Magazyn Metin2 - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ascoran napisał(a):

Najpierw sprawdź, potem oskarżaj. ;:p Zmiany w Zespole Metin2.pl
      ale ja pisze w temacie magazyn metinews
      a nie w temacie o forum i zmianach wpisywanych na forum

w gazetce nie widze wzmianki ze Voilie zostala wydalona z zespolu
      badz "lagodnie" napisane opuscila szeregi teamu i nie jest juz opiekunem metinews :)
      chyba ze jest takie info w gazetce a ja je przeoczylem :)
      ale wtedy licze ze pokazesz mi ze sie myle :)

Pozdrawiam

W świecie, gdzie nie tylko loszka może zrobić Tobie rogi, bo braterstwo często jest zależne od grubości rolki.
    • Czy została wyrzucona, czy opuściła to nie jest twoja sprawa i nie siej fermentu.

Informacja ze zmianą opiekuna została zamieszczona i nie widzę powodu, aby ją w czterdziestu różnych miejscach zamieszczać (to samo) tylko po to, aby tobie dogodzić. Na tym temat kończę.

W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
      Awatar wykonał Sodyr =)
    • Ascoran napisał(a):

Czy została wyrzucona, czy opuściła to nie jest twoja sprawa i nie siej fermentu.

Nigdzie nie sieje fermentu, nigdzie nie pytam co i jak i dlaczego to sie stanelo ani nic w tym kierunku
      po prostu ja wyrzuciliscie i taka informacja dla mnie jest wystarczajaca

Ascoran napisał(a):

Informacja ze zmianą opiekuna została zamieszczona i nie widzę powodu, aby ją w czterdziestu różnych miejscach zamieszczać (to samo) tylko po to, aby tobie dogodzić.

W tej chwili hipokryzja osiagnela poziom maksymalny
      w takim razie te zmiany jakos Ci nie przeszkadzaja i nie ma problemu z "40 krotnym powtarzaniem ich"

po prostu zachowuj sie odpowiedzialnie i pisz swoje posty z sensem
      a nie w sposob "byle jaki"

nigdzie Ciebie nei zaatakowalem, ani nie zaczalem ublizac
      a Twoje posty traktuje jako atak na moja osobe
      troche wiecej opanowania i podejmowania trzezwych decyzji :)

Na tym temat koncze

Pozdrawiam

W świecie, gdzie nie tylko loszka może zrobić Tobie rogi, bo braterstwo często jest zależne od grubości rolki.
    • Nowy

Witam panów i wredne baby miłe panie!

W magazynie moglibyście też napisać o technicznych sprawach metina. Dla przykładu jak miała początkowo wyglądać wioska shinsoo, bo nie wiem czy wiecie, ale z pierwszego założenia miała wyglądać inaczej (pozostałości po pierwszych planach nadal są na mapie). Albo jedną z umiejętności zabójcy miało być tworzenie pułapek, a z jakiegoś powodu tego nie ma tak samo, jak animacji wyciągania broni czy podnoszenia yangów z ziemi. Metin takich informacji skrywa więcej. Wy z ekipy to możecie wypytać twórców o takie różności ;)
    • Nowy

Obsession napisał(a):

Witam panów i wredne baby miłe panie!

W magazynie moglibyście też napisać o technicznych sprawach metina. Dla przykładu jak miała początkowo wyglądać wioska shinsoo, bo nie wiem czy wiecie, ale z pierwszego założenia miała wyglądać inaczej (pozostałości po pierwszych planach nadal są na mapie). Albo jedną z umiejętności zabójcy miało być tworzenie pułapek, a z jakiegoś powodu tego nie ma tak samo, jak animacji wyciągania broni czy podnoszenia yangów z ziemi. Metin takich informacji skrywa więcej. Wy z ekipy to możecie wypytać twórców o takie różności ;)
      Bardzo ciekawy artykuł by powstał! W imieniu całej Redakcji chciałbym Ci niezmiernie podziękować za ten pomysł :) Na pewno coś w tym kierunku zrobimy.

Oprócz tego gorąco zachęcam - tym razem w imieniu Baek-Go - do wysyłania swoich pytań, problemów w celu ich rozwiązania przez naszego eksperta od chorób zewnętrznych i wewnętrznych ludzi i zwięrząt. Wystarczy jedynie w prostych słowach zawrzeć swoje zapytanie i wysłać je na adres e-mail: reverse@metin2.pl.

Gorąco zapraszam! :)

System Support | Regulamin Forum
      Potrzebujesz pomocy?
      Prywatna Wiadomość | IRC: Reverse

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Reverse ().