Domine

• Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nie polecam gildi z bardzo prostego oraz niepokojącego mnie zdarzenia.
      Kiedy byłem sobię obok rybaka u nas w jinno , podjechał sobie wojowniczek
      Zaczął mnie bić bez przyczyny , zabijając nastepnie wsiadł na lwa i nie dawał wstać obrażając mnie bóg wie , za jakie grzechy
      Odradzam wstęp do gildi , ta sytuacja zastała mnie wielokrotnie z tą oto osobą.
      PS. Nazwa i logo gildi nie jest dokładnie widoczna gdyż panowie mieli bardzo ciekawy temat do rozmów
      lecz osoba ta znajduję się w radzie.
      Jeszcze raz odradzam.
      /TheSilent
    • Kolego Silentt to co wypisujesz pod prezentacją zostało wyjaśnione i dobrze wiesz dlaczego osoba od nas tak postąpiła.
      A to co udostępniłeś jako dowód nim nie jest. To tylko urywek z całej rozmowy.
      Gdybyś nie prowokował to by takiej sytuacji nie było.
      Jeżeli będziesz miał coś do dodania to zapraszam na ts3.

Pozdrawiam Lider Gildi DOMINE

• Gildii nie polecam ponieważ osoby w niej są aroganckie , zadufane w sobie i nie potrafią przyznać się do błędów tylko brną dalej w kpinę i pogrążają się jeszcze bardziej .

xAlteriusx ponoć osoba z rady która powinna sobą reprezentować odpowiedni poziom , osoba odpowiadająca za całokształt i opinie gildii zachowuję się jak 10 letnie dziecko . Sam szuka pierwsze zaczepki , prowokuję , oczernia ludzi , używa epitetów w stosunku do innych graczy których cytowanie na forum jest zabronione . Mała rada dorośnij człowieku .

a i P.S dorobić konta 94 lv i eq za "sztaby" może się nawet szympans : ) a Ty jak widać nie umiesz docenić tego że ktoś poświęcił czas dla tej postaci rozwinął ją a Ty dostałeś gotowca w łapę i uderzyło Ci w główkę

BerseketSura lider ? hmm bardzo ciekawe podejście do prowadzenia gildii . Pierwszy i zasadniczy błąd dobierasz nie odpowiednie osoby które mają być odpowiedzialne za gildie . Nie panujesz nad ludźmi których masz w gildii a i zdarza Ci się wszystko po prostu olać i "niech się dzieję co chce"

Pozdrawiam

The post was edited 1 time, last by Gorzki123 ().

• Witam, chciałem tylko dodać że nie czepiajcie się Bercia tak, to nie jego wina że wybrał taką a nie inną osobę do rady gildii, zna go i mu zaufał będzie z tego co wiadomo prowadzona rozmowa na team-speak.com.pl, a niestety Radzio czyli xAlteriusx tak ma że wpada do jinno i robi zamęt, że wy nie możecie do nas wpaść i się pobawić jak to robiła gildia Disturbed z s7 i wbijała do shinsso czy Jinno ;D
    • Panie Kolego wyżej co pan napisał :)

Pozwole sobie powiedzieć to jest gra :) Małe tego wjeżdzam do Jinho i jak ja to mówię: Każdy orze jak może :)
      To że są osoby które lubię atakować nie znaczy że oram każdego :D Owszem są osoby które sobie na to "czymś" zasłużyły :D Nie wyzywam nikogo od złodziei nie oczerniam choć sa osoby które są złodziejami..... wtedy się dopiero odzywam :D Nie mam 10 lat ani sie tez tak nie zachowuje, ba mało tego koksem też nie jestem musze cię zmartwić i nigdy nim nie będę. Na tym gra polega by się bić czyż nie ? Nie bd przyjeżdżał do innego królestwa na kawę bądź Herbatkę bo ciachem mnie tam nie poczęstują. Jak masz jakis problem do mnie Zapraszam na TeamSpeak :) Pogadamy

Pozdro xAlteriusx
    • A ja dla odmiany gildię polecę;) Można się z nimi pobawić pod DT czy w m1 u nich czy u nas;)

Co do Alteriusa to rano nie odczułem tej "potęgi" u nas w jinno;p

A polecam głównie ze względu na Commodus86. Co prawda nowy właściciel ale bardzo rozmowny;)
    • xAlteriusx

Kolego dobrze wiesz , jak sie zachowałeś ostatnim razem .
      Bijesz jak możesz ale po chamsku typu UP
      Nie wmawiaj mi tez , ze shopy biję :)
      Sprawa wyjaśniona. Polecam gildie za działania lidera , a szczególnie
      tutaj bardzo zorganizowanego pana TheBody1.
    • Panie Silent nie ma Pan odwagi wejść na Ts? Porozmawiać? Jedna osoba z FtF też Cię prostowała jak byłeś i orałeś nam sklepy a to mógł być mój sklep , albo Bercia lube tez TheBody1 nie pomyślałeś o tym ? I nie tylko w stosunku do mnie rżnąłeś kozaka bo do Comodusa też :) Opuściłeś gildie bo rozmawiałem z Twoim założycielem byłym i nawet przeprosił za Cb :) To jest Dopiero gość :) A Ty ? Uciekłeś z podkulonym ogonem.

Jak wspomniałem masz coś do powiedzenia zapraszam na Ts3 :)

The post was edited 1 time, last by TurlamDropsa ().

• O widzisz . Zakończyłem dyskusję.
      Sprawa sie powtórzy pogadamy inaczej :)
      Nie tknąłem zadnego sklepu , wiec nie wiem chory jestes i cos tam bzdurasz sobie ^^
      Co do Comodusa , ciekawe czy ci sie przyzna ze jak tylko byłem w m1 to wyskakiwał z nożami
      Przestawał wtedy , gdy setny rqz powtorzyłem ze oglądam sklepy.
      Zapraszam na PW , jesli moze ci jakegos lekarza polece.
      Jesli zabije i shop bardzo prosze o ss jako dowod ,
      Dowidzenia :)
    • Dobra Panowie zakańczam tą dyskusję, jeżeli chcecie podyskutować zapraszam cie Silent na ts do nas i tam sobie spokojnie porozmawiacie a w tym momencie proszę to zakończyć.

Pozdrawiam
      Lider DOMINE
    • Sam od jakiegoś czasu jestem w gildii i serdecznie ją polecam z kilku powodów:
      1. Lider, który wie co robi i stara się być w tym coraz lepszy.
      2. Ekipa, która cały czas się powiększa i z którą można spędzić miło czas.
      3. W razie potrzeby i w miarę możliwości starają się pomóc.
    • odnosnie gracza mosiek niby to jestes lesz na 2skile a pysjujesz za 10:)) bez spamu polecam giledie wporzadku gracze atmosfera tez ok bez watpienia jedna z najlepszych gidii z red na etolin:)
      MasterAgient 115 lvl
      Podluch 92 lvl
      JanekX 92 lvl
      xPodluchx 100 lvl
      ELVANDIA 95 lvl
    • Niestety ja po ostatnich wydarzeniach tez gildi nie moge polecic :( Oczywiscie sa ludzie z przed fuzji z Pomylonymi do ktorych mam szacunek :mkay: Ale zachowanie za plecami moimi i wg innych graczy nie jest w porządku wole zeby mi ktos szczerze napisal co o mnie sadzi niz udawal kolege a w gildi wysmiewal nie zbyt fajne zachowanie :chlosta:

Ps: Gildia bez Kreta to nie gildia :love: Nigdy nie wiecie z kim macie doczynienie X(
      Przepraszam Bercio ale taka prawda ;(
      Alliance- :love: -off
      UnBeaten- :love:-off

Ryju16