hejka siemka lofki heheszki <34 :*

Masz męską torbę-torebkę? :>
    Od jak dawna masz prawo jazdy?
    Czujesz się pewnie za kierownicą?
    Jeździłeś kiedyś autem z automatyczną skrzynią biegów?
    Orhana Pamuka czytałeś?
    "Urodzonych morderców" widziałeś?
    A "Ojca chrzestnego" czytałeś/widziałeś? :evilgrin:

Pozdroski lofki I'll be back!
  • Neka wrote:

No hejka siemka lofki heheszki <34 :* OoOoOo hejoszki dziubasku <345 :*

Masz męską torbę-torebkę? :> Każdy mężczyzna ma torbę chyba :phatgrin:
    Od jak dawna masz prawo jazdy? Od roku.
    Czujesz się pewnie za kierownicą? Taak :) Chyba że jeżdżę po Warszawie. (Ale jeszcze nie byłem w Warszawie)
    Jeździłeś kiedyś autem z automatyczną skrzynią biegów? Nie, nie miałem okazji :)
    Orhana Pamuka czytałeś? Richadra Dawkinsa na przykład czytałem :) Polecam :mkay:
    "Urodzonych morderców" widziałeś? Nie, nie widziałem. Nie oglądam filmów zbytnio.
    A "Ojca chrzestnego" czytałeś/widziałeś? :evilgrin: Wiesz co? NIE! Nie widziałem :D

Pozdroski lofki I'll be back! Pozdrufki Nekunia, lofki, kisski <3 You have a permament invitation here! :)
  • Truskavkowy wrote:

Witaj bracie Besarią! witaj bracie Truskawko!
    Znasz się z Darią? znam jedną Darię, super dziewczyna!
    Jak nick ona ma? no i na szczęście nie gra w Metina
    Kto jej kwiatka da? kwiatki już dostała
    Lubi ona róże? lubiła jak była mała!
    Czy morze lub burze? nad morzem już była, lecz szybko się zmyła :)
    Teologia, Twoje kłamstwa? to nie kłamstwa, tylko żarty!
    Ulubione państwa? Austra i Włochy - jeżdżę tam na narty!
    Ulubione kraje? wyżej odpowiedziałem!
    Miałeś urodzaje? miałem, miałem :)
    Jeśli tak to jakie? nie mogę Ci powiedzieć ;<
    Nijakie? bo zaraz pójdę siedzieć!
    Przykro mi Gie Ema, chyba Ci to zdanie nie wyszło.
    Ja Ci teraz mówię siema! rymowanie mi chyba niełatwo przyszło :(
    Elo! :D