Rozbicie dzielnicowe czyli Top 20 gildii Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Myślę że gdyby w Olimp na wojne weszli tylko ci którzy naprawde mają eq do pvp to wygraliby z APOKALIPSA

nie mniej jednak gildia Olimp to same nooby :)
    to takie zbiorowisko śmieci :)
    Lider troche nie ogarnia wogóle..
    Ogólnie do tej gildii ludzie dołączają i odchodzą - ciągle tak jest
    W tej gildii nawet nie ma zaufania
    Jak dla mnie to ta gildia się rozleci za niedługo

TimeToDie była bardzo dobrą gildią ale na Arkantesie jest jedną z najbardziej znanych gildii w metin2.pl
    Kiedyś tam była mocna ekipa nie do pokonania
    np. stian3d :) - Glizda mój ziomek z reala
    ale teraz to tam jest troche lipa :(
    Copyrighter chyba nawet nie ma eq do pvp bo leci na 2 skille :)
    70soul rzadko kiedy jest na grze
    Jest tam paru dobrych graczy ale coś im się odwidziala gra w metina :d

zastanawiam się co jest z gildią Super z dawnego Agronasu
    gildia przecież ma prawie 800 win i 1 porażkę więc musi być kozacka
    ale jakoś nie widziałem nikogo z tej gildii :p

jest też gildia Revenge ( nie wiem czy dobrze napisałem )
    i Rage
    gildie na poziomie ale jakoś jeszcze nie zaistniały na arenie :)
  • Nie wiem jak ludzie odbieraja ten posty ale hmm ja to nie bede mowic tak o ktora jest najlepsza dlaczego? otoz mozna wziasc 100 wojen z 1 gildia i nigdy nie bedzie takiego samego wyniku, dlaczego? Wszystko zalezy od taktyki, działania internetu a nawet is'u nikt mi nie powie ze "lepsze" gildie nie uzywaja isu? także moim zdaniem pisanie na forum ze ta gildia jest lepsza bo wygrala wojne czy tam tak dalej jest zbytnio bez sensu, raz wygrywa 1 raz druga, raz 1 gildia ma slabsze dni raz druga, a wojna to rodzaj rozrywki :) Pamietajcie nie mozna nikogo lekceważyć

Pozdrawiam Nitero
    TimeToDie :love:
  • Badula nie sugerowałbym się rankingiem gildii, zwłaszcza tym z s9 ;)
    Seer zawsze była koło 30 miejsca, ale to dlatego że robili wojny mając skład czy też nie, tych wojen mieli ponad 1k na koncie, a dlaczego teraz jest kilka na koncie, to nie będę się rozpisywał:) Najlepsze gildie jakie istniały pod koniec żywota Agronas to były Seer(jinno)-top30ranking, BluEyes(jinno)-top500ranking HospesHostis(jinno)-chyba też coś koło top30 Olimp(schinso)-top 8, u żółtych rozpadły się wszystkie gildie, nie grał tam prawie nikt, podobnie jak u czerwonych.
    Ranking gildii jest nie dopracowany i nie odzwierciedla faktycznego militarnego położenia gildii, dam Ci drobny przykład, Seer ostatnio przegrało 6;0 z Apo, Apo będzie wysoko w rank a Seer daleko, gdzie wystarczy że ktoś wbije 20lv gildii, nie rozegra żadnej wojny i będzie wyżej w rankingu, albo wygra parę wojen z własnymi droperami i będzie miał bilansy typu 100 wygranych 0 przegranych, co prawda z tego punkty marne, ale jakieś są. Nie zdziwiłbym się jak za jakieś pół roku będzie jakaś gildia XXX na top 1 w rank gildii, a nie rozegra ani jednej poważnej wojny:)
    Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
  • "DarkLuk" wrote:

Badula nie sugerowałbym się rankingiem gildii,zwłaszcza tym z s9 ;)

Słusznie. Te rankingi gildii które były na stronie głównej Metin2 w żaden nawet najmniejszy sposób nie odzwierciedlały stanu faktycznego w grze i absolutnie nie można sie nimi sugerowac.

"incognitoUNBAN" wrote:

gildia TTD ( mimo iż nasze drogi kiedyś tam sie rozeszły) to obiektywnie na chwile obecną pretendenci do top 1 gildii nowego servera .

Mysle, że uderzasz w zbyt sentymentalne nuty. Nie znam gildii TimeToDie, nie twierdze, że nie jest dobra, ale może to było kiedys, a liczy sie przecież tylko tu i teraz. Fakty sa takie, że aktualnie mało kogo widac z tej gildii, wiec to troche takie pompowanie balonika. Pojawia sie, powalcza, wygraja, będziemy podziwiac, a póki co nazwa TimeToDie nie wyróżnia sie na tym serwerze.

W Chunjo widze sporo graczy z wysokim lvl z gildii Prestige. Trudno okreslic ilu ich jest, czy to gildia liczna, czy nie, ale istnieja, sa tu i teraz, nie tylko we wspomnieniach jak TTD.
  • Witam pretendentów do top 20 gildii serwera Diumar. Jak zawsze przy tego typu dyskusjach każdy czuje sie tym jedynym i niepowtarzalnym. Serwer młody, ustabilizuje się. Co do głosów o dawno przekwitłej chwale TimeToDie to dziwie się że wypowiadają sie ludzie z innych serwerów, nie mają pojęcia o czym mówią. A mówią o gildi którą od jakiś 3 lat próbowały dogonić inne gildie starego s11. To TimeToDie było motorem wszelkich wojen, sojuszów zawieranych aby nam dorównac. Nie mówie, w niektórych ( krótkotrwających ) okresach udawało się to - byli równymi przeciwnikami i chwała im za to. Ale krótkotrwale. TTD zawsze była ograniczona ilościowo więc czasem " kupą mości panowie" można było dorównać. Na chwilę obecną mimo skończenia gry przez paru czołowych graczy nad mamy pewny stały skład z niewielkim dopływem nowej krwi. Trwa ewent, dropimy skuptecznie różdżki, expimy korzystając z dorodziejstw lizaków itp. Galaktyczny spina się bo się czuje zagrożony. Dostałeś odpowiedź że powalczymy po 20-stym, nie panikuj, będzie dobra zabawa. To że niewielu nas widać w grze ... no cóż tym wiekszy będzie wstyd dostać od garstki :) NIe wykluczam oczywiście że to my dostaniemy lanie, trudno , liczy się zabawa i zdrowa rywalizacja bez wulg po przegranej itd.
    Trzymam kciuki za wszystkie gildie Diumaru i pozdrawiam serdecznie tych którzy mogli by coś powiedzieć ale nie w ich stylu jest obszczekiwanie.
    Do zobaczenia ... na ostrzu mego miecza ;)
  • Wulfgar wrote:

Galaktyczny spina się bo się czuje zagrożony. Dostałeś odpowiedź że powalczymy po 20-stym, nie panikuj, będzie dobra zabawa. To że niewielu nas widać w grze ... no cóż tym wiekszy będzie wstyd dostać od garstki

Czekamy na to aż w kórejś dobrej gildi bedize na wojnie miej osob niż u nas :D bo zawsze to w APOKALIPSIE jest mniej osob ostatnia wojna pokazala to bylo nas prawie dwukrotnie mniej ;D
    TimeToDie zawlczcie swoim skladem z przed laczniea a nies ie spiancie liczycie na dodatkowe sily ? ;D Byście byli tacy mocni to zrobilibysice wojne tuż po polączniu . ;D najemników kazdy moze nabrać i skakać :D co pokazala Gildia Olimp werbujac kazdego kto stal w shinso i chcial isc na wojne :D
  • Amelinium8888 wrote:

Wulfgar wrote:

Galaktyczny spina się bo się czuje zagrożony. Dostałeś odpowiedź że powalczymy po 20-stym, nie panikuj, będzie dobra zabawa. To że niewielu nas widać w grze ... no cóż tym wiekszy będzie wstyd dostać od garstki

Czekamy na to aż w kórejś dobrej gildi bedize na wojnie miej osob niż u nas :D bo zawsze to w APOKALIPSIE jest mniej osob ostatnia wojna pokazala to bylo nas prawie dwukrotnie mniej ;D
    TimeToDie zawlczcie swoim skladem z przed laczniea a nies ie spiancie liczycie na dodatkowe sily ? ;D Byście byli tacy mocni to zrobilibysice wojne tuż po polączniu . ;D najemników kazdy moze nabrać i skakać :D co pokazala Gildia Olimp werbujac kazdego kto stal w shinso i chcial isc na wojne :D

Mam wrazenie czlowieku ze ty i galaktyczny tylko metkiem zyjecie... czy naprawde najwazniejsza rzecz w waszym zyciu to kto bierze najemnikow i kto sie boi wojny z wami ?? Bez komentarza serio.
  • Psiak co ty gadasz? czemu wojny nie bierzemy? pytaj lidera nie z tego wzgledu ze bierzemy najemnikow.. nigdy TTD nie wzielo ani 1 najemnika do gildii. Przez ok. 4 lata gry ani 1 najemnika nie bylo na zednej z wojen czlowieku co ty piszesz my bierzemy najemnikow? Poczekaj az zbierzemy sie wszyscy i wezniemy z wszystkimi wojne a nie piszesz na forum glupoty to jest tylko gra nie bierz tego do serca nie zyj tym ;)

Pozdrawiam Nitero
    TimeToDie :love:
  • Jakóp wrote:

Olimp za miesiac wejdzie we 2 gildie, geraz byli w 39 to w 78 wejdą na wojne

Czyli dla ciebie nei ma prawa sie nikt rozwijac, bo to juz branie najemow?
    Ludzie ktorzy odeszli w wiekszosci nie wroca.
    Nowy serwer nowe gildie, czas stworzyc nowe znajomosci, ja wiem ze wy w 20 osob bedziecie chcieli wszystko wygrywac, ale jak dostaniecie pare razy, to pewnie po miesiacu u was bedzie grubo ponad 50 osob i to co piszecie teraz ze gildia blablabla zero najemow, nie bedzie miec miejsca.
  • ależ oczywiście, wszystkie serwery dostały po tyłku i poodchodzili ludzie, ale w APOKALIPSIE pełny skład od 4 lat :D
    P.S. I'm so sorry, ze tylko APO używało błogosów na wojnie ...najwidoczniej woje z Shinsoo posiadaja wbudowane 40k PŻ :D
  • Może ludzie z poza starego S11, zaczną się o nas wypowiadać po wojnach ? Śmieszy mnie fakt że ocenia się gildie po tym ilu graczy jest w m1 i ilu pojawia się gdzieś tam na zadymkach. Jest event, wiele osób dropi, expi, zarabia. Jest też grupa ludzi która wchodzi for fun tylko na jakiś czas zobaczyć co się dzieje, inni mobilizują się tylko i wyłącznie na wojny, wejdą, pomogą, wygrają, odejdą jako zwycięzcy..

Na chwile obecną - APOKALIPSA dobrze sobie radzi. Ale czy wszyscy powiedzieli ostatnie słowo ? Czy wszyscy już zostali oklepani ?
  • a ja Wam powiem skończcie tą wojnę Polsko Polską :) To źle świadczy o jednych i drugich, nie widzę powodu żeby kłócić się z takich błahych powodów:)
    Jeśli temat ma udzielać tyle negatywnych emocji poleciłbym go zamknąć moderatorowi, bo w tej kłótni nie będzie zwycięzcy.
    Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
  • WujekSamoZ1o wrote:

Galaktyczny-Vegii wrote:

Na chwile obecną wszyscy wiedza kto jest najlepszy a tym co żal dupe ściska mocno niech robi to dalej

Miałem się już nie udzielać bo jesteście tak zaślepieni swoją "Boskością", że teraz to nawet nie wiem czy by psycholog dał z wami rade:)
    Jak tak czytam wasze posty to nie chce mi się wierzyć, że w APO graja dorośli ludzie bo to gorzej niż dzieci, smutne :( .
    Jak tak piszesz, że wszyscy wiedzą, że jesteście najlepsi to czemu jeszcze tego nikt nie napisał poza wami ??? :phatgrin:

pełno osób wymieniło APO w top 1 i to nie od nas z gildi ani nawet z serwera zaraz będzie ojej nic o tym nie wiedziałem tak samo jak z tym ss co przedstawiłem jak ludzi prosiliście by wam z nami pomogli :swir2:
  • Mysle, że w tej dyskusji APOKALIPSA kontra reszta swiata obie strony maja troche racji.

Niezaprzeczalny fakt jest taki, ze na dzien 10.11.2013 gildia APOKALIPSA jest najsilniejsza militarnie na serwerze i nie ma argumentów które mogłyby to podważyc. No nie ma, takie sa fakty.

Ok, rozumiem, sa inne silne gildie, ktore moze nie odbiegaja wiele. Sa gildie ktore jeszcze mogly nie pokazac w calej okazalosci na co ich stac, ale na dzien dzisiejszy liderzy tych pretendentow do tytulu, powinni uderzyc sie w piers i powiedziec: "Dobra, teraz moze przegrywamy, ale jeszcze pokazemy na co nas stac." To byloby zdrowe podejscie, bo argumenty, ze ktos tam na blogosach na wojnie jedzie, albo, ze jest no-lifem, albo bierze najmow to zadne argumenty.

To jedna strona medalu.

Z drugiej strony, gildia APOKALIPSA faktycznie stworzyla wokol siebie "kult boskosci". My jestesmy najlepsi i koniec kropka. Troche wiecej szacunku panowie, bo jak kiedys powiedzial jeden z trenerow piłkarskich, JESTES TAK DOBRY JAK TWÓJ OSTATNI MECZ, a kiedys przeciez powinie sie noga. Nie ma gildii ktora nigdy nie przegra i co wtedy? Powiecie, ze to był przypadek, ze i tak jestescie najlepsi? Cieszcie sie, ze w tej chwili wygrywacie, nikt wam tego nie odmawia, ale nawet zwyciezca powinien umiec wywazyc słowa, bo rywale depcza po pietach, a przewaga duza nie jest.

"DarkLuk" wrote:

Jeśli temat ma udzielać tyle negatywnych emocji poleciłbym go zamknąć moderatorowi, bo w tej kłótni nie będzie zwycięzcy.

Co to, to nie, panie Luk ;) Serwer młody, z każdym dniem bedzie wiecej wiadomo o tutejszych gildiach, z czasem chcialbym stworzyc taki prawdziwy ranking TOP20, gdy juz minie troche czasu i bedzie mozna bardziej poznac wszystkie gildie serwera. Tymczasem wszelkie uwagi/opinie w tym temacie moga byc bardzo cenne. Oczywiscie jestem za usuwaniem postów, które oprócz kłótni nie wnosza żadnych argumentów.
    Poza tym gdzie gildia Seer pochwali sie, ze wlasnie wygrala z APOKALIPSA, jak nie w tym temacie :mkay: No chyba, ze jestescie tacy skromni, ze w ogole nie bedziecie sie cieszyc ze zwyciestwa.