Lunctus - Rekrutacja Otwarta : ) !

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Lunctus - Rekrutacja Otwarta : ) !

Nazwa jak nazwa, liczy się ekipa.
    Wspólnota nasza powstała z połączenia 2 jednych z najstarszych gildii na Obsydianie:
    BlackMoon i Boundless, oraz TIMELESS
    dawnej gildii HONESTY.
    Nasza grupa jest mała, ale posiada duży potenciał agresywnej ekspansji.
    No ale bez przesady.
    Pomysł na nową wspólnotę zrodził się podczas jednej z wypraw na smoka,
    w której jak zwykle brali udział zaprzyjaźnieni członkowie tych 3 gildii.
    Gildia powstała w drugiej połowie marca 2013 roku.

Poziom Gildii: 20.
    Liczba członków: 55/72.
    Średni poziom członków: 83.

Sensoria

kamikaze1991

Mettara

Sebbol

waldek56

-wzajemną pomoc w grze i nie tylko,
    -wojny gildyjne,
    -wspólne wyprawy do DT, DC i na smoka,
    -sporadycznie wspólny exp i drop,
    -możliwość rozmowy z członkami gildii na Skype, TS3
    mikrofon nie jest wymagany, zatem spokojnie można siedzieć na nasłuchu,
    -przede wszystkim oferujemy dobrą zabawę w przyjaznym gronie.

-uczciwości,
    -kultury osobistej,
    -poprawności językowej,
    -aktywnego udziału w życiu gildii,
    -aktywności w grze i rozwoju postaci,
    -minimum 80 lvl-a, lecz zdarza się rekrutować graczy z niższym lvl-em
    wyrażających szczere chęci rozwoju i pięcia się w górę.

Post był edytowany 70 razy, ostatnio przez Leopardos: Zmiana w podstawowych informacjach o gildii odnosząca się do zwiększenia poziomu gildii. Zmiana w podstawowych informacjach o gildii odnosząca się do liczby członków. Zmiana w podstawowych informacjach o gildii odnosząca się do zwiększenia średniego poziomu członków. Dodanie informacji o zastępcy lidera gildii. Dodanie informacji o TS3. Dokonanie małych korekcji związanych z konkursem Starcie Potęg Gildii. ().

• Dziękuję za miłe słowo Konradzie :).
    Pozdrawiam ;).

ByczeQ tak walczyliśmy i to dość niedawno.
    Pamiętam tą wojnę i powiem, że miło ją wspominam, bo zabawa była na niej niezła i na wysokim poziomie.
    Liczę na powtórkę i to w nieodległej przyszłości :D.
    Pozdrawiam :).
  • Gildii nie polecam ze względu na gracza o nicku ZDAANA sura WP 92 lev. Jak się okazuje robi z siebie dojrzałego człowieka, jak on to mówi na poziomie. Niestety muszę was rozczarować, Leopardosie znamy się bardzo dobrze ten gracz nie zna słowa przepraszam obraża nie tylko graczy, także rodziców od najgorszych. Co prawda mam tylko 70 lev ale co z tego. Każdy zasługuje na szacunek ten gracz nie wie co to znaczy częste kpiny z drugiej osoby są na porządku dziennym. Nawet wczoraj okazał się na tyle chamski o ordynarny do innych graczu o niskich levelach, ty też kiedyś zaczynałeś grę. Nie miałeś od razu +80 skili, czy eq twoje zachowa odbiega od normy. Jeśli nie potrafisz zachować się wobec innych graczy / ludzi odejdź od komputera idź na świeże powietrze, pomyśl o swoim podejściu do innych.

Jeszcze raz nie polecam gildii ze względu na ZDAANA sura Wp 92 lev na jego zachowanie anty społeczne.
  • MrBeliar napisał(a):

Gildii nie polecam ze względu na gracza o nicku ZDAANA sura WP 92 lev. Jak się okazuje robi z siebie dojrzałego człowieka, jak on to mówi na poziomie. Niestety muszę was rozczarować, Leopardosie znamy się bardzo dobrze ten gracz nie zna słowa przepraszam obraża nie tylko graczy, także rodziców od najgorszych. Co prawda mam tylko 70 lev ale co z tego. Każdy zasługuje na szacunek ten gracz nie wie co to znaczy częste kpiny z drugiej osoby są na porządku dziennym. Nawet wczoraj okazał się na tyle chamski o ordynarny do innych graczu o niskich levelach, ty też kiedyś zaczynałeś grę. Nie miałeś od razu +80 skili, czy eq twoje zachowa odbiega od normy. Jeśli nie potrafisz zachować się wobec innych graczy / ludzi odejdź od komputera idź na świeże powietrze, pomyśl o swoim podejściu do innych.

Jeszcze raz nie polecam gildii ze względu na ZDAANA sura Wp 92 lev na jego zachowanie anty społeczne.

Poproszę o Screeny z dowodami na to co pisał ZDAANA o ile jesteś w posiadaniu takich.
    Jeśli nie masz żadnych dowodów na poparcie swojej tezy to nie oczerniaj członka naszej gildii.
    Bez dowodów zostaje tylko twoje słowo przeciwko jego słowu.
    Dostarcz dowody dzięki, którym coś będziemy mogli uczynić coś więcej w tej sprawie i wyciągnąć konsekwencje.
    Bez dowodów nasze działanie jest ograniczone i z góry skazane na niepowodzenie.
    A jeśli mnie znasz to się przedstaw, bo jakoś nie kojarzę tego konta z którego tu piszesz.
    Przypominam też, że gildia nie składa się tylko z jednego członka.
    Oczerniając całą gildię na podstawie domniemanego zachowania jednego z członków postępujesz co najmniej nie poważnie.
    Pozdrawiam:).
  • Leopardos napisał(a):

Poproszę o Screeny z dowodami na to co pisał ZDAANA o ile jesteś w posiadaniu takich.
    Jeśli nie masz żadnych dowodów na poparcie swojej tezy to nie oczerniaj członka naszej gildii.
    Bez dowodów zostaje tylko twoje słowo przeciwko jego słowu.
    Dostarcz dowody dzięki, którym coś będziemy mogli uczynić coś więcej w tej sprawie i wyciągnąć konsekwencje.
    Bez dowodów nasze działanie jest ograniczone i z góry skazane na niepowodzenie.
    A jeśli mnie znasz to się przedstaw, bo jakoś nie kojarzę tego konta z którego tu piszesz.
    Przypominam też, że gildia nie składa się tylko z jednego członka.
    Oczerniając całą gildię na podstawie domniemanego zachowania jednego z członków postępujesz co najmniej nie poważnie.
    Pozdrawiam.

Po 1 proszę cię gdzie oczerniam twoja gildie ? "Bez dowodów zostaje tylko twoje słowo przeciwko jego słowu" Nie robię ss z takich sytuacji, gdyż nie mam zamiaru uwieczniać takiego zachowania. Człowieka który nie zna podstaw dobrego wychowania, piszesz że się nie znamy Jestem MrBeliar 70 lev mental Jinno. Nie raz byliśmy na smoku, w grocie czy bitwach. Tyle ci powinno wystarczyć, nie zapomnij że gildie budują wszyscy członkowie nie pojedyncze przypadki które nie znają zasad dobrego wychowania. Wyraziłem jasno i bardzo precyzyjnie co mi się nie podoba nie wspomniałem nic o innym graczu z gildi, i nie mów że oczerniam innych członków gildii. Porozmawiaj z Zdaną niech pomyśli nad swoim zachowaniem przemyśli co robi,pisze jak się podchodzi do ludzi innych. Bo może was spotkać taka sama reakcja, inni gracze mogę tak samo wyzywać. Teraz myślisz że ja też nie jestem święty lecz nie wyzywam rodziców, oddzielam życie realne od gry gdyż nie można tego powiedzieć o Zdanie.
    Nie polecam gildii powód podany w poprzednim poście.
  • MrBeliar napisał(a):

Po 1 proszę cię gdzie oczerniam twoja gildie ? "Bez dowodów zostaje tylko twoje słowo przeciwko jego słowu" Nie robię ss z takich sytuacji, gdyż nie mam zamiaru uwieczniać takiego zachowania. Człowieka który nie zna podstaw dobrego wychowania, piszesz że się nie znamy Jestem MrBeliar 70 lev mental Jinno. Nie raz byliśmy na smoku, w grocie czy bitwach. Tyle ci powinno wystarczyć, nie zapomnij że gildie budują wszyscy członkowie nie pojedyncze przypadki które nie znają zasad dobrego wychowania. Wyraziłem jasno i bardzo precyzyjnie co mi się nie podoba nie wspomniałem nic o innym graczu z gildi, i nie mów że oczerniam innych członków gildii. Porozmawiaj z Zdaną niech pomyśli nad swoim zachowaniem przemyśli co robi,pisze jak się podchodzi do ludzi innych. Bo może was spotkać taka sama reakcja, inni gracze mogę tak samo wyzywać. Teraz myślisz że ja też nie jestem święty lecz nie wyzywam rodziców, oddzielam życie realne od gry gdyż nie można tego powiedzieć o Zdanie.
    Nie polecam gildii powód podany w poprzednim poście.

Może oczernianie to za mocne słowo. ale nie polecasz gildii z powodu jednego członka, zatem jak mam to interpretować?
    Zwracasz uwagę na jednego członka gildii i całą naszą gildii podpisujesz pod zachowaniem pojedynczej osoby.
    Poznaj nas to się przekonasz jacy jesteśmy naprawdę i wtedy wyraź swoje zdanie na nasz temat.
    Porozmawiam z ZDAANA żeby wyjaśnić ten temat.
  • Immortals napisał(a):

Powodzenia w rozwoju, może kiedyś się odezwe do Was w celu rekrutacji 8)

Matthevv21 napisał(a):

Serdeczne JP dla Gildii Lunctus od Gimbusów.
    Gildia godna polecenia, sam Lider owej Gildii to jeden z najuczciwszych ludzi jakich zdążyłem poznać :)

Amka napisał(a):

Ciekawa prezentacja :)
    Z gildią nie miałam nigdy żadnych problemów :P Znam od Was tylko ZDAANE, miły i zabawny gość :D:D
    Życzę dalszego rozwoju i sukcesów :) Pozdrawiam :):)

Dziękuję w imieniu całej gildii jak i swoim za miłe słowa:).
    Pozdrawiam:).