Rozbicie dzielnicowe czyli Top 20 gildii Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozbicie dzielnicowe czyli Top 20 gildii Diumar

Top 20 gildii serwera Diumar (stan na 18.04.2014r.):

1. TimeToDielider: 70soul
    2. DezerterSQADlider: Miecio077
    3. CzarnaArmiAlider: Zizka
    4. LoremVislider: HardHealer
    5. BelatuCadros ↑ 2 lider: PublickEnemy
    6. DreamTeamlider: asdaa
    7. Seer ↑ 3 lider: Ereleo
    8. Tabulider: dandi93
    9. AgonyOfDeath ↓ 4 lider: Phobia
    10. Delerium NEW lider: SnajpeR19
    11. HospesHostis ↑ 2 lider: Mortaal69
    12. Evergreenlider: Tenesyy
    13. BlackTeam ↑ 5 lider: Cajsiik
    14. LUNE ↑ 1 lider: Samotny
    15. Templar ↑ 1 lider: SPOKOLOLO
    16. ArmiaPiekieł ↓ 7 lider: OhMajki
    17. TurboGroszkilider: Roleta
    18. Cosanostra ↑ 1 lider: Zaxufos
    19. xFALUBAZx ↑ 1 lider: Shirom
    20. ----------------

ZASADY WEDŁUG KTÓRYCH POWSTAJE RANKING
    Ranking jest składową czterech czynników:
    a.) widoczności graczy danej gildii, czyli de facto czasu spędzanego w grze.
    b.) liczebności graczy w gildii, im więcej tym lepiej.
    c.) poziomu postaci w gildii, bo nie liczy się sama ilość, ale także jakość graczy w gildii.
    d.) wyników wojen
    Oczywiście sam nie ogarnął bym takiej ilości graczy i musiałbym spędzać wiele godzin dziennie w grze, ale mam wsparcie, a przed sobą kilka stron notatek, kto z kim i dlaczego. Oczywiście w szpiega się nie bawię, nie mam wtyczek w każdej większej gildii, ranking to tylko wynik bezstronnych obserwacji. Oczywiście nigdy nie będzie doskonały, bo nie da się wyrazić dokładnie kto jakie miejsce zajmuje. To nie jest matematyka, że coś jest zerem lub jedynką. Wszystko jest podane mniej więcej, tak jak to można tylko wyrazić najlepiej.
    W zasadzie chodzi o wszystko. Już sam fakt częstego pojawienia się w M1 to jest plus, jak szumią pod DT to dwa plusy, a jak wygrywają wojny to trzy. Im więcej aktywnych graczy w gildii tym gildia wyżej, im więcej wysokich lvl w gildii tym gildia wyżej. Zasady najprostsze z możliwych i jedyne możliwe, bo do eq i skilli wszystkich członków dwudziestu gildii jakoś nie mam dostępu by zajrzeć i porównać.

"Wikipedia" wrote:

Rozbicie dzielnicowe − okres w historii Polski trwający umownie od 1138 roku do roku 1320. Cechą charakterystyczną tego okresu jest postępujące rozdrobienie państwa polskiego na coraz mniejsze, w znacznej mierze niezależne, władztwa terytorialne.

Witam
    Swego czasu prowadziłem na S13 temat: Top 20 gildii serwera Exandros
    Top 20 gildii serwera Exandros

Podobny chciałbym poprowadzic na nowym serwerze Diumar. Od poczatku staram sie sledzic, ktore gildie, ze tak to ujme, wybijaja sie z tłumu i pierwsze wnioski jakie mozna wyciagnac to fakt, ze takich gildii jest bardzo mało. Sporo dobrych i bardzo dobrych graczy pozostaje poza wszelkimi układami, grajac samemu lub tylko z najblizszymi znajomymi. Moze niektorzy nie lubia wojen po prostu, moze nie pociaga ich rywalizacja. Przed laczeniem trudno bylo sklecic jakas dobra gildie, bo po prostu nie bylo z czego. Moze taki proces zacznie dopiero nastepowac gdy ludzie wzajemnie lepiej sie poznaja, bo na razie widac chyba spora nieufnosc.

Nie nawoluje tutaj, aby wolni strzelcy dolaczali do gildii ktore sie wyrozniaja, wrecz przeciwnie. Mysle, ze fajniejsza sprawa dla serwera byloby powstawanie nowych silnych gildii, ktore moglyby konkurowac z juz istniejacymi. Czy taki proces nastapi? Kiedys nie bylo z czego zrobic dobrej gildii, sporo graczy po latach gry moglo miec wzajemne urazy. Teraz niby materiał jest, ale ludzie nie bardzo skorzy sa do zwiniecie wlasnego sztandaru i przylaczenia sie do kogos, by stworzyc nowa jakosc. Obecnie w grze jak w historii Polski, mamy mase małych, niewiele znaczacych panstewek-gildii.

Gildie ktore mozna by okreslic jako wyrozniajace sie to: APOKALIPSA, Delerium, MonteNegro, Olimp, Seer... Kazdy myslal zapewne, ze bedzie tego odrobine wiecej, tymczasem szalu nie ma. Oczywiscie nie umniejszajac innym gildia jest pare dobrze zorganizowanych grup na zapleczu tej piatki, ale czy beda w stanie przyciagnac do siebie nowe osoby? Własnie tych grajacych samemu, wolnych strzelcow? Moze to jeszcze za szybko na takie ruchy, serwer młody jeszcze, ale jednak mam obawy, ze nie bedzie tak fajnie jak sie zapowiadało, a te kilka gildii po jakimś czasie znudzi sie walkami tylko pomiedzy soba,

The post was edited 12 times, last by StaryWygaBezKasku: Aktualizacja rankingu 18.04.2014 ().

• Mi się natomiast wydaje że jest sporo chętnych ludzi, którzy własnie szukają nowej gildii
    część zmieniła je szybko, część się zastanawia, by wybrać raz a dobrze:)
    Myślę że jeszcze o kilku gildiach niebawem usłyszymy:) Obecnie trwa ewent na halowen, ludzie albo dropią rózgi albo expią;) Z oceną gildii oraz tego kto ile może wstrzymałbym się jeszcze trochę :)
    Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
  • DarkLuk wrote:

Mi się natomiast wydaje że jest sporo chętnych ludzi, którzy własnie szukają nowej gildii
    część zmieniła je szybko, część się zastanawia, by wybrać raz a dobrze:)
    Myślę że jeszcze o kilku gildiach niebawem usłyszymy:) Obecnie trwa ewent na halowen, ludzie albo dropią rózgi albo expią;) Z oceną gildii oraz tego kto ile może wstrzymałbym się jeszcze trochę :)

Przyłączam się do tej wypowiedzi
  • Witam :)
    jak widać Apo,Seer,Olimp prezentują bardzo mocnymi składami wojny na wysokim poziomie,nie zapominajmy tez o BelatuCadros mam nadzieje ze chłopaki pokarzą jeszcze na co ich stać :mkay: oczywiście liczę też na naszych TimeToDie :mkay:

Pozdrawiam
    Copyrighter :love:
    TimeToDie :love:
  • Amelinium8888 wrote:

Jak mozna nazywać najlepsza gildie taką która kompletuje ludzi przed samą wojna albo na dzień przed :D
    1.APOKALIPSA
    2.Seer

O o reszcie nei mam zdania

Do kazdej gildii kazdego dnia dochodza ludzie i pewnie jeszcze przez jakis czas dochodzic beda, serwer ma dopiero tydzien, a w momencie wojen mial jeszcze mniej. Jakby nie przyjeli wojny, zebyscie nie zarzucali im najmow, pewnie bylby placz ze sie boja albo sa nieslowni. Kiedy mieli brac ludzi? Przed laczeniem? Niektorzy zawsze beda narzekac..To tylko gra, wszystkie gildie ktore bawily sie w weekend dostarczyly nam rozrywki i to chyba jest najwazniejsze...Chociaz nie dla kazdego :D Na ta chwile jest sporo mocnych gildii ktore wojen nie wziely, mam nadzieje ze to sie zmieni, dla wszyskich gildii ktore braly wojny w weekend wielkie GZ :)
  • A ja Wam powiem Panowie I Panie, że krowa, która dużo muczy mało mleka daje :P gildia TTD ( mimo iż nasze drogi kiedyś tam sie rozeszły) to obiektywnie na chwile obecną pretendenci do top 1 gildii nowego servera . Wielka szkoda, że Dezerterzy nie powstali z popiołu jak feniksy xD bo było by z kim grać. Ale patriotycznie

TimeToDie , BelatuCardos, Delerium z moim fan boyem M0delem :D za te gildie trzymam kciuki.

:rip: DezerterSQAD :(
    Mikropłatności 2k19

The post was edited 1 time, last by incognitoUNBAN ().