Magazyn Metin2 - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ascoran napisał(a):

Witam!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej tego, o czym najchętniej byście poczytali w kolejnych numerach gazetki.

Drodzy Czytelnicy! Chcielibyśmy dowiedzieć się, czego brakuje Wam w naszym magazynie. Inne propozycje prosimy wpisywać w tym temacie:
      Magazyn Metin2 - dyskusja

Zachęcamy do udziału w ankiecie informacyjnej, która potrwa do 26. października, 23:59!
      Za przygotowanie propozycji ankiety dziękuję @Manera.

Zespół Magazynu
      Metinews
      chętnie udzielę wywiadu
      nieregulaminowa sygnatura została wycięta
    • Lorint. napisał(a):

Do gazetki można dodać jakąś lożę szyderców gdzie gracze krytykowali by poszczególny zamysł, idee gry Metin 2 oraz zachowanie niektórych graczy.
      Może jakoś rozwiniesz swój pomysł, bo jeśli chodzi u bezpodstawne krytykowanie, wyzywanie innych graczy to taki pomysł na pewno nie przejdzie :D
      Moderuje: Pytania i Wskazówki, Klasy Postaci
      GM: Serwer Tasmania
      Opiekuje się Grafikami i redaktorami magazynu metinews
      Masz jakieś pytania? Zaprszam na PW
    • Nie mam tutaj na myśli gry loża szyderców.
      W głównej mierze taka loża zajmowała by się głównie przedmiotami/obiektami/NPC w grze które w dosyć zabawny sposób można by było umieścić do gazetki. Nie wiem czy zrozumiałaś o co mniej więcej mi chodzi, mogę podać przykład.
      Wszyscy dobrze wiemy że ziemia jest okrągła (zaraz eksperci się wypowiedzą że nieee nie jest okrągła tylko wyglądem przypomina kule a bardziej elipse o spłaszczonych biegunach) oczywiście są zwolennicy teorii płaskiej Ziemii.

I tutaj można zaposiłkować się owym screenem:

Według gdy Metin2 ziemia jest płaska.

Oczywiście dany zamysł można jeszcze bardziej rozbudować, lecz chciałem mniej więcej pokazac zarys na jakiej zasadzie działała by owa "loża szyderców" (nie mam na myśli gry)

Oczywiście w drobnym stopniu można dodać lekkiej "pikanterii" do gazetki (oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku)w której znalazły by się plotki o danym graczu.
      Np: Gracz xxxx codziennie ubija smoki choć jednego razu nie udało mu się tego smoka ubić. (coś w ten deseń).

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • Nowy

Ascoran napisał(a):

Witam!

W związku z Waszymi odpowiedziami w ankiecie dotyczącej gazetki - jej przyszłości, ich nowych artykułów, postanowiliśmy stworzyć "Magazyn okiem Gracza", w którym to Wy będziecie odgrywać kluczową rolę.

Waszym zadaniem jest opisanie ostatnich zmian wprowadzonych i tych nie, dzięki czemu macie okazję do wyrażenia swojego zdania, a my wybierzemy najciekawsze spostrzeżenia oraz ich argumentację, która zostanie opublikowana w przyszłym wydaniu gazetki.

Uważasz, że Twój nick jest wyjątkowy, a za stworzeniem Twojego pseudonimu kryje się jakaś historia, którą chciałbyś się podzielić z resztą, a do tej pory nie miałeś ku temu okazji? Teraz już masz! Opisz nam, jak powstał Twój nick, a my go umieścimy w następnym wydaniu!

Opisy prosimy o wysyłanie na adres e-mail: metinews@metin2.pl albo do @Manera.

Zespół Magazynu
      Metinews

Odniosę się do drugiego zdania.
      Ktoś będzie z powodu wymienienia wprowadzonych zmian skakał ze szczęścia jak zostaną one umieszczone w magazynie?
      Te Wasze zmiany w grze zawierają w sobie masę nowych jak i starych błędów których z biegiem czasu przybywa, dalej, "i tych nie" wprowadzonych zmian jest od groma które mogłyby poprawić jakość rozgrywki i przynieść ulgę graczom w tej katordze. Po co wymieniać coś co jest już powszechnie znane dla większości od dawna czy to co powiedzmy sobie szczerze nie zostanie wprowadzone.
      Więcej w tym będzie wylewania gorzkich żali na wydawcę, Was i pomysłodawcę tejże bzdury.
      Może tak lepiej wymienić wszystkie błędy, i złe rozwiązania w grze tu na łamach gazetki, zebrać w całość i opublikować co graczy tak na prawdę drażni i wścieka i przesłać w tej formie dla Niemiaszków? Nie... po co, na taki pomysł nikt nie wpadł bo przecież nie można takich rzeczy pisać i wydawać opinii na temat GF. Szkoda, że do takich rzeczy się na kwapicie.

Rozumiem, że to będzie taka zapchaj dziura poprzedniej zapchaj dziury która serwowała artykuły typu ciekawostki o tatuażach czy piercingu kompletnie nie związane z grą tylko z widzi mi się redaktora czy osoby piszącej dany tekst?
      Napisałem to kiedyś i napiszę raz jeszcze teraz.
      To jest reanimacja trupa. W grze jest coraz mniej ludzi, na forum też liczba udzielających się maleje, tego Waszego magazynu czyta znikoma ilość.
      Strata czasu tworzenia go przez twórców.

Co do nicku to było by to dobre 7,8 lat temu gdy gracz interesował się czymkolwiek w grze a nie teraz gdy poza czubkiem własnego nosa nie widzi nic więcej i nic go nie obchodzi.
      Mentalność Metińczyków bardzo się zmieniła, co ich teraz obchodzi czyjś nick.
      Chcesz przykład, swego czasu było multum nicków w stylu "MamDuzeCyce", "walikonix" czy "s***cinaryj" i co ktoś się zgłosi z podobnym to przyjmiecie?
      Weźcie się lepiej za poważniejsze rzeczy.