Wreduś i uparciuch - Iksmina

• Super Mistrz Gry

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witaj :) hejka

Wolisz chodzić boso po plaży, zbierać muszlę i słuchać ich szumu czy chodzić po górach i patrzeć jak kozice skaczą ? Wole chodzić boso po plaży, zbierać muszlę i słuchać ich szumu.
    Jakie było Twoje marzenie z dzieciństwa, a może nadal je masz jak tak to co to było ? To było tak dawno ze nie pamiętam ;)
    Kim chciałaś zostać jako mała dziewczynka ? Nauczycielka.
    Czego nie możesz się doczekać ? emerytury :phatgrin:
    Co najbardziej Cie relaksuje ? Słuchanie spokojnej muzyki
    Najczęściej ciesze się z ... spotkania ze znajomymi
    Gdyby szczęście miało formę, według Ciebie jakby wyglądało ? różowej kulki

/me papa ;) papaski
  • Hej :)

Czy zdenerwowałaś się na kogoś kogo lubisz tak bardzo że miałaś ochotę mu powiedzieć kilka "mocnych" słów ale ugryzłaś się w język aby nie zrobić mu przykrości ?
    Ulubiona gra z dzieciństwa ?
    Twoje popisowe danie? potrafisz ugotować coś, czego zawsze Jesteś pewna, wiesz, że wyszło znakomicie, a rodzina i przyjaciele rozpływają się przy stole, kosztując Twojego dzieła ?
    Myślisz, że powiedzenie "przez żołądek do serca" jest prawdziwe ?
    Dużo masz czasu na przebywanie w kuchni ? Lubisz to w ogóle ?
    Masz manię robienia zdjęć ? Komuś ? Sobie ? Czy raczej od aparatu z daleka ?
    Kiedy mi coś nie wychodzi to...

/me papa ;)
  • Hej :) hejka

Czy zdenerwowałaś się na kogoś kogo lubisz tak bardzo że miałaś ochotę
    mu powiedzieć kilka "mocnych" słów ale ugryzłaś się w język aby nie
    zrobić mu przykrości ? Tak zdenerwowałam się , ale niestety nie ugryzłam się w język jestem szczera do bólu niestety.
    Ulubiona gra z dzieciństwa ? Skakanie w gumę;)
    Twoje popisowe danie? potrafisz ugotować coś, czego zawsze Jesteś pewna, wiesz, że wyszło znakomicie, a rodzina i przyjaciele rozpływają się przy stole, kosztując Twojego dzieła ? Moje popisowe danie to deser gotowany sernik.
    Myślisz, że powiedzenie "przez żołądek do serca" jest prawdziwe ? Po części na pewno , ale myślę ze nie tylko to jest decydującym aspektem.
    Dużo masz czasu na przebywanie w kuchni ? Lubisz to w ogóle ? Niestety ostatnio nie mam za dużo czasu , a kuchni raczej unikam
    Masz manię robienia zdjęć ? Komuś ? Sobie ? Czy raczej od aparatu z daleka ? Zdjęcia robię tylko jak już coś bardzo mnie zafascynuje.
    Kiedy mi coś nie wychodzi to...zostawiam to idę ochłonąć i podchodzę do tematu na nowo.

/me papa ;) papaski
  • No hej;) Hejka

Dlaczego akurat taki przydomek Ci dał ów GM?:D Ciągle się z nim kłóciłam i byłam złośliwa .
    Śniadanie do łóżka czy kolacja przy świecach?:D Kolacja przy świecach .
    Opalałaś się już tego lata?:) Nie opalam się bo nie lubię .
    Co sądzisz o występach naszej Reprezentacji na Euro?:D I tak wysoko zaszli .
  • Hej

Iksmina wrote:

Pisał Ci ktoś kiedyś wiersze? Tak

Było to coś w rodzaju zwykłego wierszu pisanego na kolanie czy bardziej uroczysta forma np. sonet ?
    Masz swojego ulubionego poetę ?
    A znasz jakiegoś prywatnie ?
    Zgadzasz się ze sondażem, iż wśród twórców to poeci są najbardziej zadowolenii ze swojej twórczości ?(źródła nie pamiętam)
    A jak tworzyłaś opowiadania to najczęściej o czym ?
    Opublikowałaś kiedykolwiek swoją twórczość ?

to do zobaczenia :>
    Były redaktor Metinews w dniach od 31-07.2014 do 09-09-2014

Zachęcam do zapisania się Morderca #28.Zachęcam do monitorowania rozgrywki.
  • Hejka combatarms

Było to coś w rodzaju zwykłego wierszu pisanego na kolanie czy bardziej uroczysta forma np. sonet ? Czy na kolanie to nie wiem ale byly to wiersze miłosne.
    Masz swojego ulubionego poetę ? Nie
    A znasz jakiegoś prywatnie ? Nie
    Zgadzasz się ze sondażem, iż wśród twórców to poeci są najbardziej zadowolenii ze swojej twórczości ?(źródła nie pamiętam) Hm myślę ze tak jest.
    A jak tworzyłaś opowiadania to najczęściej o czym ? Tematyka przygodowa.
    Opublikowałaś kiedykolwiek swoją twórczość ? Niestety nie.

Papaski
  • Hejo;p Hejka :D

Jak to jest że nie ma mnie raptem 3 miesiące a tu taka cisza?:( No cóż nie ma kto spamować.
    Jak Ci idą przygotowania do zimy?:) Wcale ,nie lubię zimy.
    Jako pisarka z związku z nadchodzącą zimą wyczuwasz wenę twórczą?:) Eh, ostatnio moje natchnienie gdzieś uleciało. :(
    Co najbardziej motywuje Cię do działania?:) Chęć zrobienia wszystkiego najlepiej jak umiem ,chociaż z tym bywa rożnie, bo jak wiadomo nie ma takiego co umiałby wszystko.
  • Ave Ty :D

Jakie ciasta najbardziej lubisz piec?:)
    Myślałaś żeby kiedyś napisać opowiadanie przygodowe o jakimś ciastku i tematyce zimowej?;p
    Też uważasz że pieniądze szczęścia nie dają?;p
    Jaki styl ubierania najbardziej Ci pasuje?:)

Jeszcze tu wrócę :w00t:
  • Ave Ty :D Ave Ja

Jakie ciasta najbardziej lubisz piec?:) Gotowany sernik.
    Myślałaś żeby kiedyś napisać opowiadanie przygodowe o jakimś ciastku i tematyce zimowej?;p Nie, bo nie lubię zimy.
    Też uważasz że pieniądze szczęścia nie dają?;p Moze i nie dają , ale bez nich tez nie da się żyć.
    Jaki styl ubierania najbardziej Ci pasuje?:) Taki żeby było elegancko i wygodnie.

Jeszcze tu wrócę :w00t: Zapraszam
  • DarkSymphony wrote:

Jak uważasz - czy na święta spadnie śnieg?
    U mnie już leży xD

xMina!
    - Czy Twój nick ma jakiś związek z X-Men? :P
    - Lepiej wcześniej pójść spać i rano wstać czy może późno spać i wstać koło 17? ^^
    - Tęskniłaś za mną? :phatgrin:
    - Miasto czy wieś?
    - Skoro pisałaś opowiadania, to może dołącz do teamu redaktorów? :w00t:
    - Bardziej wredna czy bardziej uparta? ?(

To by było na tę chwile na tyle :P
    • Ave Ty;) Ave Ja;)

Dlaczego nie lubisz zimy?;p Bo jestem ciepło lubna i kocham lato.
      Też odpływasz słuchając muzyki?:)Czasami mi zdarza ;)
      Woodstock czy Ostróda?:) Ani jedno ani drugie nie ciągną mnie takie imprezy.
      A może Sunrise?:) Tez nie.
      Szczęśliwe liczby Lotka?:) Nie mam takowych nie grywam w lotka.

Cześć Iksmina Hejka Pamster.

Jak tam przygotowania do świąt? Były szalone.
    Ciasta sama pieczesz czy zamawiasz? Ciasta na Święta zawsze sama piekę.
    Orzechy laskowe czy włoskie? Laskowe.
    Jaki sok lubisz? Jabłkowy i pomarańczowy.
    Bombki na choince masz szklane czy plastikowe? Mieszane.
    Choinke masz sztuczną czy żywą? Sztuczna.

Jeszcze tu wróce; Zapraszam

Hejka ;>Hejka

Jak minął Ci dzień? Spokojnie.
    Co zamierzasz robić jutro? Zamierzam leniuchować.
    Ulubiony kolor? HM chyba nie muszę pisać;)
    Lubisz mandarynki? Tak bardzo lubię.
    Odczuwasz już ducha świąt? Mówiąc szczerze to już mnie tak Święta nie cieszą jak kiedyś.
    Jak uważasz - czy na święta spadnie śnieg? Miałam nadzieje ze spadnie , ale wyszło inaczej.

Do następnego Papatki

xMina!
    - Czy Twój nick ma jakiś związek z X-Men? Nie , to pomysł córki.
    - Lepiej wcześniej pójść spać i rano wstać czy może późno spać i wstać koło 17? Najlepiej późno pójść spać i wcześnie wstać.
    - Tęskniłaś za mną? Średnio. ;)
    - Miasto czy wieś? Miasto.
    - Skoro pisałaś opowiadania, to może dołącz do teamu redaktorów? Jak doba będzie miała 48 h,a nie 24h ;)
    - Bardziej wredna czy bardziej uparta? Po połowie.

To by było na tę chwile na tyle Zapraszam

• Hejo ;)

Czemu Wreduś i uparciuch?
    Jakie cechy u ludzi sobie cenisz?
    Czego nie mogłabyś wybaczyć przyjaciółce?
    Dlaczego kobieta kobiecie wilkiem?
    Czy często zazdrościsz innym?
    Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi?
    Spokojna czy drapieżna?

Uzasadnij cytat ,,trudno jest iść przez życie wieloma drogami jednocześnie''

Pozdrawiam ciepło :rolleyes:
    Kontakt: PW|IRC: Nathiel

Opiekuje się mną: @marcinP|Opiekuję się: Dyskusje Jawa.
  • Hejka

Nathiel

Czemu Wreduś i uparciuch? To opinia byłego GM , który namówił mnie do teamu , ale niestety dużo jest w tym prawdy.
    Jakie cechy u ludzi sobie cenisz? Szczerość, to podstawa.
    Czego nie mogłabyś wybaczyć przyjaciółce? Nie wiem , nie zastanawiałam się nigdy nad tym.
    Dlaczego kobieta kobiecie wilkiem? Myślę ze głównym powodem jej zazdrość.
    Czy często zazdrościsz innym? No cóż zdarza się , ale jestem już dość duza dziewczynkom i potrafię się z tym pogodzić ze czegoś nie mam.
    Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi? Z natury jestem osoba spokojna , ale jak już komuś się to uda to lepiej niech wieje gdzie pieprz rośnie.
    Spokojna czy drapieżna? Zalezy od sytuacji raczej spokojna , ale jak trzeba potrafię pokazać pazurki.

Uzasadnij cytat ,,trudno jest iść przez życie wieloma drogami jednocześnie'' Nie da się trzymać kilku srok za ogon . ^^