Ingolf

• Administrator Gry

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IdeNaZywiol wrote:

siemaneczkoOooOooOO ;) Siemka :)
      Czas na kilka trudnych pytań ^^ Na początek z gry... Dobrze, czekam z niecierpliwością
      Planujesz coś zmienić na serwerze, na którym urzędujesz, czy chcesz być kolejnym członkiem Zespołu, który się przez niego TYLKO przewinął? Przewinął ? Oczywiście, że nie, jestem w obsadzie serwera Samos najdłużej, bo już mija 10 miesiąc mojego pobytu w Teamie. na pozycji SGM jestem od 6 sierpnia, wcześniej pełniłem tu funkcję GM i całe szczęście tu zostałem. Dla graczy jestem na co dzień dostępny i otwarty na różne propozycję :) Robię tyle ile mogę, więcej nie mogę :)
      Interesuje Cię to co dzieje się na serwerze, czy chcesz tylko robić to z czego jesteś rozliczany? Nie, na tym to nie polega. Dla mnie to frajda, biegaćpo grze, rozmawiać z graczami i co dla mnie najważniejsze pomagać i poświęcić się dla całego Zespołu Metin2. Każdy lubi co innego
      Jestem *starym graczem, kojarzę wiele osób z Zespołu. Dlaczego kiedyś ludzie z Zespołu chętniej w swoich prezentacjach zdradzali swoje imiona, wiek? Nie mam pojęcia, raczej tak dużo się nie zmieniło od tamtych czasów. Mistrz Gry jest anonimowy - nie może zdradzać swoich prywatnych danych i na tym pozostańmy :)
      Czy coś się zmieniło od tamtego czasu? Macie zakazane udostępnianie takich danych, podstawowych danych? Tak jak jest napisane w informacji na temat Rekrutacji nowych Członków Zespołu - Mistrz Gry musi być anonimowy, nie możemy gadać na prawo i lewo, jaką pełnimy funkcję.
      Jeżeli poznajesz człowieka to o co najpierw go pytasz? Przedstawiasz się? (mam nadzieję, że to pytanie da Ci wiele do myślenia) Poznaję człowieka w życiu prywatnym ? czy chodzi Ci o kontakt w grze z graczami ? W realu oczywiście, że się przedstawiam. Pewnie od razu nie wiem jaka jest ta druga osoba, więc z pewnością obserwuję :) Co do gry . . . Gdy się ogłoszę i gracze piszą odpowiem na każde pytanie, normalne pytanie, nie typu: "ej GM co masz na sobie :> "
      W takim razie, jak masz na imię?;p Pozostańmy przy Ingolfie :D
      Ile masz lat? Jestem pełnoletni z pewnością :)
      To dopiero początek ;p sry, że padło na Ciebie xD Nie ma problemu :D
      Czy uważasz, że gracze powinni znać nicki postaci Mistrzów Gry? Oczywiście, że tak. W razie jakichkolwiek problemów powinni napisać do swojego GMa i przedstawic swój problem. Więc znajomość takich podstawowych informacji jaki nick GMa ( a ich tak dużo w obsadzie serwera nie ma) jest odpowiednie.
      I tak znają xD Na serwerze, na którym gospodarujesz wędrują nawet zdjęcia Pań z Zespołu ;) Trafiłeś na takie zdjęcie? xD Nie ma takiej możliwości
      Znasz jakiegoś członka Zespołu (wsparcie również), który wrzucił w prezentacji swoje zdjęcie? Nie :)
      Dlaczego członkowie Zespołu tak bardzo ufają graczom, chociażby ze swoich gildii i informują ich o swojej pozycji w Zespole? jak już pisałem, nie udzielamy informacji osobom trzecim na temat pełnienia przez Nas funkcji z Zespole.
      Czy przypadkiem nie obowiązuje Was zakaz udzielania takich informacji? Przeczytaj wyżej :P
      Czy członek Zespołu ponosi konsekwencje takiego "wygadania się" zwykłemu, szaremu playerowi o swojej roli w Zespole? Ciekawość to na prawdę masz wielką :>
      Masz już jakiś wrogów w Zespole? Nie mam, my tworzymy zgrany Zespół - to jest najważniejsze by się dobrze rozumieć i ze sobą współpracować
      Czy masz podobne zdanie do mojego na temat obsad serwerów - nie mają odpowiedniej wiedzy na temat gry, zostali na etapie banowania fishbotów, a inne lokalizacje są im zupełnie obce i nieznane? Zaufaj mi, że tak nie jest :) Jestem Członkiem Komisji Rekrutacyjnej sekcji Gra i wiem, że potrafią dużo i tyle robią :P
      Ostatnie pytanie z serii METIN2 ;p Gdybyś zobaczył kilkanaście generałów w grocie wygnańców 2, wbitych w ścianę szukałbyś sprawcy tego zdarzenia? Tak, jeśli miałem do tego jakieś ślady, poszlaki :P
      Mam nadzieję, że dasz radę odpowiedzieć tak żebym mógł tu jeszcze wrócić. Teraz coś łatwiejszego. Staram się ! :>
      Interesujesz się piłka nożną? Gdy mam czas to tak :D
      Nawet jeżeli nie to zapewne słyszałeś o rewelacyjnym wyniku polskiej reprezentacji z Niemcami. Jakis komentarz?;p Jestem bardzo dumny, nie myślałem, że pójdzie Nam tak dobrze :P
      W Zespole METIN2.PL dominują kobiety, jedna kobieta "wyrzuciła" Legię Warszawa za burtę Ligi Mistrzów. Jakie masz zdanie na temat naszej nowej Pani Premier - Ewy Kopacz? Noł koment :D
      Pozdrawiam, 3maj się :) Również pozdrawiam, zapraszam ponownie :)

p.s. wiedz, że raz na kilka miesięcy zadaję pytania członkom Zespołu ;p

Kontakt z Zespołem Gry (GM, SGM, GA) - System Support
    • Bum

Gdzie mieszkasz?
      Lubisz Jasia i Małgosię?
      Chcesz poznać Wilka?
      Ile Koni?
      Uczysz się?
      Jak tak. To czego?
      Byłeś w Uci?
      Lubisz Komary?
      Dlaczego wilk w sygnie?
      Marvel coś ci mówi? :D

TO na tyle :D
    • Selive wrote:

Hejo :* Hej :love:

Lubisz długie spacery? ( w dodatku z miłym rozmówcą) xd Oczywiście, dobrze o tym wiesz :)
      Często musisz ładować telefon? Hahaha ostatnio tak :)
      Myślisz, że odwiedzi Cie św. Mikołaj w tym roku? Oczywiście, bo jestem bardzo grzeczny
      Czy nie uważasz, że Pan up pospieszył się z sygnaturą? Pan UP wgl jej nie zmienił :)
      Lubisz szejki z maka? Szejk, szejk it bejbi :D Uwielbiam truskawkowe :)

Wrócę, by znów zadać serię dziwnych pytań ;) Zapraszam :>

DariuszIII wrote:

Bum Siema :)

Gdzie mieszkasz? W Polsce
      Lubisz Jasia i Małgosię? Taa :)
      Chcesz poznać Wilka? Nie za bardzo - już znam do bardzo doskonale :)
      Ile Koni? Max
      Uczysz się? Tak
      Jak tak. To czego? Biologii :)
      Byłeś w Uci? Noł
      Lubisz Komary? A kto je lubi ? :P
      Dlaczego wilk w sygnie? Bo to przeznaczenie :)
      Marvel coś ci mówi? Coś tam mówi ;p

TO na tyle :mkay:

Haborym wrote:

Hej Hej

Dlaczego nie lubisz herbaty? Co w niej złego? Czasem wypije, ale to od święta. Nie przepadam tak o :)
      Pijasz kawę? W dużych ilościach? 2 kubki dziennie to standard :)
      Jaki jest Twój ulubiony cytat? "Co ma być to będzie" :D
      Czym kierujesz się w życiu? Bardzo trudne pytanie i wiele można tu pisać :)

Papa :mkay:

Chicorrita wrote:

Vitajte! Witaj :D
      Co tam dobrego słychać w szerokim świecie teamu? Zależy gdzie ucho przystawisz :D
      Wiesz już co to Summoner's Rift? Tak wiem :D
      Jakieś wspomnienie z gimnazjum? (o ile w takim trybie kończyłeś szkołę) Było to dawno, ale przyjemnie, teraz gimnazjum wygląda zupełnie inaczej :)
      A może napijesz się kakao? Poproszę :P
      To z tym turniejem to jesteśmy ugadani? Hahahaha no wesz co, jak możesz :>

Pozdrawiam! Ja również :)
      Chicorrita (GimnazjumS03)

Inadis wrote:

Twój sposób na przetrwanie zimy? Kocyk i dobry film jeśli trzeba :D
      A może lubisz zimę i nie potrzebujesz takich sposobów? Lubię, ale gdy jest wrrrr brrr to potrzebuję :D
      Czytałeś ostatnio jakąś książkę? Owszem :D
      Jaką? Chemia fizyczna :)
      Cieszysz się, że jestem Twoją zastępczą mamą chociaż przez chwilę? Bardzo :love:

• Ja mam kilka zasadniczych pytań do Ciebie.

Czy widziałeś Dziub Dziuba?
      Jak wygląda Dziub Dziub?
      Opowiesz kiedyś jakiś suchy żart?
      Czytałeś coś ostatnio?
      Jak tak to co, a jak nie to dlaczego?
      Dlaczego siedzisz w golfie (Ingolf)?
      Kto wygra Adamek czy Szpilka? ( Pewnie odpiszesz po fakcie :P )

Pozdrawiam serdecznie ^^
      :51: :chunjo:

The post was edited 1 time, last by Matthevv21 ().

• Czemu odpowiedziałeś tak "Bo tak" :D
      Lubisz pierniki?
      Znasz się na komputerach?
      Lubisz Balować?
      Co robisz jak jesteś sam w domu, w środku nocy i słyszysz nagle jakieś szelesty?
      Lubisz horrory?
    • Matthevv21 wrote:

Ja mam kilka zasadniczych pytań do Ciebie. Zapraszam :D

Czy widziałeś Dziub Dziuba? Pewnie
      Jak wygląda Dziub Dziub? Interesująco :>
      Opowiesz kiedyś jakiś suchy żart? Opowiem jak wymyślę, tego możesz być pewny
      Czytałeś coś ostatnio? Tak, forum :D
      Jak tak to co, a jak nie to dlaczego? Czytałem z samego rana i to oficjalne forum Metin PL :D
      Dlaczego siedzisz w golfie (Ingolf)? W cale nie siedzę :>
      Kto wygra Adamek czy Szpilka? ( Pewnie odpiszesz po fakcie :P ) Ba :D Teraz już wiesz kto :)

Pozdrawiam serdecznie ^^ Również pozdrawiam :mkay:

DariuszIII wrote:

Czemu odpowiedziałeś tak "Bo tak" Chyba coś Ci się pomyliło :D
      Lubisz pierniki? Lubię
      Znasz się na komputerach? Średnio :>
      Lubisz Balować? Lubię :) a kto nie lubi ?
      Co robisz jak jesteś sam w domu, w środku nocy i słyszysz nagle jakieś szelesty? Przekręcam się na drugi bok i zasypiam :D
      Lubisz horrory? Tak, to moje ulubione filmy, ostatnio oglądałem Annabell - polecam !

• Selive wrote:

Hejka. :love: Buziaczki :*

Hmm, to może jaka sałatka najlepsza? Biała z polo :D
      Planujesz zagłębić się w jakiejś przyjemnej lekturce przez święta? Owszem :D Harry Potter ever :D
      Planujesz odwiedzać jakąś rodzinę, bliskich? Tak jak co roku, rodzinę.
      Lubisz gościć kolędników? Nie :>
      Dużo pracy w grze? Bardzo dużo z wiadomych przyczyn, ale damy radę ;)
      Nie znudziło Ci się, ganianie za zuymi graczami? Nie, to jest powołanie, hobby, relaks :D
      Jak się czujesz jako pierwsza osoba odwiedzająca moją prezentację? xd Bardzo wyjątkowo ;P

Wrócę! :* Baj :>

• Sheyna wrote:

Dzień doberek! :D Hej :>
      W jakim stylu ubierasz choinkę (kolorowo? przeważa jeden kolor? może ozdoby ze słomy/papieru?)? kolorowo jak co roku :)
      Dlaczego właśnie tak? Tak najbardziej mi się podoba:>
      Ulubiona część książkowej wersji Harrego Pottera? Najlepsza (jak dla mnie) to trzecia część "Więzień Azkabanu"
      Ulubiona świąteczna szama? Nie mam
      Pozdro osiemciuset! :phatgrin: Pozdro :P

Narien wrote:

Hej Ingolfik Hej :D
      Lubisz soki tymbarka ? Jaki najbardziej ? Wolę zwykły sok jabłkowy lub pomarańczowy
      Laptop czy komputer ? Laptop :P
      Kolor oczu ?? Brązowe
      Ulubiony kolor ? Zielony, niebieski, czerwony
      Umiesz pływać ? Umiem :D
      Skakałeś kiedyś ze spadochronem/ na bungee ? Nie i nie skocze :D
      Lubisz wyzwania ? Pewnie, że tak
      Pa Papa

Vesuvius wrote:

No siemka Cześć

Dużo botów przybyło ostatnimi czasy? Owszem
      Idą święta, jak przygotowania? Powoli, mozolnie, ale dam radę :>
      Wolisz wafle czy batony? Batony xd
      Co chcesz dostać pod choinkę? Nie wiem czy byłem grzeczny :D
      Dlaczego? To wynika z moich obserwacji :P

Pozdrawiam Również pozdrawiam

• Uczi wrote:

Dzieńdoberek! :P Hej :)

* Wyspany ? :) Oj tak, dziś wyspany :P
      * Jak dzisiejszy humorek ? ;) Zapowiada się dobry, ale to czas pokaże :)
      * Śniło Ci się coś ciekawego ? Nic :/
      * Lubisz pić mleczko... takie ziiiimne z lodówki ? :love: Nie lubię mleka :D
      * Opowiesz jakąś zabawną historię z Twojej przeszłości ? :D Wstydzę się tak publicznie :)

Pozdrawiam :* Papa również :>

• Selive wrote:

Hejoo! :love:

Czy u Ciebie też tak mocno ostatnio wiało :?: Ooooo tak bardzo :>
      Kiedy ubierasz choinkę? A nie wiem, pewnie w sobotę
      Będzie ona wyższa od Ciebie? Nie wiem :D
      Chodzisz na Pasterkę? Czasami :P
      Co dzisiaj jadłeś na obiad? Kotlety z pieczarkami i serem !
      Bardzo się najadłeś? Bardzo, ledwo siedzę

Wrócę 8) Czekam :*