Magazyn Metin2 - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

Ascoran napisał(a):

Witam!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej tego, o czym najchętniej byście poczytali w kolejnych numerach gazetki.

Drodzy Czytelnicy! Chcielibyśmy dowiedzieć się, czego brakuje Wam w naszym magazynie. Inne propozycje prosimy wpisywać w tym temacie:
      Magazyn Metin2 - dyskusja

Zachęcamy do udziału w ankiecie informacyjnej, która potrwa do 26. października, 23:59!
      Za przygotowanie propozycji ankiety dziękuję @Manera.

Zespół Magazynu
      Metinews
      chętnie udzielę wywiadu
    • Nowy

Lorint. napisał(a):

Do gazetki można dodać jakąś lożę szyderców gdzie gracze krytykowali by poszczególny zamysł, idee gry Metin 2 oraz zachowanie niektórych graczy.
      Może jakoś rozwiniesz swój pomysł, bo jeśli chodzi u bezpodstawne krytykowanie, wyzywanie innych graczy to taki pomysł na pewno nie przejdzie :D
      Moderuje: Pytania i Wskazówki, Klasy Postaci
      GM: Serwer Tasmania
      Opiekuje się Grafikami i redaktorami magazynu metinews
      Masz jakieś pytania? Zaprszam na PW
    • Nowy

Nie mam tutaj na myśli gry loża szyderców.
      W głównej mierze taka loża zajmowała by się głównie przedmiotami/obiektami/NPC w grze które w dosyć zabawny sposób można by było umieścić do gazetki. Nie wiem czy zrozumiałaś o co mniej więcej mi chodzi, mogę podać przykład.
      Wszyscy dobrze wiemy że ziemia jest okrągła (zaraz eksperci się wypowiedzą że nieee nie jest okrągła tylko wyglądem przypomina kule a bardziej elipse o spłaszczonych biegunach) oczywiście są zwolennicy teorii płaskiej Ziemii.

I tutaj można zaposiłkować się owym screenem:

Według gdy Metin2 ziemia jest płaska.

Oczywiście dany zamysł można jeszcze bardziej rozbudować, lecz chciałem mniej więcej pokazac zarys na jakiej zasadzie działała by owa "loża szyderców" (nie mam na myśli gry)

Oczywiście w drobnym stopniu można dodać lekkiej "pikanterii" do gazetki (oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku)w której znalazły by się plotki o danym graczu.
      Np: Gracz xxxx codziennie ubija smoki choć jednego razu nie udało mu się tego smoka ubić. (coś w ten deseń).

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178